Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2004., 02:52   #1
Toplice i wellness - sve o toplicama!

Upravo tako, nejdite, ja sam danas nažalost bio i tamo je katastrofa. Imaju 3 takozvana bazena, voda je žuta, ima previše ljudi i općenito je katastrofa. Nema ni dobrih žena Topla preporuka odite u Čateške, iako ni tamo nema baš dobrih žena
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 11:21   #2
Re: nejdite u stbičke toplice

Quote:
funkster kaže:
preporuka odite u Čateške, iako ni tamo nema baš dobrih žena
ma nemoj!!!
mi bili jucer! upad 60 kn. cijeli dan brdo zabave. nema sto nema.
a koliko je upad u stubake?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 11:42   #3
Ne znam, meni su toplice strašno dosadne

Bila sam u Čatežu oko Nove Godine, prvi puta nakon djetinjstva - meni je to strašno dosadno. Uopće se nema gdje plivati, nego samo plutati po onim bazenčićima, a one kao zabavne stvari sa valovima i vrtuljcima puste svakih sat vremena. Uglavnom jedva smo izdržali dva sata.

Možda je zabavnije kad su vanjski bazeni
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 12:13   #4
verice, meni se svidja ponuda: bazeni sa valovima, voznja u slaufima, olimpijski, topli bazeni. mi bacimo odbojku, plivamo, suncamo se, spavamao, pa rucak, i brzo dan prodje...bez obzira na guzvu uvijek se moze par rundi otplivat u olimpijskom.
a sadrzaji za djecu su izvrsni, ima dva nova bazena za njih, uz sve ono postojece.

e da! i svi oni tobogani...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2004., 12:23   #5
To valjda vani ima olimpijski bazen - tome sam se ja i nadala kad smo išli, da ću se isplivati pa se onda malo zezati po tim valovima i slično, ali unutra nema bazena u kojem možeš plivati.

A tobogani su super, istina Samo što samo djeca i moj muž i ja idemo na njih pa nas malo čudno gledaju
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2004., 15:35   #6
Ulaz u stubičke je 23 kn. Mi smo došli u 4 pa su nam prodali samo dvije karte, rekli su kaj ovo ono ne morate placat tri Mi bili sretni sve dok nismo ušli v nutra A u čateškima je nakon 3 jeftiniji upad. Ali opet nije ni 60 kn puno za cijeli dan kad stvarno imaš šta radit. Meni je na onom gusarskom otoku zakon. Jednom smo moj bivši svekar i ja otišli tamo među klince i gađali ih onim vodenim topovima i vodili ratove sa šestogodišnjacima
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:14   #7
Quote:
funkster kaže:
Ulaz u stubičke je 23 kn. Mi smo došli u 4 pa su nam prodali samo dvije karte, rekli su kaj ovo ono ne morate placat tri Mi bili sretni sve dok nismo ušli v nutra A u čateškima je nakon 3 jeftiniji upad. Ali opet nije ni 60 kn puno za cijeli dan kad stvarno imaš šta radit. Meni je na onom gusarskom otoku zakon. Jednom smo moj bivši svekar i ja otišli tamo među klince i gađali ih onim vodenim topovima i vodili ratove sa šestogodišnjacima
a meni je super onaj sa valovima. ne izlazim iz njega
jedino otrcim u olimpijski malo proplivat!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:18   #8
Quote:
funkster kaže:
Jednom smo moj bivši svekar i ja otišli tamo među klince i gađali ih onim vodenim topovima i vodili ratove sa šestogodišnjacima
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:21   #9
Quote:
funkster kaže:
...Jednom smo moj bivši svekar i ja otišli tamo među klince i gađali ih onim vodenim topovima i vodili ratove sa šestogodišnjacima
Ajde mi posudi tog covjeka na tjedan dana, pljiz
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:38   #10
Quote:
Billi kaže:
...bez obzira na guzvu uvijek se moze par rundi otplivat u olimpijskom.
Kak uvijek? A meni su rekli da se olimpijski bazeni mogu koristit samo kad traje olimpijada!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 15:22   #11
za olimpijski moras nadoplatiti

hrana u catezu je ocajna i skupa, sve ok 50 kn, pomfri, cavapi, becki.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 17:54   #12
Jep da. Viš na to sam zaboravio. Hrana je katastrofa, jebate tanjur graha je 50 kn
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 18:01   #13
a tek izbor! pa ko da smo pruzni radnici a ne turisti. sladoled uzas, izbor od 5 vrsta po 6kn za kepicu!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2004., 10:47   #14
Wellness

