Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 15:35   #1321
Da, da, - Gradski ured za promet, hrpa lažovčina za koje je Muenchausen mala beba. Samo nekoliko primjera:

HŽ most preko Save prema ranžirnom kolodvoru: "ništa to nije, most je siguran" - doslovno drugi dan im je lokomotiva "potopila" most za pola metra. Nakrivio se stup i godinu i pol su tetetni vlakovi tutnjali kroz glavni kolodvor

Nadvožnjak iznad pruge na Radničkoj (stari): "to su objede, nadvožnjak je apsolutno siguran za promet" - doslovno drugi dan iznikne zabrana prometa za pješake (sigurnije da preskakuju 8 parova šina), ograničenje brzine na 20 km/h i ležeći ko katedrala na početku i kraju

Most mladosti: "most ne traži nikakvo izvanredno održavanje" - drugi dan se potpisuje ugovor o interventnom održavanju jer su ležajevi ... pa zapravo ih više nema.

Tako da svaku "umirujuću" vijest od tih debila treba uzeti ne sa razervom nego ako je izokreneš za 180° veća je vjerojatnost da je onda točna.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 15:44   #1322
Ja svaki dan idem preko te petlje. Prvo su ukinuli jednu traku tako da su sada oko 4 sata abnormalne gužve ... a od neki dan je tabla 3.5 tone baš sam se pitao zašto a sad vidim.

Idiotizam žešći .. bitno da je tamo murija pisala kazne kad su ukinuli traku a to što sada ekipa plazi 10 kmh na sat i što stupovi klecaju je manje bitno ... kad se uruši onda će popravljat.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:01   #1323
... a i novi nadvožnjak na Radničkoj, već ima pukotine, i asfalt u čudnovata 3 sloja različite visine, valjda da se bolje razradi ovjes...
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:34   #1324
Anonimna dojava.... Sad lepo najti tko je zval i malo mu jebat mater!! I novčano i pendrekom!

Garant netko od susjednih stanara, smeta mu buka. I svi pljuju po kamionima, a da kamiona nema jeli bi zrak!!!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 17:17   #1325
Ne znam jel netko već spomenuo, al ja sam šokiran stanjem ulice ispred Atlantica na Jankomiru (mislim da je to službeno škorpikova). Suluda količina rupa i zakrpa i nakon svake kiše se napravi bazen duljine 50ak metare preko skoro cijele širine ceste.
ico001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:00   #1326
Živim kraj Petlje, pa često šetkam po tom potezu. I gledam kako ograde na petlji i cijevi za odvod vode baš sa tog najvišeg dijela Petlje propadaju.

Jednom prilikom sam išao desnom stranom u smjeru Savice, kad ispred mene DRM! pade sa sa petlje cijeli taj dio cijevi za odvod vode, bokte da je palo po meni ubilo bi me.

Ali bitno je da je neki rođo uvalio LED rasvjetu, za to se imalo love, jer je kao "svjetlosno zagađenje"

A ne održava se osnovno i sve propada u hrđi.
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:13   #1327
jbte kad kod nas nitko za ništa nije odgovoran. niti će bit nekih posljedica za ove koji sada tvrde da je sve okej pa se ipak sruši, nit za one koji bi to trebali održavati u stanju koje nije opasno po život. samo treba znat srat i pojeo vuk magare.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 20:46   #1328
Pa imamo fontane okićene kineskim lampionima. Šta bi vi i dobre ceste i mostove?
Jebeš cestu, aute, živote...
Bitno da je spomenik sam sebi digao.
__________________
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo, pak ni vezda ne bu da nas...
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:22   #1329
Ovo mi je jedno od "dražih" skretanja sa glavne ceste.
Tu je nekada bilo obično skretanje desno iz Sunekove na Novoselečki put.
Tada su odlučili urediti taj dio pa su dodali zelenu površinu zbog koje sada treba usporavati na 30 km/h (a kada su loši uvjeti na cesti i manje). Ne znam je li se na slici vidi u čemu je problem ali ako netko vozi tim dijelom mislim da če shvatiti kaj hoču reči.

