Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2011., 16:30   #41
Super mi je njihov piling za lice od brusnice
__________________
~ Meow cat
Please meow back ~ Baby Lasagna ~
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 10:22   #42
probao tko?


Zadovoljna sam njihovom dekorativom, podsjeća me na dm Alverde, a cijena im je također pristupačna

__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 10:41   #43
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
probao tko?


Zadovoljna sam njihovom dekorativom, podsjeća me na dm Alverde, a cijena im je također pristupačna

Koristim njihov puder u kamenu i meni je super. Drugo nisam još isprobala.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 10:48   #44
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Kaj nema nitko njihovu toniranu kremu? Gledala sam ju, al ju nisam kupila, jer je samo jedna nijansa, pa se bojim da ne ispadne tamna ko Alverdeova. A Cadeavera toniranu nisam mogla nać.
ja imam njihovu toniranu od ljetos još... e sad ne znam na koju misliš i koliko ih uopće ima, a pogotovo nijanse al je ova koju ja imam od zobenih i brusnica, ima jestiv mirisss.. a ona sama je ok.. al se ne sjećam puno detalja jer ju nisam dugo koristila pošto uvijek imam nekoliko toniranih i bb... sjećam se da je sasvim ok, al mi nije baš najdraža.

znam da sam pomogla
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 11:53   #45
Koliko sam skužila, (neka me netko ispravi) nekad su imali za preparativu ove lijepe tubice u arhaičnom botaničkom izdanju , i nisam ih primječivala i bolje jer bi pokupovala sve , a sad su u ovom modernom više balea-ambalaža izdanju?
-ukratko ima još tih lijepih vintage tuba?
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 12:40   #46
nema, to je stara ambalaža
__________________
skupljačica snova
finky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 12:49   #47
Quote:
finky kaže: Pogledaj post
nema, to je stara ambalaža
baš su lejm, stariji botanički dizajn je bio bolje čru, slično estetsko/kozmetičko razočaranje doživjeh sa Herbal Essences
s time da su dotični i kvalitetu zatrovali.
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 14:43   #48
Elvenpath,hvala ti od srca na ovoj slikici dekorative,već se vidim u Mulleru u velikom šopingu.Inače sam veliki fan Alverdea,i baš bi probala Terra Naturi dekorativu,ako je slična.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 16:45   #49
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Elvenpath,hvala ti od srca na ovoj slikici dekorative,već se vidim u Mulleru u velikom šopingu.Inače sam veliki fan Alverdea,i baš bi probala Terra Naturi dekorativu,ako je slična.
Slična je, i konačno da neko ima pudere za nas bljede ko vampire.
Imam njihov korektor/puder u sticku (prebjeli su) , u kamenu sam ivory to mi je žao da nemaju još bljeđi ko korektor i podlogu koji su im zbilja kreč
I ruževi su mi super, obožavam sve te terra nijanse, smeđe i tople crvene. Kako moj ten spada u jesen (bljedi ten,bakrene pjegice i zeleno-amber oči) te zemljane nijanse njihovih paleta mi pašu.
Zbilja je teško naći crveni ruž koji baca na ciglasto-smeđkasto, uvjek ako su i tamni imaju neki berry roskasto-ljubičasti podton koji mi ne stoji tak dobro. Zato im od mene 5+

http://www.magi-mania.de/terra-naturi-red-berry-05/
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫

Zadnje uređivanje Elvenpath : 06.11.2012. at 16:54.
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 18:46   #50
ma super,a vidim na ovom tvom linku (od ruža) da imaju nekakav certifikat za prirodnu kozmetiku.Samo je šteta što nema puno recenzija Terra Naturi proizvoda za razliku od Alverde.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 20:15   #51
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Slična je, i konačno da neko ima pudere za nas bljede ko vampire.
Imam njihov korektor/puder u sticku (prebjeli su)
Koji točno? Gledala sam njihove korektore već, al nisam probala nijedan. Tekući puder sam imala, nije mi baš nešto.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 09:03   #52
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Koji točno? Gledala sam njihove korektore već, al nisam probala nijedan. Tekući puder sam imala, nije mi baš nešto.
ovaj (imam mislim najtamniji, zbilja su goth bijeli) :
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫

Zadnje uređivanje Elvenpath : 07.11.2012. at 09:08.
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 10:08   #53


Baš me zanima što će nam to sve novo doći

Jeste li probali što od njihovih proizvoda u posljednje vrijeme? Imate li kakve pohvale ili pokude za podijeliti?
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:17   #54
Probala sam njihovu toniranu kremu sa alojom...A ono,ništa posebno.Da onako fini izgled kože,zdravi ali nije neko prikrivanje. Nisam ju dugo koristila,odustala sam od krema kako je zatoplilo pa ne znam da li radi nered nakon dužeg korištenja.
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 09:01   #55
Raštiko, zahvaljujem na podjeli iskustva Kakvu kožu lica imaš?
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 09:17   #56
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Raštiko, zahvaljujem na podjeli iskustva Kakvu kožu lica imaš?
Klasičnu. Zimi jako suha, a čim malo zatopli postane normalna do čak malo i masnjikava. Kad porastu temp. sve mi teško stoji na licu i sklona je prištićima, komedonima,miteserima...Tako da stvarno moram minimalno proizvoda koristiti po toplijem vremenu.
Meni se krema činila ok, nisam guglala o recenzijama, uzela sam ju na blef.

Super mi je njihov ruž soft brown,tako nešto.Nijansa je ovakva:

Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 12:10   #57
Onda krema definitivno nije za mene.

No ruž izgleda sjajno! Volim takve boje
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 18:12   #58
ruž je odličan. Mislim da mu je cijena oko 25 kn meni inače takve nijanse ne stoje,ali stavim samo jedan sloj i super izgleda.
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 17:30   #59
hello

vidim da tema nije već duže vrijeme aktivna ali zanima me vaše mišljenje jojoba ulja za tijelo?

danas sam zapazila navedenu kozmetiku (možda zbog promjene stila života, možda zbog same potrebe pronalaska nečeg manje "umjetnog") ali bila sam u dilemi između jojobe ili ružinog ulja...

njemački mi baš nije jača strana, a na prijevodu naljepljene etikete nema toliko informacija kao što je na samoj originalnoj ambalaži...

imam osjetljlivu kožu koja ponekad "divlja", te je extra suha pa onda naglo masna - e sad, valjda nisam pogriješila što sam uzela jojobu umjesto drugog izbora... je li tko koristio njihova ulja?
neka mala Tina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 08:19   #60
Quote:
Raštika kaže: Pogledaj post
Klasičnu. Zimi jako suha, a čim malo zatopli postane normalna do čak malo i masnjikava. Kad porastu temp. sve mi teško stoji na licu i sklona je prištićima, komedonima,miteserima...Tako da stvarno moram minimalno proizvoda koristiti po toplijem vremenu.
Meni se krema činila ok, nisam guglala o recenzijama, uzela sam ju na blef.

Super mi je njihov ruž soft brown,tako nešto.Nijansa je ovakva:

Fenomenalna boja,imam nešto slično od essence ali mogla bi probati i ovaj.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.