Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2017., 11:32   #201
Ako ste pratili od početka čovjek je radi obveza htio podići auto sa servisa nakon radnog vremena kad blagajna ne radi a jbmmtr ako kupcu vozila u njihovom salonu i dugogodišnjoj mušteriji nisu mogli izaći u susret za 100kn.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:49   #202
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Ako ste pratili od početka čovjek je radi obveza htio podići auto sa servisa nakon radnog vremena kad blagajna ne radi a jbmmtr ako kupcu vozila u njihovom salonu i dugogodišnjoj mušteriji nisu mogli izaći u susret za 100kn.
Meni je jako znakovito što si čovjek ne može organizirati pola sata vremena, koliko traje servis tih svjetala, i za to vrijeme recimo otići u Rougemarin (koji je odmah pored Tomića) na gablec...

Već eto, ostavlja auto u 5 ujutro portiru...i isto tako ga želi podići tko zna kad navečer od istog tog portira....jer njemu paše baš tako i nikako drugačije.

To mi više govori o načinu razmišljanja dotičnog forumaša, nego to što želi odgodu na plaćanje od 100 kuna.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 11:55   #203
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
otići u Rougemarin (koji je odmah pored Tomića) na gablec...
.
Za to bi si svatko trebao napraviti vremena.

Doduše, u zadnje vrijeme rezerviram stol unaprijed jer stvarno momci imaju promet boli glava
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:39   #204
moraju imat promet kad su svaki dan puni vlasnika bmw-a s puknutim lančićem
:klap:
samo ne znam imaju li oni para za platit odmah klopu ili ide na račun
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 12:57   #205
Quote:
jolekralj kaže: Pogledaj post
Svega mi, čitam i nevirujem, čovjek se čudi što je mora platiti servis nakon što je on gotov. Pa jebate ja servis plaćam unaprid, a ne kasnije. Zatražim ponudu, po ponudi platim i tek onda dođem. Tako radim ovdi, a i doli ako nešto radim.

@Gnomeo mislin da to neće raditi, tribat će kodirati novi ekran
Jole, Jole, znaš li ti kome se plaća unaprijed?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:02   #206
Quote:
frenchkey kaže: Pogledaj post
Jole, Jole, znaš li ti kome se plaća unaprijed?
Niti tamo se više ne plaća unaprijed......jest da se mora platiti odmah po primljenoj usluzi ali ipak...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:04   #207
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Za to bi si svatko trebao napraviti vremena.

Doduše, u zadnje vrijeme rezerviram stol unaprijed jer stvarno momci imaju promet boli glava
Nije problem koji dan unaprijed dogovoriti servis i odmah rezervirati stol kod Medaka...samo bojim se da je to malo presložena radnja za dotičnoga forumaša.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 17:21   #208
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:10   #209
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Meni je jako znakovito što si čovjek ne može organizirati pola sata vremena, koliko traje servis tih svjetala, i za to vrijeme recimo otići u Rougemarin (koji je odmah pored Tomića) na gablec...

Već eto, ostavlja auto u 5 ujutro portiru...i isto tako ga želi podići tko zna kad navečer od istog tog portira....jer njemu paše baš tako i nikako drugačije.

To mi više govori o načinu razmišljanja dotičnog forumaša, nego to što želi odgodu na plaćanje od 100 kuna.
postoji masa opravdanih i neopravdanih razloga za to a što je na kraju nebitno, barem meni. Za 100kn mogli su redovitoj mušteriji izaći u susret.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:06   #210
Quote:
gadze kaže: Pogledaj post
Posto imam paket odrzavanja ne placam redovni servis, nego samo posebne zahtjeve, ovdje na racunu 100kn.
Auto je bio na redovnom servisu. Trazio sam dodatno iskljucenje S/S i stelanje xenona. To traje, a i potrebno se je naruciti, tak da nemogu navratit usput. U radno vrijeme u pravilu ja ne vozim auto na servis, vec samo van radnog vremena. Ako je nuzno dovest u radno vrijeme odveze ga netko drugi.

Ne sjecam se dal sam tih noci podvodio neke pjevacice u usponu ili sam taj dan isao u dalmaciju na skupstinu zupanijskog HNSa, al sam bio slobodan samo rano ujutro, ili kasno navecer. Na sve te razloge sam se htio izvuci, jer tih 100kn nit sam imao nit imam. Da su mi bar dali odgodu na 60 dana, kad vec zbog novog zakona nemre duze. To je true story.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 21:07   #211
Redovita je svaka mušterija dok je auto pod garancijom, a onda naglo zaborave vjernost

Etid: ne razumijem, nemaš niti 100 kn u džepu, a voziš premijum? Zajebavaš?
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 22:02   #212
...a još mi je manje vjerojatno da se nema kartica od firme sa kojom se u pravilu takve stvari plaćaju...

Ali kad se baš ne želi platiti odmah onda su naravno svi krivi...država...HDZ...Mamić...Šuker...Todorić...
Sanader...Kolinda...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 15:47   #213
Pozdrav, da li možda netko ima preporuku za ugradnju parking senzora ? Imam 320d, e90, 2008.godište, imam tv navigaciju, volio bih ugraditi stražnje parking senzore pa da iskoristim navi za prikaz. Možda netko ima nekih iskustava po tom pitanju ?
majki44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:18   #214
Valjda bi kameru ugradio?
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 10:44   #215
Ppzdrav svima
Uzeo sam novi 320d u M Sport opremi preko leasinga na 3 rate, bila je akcija za 312tkn u bijeloj boji(plus 3tkn za obradu leasinga).

Pa pitanje za znalce/vlasnike navedenog vozila, ima li nesto na sto moram obratiti paznju? Nesto sto se kvari, nije dobro od pocetka? Ako bude pouzdan, biti ce moj dobar broj godina(sto vise to bolje). Mislim ga servisirati u Baumgartneru. Pitanje uz to, ako zelim ugraditi bolje zvucnike ili slicnu pizdariju, Baumgartner to radi? Ili moram kod Tomica?

Hvala!
Arondight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 11:58   #216
Prvo, puno sretnih km sa novom bemburom.

Baumgartner je ovlasteni i mozes sve kod njega radit, a koliko imam informacije u svemu je jeftiniji od Tomica.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 12:31   #217
Također, sritno s novim autom.

More Baumgartner sve obaviti jer je ovlašteni, i je, meni je bija za jedan servis ulja u HR jaftiniji nega Tomić, a onda je virovatno i povoljni za druge stvari
jolekralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 15:15   #218
Zahvaljujem na dobrim željama!

Dakle Baumgartner obavezno. Inače o Tomićevom servisu nisam čuo ništa dobro.

Pretpostavit ću da i Baumgartner može nabaviti i ugraditi M Performance dijelove? Bilo bi dobro da negdje ima cjenik, auto je sex na kotačima sa tih par dodataka.
Arondight is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 17:01   #219
Odes do njih i sve pitas sta te zanima.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 17:42   #220
kakav se pokazao 320d od 1998-2001? prvi bmw dizel s direktnim ubrizgavanjem.
sokak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.