Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2004., 20:43   #61
A mene bi zanimalo ovo di ti stave tvoj fat u usta.
Jel ima netko podatke o tome, di to rade u Zagrebu, koji im je telefon i kolko kosta i kako izgleda.
Hvala.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:33   #62
Dora,
mene zanima kolike su ti usne bile prije stavljanja silikona?
jel osobe koje uopce nemaju usne, ala tudjman , mogu napraviti usne ala angelina?
kakva je osjetljivost takvih usana nakon umetanja silikona?

uf, sjetila sam se jos jedne osobe cije mi se usne nikako ne svidjaju nakon umetanja silikona, lara flynn boyl!
ona mi je prije bila predivna, sad je ne mogu viditi, izgleda ko da je bubnula glavom u semafor!
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:42   #63
Quote:
Bocca della Verita kaže:
Dora,
mene zanima kolike su ti usne bile prije stavljanja silikona?
jel osobe koje uopce nemaju usne, ala tudjman , mogu napraviti usne ala angelina?
kakva je osjetljivost takvih usana nakon umetanja silikona?
Prije sam imala flaks, nalik Tudmanu i da, definitivno od flaksa moze povecat usta do velicine kakvu ima Angelina Jolie, iako se meni bas nekak ta njezina velicina - ne svida. Jebote pa nije poanta da mi usta zuzmu cijelo lice dobro je da ih imam

Osobno ja nemam problema s osjetom nakon sto sam napuhala usta, medutim dosta cesto ljudi trkeljaju po televiziji da ljudi imaju problema s tim. Znam jos par ljudi koju su napuhali usta i niko od njih nema problema.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:42   #64
Quote:
Bocca della Verita kaže:
ona mi je prije bila predivna, sad je ne mogu viditi, izgleda ko da je bubnula glavom u semafor!


slazem se
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 21:44   #65
Quote:
Kiki kaže:
A mene bi zanimalo ovo di ti stave tvoj fat u usta.
Jel ima netko podatke o tome, di to rade u Zagrebu, koji im je telefon i kolko kosta i kako izgleda.
Hvala.
Uzmu ti salo obicno s trbuha ili guzice, nekak to smiksaju i ustrcaju pod lokalnom anestezijom u usta. To radi svaki plasticar u Zgu, cinimise da je cijena tada bila oko 1000 DMa, sad vise ne znam kolka je. To ti traje od 2 do najvise 6 mjeseci i moras ispocetka.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 22:23   #66
Quote:
dora kaže:
Znam jos par ljudi koju su napuhali usta i niko od njih nema problema.
e da, ajde jedno pitanje... kako ta usta uopće funkcioniraju u stvarnom svijetu??? jel se možeš s tim strasno zažvalit bez da se to pomakne il ne? jel moraš pazit na to il šta?
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 23:50   #67
Quote:
gottcha kaže:
e da, ajde jedno pitanje... kako ta usta uopće funkcioniraju u stvarnom svijetu??? jel se možeš s tim strasno zažvalit bez da se to pomakne il ne? jel moraš pazit na to il šta?

Jebote jebeno si me nasmijala!

Pazi to su usta kao i bilo koja druga. Nisu mobilna ne nalazim ih da secu po vani, ono kasne doma nakon 11 i to (doduse, mozda odu kad spavam, al me ta cinjenica ne zabrinjava dok se vrnu doma na vrijeme ).

Sad - ozbiljno.
Silikon, jednom kad se ustrca, ne moze se izvaditi van, osim kirurskim putem, a i tada 100% vadenje materijala nije moguce. Ne mogu se "preseliti" na neki drugi dio tijela/lica jer se silikon nakon ustrcavanja poveze uz tkivo usnice i tamo ostaje.

