Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2018., 14:56   #281
Od sledeće nedelje na Prvoj kreće jutarnji program - Jutro sa Srđanom i Jovanom. Emitovaće se od 07-11h. Ponovo su izmenili studio za 150 minuta, sada je sličan kao onaj koji koristi RTL za Guten Morgen Deutschland. Takođe sa pauze se vraćaju Život priča, Dosije, Na mestu zločina. Tokom ovog meseca treba da krene i druga sezona Ubica mog oca. Sa pauze treba da se vrate i Ko ti pravi svadbu i Mamini sinovi. Što se tiče serija, od ponedeljka Čista ljubav prelazi u 20h, a u 19h kreće 4. sezona italijanske serije Strasti Toskane. Od 07.03. umesto reprize serije "Kad lišće pada" kreće repriza serije "Kako vreme prolazi". Ovog proleća dolaze i nove sezone serija Urentni centar i Sinđelići.

Što se tiče Pinka: Žika Nikolić poznato TV lice RTS-a, oličenje šunda i treša, je prešao na Pink. Pa tako, Žikina šarenica kreće od 10.03. na Pinku. A RTS je toliko alav da je vikendom od 09-11h umesto Žikine šarenice ubacio RTS Šarenicu. RTS Šarenicu će voditi Slobodan Šarenac i Ana Babić. Slobodan je sprotski novinar RTS-a, dok Ana vodi jutarnji program. Urednica nove Šarenice na RTS-u je Aneta Ivanović koja je do prošle godine uredjivala 150 minuta na Prvoj. Na Pinku su krenuli i serija Radoša Bajića "Šifra Despot" koja e emituje vikendom od 21h. Zvezdice su kao flop pomerene u 22h. Četvrtkom od 22h ide kviz "Ko je na vrhu".

Happy ukinuo tursku seriju "Oprosti mi" pa tako sad se na toj televiziji smejuju od 04:30 - 11h jutarnji program, a od 11-16:30 Parovi, od 16:30-18.30 dnevni informativni program (Posle ručka + Vesti), pa od 18:30 do 04:30 Parovi. Jedino ponedeljkom od 20.30 kreće Ćirilica - političko-rijaliti program.

Zanimljvo je da će u subotu Jovana i Srđan voditi Vesti i Exkluziv na Prvoj. Pink je video to pa je brže bolje uzeo Ninu Radulović da vodi njihov Nacionalni Dnevnik od danas. Nina Radulović je vodila zabavne emisije kao što su Trenutak istine i Bravo Show.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 22:08   #282
Čudno da na Miniju i dalje puštaju IDJ Kids sadržaj, zar nije taj IDJ - kanal od SBB-a, a vlasnik Minija u nekom sudskom sukobu sa SBB-om?

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 01:04   #283
Mini i IDJ TV su SBB-ovi kanali. Radi nekog sudskog spora sa bivsim vlasnikom kanala, Ultra i Mini Ultra su izbaceni iz svih platformi UG grupe. Pisalo se da bi se sa time otkrio stvaran broj pretplatnika koji ima SBB-Telemach-Total TV a oni to kriju ko zmija noge. Od tada Ultru i Mini Utru ima samo Kopernikus kablovska i jos po neki operater u Srbiji.
demir94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 00:58   #284
Navodno, Televizije BK i "Kopernikus", N1 i Studio B u utrci za novu nacionalnu frekvenciju u Srbiji. Interesantno mi je na popisu vidjeti N1, no šanse da oni dobiju ako se i prijave, uz ovakvu vladajuću strukturu su nikakve

Izvor B92
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 06:28   #285
Nedavno su se vlasnici United Grupe sastali sa Vučićem pa je sve moguće. Mene više zanima otkud tu Studio B koji je "beogradski javni servis", poput Z1 u Zagrebu.
Ipak mislim da BK dobija frekvenciju.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 12:15   #286
Kažu da najviše šanse ima Studio B
https://www.vesti.rs/Vesti/Blic-Ceti...venciju-2.html
Dunavsava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 14:55   #287
Quote:
Dunavsava kaže: Pogledaj post
Kažu da najviše šanse ima Studio B
https://www.vesti.rs/Vesti/Blic-Ceti...venciju-2.html
Svi će se oni javiti reda-radi, jer moraju da ispadne veliak demoKratija.
Frekvenciju dobiva BK.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2018., 16:02   #288
Studio B je najbliži vlasti pa je moguće. Ali tehnički su katastrofa. I dalje su u 4:3 formatu slike, koji nije čak ni dobar 4:3 nego kao sa VHS kasete.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 03:36   #289
Ovaj Pink je jebeno nedosljedan. Često znam kod njih na Youtube kanalu pratiti određene trash emisije, onako, navečer iz kreveta prije spavanja i stalno prekidaju nešto bez najave. Eto, sad su prekinuli Ko je na vrhu, odjednom. Nisu ni rekli da je posljednja epizoda niti što je već samo odjednom krenula neka humanitarna emisija u tom terminu. PINK kao naš RTL
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2018., 23:29   #290
I zvanično kandidati za nacionalnu frekvenciju u Srbiji su:
-Studio B
-KCN (Kopernikus Cable Network)
-BK (ex NovaRS)
-RTL

Od svih ovih kandidata najveće šanse imaju Studio B (režimska televizija, partijsko glasilo SNS, kao što su Pink, Happy i RTS) i RTL.

