Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2009., 15:33   #81
Pa kud idete uspoređivati Golf sa Polom???

Bio sam danas i sjeo u oba dva. Golf je kud i kamo veći, bolja sjedala, komforniji i nešto više opreme u startu...a sigurno je i u vožnji relacija nebo-zemlja.
Inače, kod novog Pola je sve vrhunski, no osječaj za volanom mi je nekako sterilan...šteta. No opet...to je samo gradski auto.
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 16:46   #82
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Krivo... Golf Comfotline je prilično bogato opremljen tako da ti priča ne drži vodu... počev od broja jastuka, sjedala, tempomata, audio sustava i tako dalje, i tako dalje... neusporedivo. Prije da bi se mogli uspoređivati polo comfortline i golf trendline, ali za točnu usporedbu bi trebalo se zaigrati konfiguratorom i u potpunosti izjednačiti opremu kod obojice

Da se postavim na glavu razlika ne vrijedi 50 iljada kuna
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 19:10   #83
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Da se postavim na glavu razlika ne vrijedi 50 iljada kuna
O bože... hoću reći da ne možeš uspoređivati ta dva auta... uspoređuješ slabo opremljen auto s onim puno bolje opremljenim (na stranu što su dvije različite klase). Izjednači opremu pa onda vidi razliku. A da li to vrijedi po meni nema smisla pričati jer se uspoređuje neusporedivo...

Radije uspoređuj da li Polo vrijedi 15-20 tisuća kuna više od uspredivog hyundai-a i20...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 19:29   #84
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Radije uspoređuj da li Polo vrijedi 15-20 tisuća kuna više od uspredivog hyundai-a i20...
Štingi, nije ni tolika razlika, najslabiji polo sa 3 vrata je 79tkn a i20 73tkn
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 19:48   #85
Evo pročitao sam sve postove, ali nigdje malog zmaja? Što je pjesnik htio reći? Da riga vatru? Malu vatru? Da leti?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:02   #86
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
Štingi, nije ni tolika razlika, najslabiji polo sa 3 vrata je 79tkn a i20 73tkn
Uzmi u obzir da najjeftiniji Hyundai ima oko 25 KS jači motor, vjerojatno 5 v (nisam siguran ima li troja vrata), pa onda uspoređuj. Kad u Pola staviš 1.4, razlika više nije tako mala
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:31   #87
Quote:
dor_ kaže: Pogledaj post
Štingi, nije ni tolika razlika, najslabiji polo sa 3 vrata je 79tkn a i20 73tkn
Pogledaj dizele od 75 ks
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:32   #88
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Uzmi u obzir da najjeftiniji Hyundai ima oko 25 KS jači motor, vjerojatno 5 v (nisam siguran ima li troja vrata), pa onda uspoređuj. Kad u Pola staviš 1.4, razlika više nije tako mala
mali Hyundai ima 3V, 1.2 motor od 75 konja isto ko i Polo. Sa time da Polo bolje vuče na malim okretajima a Hyundai na višim.

Hyundai ima samo dvije prednosti, a to je više mjesta (pregledniji je) te 5 000 kuna manje košta.

Za Hyundaia će se odlučiti oni kojima marka ništa ne znači i savjesni su glede troškova samog auta. Treba ima mrvicu prostraniji pouzdan obiteljski autić ili jednostavno ne žele strepiti da im netko ne ukradne Das Auto.


Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pogledaj dizele od 75 ks
Gledam kategoriju najjeftinije što može, znači tu su poprilično blizu. Kod dizela je razlika 10tkn, nisam vozio nijednog sa dizel motorom, tako da nisam kompetentan pričati o tome.

A sadako se gleda apsulutna uštedna na prvom mjestu, vjerojatno će Hyundai CRDI biti bolji, još ako uzmemo 10tkn razlike nema sumlje.

