Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2008., 00:13   #21
Quote:
perica sine kaže: Pogledaj post
E vidiš, mene zanima na koji način prepoznati signale koji kažu hej, oborio si me s nogu, navali ili pak hej, koji ti je vrag, simpa si mi ali ne zelim s trobom imati nikakvu dublju vezu.
Problem je u tome što su i jedni i drugi vrlo slični (barem koliko sam ja uspio skužiti) i često dolazi do nesporazuma. Izgleda da je jedini način drito u glavu pa što bude
A to se vidi. Npr. meni ako netko tko mi se ne sviđa nabaci iz zajebancije neki komentar u smislu nečega između nas dvoje, bit će mi neugodno i neću komentirat. Ako mi se sviđa, uzvratit ću isto takvim komentarom. A onda i navalit na njega.
A "signale" tipa da vrtim kosu okači mačku o rep. To ja inače radim.

Al zanimljivo je to. Jel netko stvarno ne zna iz komunikacije iščitat jel mi se sviđa, ili se samo napravi glup i ide nešto pokušat?

I ne volim to drito u glavu. Dogodi se da me krene poljubit, a uopće mi se ne sviđa. Iš od mene. Samo mi bude neugodno i ne znam šta bih.
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 08:03   #22
to kod mene znači da ću piti sok..ne pijem kavu ...al zapravo mi je to malo glupo prihvatiti kad dobijem takav poziv jer se onda obično ne mogu riješiti tih cura nakon kave..kaj mogu kad sam super
ZgGost is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 08:18   #23
Nisam imao poima da uopće postoje ONE kave!
Juno Anakin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 10:05   #24
Quote:
perica sine kaže: Pogledaj post
E vidiš, mene zanima na koji način prepoznati signale koji kažu hej, oborio si me s nogu, navali ili pak hej, koji ti je vrag, simpa si mi ali ne zelim s trobom imati nikakvu dublju vezu.
Teško mi je govoriti o nekim signalima, jer ja to obično jednostavno osjetim, možda po načinu na koji me gleda, po nekim upadicama, dodirima i sl..

Ako na kavi osjetim da je druga strana zainteresirana, a ja nisam i ako me pozove opet na kavu, onda sam najčešće direktna ali kroz zezanciju pa pitam jel on to mene zove na dejt. Ako kaže da da, onda mu kažem da za kavu jesam, za dejt nisam

