Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2005., 03:59   #21
z i protiv
__________________
Vidiš li gde sam to sad, u kom sam dobu? Čudne mi ptice, da znaš, snovima jezde...
Markeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 09:09   #22
Koliko sam čula u te privatne škole ide masa klinaca koje su poizbacivali zbog problematičnog ponašanja iz drugih škola pa ih onda starci upišu u neku privatnu.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 10:14   #23
što se tiče privatnih gimnazija, ja sam čula da je super. ako imaš toliko para.
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 10:26   #24
Quote:
soks kaže:
Koliko sam čula u te privatne škole ide masa klinaca koje su poizbacivali zbog problematičnog ponašanja iz drugih škola pa ih onda starci upišu u neku privatnu.
Takvih slučajeva ima puno i na maturi: ne prodju maturu u svojoj školi i onda uz nešto love maturiraju bez problema u nekoj od tih privatnih škola.
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 16:22   #25
Ma te skole su bez veze ...kao prvo ima malo ucenika i mali su razredi,previse si pod nadzorom profesora...i tam idu ucenici koji imaju manje bodova za upis u gimnaziju il sl. pa im starci plate da budu netko i nes u zivotu,il ak im neide u srednjj onda se prebace u privatnu
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:00   #26
Uopće nije istina da su privatne škole bezveze,da tamo idu samo oni koji nemogu se upisati u javnu,i još niz takvih gluposti koje se iznose protiv privatnih.Inače sam išao u privatnu jezičnu gimnaziju ali sam se zbog nekih razloga trebao prebaciti u javnu,a sada se opet namjeravam prebaciti u Prvu privatnu na Gornjem gradu jer su javne škole užasne.Privatne škole su kvalitetne,profesori bolje predaju,imaš konzultacije i netrebaš ići na repeticije,razredi su manji,škola je bolje opremljenja,te općenito je bolja atmosfera u školi jer ti nisi samo broj u imeniku kao u javnim školama nego prvenstveno osoba.Ide se svake godine nekoliko puta na razna putovanja (Grčka,Italija,Engleska,Švedska,Francuska...)
A SVI VI KOJI GOVORITE DA SU PRIVATNE ŠKOLE SRANJE SAMO TRAŽITE NEKU JALAVU ISPRIKU ZA ČINJENICU DA VAM STARCI JEDNOSTAVNO NE MOGU PLATITI ŠKOLU. Da imate para ne biste tako govorila,a šta ću vam ja.I dalje se vi šljakajte po tim seljačkim školicama.
@call is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:09   #27
da da......sve je to lijepo sto ti tatica ima para
ajd nabaci neki test da usporedimo znanje te jedne seljacke skolice, npr. mog mioca i tvoje super uber kul privatne....
e da...i istina je ovo s prebacivanjem losijih ucenika, ja poznam jednu takvu curu....znaci ima ih valjda jos
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:42   #28
Quote:
@call kaže:
Da imate para ne biste tako govorila,a šta ću vam ja.I dalje se vi šljakajte po tim seljačkim školicama.
XXXXXXXXXXX, XXXXXXX XX na XXXXXXXX XXXXXXX i XXXXXXXXX ko XXXXXXXXX.

Takve XXXXX XXXXX XX XXXXXXX XX tipičan XXXXXXX.

XXXXX ti je, garant, prije jedno dvadesetak ljeta XXXXXXXX trabantom XXXXXXXX iz neke XXXXX XXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXX u Zagreb kako bi ovdje prodavo XXXX XXX XXXXXXX.

Tu je pak, jamačno, XX XXXXXX XXX XXXXXXXX XXXXXXX odmah XXXXXXXX u samu orbitu XXXXXXXXXXXX djelatnosti.

Pa je tako XXX XXXXXX XXXXXXX XXXXX XXXXXXX XXXXXXX XXXXXXXX na uglu Palmotićeve i Svetogorske, potom je, zahvaljujći XXXXXXXX XXXXXXX i XXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXX XXXXX kamion, a posljednju XX dekadu, nakon što XX ga XXXXXXX u XXXXXXXXXXXXXXXXX položaju sa XXXXXXXX glavnog XXXXXXX izvršnog odbora, mukotrpno XXXXX na održavanju XXXXXXXXXX XXXXX.

