Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2018., 02:55   #4341
nudim posao

trazim zensku osobu ili par s iskustvom u turizmu da bi vodila jedan objekt/izamljivanje preko ljeta. nazalost sezona je kratka i to je sve sto mogu ponudit. javiti se u inbox. hvala
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:29   #4342
Nudim usluge 3d vizualizacije interijera i eksterijera, dakle iz nacrta radim 3d prikaz željenog prostora.
Potreban mi je nacrt ili projekt željenog objekta.

Par primjera:
https://portfolio874.crevado.com/

Također nudim izradu web stranica u wordpress CMS sustavu.

Info u poruke ili na broj 0981718876.
Tislav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 23:17   #4343
Pozdrav! Mlada djevojka iz Zagreba, tražim honorarni posao. Po mogućnosti nekoliko dana tjedno ili rad od kuće. Rado bih radila kao vikend-konobar, odnosno zamjena za slobodne dane stalnih zaposlenika, čišćenje nekoliko puta tjedno, hostesiranje, šetanje pasa, nije bitno što se radi, samo da nije na puno radno vrijeme svaki dan. Nisam baš za čuvanje djece i starijih ljudi :/ Dajte nešto zanimljivo da se radi! Volim raditi s ljudima, ne volim kad mi je dosadno!
Odlično govorim engleski, služim se računalom, imam pristup internetu. Nemam vozačku!
Molim stvarno konkretne poslove na području Zagreba ili od kuće, nikakve MLM, pyramid scheme pizdarije i ne šaljite mi linkove na kojekakve sumnjive stranice koje traže uplatu članarine, hvala !
Javite se u inbox!
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:06   #4344
JOB OPENING: Zavarivač/Welder (f/m) Netherlands shipyard 2.2018

JOB OPENING: Welders (f/m) Netherlands shipyard 2.2018

| Festangestellt | As soon as possible |

Shipyard welding (CO2) of vessels and rigs.

Task description

Netherlands- and Europe-welding on-site shipyard
Execution of repair and service
Reporting, basic communication in English and
On-site training of the employees operating on the equipment/machines

Your profile

Technical education, experience in field of shipyard welding

CO2 method certificate, basic knowledge of reading drawings
Europe-wide willingness to travel
Resilient and convincing personality with a high customer and team orientation
Fluent in English (oral and written)

Project information

Contract of employment as well as agreed paid work day on field.
Payment of travel expenses
Save and long-termed perspective with possibility of temp-to-perm

Attractive career opportunities and challenging roles - that’s what you can expect from our client. You have a professional partner who can offer interesting opportunities and long-term prospects to frther your career.

APPLY at www.glresume.com

http://www.energijanova.hr/en/Job-postings/
__________________
______
Bubo
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 05:27   #4345
Mag. oec., smjer marketing

Tražim honorarni posao - prijevod s englskog na hrvatski i obrnuto, te prijevod sa španjolskog na hrvatski i obrnuto, pisanje članaka iz područja marketinga ili turizma (višegodišnje radno iskustvo u turizmu).

Ugovor o djelu ili prema dogovoru. Javiti se na pp.
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 13:47   #4346
Pozdrav! Ponavljam oglas.