Drago drustvo, ajmo prijedloge. Planiram ici negdje na wellness, ono: masaze, kupke, sauna, totalno razmazivanje jedno 10 dana ovog ljeta. Skupljam prijedloge od svih koji su ili bili ili znaju nesto o tome iz 2-3 ruke (ne vise, jer onda je to vec sumnjivo)...

Uvjeti: van hrvatske
na moru
najvise 50 km od aerodroma

Ako je All inclusive, to je veliki +


Zahvaljujem unaprijed...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 10:04   #15
Hvala ti za preporuku toga wellnessa u Umagu, ali ja imam relativno dobar razlog zasto ne zelim da to bude u Hrvatskoj, pa jos uvijek cekam druge preporuke...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 11:42   #16
Re: Wellness

Quote:
kemik kaže:
Drago drustvo, ajmo prijedloge. Planiram ici negdje na wellness, ono: masaze, kupke, sauna, totalno razmazivanje jedno 10 dana ovog ljeta. Skupljam prijedloge od svih koji su ili bili ili znaju nesto o tome iz 2-3 ruke (ne vise, jer onda je to vec sumnjivo)...

Uvjeti: van hrvatske
na moru
najvise 50 km od aerodroma

Ako je All inclusive, to je veliki +


Zahvaljujem unaprijed...
Ja ti mogu reći gdje znam da postoje wellnes centri vani, ali ne zadovoljava uvjet da je na moru i najviše 50 km od aerodroma. Imaš ih u Mađarskoj, u Baji i u Budimpešti, a vjerujem da ih ima i u Austriji.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 12:47   #17
ajde ako ti se da, napisi te za koje ti znas i sto znas o njima!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 14:05   #18
Evo na tvoju zamolbu, znam za ovaj u Baji iz prve ruke ( ja nisam bila) , nego od prijateljice koja živi tamo, kaže da je prekrasno i da je prvi wellnes centar koji je nedavno otvoren kod njih i da je super i da ima ovo sve što se traži. Ne znam kako se točno taj wellnes -centar zove.

A za Budimpeštu i Austriju sam pročitala u novinama, ne znam koje novine čitaš, a obično je to u večernjem listu a mislim da četvrtkom i utorkom , prije četvrtkom izlazi sve o turizmu i tamo dosta toga piše o wellnes centrima. večernjem listu .

To bi bilo sve što znam ja o wellnes-centrima. Sretno. U potrazi za idealnim godišnjim odmorom.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2004., 21:34   #19
I ja isto. U slijedecih tjedan dva planiram ic negdje tako. Posto sam u CH, planiram negdje u Alpama, ima jako puno tih spa i health farms, samo jos neznam tocno gdje. Ima jedno fenomenalno mjesto u St. Moritzu al kosta CHF 250 na dan
Indi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 13:09   #20
Ja znam i bila sam samo u onima u njemackoj. Ne mogu se pozaliti.

Obicno biram mjesta gdje je iskljucivo termalna voda.

Sredinom kolovoza cu si priustiti nesto slicno u Budimpesti. Bas sam jutro razgledavala hotele. (ovo s Budimpestom nije slucajno, muz mi je tam u to vrijeme poslovno, konferencije i to ali ima popodne i vecer fraj)

All inklusive je ali nije na moru. ( meni je bilo bitno da je klopa fina i friska, ponuda masaza i onim bazena s masazom dobra i da je apartman komforan - idem s malom bebom)
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.