Ugl. do sada sam se masu puta uvjerila da je bolje biti direktan na jedan suptilan ali razumljiv način, nego se izmicat, izmotavat..jer na kraju ispadne da neki zaista ne kuže šta ima pokazuješ dok to ne izgovoriš riječima
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2008., 10:22   #25
Quote:
julianne_zg kaže: Pogledaj post
kad nekog zovem na KAVU, vjeruj mi, nije baš da imam na umu ispijanje hektolitra kave s tom osobom..
mda, a ja pozovem na pivo eto čisto da mi ne bude dosadno jer mi je zanimljiva osoba. yeb mi je zadnja opcija na pameti kad se nadjem s nekim.kave su kave, a dejtovi ipak nešto drugo. barem u mom svijetu.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 10:56   #26
Ja kad zovem na kavu, onda stvarno zovem na kavu, bez ikakvih primjesa.... dakle, tko dolazi na kavu?
Dardevil 1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 11:17   #27
Quote:
dardevil_1977 kaže: Pogledaj post
Ja kad zovem na kavu, onda stvarno zovem na kavu, bez ikakvih primjesa.... dakle, tko dolazi na kavu?
Evo ja sam uvijek za dobru kavu i to bez primjesa.
Unimatrix001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 16:42   #28
do 19h kava je samo kava, a poslije 19h to je ona kava...
homer_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 16:49   #29
poziv na kavu znači samo kavu, al poziv na pivu je spoj
Allana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 11:38   #30
Sve ovisi, muškima je kava u 99% slučajeva ONA kava, a žene će ić na kavu i čisto prijateljski, al na kavi se tako i tako sve skonta kroz priču pa ne vidin di je problem
-Manuela- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 12:28   #31
to je ocigledno poziv da se bolje dotični upoznaju...METAFORA SINKO
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:00   #32
pa cuj ako te neki lik ili likusa gde izmedju vas postoji odredjena hemija a pri tom i ne ispijate kafu svaki dan pozove na jednu, to je onda sigurno jedan od pocetnih signala da mu se svidjas ono nije to sada neki BUM, ali ocigledno bar interesujes tu osobu ako ti vec nije friend..
mislim uvek ima neki procenat gde to ne mora da znaci to.. ali uglavnom
ti kao osoba mozes oceniti ponasanjem doticne osobe i cele te atmosfere sta znaci taj poziv na kafu..
__________________
"Love is in the Air" John Paul Young Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
http://www.youtube.com/watch?v=IgIYvcuE5ng
Tara'88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:20   #33
Quote:
r.kO kaže: Pogledaj post
to je ocigledno poziv da se bolje dotični upoznaju...METAFORA SINKO
mislim biblijsko se upoznaju bolje?
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:22   #34
Quote:
Tara'88 kaže: Pogledaj post
pa cuj ako te neki lik ili likusa gde izmedju vas postoji odredjena hemija a pri tom i ne ispijate kafu svaki dan pozove na jednu, to je onda sigurno jedan od pocetnih signala da mu se svidjas ono nije to sada neki BUM, ali ocigledno bar interesujes tu osobu ako ti vec nije friend..
mislim uvek ima neki procenat gde to ne mora da znaci to.. ali uglavnom
ti kao osoba mozes oceniti ponasanjem doticne osobe i cele te atmosfere sta znaci taj poziv na kafu..
cekj, prioje ili za vrijeme same kave, zasto mislim da je ovdje bilo pitanje kako znatri na kakvu te kavu pozivaju bez da dodjes u kafic..
ili sma opet nekaj pogresno pomislil
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:44   #35
Quote:
Allana kaže: Pogledaj post
poziv na kavu znači samo kavu, al poziv na pivu je spoj
a je...
a meni e poziv na pivu poziv na pivu a poziv na kavu poziv na kavu....
al kad malo bolje razmislim kava bi mi bolje pasala sa jednom brbljavom prijateljicom,a piva sa jednim slatkišem cakanim rokerčićem duge kosice sa predivnim osmijehom kojem oči ispadaju kad se vidimo već skoro godinu dana... bože mili... šta ja čekam.... evo idem doli isti tren...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 14:57   #36
stidljiva, kaj hvalimo se malo? )))
neka neka i treba
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 15:10   #37
Quote:
homer_ kaže: Pogledaj post
do 19h kava je samo kava, a poslije 19h to je ona kava...
.. e , bas sam ovo htjela spomeniti... da-bitno je valjda u koje doba se ta kava pije ak je po danu..onda se to , according to velikoj vecini, da shvatiti ko neke prijateljske-poslovne-cakulacke kave, a ako je po noci - onda je to dejt da dejtasti nemre bit ..

enivej, ja se na svim kavama postavljam onako..neobavezno, prijateljski.. ako se nema o cem pricat onda mi je ionak bezveze.. akod nekog doma na kave.. jedino ako smo vec pili kave u javnosti
__________________
.. mijau?..
MeTheChaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 15:11   #38
Quote:
NewsJJ kaže: Pogledaj post
cekj, prioje ili za vrijeme same kave, zasto mislim da je ovdje bilo pitanje kako znatri na kakvu te kavu pozivaju bez da dodjes u kafic..
ili sma opet nekaj pogresno pomislil
pa i napisala sam "ako te neko pozove"
i da to pod takvim uslovima kakve sam navela ili sl. znaci da ga interesujes
a pre toga si bar nekoliko puta valjda pricao/la sa tom osobom i mozes zakljuciti imali tu neke hemije :rolleyes.. na to sam mislila a ne "atmosferu" na toj kafi vec na "atmosferu" do sada izmedju njih
__________________
"Love is in the Air" John Paul Young Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
http://www.youtube.com/watch?v=IgIYvcuE5ng
Tara'88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 15:20   #39
ok tara onda smo mislili isto, al ovih dana mi teze ide elaboracija mojih misli..
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2008., 16:54   #40
Kava je kava... oboje odlučuju jel nekaj više od toga... kasnije...
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.