Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 19:59   #61
Quote:
high_voltage kaže: Pogledaj post
nego.....se...svaki put dotjera....tj. nalijepi šminke....pola tone...kako bi izgledala ''normalno''
Ponašala se normalno dok nije postala "zvijezda" ko i Mila Horvat ali na sreću sada vidimo njihov pravi karakter,pazi ti faca rade na HTV-u
Trojanski_konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 02:19   #62
Meni je Tončica još Ok kakvi su brojni drugi "voditeji/spikeri" i sl., a ima ih danas nažalost jedno veliko more. Naježim se kad "spikeri" i "voditelji" krivo naglašavaju riječi, pogotovo ono na Novoj "Udovice". A još su mi u ušima ostale one "petice, šestice" iz Huga. Ne znam kako samo tv kuće to dobuštaju.
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 02:24   #63
...sve do nedavno subjetivno napravljene jedne ankete u Otvorenom mi je bila o.k.

...tek sad vidim kakav je snob
Đibril Sise is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 20:19   #64
Tončica je sex bomba broj 1
__________________
U ustavu pise da se Hrvatska temelji na partizanskoj borbi.Kad su otisli da odaju pocast na grob vrhovnom komandantu te borbe? Pise u ustavu..Pise i na tarabi sladoled pa je niko ne lize..
Watrous is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 21:44   #65
a i laringitis je mučio večeras u Dnevniku.
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:07   #66
Quote:
girling kaže: Pogledaj post
a i laringitis je mučio večeras u Dnevniku.
...ali zato stajling konačno nije bio kao za pevaljku.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 11:38   #67
ma dajte ljudi molim vas. Tonču je puno ljepše vidjeti u dnevniku ili vijestima nego Katju Kušec. Možda Tonča i bolje pjeva od Katje, tko zna
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 23:55   #68
a svakako cesce ide i do zatvora. bas kako jedna urednica i treba..

http://www.nacional.hr/clanak/55333/...u-na-25-godine
__________________
U supermarket su uveli dvije nove stvari, mesarov kutak i pekarnicu, pa je miris svježeg kruha i kolača kombiniran s pogledom na čovjeka u haljetku poprskanom krvlju koji udara po komadima svježe teletine bio prilično uzbudljiv za sve nas. - Don DeLillo
vihorsthename is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 15:32   #69
Quote:
slammerinho kaže: Pogledaj post
ma dajte ljudi molim vas. Tonču je puno ljepše vidjeti u dnevniku ili vijestima nego Katju Kušec. Možda Tonča i bolje pjeva od Katje, tko zna
Katja Kušec ne vodi Dnevnik.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 17:57   #70
dobro, ali vodi vijesti. MERDE!!!!!
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:32   #71
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Ma bogati! Urbano i civilizirano, odakle ti to ? Pretpostavljam da urbano znači pripadati samo jednom gradu u Hrvatskoj i njegovim zaseocima ,

Zna se kako se govori na javnoj televiziji, i meni kao Dalmatinki isto tako dere uši taj medicInski, nije riječ o lokalnoj televiziji
Na javnoj tv bi se trebalo govorit standardnim jezikom. No mnogi to nikako ne mogu shvatiti. Ja se užasavam kad u emisiji "Hrvatska uživo" čujem one dvije Dalmatinke kako uopće ne pokušavaju ublažit onaj svoj naglasak. Prestrašno. Neka se zaposle na lokalnoj dalmatinskoj televiziji pa neka tamo tako govore.