Jedino je pitanje tog Hyundai CRDI motora koji je deklaliran kao 220NM, a toliko ima i 1.4 CRDI High Power od 90 konja, malo mi ta priča ne drži vodu, zato čekam da ga isprobam i donesem zaključak
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /

Zadnje uređivanje dor_ : 09.09.2009. at 20:38.
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:35   #89
Ne zaboravite opremu
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:37   #90
Danas sam vidio taj i20 uzivo... Izgleda mi kao auto koji je vec 3-4 godine na trzistu, a ne novi model. Vjerovatno zbog slicnosti s Corsom. Unutrasnjost je malo preplasticnog izgleda. Taj osnovni benzinac ne odaje dojam da ima 75 ks, ni u starom getzu nije briljirao, sumnjam da ce u vecem i tezem i20.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 20:40   #91
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Danas sam vidio taj i20 uzivo... Izgleda mi kao auto koji je vec 3-4 godine na trzistu, a ne novi model. Vjerovatno zbog slicnosti s Corsom. Unutrasnjost je malo preplasticnog izgleda. Taj osnovni benzinac ne odaje dojam da ima 75 ks, ni u starom getzu nije briljirao, sumnjam da ce u vecem i tezem i20.
Dizajn nije ništa ektravagantan i nametljiv kao recimo Polo, ali je oku ugodan i svakako će naći svoju publiku, pogotovo u ovim krizno besparičnim vremenima kad i lipe postaju bitne
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 21:17   #92
Da, Polo je baš ekstravagantan i nametljiv, slično kao Megane II kad se pojavio 2002. god. ili nova Fiesta.

Svašta ću još pročitati ovdje
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 21:23   #93
Quote:
moril kaže: Pogledaj post
Da, Polo je baš ekstravagantan i nametljiv, slično kao Megane II kad se pojavio 2002. god. ili nova Fiesta.

Svašta ću još pročitati ovdje
prema starom Polu i jednom i20 bome je svidjelo se tebi ili ne

a sad pretakanje iz šupljeg u prazno ostavimo za drugi puta
__________________
Perfection Is The Mastering Of Simplicity
perfect day / Work / Train / Eat / Sleep /
dor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 01:49   #94
polo mi je bas do jaja gradski auto, mislim da je najbolji u klasi...
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 09:50   #95
Quote:
Bad Boy 87 kaže: Pogledaj post
polo mi je bas do jaja gradski auto, mislim da je najbolji u klasi...
Što se tiče tehnologija, kvalitete i dizajna....trenutno je nedodirljiv.
Što se tiče cijene....mogli su to bolje.
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 10:14   #96
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
O bože... hoću reći da ne možeš uspoređivati ta dva auta... uspoređuješ slabo opremljen auto s onim puno bolje opremljenim (na stranu što su dvije različite klase). Izjednači opremu pa onda vidi razliku. A da li to vrijedi po meni nema smisla pričati jer se uspoređuje neusporedivo...

Radije uspoređuj da li Polo vrijedi 15-20 tisuća kuna više od uspredivog hyundai-a i20...
Zbunjuje me u njihovom konfiguratoru (golf) gdje je navedeno da određena oprema (trendline) dolazi samo u određenim paketima opreme.

Na prvu loptu sam uočio razliku (uspoređivao sam trendline jerbo sam se u comfort pogubio) na strani golfa

EDS+ESP
2 Isofix (Polo 1)
Putno računalo
El. zrcala

Apsolutno sam prvi koji će tvrditi da nema smisla mješati klase, ali ruku na srce, u trendline opremi je razlika 45000 kuna za iste motore.

Polo je naraso, u najmanju ruku je mrvu umanjena kopija golfa (po meni ljepša),,a 100tinjak litara prtljažnika neće spasiti nikog. Al 7 soma eura nekoga pokolebati može.

Glavna oprema za prosječnog hrvatskog kupca je manje više ista. Oba imaju ručnu klimu, , putno računalo se može u polu doplatiti za soma i nešto kuna, oba imaju radio s 4 zvučnika.

