Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2007., 23:47   #1
Skijanje na Sljemenu

Zanima me kad počinje skijanje na sljemenu ove godine i dali je moguće tamo iznajmit skije il moram u zg pa teglit skije do sljemena.
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 08:37   #2
http://www.sljeme.hr/index.php?s=media

Evo tu si pogledaj .. 14.12. su objavili da je skijaliste zatvoreno i da ce pravovremeno obavjestiti kad pocinje sezona.

Prosle godine je bilo za unajmiti skije pa ce valjda biti i ove a za cijenu najma ne znam.

Samo su poskupili uzasno sa 70 na 150 kuna za dnevnu kartu
ladalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 10:52   #3
Isus ti mater...ja bil na bjelolasici dnevna bila 90kn...
__________________
Trazim Srodnu Dusu
Redwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 11:17   #4
Dnevna na Bjelolasici je 80 Kn, ne 90. Djeca do 5 godina gratis.

Sljeme nije poskupilo, vec je Grad Zagreb odlucio da vise nece subvencionirati karte i placati pola cijene, pa sad gradjani moraju platiti sami cijeli iznos karte.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:51   #5
kakve su im to fore da je skijalište zatvorena po zimi,nisu normalni
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 12:58   #6
Quote:
Frenkki kaže: Pogledaj post
kakve su im to fore da je skijalište zatvorena po zimi,nisu normalni
A cuj, kazu da je iz sigurnosnih razloga i ograničenih snježnih uvjeta skijalište na Sljemenu zatvoreno. Sto im to znaci nemam pojma.
Ali stvrno nisu normalni...
Za 150 kuna ne nude apsolutno nista, osim malog broja otvorenih staza, katastrofalnih uvjeta na stazi, ogromne guzve i lose organizacije
ladalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 13:23   #7
baš sam se sad za praznike mislio ic malo na sljeme se skijat čini se ništa od toga
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2007., 14:08   #8
Prosle godine su za ucenike i studente imali imali besplatne karte uz predocenu potvrdu a ove godine su i to ukinuli.
ladalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 15:04   #9
Otvaraju Sljeme ovaj vikend kompletno -> vise informacija
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2007., 20:36   #10
nadam se da če bit za iznajmit skije gore
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 15:39   #11
Jučer sam bila na Sljemenu na skijanju. Nije bilo loše, niti je bila velika gužva. Staza je o.k., pod tim mislim da nema kamenja niti golih dijelova. Samo je onaj zadnji dio preuzak i pun grba pa se tamo svi lome i muče. Dnevna karta od 9-16 je 100 kn za odrasle. Nije niti preskupo. Makar dosadi stalno se spuštati po istoj stazi, ali što se može…
shiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 16:14   #12
Što je samo crveni otvoren?
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2010., 18:06   #13
Crveni i bijeli su bili otvoreni. Neki na bordu su se spuštali i po zelenom, ali zeleni nije službeno otvoren, i ti što su se spuštali kažu da tamo ima malo kamenja i golih dijelova koje treba zaobići.
shiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 10:04   #14
išao bih sutra na sljeme, pa ako netko zna kakvo je stanje sa stazama...jesu li razrovane i kakav je snijeg ?
Psihodelik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 15:19   #15
Quote:
Psihodelik kaže: Pogledaj post
išao bih sutra na sljeme, pa ako netko zna kakvo je stanje sa stazama...jesu li razrovane i kakav je snijeg ?
Crveni još uvijek jedini radi, staza je malo tvrđa, ali dobra (za skije, mislim da je borderima ipak malo pretvrda za pravi gušt).

Cijene su snižene jer ne radi cijelo skijalište.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:08   #16
dolazim 8.3.u zg a na prognozi zovu malo snijega i otišao bi na sljeme,nisam nikad biopa me zanima kojom cestom krenuti iz zagreba do gore i dali se uopće može gore autom,da li su potrebni lanci,kakva je cesta,na karti sam uočio dvije jedna malo ravnija lijevo a desna puna serpentina,da li su to ti putevi te dali s njima dođem ravno gore na stazu,hvala?
barrba is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 18:19   #17
Ne znam od kud krećeš, ali posluži se google mapsom. Evo ti jedan otprilike link ako krećeš iz centra..

Cesta je dobra i može se gore, jedino ako baš svježe napada puštaju samo s lancima, ali uglavnom je brzo očišćeno.

Nisam ziher na koja dva puta misliš. Ako je ovaj moj linkan taj ravniji, imaš još jedan, da, preko Dubrave. Svejedno kojim putem ideš.

Uglavnom preko tjedna nemaš gužvi. Ako ideš za vikend, dođi između 8 i 9h gore jer inače može biti problem s parkiranjem ako ne znaš cake i kaubojske puteve.
Sheeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 12:42   #18
Quote:
barrba kaže: Pogledaj post
kakva je cesta,na karti sam uočio dvije jedna malo ravnija lijevo a desna puna serpentina,da li su to ti putevi te dali s njima dođem ravno gore na stazu,hvala?
Ceste su jednosmjerne, "desna" je za gore, "lijeva" je za dolje.

Više nema gužvi ni za vikend, jučer se moglo parkirati tik ispod tornja, na cijelom skijalištu nije bilo niti stotinjak ljudi, a staza je čist ok.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 12:24   #19
Jel zna netko za danas kakava je situacija na sljemenu sa skijanjem..čuo sam na radiju da se snima neki film i da će se vozila propuštati naizmjenično
h478653 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 17:30   #20
Quote:
h478653 kaže: Pogledaj post
Jel zna netko za danas kakava je situacija na sljemenu sa skijanjem..čuo sam na radiju da se snima neki film i da će se vozila propuštati naizmjenično
sad sam na radiju čula, a piše i na stranicama da je promet tako reguliran, a autobusi ne voze uopće!!!
KAKO ĆU NA SLJEME SUTRA AKO NEMAM AUTO?
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.