Što se tiče Čeljuske, meni ona nije tako loša kao vama. Ali od svih spikera najbolja mi je Ljiljana Saucha.
Dina Dina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 22:21   #72
Quote:
Dina Dina kaže: Pogledaj post
Na javnoj tv bi se trebalo govorit standardnim jezikom. No mnogi to nikako ne mogu shvatiti. Ja se užasavam kad u emisiji "Hrvatska uživo" čujem one dvije Dalmatinke kako uopće ne pokušavaju ublažit onaj svoj naglasak. Prestrašno. Neka se zaposle na lokalnoj dalmatinskoj televiziji pa neka tamo tako govore.
E vidiš kako nisi objektivna niti malo.
Istina je da ćemo prvo primjetiti kod nekoga naglasak koji nije karakterističan za područje gdje živimo, recimo ti si primjetila naglasak kojim ti "ne govoriš". Ali zašto već nisi onda spomenula zagrebačke ili riječke kolege koje uopće niti malo ne vode računa o naglascima, a što je najgore rade u ozbiljnim ili dječjim emisijama, gdje dijete lako pokupi "anti-naglasak" ili ga ismijava?
Gore sam navela primjer koji mi je još ostao iz doba Huga , što misliš kako je to tek grozno bilo slušati da se uopće ne trude pred djecom.
Nas su itekako na faksu lemali sa standarnim jezikom, štokavskim narječjima i obavezno naglascima. I što sad ja mogu reći: i Dalmatinci, pa i Tončica naša, Slavonci, Zagrepčani i okolica, Istra - kod svih se da osjetiti naglasak odakle su. Kod nekih manje - kod nekih više.
Neki se trude i paze, neki se toliko orjentiraju na neke druge stvari da zaborave paziti na govor, ghmmmk - naglasak.
Ti si sad primjetila dvije dalmatinke, a koliko je takvih "ispada" bilo kod "ne-dalmatinaca".
Kad sve skupa brojiš, na prste jedne ruke mogu jedva nabrojati osobe koje na javnoj tv govore onako kako bi trebalo biti.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 16:33   #73
a ta žena zaista ima đon umjesto obraza,,muž joj takva sranja napravio pa pobjegao iz zemlje a ona kao da se to nje niti malo ne tiče, kao da nije drobila i ona te novce koje su zamazali prodajom tuđe zemlje....ja bi mu bogami presudio da se dirnuo moje djedovine...a i sakrio bi se u crnu zemlju da mi je tako šta napravio/la muž/žena.
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 01:37   #74
Glas joj je iritirajući. Ko da je upravo ustala iz kreveta. Kad je vidim odmah prebacujem na Novu tv.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 16:14   #75
e moja Tončice, slijedeći put biraj boljega.:

http://www.jutarnji.hr/odbjegli-zlat...a-kuna/641468/

imali kraja njegovim prevarama?
girling is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2010., 19:51   #76
Govor Tončice Čeljuske

Đizz, kako ta žena guta slova i krivo naglašava riječi.

Pa gdje su zapele fonetske i ine vježbe HTV-a?!
__________________
~ Fortes fortuna adiuvat ~
Z e t t a is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 00:15   #77
Kao da tamo netko to uopće i vježba?
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 09:59   #78
Mene sama njena pojava iritira, pa ne mogu biti objektivan za sam izgovor.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 11:54   #79
pomahnitale za vijestima

Bar djeluje 'normalno'..za razliku od nabrijanih djelatnica dnevnika novatv..

Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2010., 00:03   #80
Quote:
Z e t t a kaže: Pogledaj post
Đizz, kako ta žena guta slova i krivo naglašava riječi.

Pa gdje su zapele fonetske i ine vježbe HTV-a?!
a s kojeg si ti planeta? da krivo naglasava rijeci?! pa to je jedino sto ona dobro cini. ima odlican naglasak, ali istinabog, guta, preskace, nema tocke ni zareza, iritantna je za popizdit, ali uskoro vise nece vodit dnevnik... zbog nje su izmislili neku novu emisiju, umjesto Otvorenog, valjda kao izliku da je se mogu rijesit iz Dnevnika, tako da ces i ti doc na svoje.

sto se tice fonetskih vjezbi na htvu, toga nema otkad se Hrvatska osamostalila i otkad su purgeri shvatili da vise ne moraju ucit govorit po hercegovacki te da ih boli kurac za ono sto je u Jugi bio standard, pa ce tako od svog mjesnog govora ucinit standardni hrvatkski jezik, a da je tome istina, samo se osvrni oko sebe pas vidjet.
tonchica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:04.