https://www.instantstreetview.com/@4....31h,-2.58p,1z
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:21   #1330
Od Y križanja su napravili T .... sa stajališta sigurnosti to je bolje jer je T križanje preglednije.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 14:29   #1331
Nego jel zna netko kaj je sa onim ruglom od skorpikove izmedju loncareve i ulice jankomir... Najlosija zg prometnica ever...
__________________
vino voda kruh sloboda
naval is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:31   #1332
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Da, da, - Gradski ured za promet, hrpa lažovčina za koje je Muenchausen mala beba.

Tako da svaku "umirujuću" vijest od tih debila treba uzeti ne sa razervom nego ako je izokreneš za 180° veća je vjerojatnost da je onda točna.
I opet... nema nikakvih problema s petljom, samo se hitno kreće u sanaciju: jutarnji
ptae2000e is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 19:33   #1333
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Od Y križanja su napravili T .... sa stajališta sigurnosti to je bolje jer je T križanje preglednije.
Nije T jer nije 90 stupnjeva. U jednom trenutku ceta "zavija" puno više od 90 stupnjeva. Mislim da za to nema razloga.


Od prilike u isto vrijeme je napravljen i ovaj kružni tok kod konzuma https://www.instantstreetview.com/@4...26h,-10.41p,1z,
Tebi bi to moglo biti poznato jer sam pročitao da radiš u blizini.
Prvo su ga napravili bez ove trake za skretanje desno mimo kružnoga toka. Nisam stručnjak za promet, ali prvi puta kada sam prošao autom tim dijelom komentirao sam da tu fali još jedna traka koja če mimoiči kružni tok.
Jedno tri mjeseca kasnije pokrenuti su radovi i dodana je još jedna traka.
Mislim da je to sve radio isti arhitekt jer su lokacije jako blizu (cca 500 m) i niti jedna nije napravljena kako treba, barem ne iz prve!
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 12:22   #1334
Quote:
ptae2000e kaže: Pogledaj post
I opet... nema nikakvih problema s petljom, samo se hitno kreće u sanaciju: jutarnji
Eto jel vidiš - samo bune narod i unose nemir, to sve treba na galge. Nema nikake opasnosti .... samo vozi teleći narode.

Štono bi rekli u jednom antologijskom filmu - "Ja bi protero autobus ovuda, nije to tako loše kao što izgleda"

https://www.youtube.com/watch?v=FDlK15z1iqA
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:49   #1335
Bacit će par žlica žbuke da se ne vidi hrđava armatura.
Malo boje u najboljem slučaju i problem rje....
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 22:51   #1336
Quote:
zacky kaže: Pogledaj post
Bacit će par žlica žbuke da se ne vidi hrđava armatura.
Malo boje u najboljem slučaju i problem rje....
Pa jasno, na bojanju je najveća lova

Poslano koristeći Tapatalk
perogulikoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:00   #1337
Da, samo gletanje mora bit u cijeni ... nemoj zaboravit
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 09:57   #1338
Ja sam čuo da tunele nisu farbali ni prvi ni drugi nego Signalizacija.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 10:56   #1339
Obilazne cestice oko iskopane Radničke su u totalnom raspadu (očekivano). Ralice razvalile asfalt na par mjesta, a od snijega se uopće ne vidi ni gdje su nastale udarne rupe, ni šahtovi (koji sve više zvone i treba voziti slalom oko njih). Ako idete onuda, vozite POLAKO, jer ćete si inače sjebati nešto na autu.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:23   #1340
To je bilo za ocekivat.
Problem je sto radovi na Radnickoj nisu ni blizu gotovi.

Koliki je koficijent da ce se vadit na vremenske uvjete kad budu kasnili?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.