Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 13:15   #1
Fiat Punto

Pozdrav svima!

Znaci ovako: Zanima me sve u vezi tog automobila, mane pogotovo. Znam da nije avion, al mislim da za te pare polovni punto vrijedi svake kune, ili me uvjerite u suprotno . Prije svega me zanima ovaj kao classic model cini mi se da je to... Uglavnom prije Grande punta je bila jedna verzija, s zaobljenijim prednjim svijetlima, a mene zanima ona jos prije te ako me razumite .
Onda ponuda motora u njemu. Vidio sam da se vecinom prodaju ovi 1.2 benzin cini mi se 60ks, sad to je ok za ovako po gradu i sve, al neznam bas za otic negdje neki dir, jer imam osjecaj da ce faliti snage za to. Onda sam vidio 1.8 jtd, nekih 80ks, koliko li... Cini mi se da ide skroz fino, diesel, samo me brine registracija, jer uzimte u obzir da ce to biti prvi automobil, a pretpostavljam da registracija ide prema obujmu motora ili se varam.

-Dali ga preporucate kao prvi automobil?
-Podjelite svoja iskustva ako ih imate.
-Koji motor uzeti.
-Koje su ostale alternative do nekih 24000+-tkn

Hvala na savjetima
St-St-St is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 13:36   #2
moje mišljenje je da je 1.2 8v najbolji motor po odnosu uloženo dobiveno... mala potrošnja, jeftino održavanje, mali fiksni troškovi(registracija, osiguranje, zbog male kubikaže i snage), a ide, nije zmaj, ali je živahan...

e sad, 1.9 jtd nije loš izbor, (valjda)manja potrošnja, veća cestarina(kubikaža), veće osiguranje(snaga), potencijalno veći troškovi održavanja(ovo ovisi i o kvaliteti konkretnog motora, ali ima stvari kao common rail, i turbo, koje se na benzincu ne mogu pokvariti jer ih nema)

1.2 8v je po meni best buy...
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:17   #3
supruga ima punta iz 2004, sa zaobljenim svjetlima...1,2 8v...

gušt ga je vozit, okretan je, lagan servo volan, malo troši(oko 6,5-7l po putnom kompu.)

mana mu je šta je motor često balav od ulja(bar kod ovog) jer im u pravilu pusti malo na dihtungu poklopca motora...al ništa strašno, ulja ne troši..

u zadnje 2 g je pregorila 1 žarulja(i promijenjen akum.)...osim toga ništa,pali i vozi..

u svakom slučaju preporučujem
arsenall is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:21   #4
ja imao 1.2 16v (80 KS) - sve isto ko i ovaj slabiji, osim što može i prilično povući...i potrošiti dost goriva onda...
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:25   #5
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
ja imao 1.2 16v (80 KS) - sve isto ko i ovaj slabiji, osim što može i prilično povući...i potrošiti dost goriva onda...
Ma šta bi vraga trošil - 6.5 do 7.5 troši kako god okreneš. Ja ne vidim neku razliku u potrošnji, održavanju ... između 8V i 16V (osim što na 16 V ne stradavaju dihtungi glave tak često).
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 15:29   #6
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Ma šta bi vraga trošil - 6.5 do 7.5 troši kako god okreneš. Ja ne vidim neku razliku u potrošnji, održavanju ... između 8V i 16V (osim što na 16 V ne stradavaju dihtungi glave tak često).
trošio je 10 po gradu, živčan vozač sa teškom nogom u pitanju...i 4,5 po otvorenoj lagano, isti vozač, ali mu se baš nikamo nije žurilo...i 13,5 pri 170 km/h....opet isti vozač, ovaj put sa ocem na samrti u bolnici...
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:02   #7
Eh hvala vam na ovih par odgovora, pomaze dosta pri finalnoj odluci, buduci da za prvo auto nezelim bmw kockicu sa 4394 ks, nego obicno auto, koje je jednostavno, jeftino, a da sluzi svrsi. Izgleda da je to to onda
Sad me zanima na sta bi me upozorili da pogledam, jer naravno kupujem polovno auto, iz Splita sam, pa neznam jel to igra ulogu k'o kad je auto iz Zagreba pa treba gledat podvozje zbog soli zimi itd, jel ima ovdje nesto na sto treba pogledati? Vjerovatno ce biti ovaj 1.2, vjerujem da ce posluziti kao prvo auto skroz super, ali gledam bas na auti.hr, i pod snaga ovim 1.2 modelima ks variraju od 60 pa do nekih 75 ks - Nije mi jasno kako to sad, ja mislio da je 1.2 60ks, i tocka, zar postoji vise varijanti ili kako to ide?

