Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2014., 12:35   #61
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Sad jos cekamo da i mrzm dovede neku prileznicu za moda kao zodiac svojedobno
kada bi podforum bio o krpicama ili o kozmetiki možda bi mrzmova supruga već odavno bila ovdje
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 16:18   #62
Molil bi cijenjene postavljače na Smiješnim slikama da primjete kak se slike s Indexove "Lajk" stranice NE VIDE zbog toga što ta stranica ne dopušta hotlinkanje slika (iako će se originalnom postavljaču normalno prikazati budući da se već nalazi u međuspremniku njegovog preglednika pa neće shvatiti da ju nitko drugi ne vidi).

U slučaju takvih slika, iste bi bilo podesno postaviti kao link na dotičnu stranicu ili prenijeti ih na neki drugi slikovni servis koji omogućava normalno učitavanje.

Hvala.
__________________
abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
Gedeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 19:36   #63
Quote:
Gedeon kaže: Pogledaj post
...budući da se već nalazi u međuspremniku njegovog preglednika ...
Moreš li to kompa prevesti na hrvatski?

Nekako mi to jako zvuči dvosmisleno
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2014., 21:40   #64
Hvala modu na odgovoru.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 18:26   #65
Obavijest!

Ljudi,

od sutra sam na zasluženom GO te putujem u JI Aziju. Vraćam se 17. ožujka.
Znam da sada s vaše strane sigurno slijedi jedan ogroman tulum

Uglavnom, ne znam koliko ću i hoću li uopće biti u mogućnosti posjetiti forum pa zato pazite što radite. Zamjenu imam koja je opasnija od mene pa se zato čuvajte

Uz to da budete dobri, želim da se smijete i dalje te da PDF Vicevi bude pun smiješnih stvari => kad se vratim želim imati što za čitati i pritom umirati od smijeha

Veliki pozdrav svima,
mrzm
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 20:14   #66
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Ljudi,

od sutra sam na zasluženom GO te putujem u JI Aziju. Vraćam se 17. ožujka.
Pazi da se eho ne vrati iz Azije za 9 mjeseci

Prijatan odmor!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2014., 22:57   #67
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Pazi da se eho ne vrati iz Azije za 9 mjeseci

Prijatan odmor!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 12:28   #68
Šta ti mrzm tocno radis da svako malo imas godisnje od mjesec dana?
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2014., 14:45   #69
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
Šta ti mrzm tocno radis da svako malo imas godisnje od mjesec dana?
Ma to ga uhvate tu i tamo pa odrobija u Remetincu i onda se vrati doma.

Mrzm zabavi se, znam da hoces. I uslikaj nesto zanimljivo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 18:42   #70
Prijatelji, vratih se...


Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
Šta ti mrzm tocno radis da svako malo imas godisnje od mjesec dana?
b-baller, po tvojim riječima bi čovjek rekao da ne radim nikaj

Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ma to ga uhvate tu i tamo pa odrobija u Remetincu i onda se vrati doma.

Mrzm zabavi se, znam da hoces. I uslikaj nesto zanimljivo.
Blizu si... Zapravo je obrnuto; u Remetincu sam cijelo vrijeme, ali me tu i tamo zbog dobrog ponašanja puste doma

Uslikao sam neke zanimljive stvari (točnije, supruga je okinula nešto manje od 5k fotki) pa ih stavim na PDF kad ih uploadam na web. Jbg, dame imaju prednost; prvo supruginih 5k fotki ide na FB
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 20:59   #71
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
... prvo supruginih 5k fotki ide na FB
neka ne zaboravi napisati na FB sto ste jeli, gdje ste spavali, kakav je bio madrac, sto je tamo vidjela u trgovinama itd. itd.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 21:17   #72
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
neka ne zaboravi napisati na FB sto ste jeli, gdje ste spavali, kakav je bio madrac, sto je tamo vidjela u trgovinama itd. itd.
Vjeruj mi, ne treba to napisati. Pa sve to je već na fotkama
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 22:43   #73
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, ne treba to napisati. Pa sve to je već na fotkama
mislim da ipak nećete dati sve na fotkama