Mogu sve sto moze i bilo ko ko ima nenapuhana usta, prema tome nema ogranicenja u bilo kojem smislu. Pa nisu ona mali balonceki koji bi se ispuhali kad se zvalim ili jedem il se udarim il pusim cigarete il kajjaznamkaj. Ukratno, usta ko usta samo kaj su ova nesto skuplja od prirodnih .
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 23:52   #68
Quote:
Kiki kaže:
A mene bi zanimalo ovo di ti stave tvoj fat u usta.

ti bi guzicu prodavat mogla za punjenje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 23:57   #69
Quote:
dora kaže:
Jebote jebeno si me nasmijala!

jer se silikon nakon ustrcavanja poveze uz tkivo usnice i tamo ostaje.

usta ko usta samo kaj su ova nesto skuplja od prirodnih .
aha, e pa to.. dobro sigurno treba vremena da se to spoji sa tkivom... pa na latinici su imali takvih slučajeva i toga da iscuri ili se pomakne.... i meni se nekako uvijek činilo na tim napuhanim usnicama da je u sredini rupica jer se silikoni tijekom prilagodbe pomaknu svak na svoju stranu u rubove pa na sredini bude onak prazno... mislim, al zaista svi imaju tu prazninu na sredini..
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 00:21   #70
Quote:
gottcha kaže:
aha, e pa to.. dobro sigurno treba vremena da se to spoji sa tkivom... pa na latinici su imali takvih slučajeva i toga da iscuri ili se pomakne.... i meni se nekako uvijek činilo na tim napuhanim usnicama da je u sredini rupica jer se silikoni tijekom prilagodbe pomaknu svak na svoju stranu u rubove pa na sredini bude onak prazno... mislim, al zaista svi imaju tu prazninu na sredini..
Jok. To se spoji u trenutku dok on to ustrcava, zato i nakon ustrcavanja masira usta i to prilicno jako... oke, to je vise mucenje nego masaza onak ih tiiiska. Grozno.

U Latinici nisu imali slucajeva da iscuri silikon koji je metnut vulgaris, nego je toj djevojci iz Splita kojoj je iscurilo, iscurilo zato jer je zena na postojicih 20 mililitara silikona isla ustrcavati jos. To niko ne radi ko ima koju dasku u glavi jer su usta bila prepunjena i silikon nije vise imao di stati na podrucju usta, pa je iscurio u obraz. Pri uobicajenim kolicinama od po par mililitara to se ne dogada.

U sredini misis gornje usne je praznina? Ak misis na to (tipa usta kakva ima Severina) to nije rupica nastala zbog pomicanja silikona, nego je ona takva usta htjela, tak da izgledaju ko da joj krajevi gornje - vise (meni to tak zgleda). Obicno ti naprave takva usta, odnosno oblik ko Severini. Ak pak misis na grbice... a one nastanu, odma... jednostavno se ne rasporedi silikoncek dobro i jebigasad
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 04:48   #71
De, Dora...pa kako da ja znadnem koji su kozmeticari kod nas dobri, a koji ne.
Daj, napisi mi neke koji su OK i di da ih nadjem, moze i na PM.
Ja ne bi silikon (o tome smo uostalom vec imale raspravu), al bi mozda taj fat.
Jel fat iz tvog dupeta traje duze nego npr Perlane ili restylane?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 08:36   #72
i mene zanima ovo ko Kiki? naravno za pocetak fat ili kolagen pa poslije lako i silikon.
dora, sto u praxi znaci 5 ml?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 13:28   #73
Quote:
Kiki kaže:
De, Dora...pa kako da ja znadnem koji su kozmeticari kod nas dobri, a koji ne.
Daj, napisi mi neke koji su OK i di da ih nadjem, moze i na PM.
Ja ne bi silikon (o tome smo uostalom vec imale raspravu), al bi mozda taj fat.
Jel fat iz tvog dupeta traje duze nego npr Perlane ili restylane?
Ne preporucam: Glumicica, Borica i Toncica. Sa prvom dvojcom ja sam imala losa iskustva (i vracanja novaca zbog neobavljenog posla), a sa Toncicem jedna moja kojoj je radio nos (okej, nos nisu usta, al brijem ak je to jebeno lose napravio da bi mogo zajebat i usta). Isto tak ne bi preporucila da ti to radi kozmeticar nego plasticar

Sa salom ti radi iskreno, bilo tko. Oces u bolnicama, oces privatnici. Koji su dobri? Ha, to ti je relativno. Osim ove trojce (koje bi bilo dobro izbjeci) imas jos bar trojcu privatnika (u Zgu), i naravno hrpu likova u bolnicama (misim oni su samo stacionirani u bolnicama, al su zapravo privatnici, tak da ti dode na isto).