PS: H-K zar moze punto 170 , ja sebi u glavi nekako zacrtao da nece preko 150, tako da me ako je ovo istina ugodno iznenadilo moram priznat
Hvala!
St-St-St is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:23   #8
Ja Fiat brava s 1.2 16V 80ks na autocesti od Blato n/C do Biska 187km/h Kazaljka je bila na 205 a na navigaciji je pisalo 187-190! Ostao sam prosto iznenađen! Inače to mi je curin auto!
__________________
Svi el. uređaji rade na bijeli dim! Kad bijeli dim izađe, uređaj više ne radi!
Bućman is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:28   #9
ja se bavim mehanikom dugo,te iz iskustva ti mogu za prvi auto preporuciti fiat punto 1.2 iskljucivo 8 v. kod kupovine ti je najbolje povedi nekog strucnog da pogleda osnovne stvari. sto se odrzavanja tice iznenaditi ces se jednostavnoscu i jeftinim dijelovima..
MAHDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:30   #10
Quote:
St-St-St kaže: Pogledaj post
Eh hvala vam na ovih par odgovora, pomaze dosta pri finalnoj odluci, buduci da za prvo auto nezelim bmw kockicu sa 4394 ks, nego obicno auto, koje je jednostavno, jeftino, a da sluzi svrsi. Izgleda da je to to onda
Sad me zanima na sta bi me upozorili da pogledam, jer naravno kupujem polovno auto, iz Splita sam, pa neznam jel to igra ulogu k'o kad je auto iz Zagreba pa treba gledat podvozje zbog soli zimi itd, jel ima ovdje nesto na sto treba pogledati? Vjerovatno ce biti ovaj 1.2, vjerujem da ce posluziti kao prvo auto skroz super, ali gledam bas na auti.hr, i pod snaga ovim 1.2 modelima ks variraju od 60 pa do nekih 75 ks - Nije mi jasno kako to sad, ja mislio da je 1.2 60ks, i tocka, zar postoji vise varijanti ili kako to ide?

PS: H-K zar moze punto 170 , ja sebi u glavi nekako zacrtao da nece preko 150, tako da me ako je ovo istina ugodno iznenadilo moram priznat
Hvala!
Može 155-160 na ravnom. Ali pazi sad, na nizbrdici od 6,6 % (u centru za kontrolu kažu da je to najveći pad u Hrvatskoj), stvarnih i nevjerovatnih 182 km/h. Skoro 5000 o/min je postigao. Zastrašujuće, ogromna razlika u odnosu na nominalno po ravnom mogućih 160 km/h.
__________________
666+999=zlo i naopako

Zadnje uređivanje Lesli Eldridž : 26.01.2010. at 22:56.
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:10   #11
Quote:
St-St-St kaže: Pogledaj post
Eh hvala vam na ovih par odgovora, pomaze dosta pri finalnoj odluci, buduci da za prvo auto nezelim bmw kockicu sa 4394 ks, nego obicno auto, koje je jednostavno, jeftino, a da sluzi svrsi. Izgleda da je to to onda
Sad me zanima na sta bi me upozorili da pogledam, jer naravno kupujem polovno auto, iz Splita sam, pa neznam jel to igra ulogu k'o kad je auto iz Zagreba pa treba gledat podvozje zbog soli zimi itd, jel ima ovdje nesto na sto treba pogledati? Vjerovatno ce biti ovaj 1.2, vjerujem da ce posluziti kao prvo auto skroz super, ali gledam bas na auti.hr, i pod snaga ovim 1.2 modelima ks variraju od 60 pa do nekih 75 ks - Nije mi jasno kako to sad, ja mislio da je 1.2 60ks, i tocka, zar postoji vise varijanti ili kako to ide?