Tražim posao:
- oslikavatelja zidova
- prevoditelja tekstova s engleskog (dosad sam prevela četiri knjige)
- crtača i slikara portreta (u svim tehnikama osim akvarela; najvrsnija sam kao ilustratorica i po želji mogu prema vašoj fotografiji napraviti hiperrealističan portret, ili onaj nadrealnog karaktera - dodavanje cvijeća, ptica, životinja, školjki, minerala, zvijezda, planeta, različitih predmeta i ostalih čudesa)
- crtača bojanki za odrasle (crtam kompleksne i vrlo detaljne prizore, realistične, nadrealne i fantastične, kao i mandale, krivulje, geometrijske likove i ornamente, i iza sebe imam dvije bojanke, jednu s još dvanaest autora, drugu samostalnu, s 50 ilustracija, za inozemno tržište)
- crtača bojanki za odrasle koje uključuju riječi i slogane
- crtača bojanki za djecu
- crtača/dizajnera stickersa za djecu i odrasle
- dizajnera majica
- pisca članaka za portale (iza sebe imam dvije zbirke pjesama i verbalno sam vrlo elokventna, spretna, maštovita i snalažljiva)
- crtača tetovaža (na PP dostavljam fotografije tattooa koje sam već izradila kolegicama)
- lektora i korektora tekstova (15-godišnje iskustvo)
- osobe koja unosi ručno pisani tekst u word ili prepisuje (upravo se bavim jednim takvim rukopisom od šestotinjak stranica)
- podučavatelja likovnog
- čistača osobnih i uredskih prostora
- konobarice
- retušera fotografija u Photoshopu
- 2D animatora za crtiće i filmove
- strip-crtača
- crtača i dizajnera plakata
- dizajnera CD i DVD glazbenih omota
- pomoćnog kustosa
- statista u serijama i filmovima
- prodavačice u knjižari
- prodavačice u cvjećarni
- prodavačice u butiku
- prodavačice u second hand shopu
- učiteljice likovnog u školi
- ilustratorice knjiga za domaće i strano tržište, kao i naslovnica
- ilustratorice knjiga za djecu i odrasle (iza mene je dvadesetak takvih projekata i više tisuća ilustracija - detalje CV-a prilažem u PP)
- brinem o kućnim ljubimcima, prvenstveno o mačkama i psima, hranim ih, čistim, češljam, kupam, igram se s njima, izvodim ih u šetnju
- čuvam djecu

Freelancer sam s neredovitim i nesigurnim primanjima, pa mi treba (najmanje) jedan dodatan posao da popunim budžet, ili da ga pretvorim u stalni.
Linkove na svoj portfolio šaljem u pp, a word ili pdf dokument s opisom dosadašnjeg radnog iskustva šaljem na e-mail prema dogovoru.

Hvala
Veronica Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:16   #4347
Tražim bilo kakav posao na pola radnog vremena u zapadnom dijelu Zagreba. Imam iskustva u administraciji, nabavi, znanje engleskog jezika, znam čistiti, peglati, kuhati...
Majka sam djeteta s teškoćama u razvoju i mogu raditi isključivo tih 4 sata koliko je dijete u vrtiću.
Molim samo ozbiljne ponude.
Hvala.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:02   #4348
Trazim dva jaka studenta za prijenos veš mašine iz jednog stana u drugi, javite se na privatne poruke
Jenny888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:12   #4349
Trener tenisa

Pozdrav,

posjedujem višegodišnje iskustvo u profesionalnom tenisu kao igračica i trenerica. Nudim satove tenisa (privatno ili u grupi). Više informacija na privat.
Hvala.
tennis-ivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:18   #4350
Prevodjenje i pisanje clanaka; eng, tal, esp

Pozdrav,

Nudim usluge pisanja clanaka i prevodjenja. Jezici u pitanju su engleski, talijanski, spanjolski i naravno hrvatski. Kod prevodjenja moram napomenuti da u obzir dolaze sve jezicne kombinacije.

Po struci sam inace Magistra engleskog i spanjolskog jezika i knjizevnosti sa zavrsenim fakultetom u Trstu. Tamo sam takodjer zavrsila i specijalizaciju iz simultanog prevodjenja u trajanju 2 godine koja je obuhvatila talijanski, engleski, spanjolski i hrvatski jezik kao materinji. Na istom sam fakultetu dobila i posao te sada tamo radim kao visi vanjski strucni suradnik u obrazovanju.

Iskustva u prevodjenju imam 4 godine kao freelancer, a u pisanju clanaka nesto vise od 2.