U međuvremnu XX XXXXXXX na burzi, XXX socijala i XXXXXX loto XXXXXX

XXXXXXX XX u Jurišićevoj i, začudo, XXXXX..

XXXXX je XXXX u XXXX od XXXXX, XXXXX mećku i bijele čarape.

Da se XXX od kud XX XXXXX..

Sad pak XX XXXXXXXXXX XXXXXXXXXXX lozu XXXXXX bez XXXXXXX bekgraunda, XXXXX XX doma XXXXX uz XXXXXXXX sapunjare i odmara XXXXX na perzijancu XXXXXXXXX XXXX XXXX, a XXXXX čita Jutarnji XX XXXXX XXXXXXXXX XXXXXXXXXXX dokumentarce jer drugo XXXXX svojim XXXXXXXXXX XXXXXXXXX XXXXXXX na mjestu XXXXX XX XX može.


XXXXXX XXXXXX, nema što...

XXXXX, XXXX si se a da XXXX XXXX XX svjestan XXXXXXXX XXXXXXXX..

XXXXX XX XXX kamen, XXXXXX.

XXXXX XX XXX XXXXX.
Rion is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:46   #29
e, ovako. pokusala sam se suzdrzati od komentiranja na ovom topiku, a ionako su vec prije mene rekli uglavnom sve sto i ja mislim o "privatnim skolicama za imbecile", no dobro... here it goes.

slusaj 'vamo sad, el stupido.

Quote:
@call kaže:
Uopće nije istina da su privatne škole bezveze,da tamo idu samo oni koji nemogu se upisati u javnu
kao prvo, nitko nije ni spomenuo da tamo idu ljudi koji se ne mogu upisati, nego samo oni koji ne mogu zavrsiti obicnu skolu jer su ili prelijeni, ili preglupi.

Quote:
@call kaže:
Inače sam išao u privatnu jezičnu gimnaziju ali sam se zbog nekih razloga trebao prebaciti u javnu,a sada se opet namjeravam prebaciti u Prvu privatnu na Gornjem gradu jer su javne škole užasne.
da, razumijemo te mi u poptunosti. radi se o tome da ovu "javnu" ne bi ni zavrsio.

Quote:
@call kaže:
[B]A SVI VI KOJI GOVORITE DA SU PRIVATNE ŠKOLE SRANJE SAMO TRAŽITE NEKU JALAVU ISPRIKU ZA ČINJENICU DA VAM STARCI JEDNOSTAVNO NE MOGU PLATITI ŠKOLU.
ova jedna jedina recenica zapravo govori dovboljno o tebi i tebi slicnima. umisljeno snobovsko deriste.

nitko ne govori da manji razredi nisu ok, da drugacijiskolski program nije ok, da putovanja nisu ok... zapravo, jedino sto u privatnim skolama ne valja su ucenici.

[size=1]a sad da potkrijepim "slucajevima iz zivota." recimo, isao u moju skolu jedan lik koji je trebao pasti razred. no, buduci da su mi starci "mocni" , prebacio se u privatnu, koji je i zavrsio. i to s 4, a u javnoj jadnoj skoli je, naravno, jedva prolazio s jadnom dvojcicom. zatim jedan drugi koji je dvaput roknuo prvi razred gimnazije , on je takodjer otisao u privatnu. te za kraj, jedan koji je roknuo u 2 gimnazije pa je na kraju otisao u privatnu. ( a sad si kupuje ispite na jednom superiska faksu. ) ok, necu vise.

no, glavno da tvoji starci imaju love. no, da citiram jednu pametnu osobu: "mozda tvoji starci imaju love, ali ti nemas. " naravno, mozes sad cekati dok oni umru pa ces naslijediti obiteljsko bogatstvo, jer sumnjam da bi sam uspio nesto zaraditi, imbecilu jedan.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:49   #30
Quote:
Rion kaže:
Vrati se pod kamen, budalo.
mislim, kad se vec rionom moram sloziti , to govori dovoljno.

