Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2011., 13:06   #21
Evo dižem ovu temu iz mrtvih, naime upravo sam pročitala na Večernjem

http://www.vecernji.hr/regije/do-kon...-clanak-350898


Bila je tu tema o peticiji za park u Dugavama,ali evo ipak uskoro ćemo u susjednom kvartu imati lijepi veliki park.

Jedva čekam!!!!!!!!

Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:16   #22
duboko se nadam da lokalni šetači pasa neće park doživljavati kao jedan veliki pseći wc, kao što imam dojam kad dođem u onaj pp u trnskom
malikali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:22   #23
Quote:
malikali kaže: Pogledaj post
duboko se nadam da lokalni šetači pasa neće park doživljavati kao jedan veliki pseći wc, kao što imam dojam kad dođem u onaj pp u trnskom
Ja sam bila nedavno u Trnskom i nisam uočila ni jedan "kup" na travnjaku. Doduše, bila je magla taj dan. Nadam se da će se ljudi pridržavati toga da čiste iza sebe, a i ako će staviti neke spravice da će se to čuvati....(da, znam - utopija,ali eto).
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:43   #24
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post

Bila je tu tema o peticiji za park u Dugavama,ali evo ipak uskoro ćemo u susjednom kvartu imati lijepi veliki park.

Jedva čekam!!!!!!!!

pa to je tu blizuuuuuu, to nam je ionak podnevna setnja
misha maloga... ici cemo i ujutroooooo i naveceeeeee , ma nosicu cijelu rolu vrecica sam da to otvore
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:08   #25
I mene ovo veseli!
Taman ce do kraja godine moje psetance maknuti gips, pa ce moci slobodno trckarati okolo sa drugim pesekima!
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 14:18   #26
Jedva cekam
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 17:46   #27
pošto živim preko puta tog parka moram reći par stvari, kao prvo jučer kad sam vidjela da ženska ulazi sa kolicima i kikačem prošetati tuda dobila sam slom živaca jer automatski moram opet ograničavati svoje pse na mjestu gdje bi trebali biti potpuno slobodni i zaštićeni od istih tih situacija... imam štene doge argentino koje obožava sve i djecu i velike i pse i mace ali što da je on jučer u žaru igre sa jedno 5-6 drugih pasa srušio tu ženu ili ne daj bože kolica? zar ti ljudi ne razmišljaju? nisu svi psi isti, također imam maltezera koji se boji djece i na to igralište ga vodim da bi se istrčao, a da ja ne moram brinut hoće li se zaletiti na nekog klinca koji će ga krenut na njega jer je eto mali i baš zgodan za stiskanje...kao drugo, park je prva liga za nas koji smo u glupim zgradama, dobro dođe pesima, a iskreno i meni malo trčkaranja...samo da su ljudi oprezniji i da ne vozikaju bebe u kolicima tuda nije mi svejedno kad se nađem u takvoj situaciji, kao što vjerujem da nije svejedno mamama kad mi prolazimo sa svojim psima parkom
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 18:36   #28
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
pošto živim preko puta tog parka moram reći par stvari, kao prvo jučer kad sam vidjela da ženska ulazi sa kolicima i kikačem prošetati tuda dobila sam slom živaca jer automatski moram opet ograničavati svoje pse na mjestu gdje bi trebali biti potpuno slobodni i zaštićeni od istih tih situacija... ........ nije mi svejedno kad se nađem u takvoj situaciji, kao što vjerujem da nije svejedno mamama kad mi prolazimo sa svojim psima parkom
S obzirom na to da je park za djecu 10 metara dalje od psećeg parka, trebala si gospođu uputiti tamo...budi bez brige da si ti sa svojim dogom ušetala u pješčanik usred dječjeg parka, ona bi tebe ziher poslala....paaaa...možda u park za pse,ali mislim da bi to mjesto ipak bilo bliže rodnom da, i pozvala policiju i komunalce. mislim da u gradu ima i više nego dovoljno parkova za djecu i ja stvarno nemam namjeru sputavati svog psa u parku za pse ako se nonšalantno došeta gospođa s kolicima (osim ako nema psa sa sobom).
Vivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:03   #29
Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
Ja sam bila nedavno u Trnskom i nisam uočila ni jedan "kup" na travnjaku. Doduše, bila je magla taj dan. Nadam se da će se ljudi pridržavati toga da čiste iza sebe, a i ako će staviti neke spravice da će se to čuvati....(da, znam - utopija,ali eto).
Mi smo bili u Trnskom jutros. Bilo ih je na izbor.