Imala sam imena i brojeve telefona, al vise nemam, ako te zanima, mogu naci pa ti tu napisat. Ja sam sa svakim od ovih u Zagrebu porazgovarala, pa sam si izabrala onog koji mi se nekak cinio da najmanje trabunja gluposti

E sad, to smiksano salo ti ostaje u rasponu 2 do 6 mjeseci, zavisi kak ti brzo tijelo razgraduje to umetnuto salo. Prvotnih tjedana izgledas prilicno groteskno, al onda je dobro, dok se ne pocne smanjivat. Osobno, nisam (osim za probu, tipa da vidis kak ti stoje ta veca usta) za ta stalna napuhavanja i ispuhavanja jer ti usnice omlohave i izgledaju uvelo (misim to ti je isto ko da stalo se debljas i mrsavis, koza omlohavi).

Medu inim, nije silikon jedina mogucnost za trajno povecavanje. Imas jos i Artecoll i nekakvu hidra-nest kiselinu (mjesavinu vode i neceg) sto ti ostaje trajno. Artecoll je sjebana stvar, moras ici dosta puta dok ti ne ostalne odnosno dok ne vidis promjenu, tak da te na kraju krajeva sve izade oko 5-6 tisuca maraka, danas mozda i vise (prepolovi u Eure ).

Perlan i Restylan su pizdarije meni osobno (istina, bolja opcija od kolagena ali...). Puno kostaju i brzo se izgube iz tijela, tak da ispada da konstantno svakih 3 mjeseca moras na novo pikanje... ne znam meni se cini neisplatljivo, da ne spominjem - bolno (nista manje vazno).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 13:28   #74
Quote:
Billi kaže:
i mene zanima ovo ko Kiki? naravno za pocetak fat ili kolagen pa poslije lako i silikon.
dora, sto u praxi znaci 5 ml?
E sad... na PM ne pitas jel se vidi da su napuhane. Da, vidi se. Ne znam jel drugi vide, valjda vide osim ak nisu ludi/coravi IMHO. Znam hrpu ljudi koji su radili ove ili one plasticne, tak da imam "dobro oko" (il ja to sam tak mislim ), mozda neko ko nema "dobro oko" (ili misli da ga ima) to ne vidi.

Kristina Bradac meni su njezina usta katastrofa. Jebiga. Sto ljudi sto cudi. Zenu znam, imala je prije stavljanja silikona fakat jebeno velka usta i nikad mi nece biti jasno zakaj zene s prirodno velkim ustima, idu ih povecat tipa Severina misim zena je prirodno imala usta ko ja sad, kad su mi napuhana... i nije mi jasno zasto to ic jos povecat. Kuzim ja, ono imas flaks i jebiga ne svida ti se, nemres to namazat, zgledas uvijek nadrkano i odes ih povecat. Nema frke. Al ovak, bezveze, to ne kuzim.

Kod silikona u praksi 5 mililitara znaci da ti ustrcava 5 mililitara tekucine koja je 50% tekuceg silikona 1000 (tak se zove), 50% nekakve otopine (zaboravih koje) da taj silikon bude u sto vise tekucem stanju da bi se mogao lako rasporediti po ustima (i medu inim ustrcati).

E zato je za krajnji rezultat potrebno pricekati kojih godinu dana da ovih 50% te otopine - nestane. Jer, prvotno su usta napuhana silikonom katastrofalana. Misim ja sam izgledala prvih godinu dana ko monstrum s ogromnim ustima, no nakon toga pocela su se smanjivati do velicine na kojoj su sad.