i tako neka ostane

...jer bi dobio bana od moda za ...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 17:33   #74
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
mislim da ipak nećete dati sve na fotkama

i tako neka ostane

...jer bi dobio bana od moda za ...
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 08:04   #75
Ja sam dobila opomenu od rakkatakka samo na osnovu sto sam rekla "skuzila sam"
Moze li mi itko reci gdje ja krsim pravila ?
Vise mi je puna kapa tih besmislenih opomena koje mi daju na ovakve banalne stvari....
Imam osjecaj da moderatori imaju vise od 1 nicka .... cak sam uvjerena u to !!!

Ja bi sada izbrisala sve postove koje sam uopce slala na ovom najgorem forumu.hr(a da ne govorim clan sam i drugih foruma i nikad ni jednu opomenu nisan dobila). Neka izbrisu moj racun u poTpunosti: ja sam 111 .... puna mi je kapa... Ali pod uvjetom da mi izbrisu sve postove jer su mi vec opomenama izbrisali pola njih.
I kako mi mogu dat opomenu na izbrisani post?
Ima li ko savjet kako izbrisat racun ali u potpunosti?
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 08:43   #76
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
Ja sam dobila opomenu od rakkatakka samo na osnovu sto sam rekla "skuzila sam"
Moze li mi itko reci gdje ja krsim pravila ?
Vise mi je puna kapa tih besmislenih opomena koje mi daju na ovakve banalne stvari....
Imam osjecaj da moderatori imaju vise od 1 nicka .... cak sam uvjerena u to !!!

Ja bi sada izbrisala sve postove koje sam uopce slala na ovom najgorem forumu.hr(a da ne govorim clan sam i drugih foruma i nikad ni jednu opomenu nisan dobila). Neka izbrisu moj racun u poTpunosti: ja sam 111 .... puna mi je kapa... Ali pod uvjetom da mi izbrisu sve postove jer su mi vec opomenama izbrisali pola njih.
I kako mi mogu dat opomenu na izbrisani post?
Ima li ko savjet kako izbrisat racun ali u potpunosti?
Hej, ja sam 111!

Nažalost, na krivi PDF si se došla žaliti. Ova tema se odnosi samo za PDF Vicevi. Toplo ti sugeriram da se obratiš adminima na temi Žalbe na kartone. Tamo napiši o čemu se radi pa će oni donijeti odluku jesi li ili nisi zaslužila karton(e). I mi moderatori griješimo te sam ja uvijek za to da se pravda može tražiti i na nekom drugom mjestu, a to mjesto je gore spomenuta tema.

Pozdrav i sretno!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 08:44   #77
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Hej, ja sam 111!

Nažalost, na krivi PDF si se došla žaliti. Ova tema se odnosi samo za PDF Vicevi. Toplo ti sugeriram da se obratiš adminima na temi Žalbe na kartone. Tamo napiši o čemu se radi pa će oni donijeti odluku jesi li ili nisi zaslužila karton(e). I mi moderatori griješimo te sam ja uvijek za to da se pravda može tražiti i na nekom drugom mjestu, a to mjesto je gore spomenuta tema.

Pozdrav i sretno!
Hvala puno na odgovoru.
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 11:14   #78
Quote:
ja sam 111 kaže: Pogledaj post
Hvala puno na odgovoru.
Nema problema!
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 02:44   #79
Quote:
mrzm smglsnk kaže: Pogledaj post
Nema problema!
Każeś da Ti je punica za sada dobra?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 16:47   #80
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Każeś da Ti je punica za sada dobra?
Sorry, toliko su me danas izhebali na poslu da mi mozak slabo radi... Ne kužim kaj si htio reći :/
mrzm smglsnk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:30.