Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2007., 14:48   #21
C.Herrera 212 sexy
Dior pure poison
Goth Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 16:27   #22
Quote:
zacka kaže: Pogledaj post
meni su mrak Clinique-Happy, CAcharel - Permisse, DKNY-DElicious, Givenchy- Very Irresistable, Moschino - I love love, D&G - Light Blue ( malo dosadio već) i Lancome - Hypnose
ako se sjetim još kojeg pošaljem off course
a muški mirisi,a prolaze pod ženske su Moschino - Friends i Plavi VErsace - ne znam ime...joooooooooooooooooooooj skoro zaboravih Kenzo muški.bočica je onak malo vijugava,a miris je kao plavkast neki
njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


ovaj? ja ga obozavam
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 19:49   #23
Chanel Chance..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 10:32   #24
Thierry Mugler-Alien
Verry irresistible-Givenchy
Kenzo-Amour
Chanel-Allure
Chanel-Allure sensuelle
DOLCENERA is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 13:09   #25
Svaki Mexx :
perspective
waterlove
ice touch
pure life
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 13:19   #26
Cartier "Delices", Alviero Martini "Donna" , Thierry Mugler "Angel"...
Leptir81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 02:41   #27
Brunno Bannani
__________________
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
sweety850 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 10:59   #28
Boss Pure purple!
mikka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 14:10   #29
1. Issey Miyake - L eau d Issey (klasični) - već gooo...dinama!
2. Kenzo - L eau par
U potrazi sam za novom "ljubavi", pa ako netko na osnovi ovih gore navedenih ima sugestiju, rado ću isprobati i nešto novo.
Ući u parfumeriju i bez "putokaza" krenuti u isprobavanje pokazalo mi se neuspješnim - "pogubim se" već nakon 2-3 mirisa...
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 15:15   #30
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
1. Issey Miyake - L eau d Issey (klasični) - već gooo...dinama!
2. Kenzo - L eau par
U potrazi sam za novom "ljubavi", pa ako netko na osnovi ovih gore navedenih ima sugestiju, rado ću isprobati i nešto novo.
Ući u parfumeriju i bez "putokaza" krenuti u isprobavanje pokazalo mi se neuspješnim - "pogubim se" već nakon 2-3 mirisa...
A čuj, ako nađeš nešto slično javi, jer ja sam ti isto već godinama ljubitelj L'Eau d'Isseya...Ponekad sam već sama sebi dosadna, ali opet - zašto nositi nešto s čim baš i nisi oduševljena samo radi promjene? Probaj od Bvlgarija "Rose Essentielle"...ja sam neko kratko vrijeme živjela u nadi da će mi možda dostojno zamijeniti "L'Eau d'Issey"...naravno, više je cvjetast, po ruži, ali po mom mišljenju kao da isto ima nešto akvatično u sebi, prozračno, elegantno, ali malo onako "cool", hladno...što ja volim, pogotovo po toplijem vremenu. No ubrzo mi je počelo nešto smetati na njemu, postao mi je nekako preumjetan, prenaporan, pa sam odustala i vratih se ja svom "Odiseju". Ajde, šnjofaj malo po parfumerijama, pa javi...

Btw, ova nova linija za tijelo od L'Eau d'Isseya, koja je nedavno izašla (u bijelom pakiranju, ne više u svjetlo plavom ko nekad) mi je mrak!!! Kupila sam onu osvježavajuću vodicu za tijelo ("hydrating mist" ili tak nekak se zove) - ludilo!!! Bez alkohola, tako nježna i ugodna. Mlijeko za tijelo i krema za tijelo - zakon!!! Miris još puno bolji nego na bivšoj kremi i losionu za tijelo (nisu promijenili samo pakiranje nego malo i miris tih proizvoda za tijelo - sad mi je još puno bolji, nježniji, prozračniji, mekši).
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 15:23   #31
gucci II
gucci envy me
nikako da se odlijepim od guccija II, stalno mu se vracam.
imam isti problem tiare, kod ostalih parfema me nesto pocne zivcirati i odbijati.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 15:29   #32
Quote:
snupy kaže: Pogledaj post
gucci II
gucci envy me
nikako da se odlijepim od guccija II, stalno mu se vracam.
imam isti problem tiare, kod ostalih parfema me nesto pocne zivcirati i odbijati.
Pa da, to ti je stvar tvoje 'tjelesne kemije', hoće li ti miris dobro 'legnuti' ili ne...i jako je individualna stvar. Znam ženske kojima je doslovno svejedno koji parfem koriste...mijenjaju svaki dan drugi, kaj god dobiju na poklon super im je... Nisam od tih, čak i cvikam od toga da ih previše isprobavam po parfumerijama kad nešto novo dođe, jer ako mi se ne sviđa - jao i naopako, ne mogu dočekat da dođem doma da to sperem sa sebe. Rijetko koji miris mogu nositi, a da mi nešto ne smeta.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 22:31   #33
Quote:
tiare kaže: Pogledaj post
...Ponekad sam već sama sebi dosadna, ali opet - zašto nositi nešto s čim baš i nisi oduševljena samo radi promjene?...
Me too!
L eau par - Kenzov je jedini koji sam kupila 2 puta (i možda ću još koji put, ako ne nađem bolju zamjenu za Issey) - jesi li ga probala? (Kako da utipkam apostrofe? )
Hvala za sugestije, svakako ću provjeriti, čim se nađem u civilizaciji (na jednom malom otočiću sam - prekrasno je, ali ne mogu baš uživati u čarima shoppinga - što i jest poanta takvog izbora... )
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 23:21   #34
Quote:
Špranja kaže: Pogledaj post
Me too!
L eau par - Kenzov je jedini koji sam kupila 2 puta (i možda ću još koji put, ako ne nađem bolju zamjenu za Issey) - jesi li ga probala? (Kako da utipkam apostrofe? )
Hvala za sugestije, svakako ću provjeriti, čim se nađem u civilizaciji (na jednom malom otočiću sam - prekrasno je, ali ne mogu baš uživati u čarima shoppinga - što i jest poanta takvog izbora... )
Da, imala sam jednom L'Eau par Kenzo (već davno, doduše), svježi je, ali mi možda ima neku malo preoštru notu, onako u stilu muške kolonjske vode. Issey mi je onako 'dorađeniji', kompleksniji, kvalitetniji.

