Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2009., 12:14   #61
dali netko zna dali transcom plaća i prijevoz za zaposlene?radila bi na ugovor, znači ne na studentski
osijek88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 07:07   #62
zna li netko da li mogu u t-comu ili vipu raditi na tuđi studentski ugovor pošto sam izvanredni student a ako bih išao na ugovor ne isplati mi se jer više zarađujem na ovom sadašnjem poslu!?
5LO8OD4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2009., 14:35   #63
Quote:
5LO8OD4N kaže: Pogledaj post
zna li netko da li mogu u t-comu ili vipu raditi na tuđi studentski ugovor pošto sam izvanredni student a ako bih išao na ugovor ne isplati mi se jer više zarađujem na ovom sadašnjem poslu!?
ne

jedino ako imas debelu stelu, a i tad je upito
curva-tamburello is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:33   #64
koliko je to uopće stresan posao? je li težak? Lagan?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 12:20   #65
prema usmenoj predaji teško je doći u vip. koliko u tome ima istine ne znam ali još nisam vidjela oglas u kojem traže studente za call centar. kako uopće doći u vip?
hope_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 10:54   #66
Quote:
hope_010 kaže: Pogledaj post
prema usmenoj predaji teško je doći u vip. koliko u tome ima istine ne znam ali još nisam vidjela oglas u kojem traže studente za call centar. kako uopće doći u vip?
Očito ne pratiš portal Moj prvi posao jer je prije nekih mjesec dana bio oglas za studente u Vipovom call centru.
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 11:45   #67
Pratim. Nisam se interesirala za sebe osobno, zanimalo me budući sam mnogo dobrog i lošeg čula općenito o tome poslu.
hope_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 15:26   #68
a kolike su plaće u vip-u za zaposlene na radnu knjižicu? jel istina da su ispod 3000 kuna?
5LO8OD4N is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 14:14   #69
ne

Quote:
osijek88 kaže: Pogledaj post
dali netko zna dali transcom plaća i prijevoz za zaposlene?radila bi na ugovor, znači ne na studentski
Ne pokrivaju putne troškove ! to je i meni problem ali posto ima tamo vukovaraca dogovorit cu se pa da skupa putujemo jednim autom i svaki dan vozacu dam 20kn i dobro je

a jel znas kolka je placa na ugovor za ove koji rade s nijemcima?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 14:17   #70
hmmm

Quote:
erosa_salvahe kaže: Pogledaj post
Jedan poznanik mi je ispričao o razgovoru za posao u Transcomu. Istina, bolje prođu studenti plaćeni po satnici od zaposlenih na ugovor. Objašnjenje je bilo jer plaćaju doprinose. Plaća je bila između 2.000 kn do 2.500, ne sjećam se točno. Dodatak na osnovni iznos su noćne smjene, vikendi. Da, rad na hrvatskom jeziku.
čekaj malo...sada sam zbunjen meni je receno da je satnica 23kn jer radim sa nijemcima/austrijancima a sada me zanima da li je ista placa izmedju studenta i osobe koja radi na ugovor a oboje rade sa nijemcima ?
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 18:34   #71
evo dobio sam poziv za posao preko studentskog servisa u Optimi... pa sad jel neko zna kakva je situacija tamo? nedavno sam odbio tele 2 jer sam čuo da je odvratno što se tiče plaće i svega,ali za optimu nisam ništa čuo još pa me zanima ako netko ima neku informaciju...imam razgovor u petak pa da se informiram malo prije toga.
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 11:02   #72
Čula sam da je u Optimi zaista dobro raditi. Mislim da moraš raditi min 4-5 dana tjedno, ali se i raspored može dogovoriti (manje-više )
ako nije tajna, reci mi molim te kako si se prijavio za posao!? Ja se pokušavam prijaviti već mjesecima i nemam pojma gdje uopće mogu poslati podatke..
Jel to ista ona šema kao s HT-om da moraš imati nekoga "inside" da te preporuči?
Viola Fiola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2010., 12:47   #73
pa meni je legica rekla da joj dam zamolbu i ona je predala jer radi tamo i rekla je da je njoj dobro tamo,ali sam htio čuti još koje mišljenje jer lega koji me u tele 2 trebo ubacit je reko da je ok dok su mi svi ostali rekli da nejdem nikako tamo pa za svaki slučaj da provjerim da nije ista situacija i u Optimi...eto sutra idem na razgovor pa ćemo vidjet
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 15:52   #74
H1

A kako ide sa H1 telekomom ako znate? Jel plaćaju trošak prijevoza ili...?
__________________
Ostat ćemo kući i j**** se :D
1524396781 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 16:07   #75
Evo iskustvo iz prve ruke radila sam u Vip-u 2 godine,

ako se upadne preko student servisa super jer plača može ići najviše do 4500 kn ali to je mislim ono baš maksimum i za to se naradiš, obuka traje mjesec dana, što se tiće radnog vremena, svaki dan je skoro drugačije radno vrijeme, slobodni dan pada na bilo koji dan, tako se radi i nedjeljom i praznikom ako te tako dopadne...
Inaće su svi ok, ljubazni su i nema nikakvih problema s nadređenim...ako si student...

za one koji nisu studenti mogu u Vip doći samo preko Adecco-a i to ugovor ide preko njih i radiš za njih ne za Vip... isto tako uzimaju i postotak tvoje plaće...

najviše kaj možeš dobiti kao Adeccov posloprimac je 3000kn (2700+prijevoz) s time da to nije ono što Vip plaća, prava plaća je 4500 a Adecco sebi zadrži 1500 kn svaki mjesec... nije pošteno ali eto tako rade i nitko im ništa ne može...

tako je bar bilo prije godinu dana ( ne radim više tamo)

uglavnom šanse da te prime za stalno su ravne 0, a ugovor se radi na 1 mjesec, 3 mjeseca ili ako imate sreće na 6 mjeseci..

Posao je ozbiljan i svako neprimjereno ponašanje se kažnjava otkazom
nanydado is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 17:41   #76
Zanima me kako to ide za one koji rade preko studentskog ugovora. Naime, studentski ugovor mogu dobiti samo redovni studenti, znači oni koji su većinu dana na faksu. Ne očekuje se valjda od takvih da rade punu satnicu, tj. 8h dnevno...svaki dan?
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 19:09   #77
Za koliko dana zovu za krenuti raditi nakon razgovora u tcomu? par dana prije Nove godine na razgovoru mi je rečeno da će me zvat poslije Nove godine, ali još nisu, pa me zanima koliko im treba.
gogo1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 18:06   #78
za rad u t-comu

da li je dovoljno ispunit samo onaj njihov upitnik na stranici od t-coma sa svojim podacima,obrazovanjem itd. ili trebam poslat jos na neki email isto to?
ladydiana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 16:14   #79
Ljuuudi, jel bio netko na razgovoru za posao u Optimi?

Kako je? Što se pita?
leida is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 23:48   #80
Molim vas lijepo, ima li tko iskustva u Puli, kolika je plača, jeli redovita?
Eudis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.