Quote:
Vivy kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da je park za djecu 10 metara dalje od psećeg parka, trebala si gospođu uputiti tamo...budi bez brige da si ti sa svojim dogom ušetala u pješčanik usred dječjeg parka, ona bi tebe ziher poslala....paaaa...možda u park za pse,ali mislim da bi to mjesto ipak bilo bliže rodnom da, i pozvala policiju i komunalce. mislim da u gradu ima i više nego dovoljno parkova za djecu i ja stvarno nemam namjeru sputavati svog psa u parku za pse ako se nonšalantno došeta gospođa s kolicima (osim ako nema psa sa sobom).
Mene su svojevremeno, skupa s još jednom psećom vlasnicom, jedno jutro u psećem parku u Trnskom maltretirali nekakvi lokalni huligani. Da što psi trče pokraj njih i prskaju ih blatom, dok oni sjede na klupama, i to na naslonima, i blatnim tenisicama prljaju sjedišta. Nazvala sam policiju, objasnila situaciju... pseći park u Trnskom... bla-bla... prijete se drugoj psećoj vlasnici i meni... Prvo policajčevo pitanje: "A jesu li psi na lajni?" Iz kasnijeg sam razgovora shvatila kako pojma nema o tome da takav parku u Trnskom uopće postoji.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:34   #30
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Mi smo bili u Trnskom jutros. Bilo ih je na izbor.

Mene su svojevremeno, skupa s još jednom psećom vlasnicom, jedno jutro u psećem parku u Trnskom maltretirali nekakvi lokalni huligani. Da što psi trče pokraj njih i prskaju ih blatom, dok oni sjede na klupama, i to na naslonima, i blatnim tenisicama prljaju sjedišta. Nazvala sam policiju, objasnila situaciju... pseći park u Trnskom... bla-bla... prijete se drugoj psećoj vlasnici i meni... Prvo policajčevo pitanje: "A jesu li psi na lajni?" Iz kasnijeg sam razgovora shvatila kako pojma nema o tome da takav parku u Trnskom uopće postoji.

kakice u parku uvijek ima ali više-manje svi se trudimo kupit za sobom jer naime svi smo si neki civilizirani , a oni koji ne pokupe pa dobiju uvijek jedan lijep pogled pun neodobravanja i sad kad te tak gleda grupa ljudi vjerujem da ti bude bed (isprobano jučer navečer na jednoj bezobraznoj babi i vidjeh jutros da je pokupila) općenito policija i poznavanje zakona o psima je nemoj se ni nadati da znaju da u psećem parku pas nije obavezan na lajni jer bi to naime uništilo samu svrhu postojanja takvih parkova
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:43   #31
ma park se jos nije ni otvorio, a vec ne valja ovo pa ne valja ono
ja jedva cekam ... i bas me zanimaju spravice... mi smo se u skolici malo svercali , koristili priliku jer volimo tunele i klackalice i preskakat i provlacit se... sve sve.... a drustvo volimo vise od svega
kad se to privede svrsi i psi se pocnu u vecem broju igrat tamo, sigurno nece mame s djecom bezveze ic bas tamo... za sad i jedni i drugi hodate po gradilistu
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 19:57   #32
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
ma park se jos nije ni otvorio, a vec ne valja ovo pa ne valja ono
ja jedva cekam ... i bas me zanimaju spravice... mi smo se u skolici malo svercali , koristili priliku jer volimo tunele i klackalice i preskakat i provlacit se... sve sve.... a drustvo volimo vise od svega
kad se to privede svrsi i psi se pocnu u vecem broju igrat tamo, sigurno nece mame s djecom bezveze ic bas tamo... za sad i jedni i drugi hodate po gradilistu

ma ja pričam o ovome starom parkiću u Trnskom
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:03   #33
moze malo detaljnije o parku u trnskom? ja sam skroooz sa druge strane grada, znam odprilike gdje je, ali da...??