Prosla sam razne tematike od stomatologije, clanaka za news portale, do prava, turizma, motivacijskih tekstova, astrologije, gaminga i slicno.

Svi zainteresirani za suradnju slobodno se javite na PM, pa cu vam po zelji poslati primjere, i ostale potrebne informacije.

Lijepi pozdrav,

Mirta
shawdofax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 15:32   #4351
Pozdrav, tražim posao na određeno ili nešto privremeno, područje Split. Po struci ekonomist VSS, bilo kakvi uredski ili administrativni poslovi bi mi odgovarali, ako tražite nekoga za ispomoć, fali vam radnik ili pak znate nekoga tko traži istog, bila bih zahvalna na ponudi.
Od ostalog, vješta sam i na računalu za osnovnije stvari, programirati ne znam, ali radila sam u Wordpressu neke stvarčice, tako da mi on nije baš nepoznanica. Također, radila na recepciji u hotelu pa imam iskustva i po tom pitanju. Ozbiljna sam i molim samo ozbiljne stvari. Zahvaljujem
Angeleyes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 23:34   #4352
Trebam prijevode s talijanskog, španjolskog, francuskog, portugalskog... I to počesto ne samo suhe prijevode. Prednost kreativcima. Zagreb. Ostali detalji via PM.
kandihed is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 20:12   #4353
Vođenje apartmana Zagreb

Ukoliko imate apartman, a ne znate ili se ne želite baviti sa bookingom javite se meni. Diplomirao sam turizam menadžment i godinama radim u turizmu u prodaji. Također imam višegodišnje iskustvo u vođenju apartmana.


Supruga i ja kao tim vodimo 2 apartmana no spremni smo preuzeti još jedan.
Vodimo booking, dočekujemo goste, čistimo apartmane i peremo i peglamo posteljinu. Ukoliko ste zainteresirani javite se porukom i mogu vam poslati linkove sa recenzijama apartmana koje vodimo.
Profesionalizam, pouzdanost, i zadovoljstvo gostiju je ono što mi isporučujemo!
hrcvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2018., 23:26   #4354
Pozdrav, tražim turističku agenciju, firmu ili privatnu osobu koja ima potrebu za vozačem s vlastitim vozilom. Transferi, privatne vožnje, izleti i slično. Posjedujem Astru karavan 2013 god u super stanju. Ozbiljan sam, imam uvjete za kod 95, iskustva u taksiranju i dobro govorim engleski. Uber ne dolazi u obzir.
__________________
This is the strangest life I've ever known.
fakebuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 13:22   #4355
Radi povećanog obima poslovanja raspisujemo natječaj za sljedeće upražnjeno radno mjesto:

PRODAVAČ U TRGOVAČKOM CENTRU PEZIĆ

Više informacija klikom na jedan od slijedećih linkova :

http://pezic-matica.hr/novosti
https://goo.gl/nv3D1k
#ZeljezarijaMatica webshop
Pezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2018., 16:45   #4356
Radio bih kod kuće neki posao za dopunu budžeta jer sam pred mirovinom. Vrlo sam pedantan i odgovoran. Ako ima neka ponuda bio bih zahvalan.
Berigoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 22:22   #4357
Zavarivači iz RH, BiH, koji žele raditi u njemačkoj neka se jave na E-mail [email protected]
maxim7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 18:05   #4358
Trazim osobu za ciscenje i ispomoc u vodnje soba/apartmana. moze i samo ciscenje. smjestaj da. 1.6 do 1.10. moze inbox. lp
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 15:40   #4359
trazi se konobar/ica za rad u hotelu u restoranu,i na dorucku.posao moze biti za sezonu,ali i za stalno,ovisno o vasim zeljama. split.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 11:22   #4360
Trazi se osoba koja se cesto vozi autom ili kamionom na relaciji Hrvatska - Beograd za malu dodatnu zaradu.

Javite se porukom u inbox.
Lion King Split is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.