Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2008., 14:44   #21
Znam da nije u ZG, ali to sam ja rekla za sebe... od moje sale je 10km zato sam ga i spomenula...

Ni sama neznam nista u ZG ili ti okolici,pa mi je dobro dosao Buncic kojeg sam pronasla pomocu google
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 14:50   #22
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Nije baš neki đir u 3, 4, 5... ujutro goste poslati na vožnju od 45 minuta do hotela.
štemajzl, stvarno si mi drag, ali ovo je pomalo nebulozno.
70% gostiju na bilo kakvoj proslavi u ZG putuje 30-45 minuta od mjesta održavanja do vlastite kuće, dosta njih i dulje i to pogotovo kad su vjenčanja u pitanju.

možda sam krivo "čula" tvoj komentar, ali stvarno ne vidim što je problematično u vožnji od 45 minuta nakon pira.

__________________
** Piljak je šiljak koji je zaobljen. ** (F. Udavače)
** All true wealth is biological. ** (L. M. Bujold)
** Ivan, you idiot! ** (L. M. Bujold)
lomanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 18:50   #23
Jedno je ako se nakon pira 45 minuta voze doma jer daleko žive, a sasvim nešto drugo je ako se voze u neko svratište. Ako ti sama ne kužiš razliku, ne mogu ti baš objasniti.

ATE, stvarno je OK ako je tvoja svadba bila negdje u blizini, ali ako je svadba u ZG, slati goste na spavanje u Vrbovec mi je nekako... ne znam... kokošarski. To je samo moje mišljenje. Ipak bi se trebalo potruditi pa naći smještaj bliže lokaciji feštanja.

Ako već znaš da će ti dolaziti gosti izdaleka, idealno bi bilo svadbu napraviti u nekom hotelu tipa Aristos, Intrernational, Panorama... Brigita je propustila napisati u kojem kvartu joj je svadba.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 19:32   #24
Eto i par sugestija...

http://www.hotelgaj.hr/cjenik_hotela.html - vidi da nude i popust na više noćenja
http://www.hotel-ilica.hr/crn/accomodation.asp
http://www.hotel-i.hr/cjenik.php
http://www.hotel-central.hr/cjeni.htm
http://www.hoteljadran.com.hr/index....estaj&idmenu=3
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:02   #25
Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Ako već znaš da će ti dolaziti gosti izdaleka, idealno bi bilo svadbu napraviti u nekom hotelu tipa Aristos, Intrernational, Panorama... Brigita je propustila napisati u kojem kvartu joj je svadba.
e ovo potpisujem
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:47   #26
Nisam iz okolice Zagreba,al smo krajem drugog mjeseca išli organizirano na neke izložbe na dva dana-i odsjeli jednu noć u motelu Plitvice. Motel je skroz u redu-čist, za prespavat i doručak je skroz OK. Ne znam da li se traži ikakav luksuz, al pošto se radi o jednoj noći isplati se probat.
nickym is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 10:31   #27
podižem temu,dakle molim preporuke za smještaj 30-40 ljudi ,po mogućnosti na jednom mjestu ,lokacija dubrava,sesvete čim povoljnije,ako znate šta?
đurđa 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 11:07   #28
Quote:
đurđa 76 kaže: Pogledaj post
podižem temu,dakle molim preporuke za smještaj 30-40 ljudi ,po mogućnosti na jednom mjestu ,lokacija dubrava,sesvete čim povoljnije,ako znate šta?
ne znam točno ali ja bi na tvom mjestu probala u privatnom smještaju jer us hoteli preskupi a u motel ih baš ne možeš da djele kupaonice (naravno ovisi tko su)...ne znam da li u Zgbu imamo B&B..nekaj je bilo baš na tom potetzu Dubrava- Sesvete....
...dragi i ja smo jednom frendove smjestili u apartman Mirna noć...to ti je iza Bolnice Dubrava...mislim da je noćenje bilo kakvih 200tinjak kuna zaoboje...vlasnici su bili skorz ok i ljubazni...jbga malo se voiš ali sve ostalo A1...dvokrevetna soba,kupaonica i mali balkončić...tv s kablovskom...sve uredno i čisto...

ali mislim kada kažeš o kojem se broju ljudi kaže (pritom mislim na hotele) da se možda možeš dogvooriti za popust...probaj hotel Maksimir...frendovi su za U2 bili tamo i bili su full zadovoljni ali tu je cijena bila viša od 200 kn...ne znam koliko....
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 14:16   #29
Ima hotel, mislim da se Dubrava zove, na uglu Oporovečke i Ljubijske,zatim hotel preko puta INA-e na AV. Dubrava, hotel Martini iza Sesveta prema Dugom Selu, hotel Antunović isto tamo negdje... pa tko je zainteresiran lako nađe adrese
__________________
8. padež dubravativ - koga, čime?
Valsharess is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 15:49   #30
Molila bih ako tko zna ili stanuje u Vinogradskoj ulici ili u blizini, da mi javi za privatni smještaj,apartman 2+1.
Uskoro dolazimo sa curicom u Vinogradsku bolnicu na operaciju i trebamo smještaj da joj budemo blizu.

Pa ako poznate nekoga tko iznajmljuje ili ste već koristili neki apartman i zadovoljni ste,ili stanujete blizu da bacite oko usput!