PS: H-K zar moze punto 170 , ja sebi u glavi nekako zacrtao da nece preko 150, tako da me ako je ovo istina ugodno iznenadilo moram priznat
Hvala!
1.2 60 ili 75 konja su bili samo mk1 (bio je još i 1.1 55, 1.6 90 i kasnije 1.2 16v 85). Mk2 ima 1.2 60 ili 1.2 16v 80. To je što se benzinaca tiče ukratko.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:52   #12
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
trošio je 10 po gradu, živčan vozač sa teškom nogom u pitanju...i 4,5 po otvorenoj lagano, isti vozač, ali mu se baš nikamo nije žurilo...i 13,5 pri 170 km/h....opet isti vozač, ovaj put sa ocem na samrti u bolnici...
u takvoj situaciji si uspio vidjeti koliko ti auto trosi.
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 02:40   #13
Quote:
jasmin16v kaže: Pogledaj post
u takvoj situaciji si uspio vidjeti koliko ti auto trosi.
pa, kad ti se upali narančasta lampica, onda vidiš.......(stari je nažalost opao u komu, i nikad se nije probudio...)
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 03:12   #14
kretenhehe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 03:42   #15
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
pa, kad ti se upali narančasta lampica, onda vidiš.......(stari je nažalost opao u komu, i nikad se nije probudio...)
ah, sad je jasnije.
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 07:29   #16
Quote:
MAHDI kaže: Pogledaj post
ja se bavim mehanikom dugo,te iz iskustva ti mogu za prvi auto preporuciti fiat punto 1.2 iskljucivo 8 v. kod kupovine ti je najbolje povedi nekog strucnog da pogleda osnovne stvari. sto se odrzavanja tice iznenaditi ces se jednostavnoscu i jeftinim dijelovima..
Ovo si napisao jer:

a) nikad u životu nisi vidio 16V
b) misliš da je 16V velika magija koju priprost narod ne razumije
c) nemaš pojma što je zapravo 16V
d) previše čitaš Marušića

De me prosvijetli molim te.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:54   #17
1.2 16v odličan motor , ako je moguće nađi takvoga, malo su rjeđi ali ima ih

Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
d) previše čitaš Marušića
Sjetih se jednog teksta pa moram reagirati na ovo

Neki lik postavlja pitanje Marušiću za kupnju Alfe 147 1.9 JTDm 16v 150KS, a on između ostalog što inače melje napomene da neka razmisli i o kupnji Škode Octavije 1.4i 75KS

Čovjek pita za najjaču dizelsku 147 a on savjetuje najslabiju benzinsku Octaviju Mislim u isti koš trpati 147 i Octaviju i to još s tim letargičnim benzincem Samo je on u stanju izvalit takve bisere i prosere
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:11   #18
Marušić mi se gadno zamjerio (iako mislim da nije ON osobno) u jednom od zadnjih tekstova na svom autoportalu a o nekim činjenicama oko JTD motora. Toliko pogrešnih informacija (recimo da je Bosch razvio CR i da je Mercedes "prepustio" prvu ugradnju Alfi) na jednom mjestu već duuuuuuugo nisam vidio. Ponekad se pitam znaju li oni što pišu?
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:39   #19
@ CDRW - a gle ovo:

Marušić: Dužinom većom od četiri metra i širinom od 169 cm Grande Punto više nije malen, a osjećaj i prostranost u unutrašnjosti i solidnost izvedbe na razini su Golfa III. Pa tko uspoređuje auto koji je aktualni model s autom starim 15 godina i to još naravno Golf 3!

1.3 JTD - radi se o prilično isforsiranom dizelašu - ovo pak piše apsolutno svaki put kad je na testu taj motor bila Lancia ili Fiat. Ja znam dosta ljudi koji voze auto s tim motorom (uključujući i mene) i nisam čuo da je itko imao nekakvih problema, a u jednoj firmi imaju službenog G.Punta i prešao je preko 200.000km s tim motorom bez problema!

Kod malenih je Fiata mehanika, općenito, bolja od elektronike, a najosjetljiviji su dijelovi spojka, koja teško izdrži više od 100.000 km - non stop jedno te isto Pa moj bivši Punto 55 je izdržao 140.000 km s istim kvačilom
p555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 12:51   #20
1.2 16V odličan motor! Autu je 9 god, pali vozi! A za tako mali motor i povuče više nego dobro!
__________________
Svi el. uređaji rade na bijeli dim! Kad bijeli dim izađe, uređaj više ne radi!
Bućman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.