Što se tiče jesenje šeme televizija ništa se preterano ne zna. Zna se da Prva priprema Urgentni centar 2, Istine i laži 2, Pogrešan čovek, kao i još jedno ko-produkciju sa RTLom krimi seriju "Besa", kao i autorsku emisiju Nataše Miljković, trenutno vodi Jutro na Prvoj umesto Jovane i Srđana koji se vraćaju od 27.08.
Pink priprema Zadrugu 2.
TOP kanal snima seriju Žigosani u reketu i Ubice mog oca 3.
RTS ima u planu seriju po romanu Dobrice Ćosića "Koreni" i krimi seriju "Pet".
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 08:47   #291
Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
I zvanično kandidati za nacionalnu frekvenciju u Srbiji su:
-Studio B
-KCN (Kopernikus Cable Network)
-BK (ex NovaRS)
-RTL

Od svih ovih kandidata najveće šanse imaju Studio B (režimska televizija, partijsko glasilo SNS, kao što su Pink, Happy i RTS) i RTL.
.
Jedini koji se uvlaci diktatoru i kojemu diktator vjeruje je BK.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 11:08   #292
Vjerujem da BK dobija dozvolu. Ostali nemaju šanse,pogotovo ne RTL
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 19:13   #293
Pogledajte program (odnosno Vesti) Studija B, a pogledajte program BK, koji čak i nema živ program nego samo emituje emisije iz svoje arhive. A što se tiče BK, od vlasti je već dobio dosta zemlje u Beogradu za izgradnju Tesla grada, tako da frekvenciju će zbog ovoga teže dobiti. KCN već pokriva 60% Srbije, i ako je iz Niša, u poslednjih nekoliko godina su pokupovali brojne tv stanice. Oni su konkurisali i za regionalnu frekvenciju u Vojvodini i Zapadnoj Srbiji. Pa ako dobiju te frekvencije imaće pokrivenost kao i druge nacionalne televizije.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 19:16   #294
Otkad postoji srpski RTL?
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 19:18   #295
Ne postoji. Samo su konkurisali za nacionalnu frekvenciju.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2018., 19:55   #296
Samo da RTL ne dobije koncesiju. Ako dobije, ocekuje nas hrpetina spajanja sadrzaja i projekata, a to mi je okej jedino kod BB-a
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 16:14   #297
Nema sanse da RTL dobije koncesiju. Konkurirali su i prije nekoliko godina pa nisu uspjeli. Ja sam gotovo ubijedjen da dozvolu dobija BK. Studio B mi nikako nije za nac. televiziju, to je gradski kanal koji nije zanimljiv van Beograda, kao Z1 u Zagrebu. Studio B i KCN su ucestvovali u prethodnom konkursu i nisu uspjeli dobiti frekvenciju jer nisu zadovoljili neke kriterijume.
Mislim da su ucestvuju u konkursu samo radi prividne vece konkurencije za BK.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 16:23   #298
Studio B po prvi put učestvuje.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 17:49   #299
Quote:
Luka030 kaže: Pogledaj post
Nema sanse da RTL dobije koncesiju. Konkurirali su i prije nekoliko godina pa nisu uspjeli. Ja sam gotovo ubijedjen da dozvolu dobija BK. Studio B mi nikako nije za nac. televiziju, to je gradski kanal koji nije zanimljiv van Beograda, kao Z1 u Zagrebu. Studio B i KCN su ucestvovali u prethodnom konkursu i nisu uspjeli dobiti frekvenciju jer nisu zadovoljili neke kriterijume.
Mislim da su ucestvuju u konkursu samo radi prividne vece konkurencije za BK.
Joj, ti si baš krenuo u anti-kampanju protiv Z1. Da su barem sve lokalne televizije kao Z1. Usporedi njihov program, njihov web, njihove voditelje i njihov živi program s ostalim lokalnim televizijama. Najveći minus im je teletekst koji nemaju.

Što se tiče natječaja, meni svejedno tko je samo da nije RTL. Jel se zna kad će rezultati natječaja?
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2018., 19:28   #300
Haha, ma kakvu antikampanju? Cinjenica je da je to lokalna/gradska televizija. Ja rekao da imaju tarot u ponoc i odmah kao neka antikampanja, strasno.
Slabo gledam i nacionalne kanale, a pogotovo lokalne pa i nemam sto reci za Z1, nema nista sto me zanima.
Luka030 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.