__________________
alboom and mia 1 & mia 2 :)
swanmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 09:55   #31
molim nekoga ako ima informaciju o povoljnom smještaju u Dubravi ili Sesvetama za 15ak ljudi da me provijetli .....
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 11:42   #32
Phoenix Sesvete - dvokrevetna cca oko 650kn
Hotel Villa Tina na Bukovačkoj - dvokrevetna cca oko 650kn
Hotel Maksimir - dvokrevetna cca oko 500kn

ja sam za svoje goste rezervirala hotel Lisinski na Trnju - dvokrevetna cca 400kn

nadam se da sam pomogla
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 19:40   #33
Quote:
mala od oltara kaže: Pogledaj post
Phoenix Sesvete - dvokrevetna cca oko 650kn
Hotel Villa Tina na Bukovačkoj - dvokrevetna cca oko 650kn
Hotel Maksimir - dvokrevetna cca oko 500kn

ja sam za svoje goste rezervirala hotel Lisinski na Trnju - dvokrevetna cca 400kn

nadam se da sam pomogla
uh jbt.... ovo mi je sve preskupo.... u phoenixu imam svadbu al su mi te njihove cifre nenormalne.... uopće ne znam kako da to riješim... imala sam neki dogovor al mi se frajer ne javlja već tjedan dana na mob... nemam pojma...
Ana St-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 11:49   #34
znam...ja isto nisam mislila da će mi biti takve cijene.
al onda opet - u odnosu na druge stvari kolko plaćam, sobe me neće puno koštati.

probaj vidjeti kolko koštaju hoteli na booking.com..tamo su niže cijene nego da zoveš hotel direktno (meni još uvijek neshvatljivo).

probaj i pogledaj privatan smještaj....ja sam gledala Apartments Nest i Zagrebek - to su ti agencije koje imaju par stanova po Zagrebu u najam, ali ništa oko Trnja nisu tada imali.
mala od oltara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:20   #35
Smještaj gostiju u Zagrebu

Imam problem smještavanja svojih gostiju u Zagrebu, jer dobroj većini treba cca 2h do Zagreba što znači da nije pametno da nakon vjenčanja putuju kući.
U pitanju je nekih cca 50 ljudi kojima bih trebala organizirati smještaj.

Da li je netko od vas imao takav problem i kako ste to riješili.
Bila bih zahvalna i za preporuke smještaja.
Sillver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:28   #36
Quote:
Sillver kaže: Pogledaj post
Imam problem smještavanja svojih gostiju u Zagrebu, jer dobroj većini treba cca 2h do Zagreba što znači da nije pametno da nakon vjenčanja putuju kući.
U pitanju je nekih cca 50 ljudi kojima bih trebala organizirati smještaj.

Da li je netko od vas imao takav problem i kako ste to riješili.
Bila bih zahvalna i za preporuke smještaja.
Si razmišljala o iznajmljivanju autobusa??
Mi smo isto imali taj problem jer je moj dio familije 150km udaljeno i iznajmit ćemo autobus, vic će nas izać 1900kn.
Smještaj bi nas koštao duplo više
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:32   #37
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Si razmišljala o iznajmljivanju autobusa??
Mi smo isto imali taj problem jer je moj dio familije 150km udaljeno i iznajmit ćemo autobus, vic će nas izać 1900kn.
Smještaj bi nas koštao duplo više
Razmišljali smo i o tome, ali s obzirom da će biti ljudi raznih životnih dobi, biti će problema oko toga što stariji će htjeti ranije ići kući, a mlađi bi htjeli ostati.
Osobno ne bih išla busom nekome na svadbu jer bih samo razmišljala o tome kako moram izdržati recimo do 5 ili 6 u jutro, a meni će s eići recimo već u 3 u jutro.
Ne znam.....nisma pametna.

Razmišljala sam o privatnom smještaju, ali nisam sigurna da je to jeftina solucija.
Sillver is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:38   #38
Quote:
Sillver kaže: Pogledaj post
Razmišljali smo i o tome, ali s obzirom da će biti ljudi raznih životnih dobi, biti će problema oko toga što stariji će htjeti ranije ići kući, a mlađi bi htjeli ostati.
Osobno ne bih išla busom nekome na svadbu jer bih samo razmišljala o tome kako moram izdržati recimo do 5 ili 6 u jutro, a meni će s eići recimo već u 3 u jutro.
Ne znam.....nisma pametna.

Razmišljala sam o privatnom smještaju, ali nisam sigurna da je to jeftina solucija.
Pa dajte ljudima opciju da se sami dogovore kad bi htjeli ići doma, ipak se međusobno znaju.
Osobno mislim da je 3, pola 4 ok vrijeme za ići doma, pa ni stariji neidu prije sa svadbe doma.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:48   #39
Da, morat cu uzeti i tu opciju sa autobusom.
Za svaki slucaj malo cesljam po privatnom smještaju u Zgu.
Sillver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2011., 10:09   #40
Sad mi je sinulo da u Novoj Galeriji (Špansko) ima cijeli stan za iznajmit 400kn/dan.
Mislim ono trebalo bi moći barem 4 ljudi u njega smjestit, a kako je sve to familija pa mogu dijelit životni prostor na jedan dan
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.