*sjedi i ceka snobovsku njusku ~ sto ce iduce nasrati. *
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2005., 23:55   #31
Quote:
@call kaže:
Inače sam išao u privatnu jezičnu gimnaziju ali sam se zbog nekih razloga trebao prebaciti u javnu
mora da je to spuštanje među obične ljude ostavilo duboke psihološke posljedice
jesi li se osjećao prljavo i iskorišteno među tim divljacima?
čime si uopće zaslužio tu neljudsku kaznu?
swisseyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 00:00   #32
mislim da su svi ovdje ipak dovoljno inteligentni da mogu komunicirat i bez jeftinog vrijeđanja, pa ću uklanjat daljne postove u tom tonu i s takvim dodacima.


i moja frendica koja je redovito svake godine išla na popravni, prebacila se prošle godine u privatnu, prošla s 5, i maturirat će sigurno s 5 - sve o čemu u pučkoj školi nije ni razmišljala.

pojam privatnih škola vani i kod nas je uostalom sasvim drugačiji.
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 00:03   #33
Quote:
Luđakinja kaže:
pojam privatnih škola vani i kod nas je uostalom sasvim drugačiji.
definitivno.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 00:10   #34
Quote:
Luđakinja kaže:
mislim da su svi ovdje ipak dovoljno inteligentni da mogu komunicirat i bez jeftinog vrijeđanja, pa ću uklanjat daljne postove u tom tonu i s takvim dodacima.
to je i meni prvo palo na pamet...
al to je cisto zajebancija heh
swisseyed is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 07:48   #35
ja znam za jednu curu koja je isla u privatnu i super joj je bilo. mama joj ima dvije firme pa joj je to mogla priuštiti. i, naravno, jer se plaća, kvalitetnija je nastava i profači se više trude, motiviraju učenike itd.

zašto je čudno da netko tko je išao u "normalnu" školu i tamo mu nije išlo, kad krene u privatnu "procvjeta"? meni je to logično ako su profesori dobri, posvete ti se itd. to je motivirajuće i sigurno je manje stresno i profesori se potrude oko tebe ako vide da ti nešto šteka. ne vidim što je u tome loše. tako bi trebalo biti u svim školama, ne samo u privatnim.
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 09:30   #36
gle, profači su u tim školama tako iskorištavani da čisto sumnjam da mogu bit motivirani. Uglavnom bježe iz tih škola čim se ukaže prilika.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 10:51   #37
ja sam znam za tu gdje je ta cura išla. ne znam za druge. a jedan poznanik mi je honorarno radio u jednoj takvoj privatnoj, predavao je informatiku i nisam ga čula da se žali.
Lindelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 15:13   #38
Ti komentari koje vi iznosite u vezi privatnih škola uvijek se vrte oko istih fraza koji se temelje na vašim uobičajenim stereotipima i frustracijama.Privatne škole su,ma što vi mislili uvijek bolje od javnih.Nek vam starci malo počnu raditi pa bi ste i vi išli.
@call is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 15:28   #39
Quote:
@call kaže:
Ti komentari koje vi iznosite u vezi privatnih škola uvijek se vrte oko istih fraza koji se temelje na vašim uobičajenim stereotipima i frustracijama.Privatne škole su,ma što vi mislili uvijek bolje od javnih.Nek vam starci malo počnu raditi pa bi ste i vi išli.
Mene kao roditelja, koji bi jel, to trebao platit bi više zanimalo da diskusiju usmjerite na konkretne pokazatelje.

Činjenica je da se MIOC sad može pohvalit sa jako dobrim rezultatima.

Korisno bi bilo vidjet komparaciju gradiva iz pojedinih predmeta.

Očito je odgojna komponenta u privatnim školama malo zanemarena.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2005., 17:36   #40
Quote:
@call kaže:
Ti komentari koje vi iznosite u vezi privatnih škola uvijek se vrte oko istih fraza koji se temelje na vašim uobičajenim stereotipima i frustracijama.Privatne škole su,ma što vi mislili uvijek bolje od javnih.Nek vam starci malo počnu raditi pa bi ste i vi išli.
: somebodystopme!!:

O tome je li neka škola bolja ili lošija se ne može procijeniti kroz tvoj subjektivan osjećaj da ti je u privatnoj bolje....to može pokazati samo statistika uspjeha onih koji su iz nje izašli i recimo (uvjetno) uspjesi na raznim natjecanjima....ako imaš takve podatke daj, ako ne, ne lupaj gluposti.....
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.