Ništa, ništa, uživaj ti na otočiću, šnjofat ćeš po parfumerijama ujesen!!!
Ugodan odmor!
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 23:56   #35
tiare, evo link parfema koji su srodni Issey-u: www.punmiris.com (potraži pod: mirisna grupa cvjetni vodeni)
Možda tu nađeš nešto novo i uzbudljivo dobro! (Javi na pm ako te nešto oduševi...)
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 13:11   #36
Pogledala sam sajt...hvala ti...nisam ni znala da postoji.
Od ovih cvjetno-akvatičnih, koji su tamo navedeni, bila sam već dugo probala Cacharelov Eau d'Eden, taj nije bio loš, dosta mi se sviđao, ali sigurno nije bio u kategoriji L'Eau d'Isseya, niti tako postojan. A sad se, odnedavno, mislim više ni ne proizvodi. Davidoff ženski Cool Water ne volim, nekako mi smrducka i baš je preoštar, ima onaj neki stil jeftine muške kolonjske vode.
Polo Sport Woman od Ralfa Laurena sam imala davno. Da, taj isto nije loš. Ima notu lubenice, svjež je, onako zgodan 'casual' miris za ljeto i toplo vrijeme. Možeš probati, možda ti se svidi. (Njega je malo teže naći, baš se ne kupuje kod nas, pa ga puno ni ne naručuju). Ipak Isseya i dalje volim više.
Sve se nadam da će možda izaći nešto novo što će mi se svidjeti.
Ako naiđem na nešto zanimljivo, javim!
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 13:55   #37
zaboravih dodati gucci rush jedinicu,obožavam ga,samo sam ga u zadnje vrijeme zapustila zbog drugih parfema
__________________
oka tvoja dva suzama ne daju da teku,noć je prokleta,nedjeljna...
fever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 14:22   #38
guerlain l'instant i guerlain insolence.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:18   #39
Roberto Cavalli - Just Cavalli

i onaj kojeg više nema u prodaji Joop! - All About Eve
__________________
私が学ばなければならなかった私のレッスンだった
私はあなたが燃やさなければならなかったあなたの要塞だった..
reckless_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 02:55   #40
Moniques Top 26 Perfume & Women's Fragrances

01. Coco Mademoiselle by Chanel
02. Miss Dior Chérie by Christian Dior
03. Cinema by Yves Saint Laurent
04. Wish by Chopard
05. Island Kiss, Ibiza Hippie, Sexy Graffiti i ostali sezonski by Escada
06. Lolita Lempicka Women's Eau de Parfum Spray
07. Kenzo L'eau Par Kenzo Eau de Toilette
08. Pure Poison Elixir by Christian Dior
09. Very Irrésistible Givenchy by Givenchy
10. L de Lolita Lempicka
11. Tommy Girl by Tommy Hilfiger
12. Promesse by Cacharel
13. Visit by Azzaro
14. L'Instant de Guerlain Eau de Parfum Spray by Guerlain
15. Opium by Yves Saint Laurent
16. DKNY Red Delicious i Be Delicious
17. Paris Hilton by Paris Hilton PURSE SPRAY
18. Insolence by Guerlain
19. Rumeur by Lanvin
20. Ange ou Démon by Givenchy
21. Very Irrésistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006
22. Cheap & Chic I Love Love
23. Baby Doll by Yves Saint Laurent
24. Young Sexy Lovely by YSL
25. London by Burberry
26. Tender Touch by Burberry
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.