Šta jedna gospođa zna o EBDima, ESPima i sličnim pizdarijama? Polo se hvali s 5 zvjezdica po strogim najnovijim kriterijima. Prema tome sigurnost se ne može osporiti.

Ne znam...

Moje mišljenje je da će pokolebat potencijalne kupce golfa koji nemaju para na bacanje i usmjerit ih na polo. E sad, dal im je to strategija to je drugo pitanje.


Vrijedi li polo razliku u cijeni u odnosu na i20? Objektivno ne, ali subjektivan dojam kupca je često pokretač koji zanemaruje financijske mogućnosti i tjera ga da kupi ono što želi iako si to možda i ne može u potpunosti priuštiti.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:14   #97
Nemojte ovo shvatiti kao trolanje, ali Polo se proizvodi u Španjolskoj, pa ne očekujem da je kvaliteta završne obrade na razini Passata Highline.
Tu bih čak imao više povjerenja u Fabiu iz Češke, nego u španjolskog Volkswagena.
Također, nedavno se na grupi spominjalo da je ovaj 1,4 benzinski motor problematičan jer je blok izrađen od aluminija u koji nisu stavljene košuljice, pa da tako taj motor i nije dugovječan.
1,2 motore bih izbjegavao zbog tri cilindra i IMHO premale snage za ipak težak automobil.

Zašto ovaj novi Grande Punto EVO nebi bio bolji izbor?
Terminator_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 11:30   #98
POLO 1.2 Trendline

Benzin / 1.2L / 44 kW/60 PS / Man. mj. 5 st. pr.
Maksimalna dopuštena masa: Dopuštena nosivost:
cc.alt.lbh: //

Brutto cijena:
Kn 79.183,60
4 vrata (mehanički podizači prozora
Kn 4.583,21
Električni komforni paket
Kn 1.509,77
Putno računalo
Kn 1.307,57
Radio s CD playerom 'RCD 310 Mp3'
Kn 1.348,-
Rezervni kotač normalnih dimenzija
Kn 404,40
Središnji naslon za ruke naprijed
Kn 889,68
Pepper Grey Metallic
Kn 3.006,03

Ukupno:
Kn 92.232,26

bagatela za auto od 60ks...dobro da u dodatnoj opremi ne naplaćuju zrak u gumama...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 12:44   #99
Ja često mjenjam aute pa to računam ovako:

Wagena platiš par tisuča kuna više sada i dobiješ ih nazad kada ga prodaješ, a i polovan Wagen se prodaje ko od šale, dok kad Hyundai skupi par godina nit ga prodaš nit pokloniš.

Novi Polo me je totalno iznenadio, nekidan sam provao 1,4 comfortline, i prvi put nakon dosta godina sam uhvatio sebe da razmišljam o toj klasi auta.

S obzirom da sada vozim merca C klase šta više reć?
Neno2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 13:28   #100
Quote:
Neno2 kaže: Pogledaj post
Ja često mjenjam aute pa to računam ovako:

Wagena platiš par tisuča kuna više sada i dobiješ ih nazad kada ga prodaješ, a i polovan Wagen se prodaje ko od šale, dok kad Hyundai skupi par godina nit ga prodaš nit pokloniš.

Novi Polo me je totalno iznenadio, nekidan sam provao 1,4 comfortline, i prvi put nakon dosta godina sam uhvatio sebe da razmišljam o toj klasi auta.

S obzirom da sada vozim merca C klase šta više reć?

dobro razmišljaš, upravo se zbog daljnje prodaje isplati kupit VW, pogotovo sada kada više i nije puno skuplji u odnosu na konkurenciju. Uzmimo još i u obzir 4 godine garancije, održavanje ništa skuplje od drugih... Pun pogodak za VW!
Konkurencija može samo gledati i plakati!
vicenzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:33.