Sto se tice probe ne preporucan kolagen, jer moze izazvati iritacije pa se 3 mjeseca cohas po ustima ko da imas buhe u njima dok ti to sranje ne nestane (misim, ne mora ti izazvati rekaciju, ali moze - bolje sprijeciti nego lijeciti ). Onda rade salo ili Perlan ili Restylan (iako kao sto rekoh, nisu mi bas nabolji materijali za izradu usta, ali bolja opcija od kolagena).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 16:13   #75
Ja sam imala Perlane prije....ono...prije dvije godine tako nekako...i bome mi je ostalo oko 5-6 mjeseci.
Jedino...mislim da mi nisu bila dovoljno velika kako sam ja htjela.
Ajd, Dora...deder ti meni nadji imena i telefone tih koji su dobri pa mi posalji na PM ili ovdje napisi.
Ja sam cula isto za nekog Zambellija. Jel taj dobar?
I, daj mi reci jos malo za taj artecoll i za ovu drugu metodu...nesto kiselina ili sta li se vec gore napisala. Ja za te nisam cula.
Zasto je artecoll zajeban? Sta je to uopce???
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 16:31   #76
Nisam za to ali koliko vidim po slici na Dori jako lijepo izgleda.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 17:21   #77
Quote:
Kiki kaže:
Ja sam imala Perlane prije....ono...prije dvije godine tako nekako...i bome mi je ostalo oko 5-6 mjeseci.
Jedino...mislim da mi nisu bila dovoljno velika kako sam ja htjela.
Ajd, Dora...deder ti meni nadji imena i telefone tih koji su dobri pa mi posalji na PM ili ovdje napisi.
Ja sam cula isto za nekog Zambellija. Jel taj dobar?
I, daj mi reci jos malo za taj artecoll i za ovu drugu metodu...nesto kiselina ili sta li se vec gore napisala. Ja za te nisam cula.
Zasto je artecoll zajeban? Sta je to uopce???
U ak ti je Perlan ostao tak dugo, salo ce ti trajat duuugo ziher 6 mjeseci (meni se sve brzo razgradi ).

Zambelli je u Rijeci (cinimise), samo cula za njega, nemam nikakvih saznanja niti iz prve niti cak ni iz druge ruke, dakle ne znam nikog ko je bilo kaj radio kod njega. Al cula sam (misim to ti je rekla-kazala prica) da je dobar.
Ja sam znam ove zagrebacke.

Ja sam usta napuhala kod Ostojića. Broj telefona ti je 01 2330 848, to ti je Pokornog 6 stanica tramvajska iz Kvatrica (misim da je drugi kat).

S ostalima s kojima sam razgovarala na telefon, stvarno su lupali gluposti, ali naravno da mozes probati nazvati, misim mozda se tipovi tebi ucine solidniji nego meni.

Recimo Bagatin mi je reko mrtav ladan, da silikon nestane nakon nekog vremena Neam pojma jel tip neki saljivdija il on fakat misli da se silikon asporbira u tijelu

Artecoll ti je neki sinteticki kolagen koji ostaje, al toga treba dosta i dosta puta otici umetati ga. Misim nije gotovo jednim tretmanom, neg se par puta trebas tam zajebavat i on te pika i to boli i onda dodes doma i nisi zadovoljan i opet ides njemu... od toga sam odustala u samom startu. Evo tu si mos procitat malo o njemu: Artecoll.

Ispricavam se, ta kiselina (Hyaluronic acid) nije trajna, nego nestane nakon nekog vremena (mea culpa). Misim tog nije bilo u moje vrijeme.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 18:44   #78
Ok...cool...a ocel taj Ostojic radit meni i artecoll ak se odlucim i salo ili on radi samo silikone?
Dalje, taj hydraulic acid...bla bla...pa to je zapravo Perlane/Restylane, kaj ne?
Inace, hvala na info.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 18:46   #79
Sad sam malo procitala info o Artecoll na linku sto si nabacila i meni se to cini skroz cool. Daj, jos malo napisi zasto tebi to tocno nihje valjalo?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 18:58   #80
Quote:
Kiki kaže:
Ok...cool...a ocel taj Ostojic radit meni i artecoll ak se odlucim i salo ili on radi samo silikone?
Dalje, taj hydraulic acid...bla bla...pa to je zapravo Perlane/Restylane, kaj ne?
Inace, hvala na info.
Radice kaj god i kak god i s cim god ti oces. Silikon je samo jedan od materijala.

Da ta kiselina je u biti slicna fora ko Perlane/Restylan al se drukcije zove ma u biti sve ti je to isti qurac!

Aretcoll ja nisam stavljala, ja sam sam mislila stavljat al odbile su me price o tome da moras ici vise puta plasticaru, da se ucinak vidi tek nakon tih nekoliko puta (a moja prvotna usta su bila fakat tanasna, prema tome ja bi trebala valjda 5 puta dolazit tam a to mi se nekak nije dalo, ni fizicki ni pshicki a ni materijalno), i jos mi to tolko nije lose leglo, neg mi je jedna moja rekla kak si je neka njena to stavljala pa nije ispalo bas najbolje... pa sam sve u svemu odustala.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.