Imam malu kujicu i htio bi je pustit tako negdje u pseci copor da se malo socijalizira, ovdje kod sebe stvarno nemam gdje :/
malyrysta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 17:43   #34
Quote:
malyrysta kaže: Pogledaj post
moze malo detaljnije o parku u trnskom? ja sam skroooz sa druge strane grada, znam odprilike gdje je, ali da...??

Imam malu kujicu i htio bi je pustit tako negdje u pseci copor da se malo socijalizira, ovdje kod sebe stvarno nemam gdje :/

parkić ti je malo veći, ograđen je skroz tako da ti pes može slobodno bez lajne, više-manje svi su druželjubljivi međusobno... imaš inače i fontanice sa vodom koje ne rade prek zime, dosta kanti za kakicu, klupice i par potrganih spravica za pese... prva liga ti je za socijalizaciju, i preporučam negdje oko 18h-19h tad ti ima najviše peseka za druženje
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 23:54   #35
Ja sam mislio bas otic do tog parka u trnskom... Jel ima sta pasa tamo ujutro i oko podne?

Zadnje uređivanje Jackie10 : 03.12.2011. at 00:30.
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 07:49   #36
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio bas otic do tog parka u trnskom... Jel ima sta pasa tamo ujutro i oko podne?
Danas ćemo oko podneva, a možda i sutra, biti tamo Sita, Tajči i ja. Za druge ne znam, ali njih su dvoje super za socijalizaciju ako kome treba - ona labradorica, a on štene. Dosadno do bola.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 08:32   #37
Jutros sam od gospođe s čijim psom se Đoni igra čula da je njen pas na obuku išao u Maksimir.

Ona kaže da navodno u maksimiru ima pseći park gdje je njena kćer išla u školicu s pesekom i gdje se inače peseki mogu slobodno igrati.

E sad, jel to dezinformacija ili stvarno ima pseći parku maksimiru?

Mi do sada nismo bili u maksimiru, jer Đoni nije do kraja cijepljen, pa mi je to preveliki rizik s toliko pasa, ali kad bude cijepljen ako postoji nešto takvo u maksimiru to bi bilo savršenstvo.

Kaj to ima u maksimiru ili je to jedna u nizu dezinformacija?
linalinač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 09:26   #38
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Danas ćemo oko podneva, a možda i sutra, biti tamo Sita, Tajči i ja. Za druge ne znam, ali njih su dvoje super za socijalizaciju ako kome treba - ona labradorica, a on štene. Dosadno do bola.
Bum onda došao da vidim taj park, bit cu sa mopsom i stafordom, ako me netko skuži slobodno neka se javi

@linalinač, iako mi je maksimir na drugom kraju grada, mislim da bi cuo za park da postoji
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 16:37   #39
ajme super!! baš ću i ja svoju prasicu odvest malenu!!! ona obožava pse i njihove vlasnike

i uopće nisan kužila da tamo ima park...mali mi ide u vrtić u Trnsko,ja san preko puta trskog..dolazimo...doduše mi smo mali još,3 mj...ali navratit ćemo i kupimo za sobom
__________________
Prvo reci ne onda pregovaraj !
full007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 17:19   #40
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Bum onda došao da vidim taj park, bit cu sa mopsom i stafordom, ako me netko skuži slobodno neka se javi

@linalinač, iako mi je maksimir na drugom kraju grada, mislim da bi cuo za park da postoji

mopsić je prekrasan, tak je drag i sladak
a7x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.