Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2013., 13:12   #81
u biti se pederi nemaj kaj žaliti tam u rusiji... evo svako malo... pa im ga vladimir vladimirovič sprči
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 11:09   #82
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
u biti se pederi nemaj kaj žaliti tam u rusiji... evo svako malo... pa im ga vladimir vladimirovič sprči
veliš, nije on peder... on ih samo trpa
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 13:30   #83
Vikend s dečkima na ribičiji!
Gospodin upecao štuku od 21 kile

http://www.24sata.hr/svijet/vikend-s...B+page+statusi
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2013., 14:08   #84
Baš gledam vijest o ribičiji. Svaka mu dala. Makar i druhi uhvatili i stavili mu je u ruke zbog slikanja (a znamo da je tako) tip je zakon. Veči frajer bi bio samo da je gurnuo kitu štuli u usta i slikao se, e to bi bio farjer svih frajera s čeličnom kitom, ovako je samo ribolovac. Znam urbanu legendu o tipu kojem su rekli da se štuka zove riba sisalica. Kad je pitao zašto reki su neka joj gurne prst u zube pa provjeri. I gurnuo je.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 10:40   #85
ma frajercina kakva veca nemoze biti.

Sam ne jebe 5% posto prava svoji sugradana a postavlja USA uvjete zbog Snowdena. Da je to ruski Snowdenic bio vec bio nestao negdje gdje gas ni NSA nebi nasla!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 13:48   #86
Ameri se prijete sankcijama rusiji, dakle neizravno Putinu

najebat će im se nečega....
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 13:59   #87
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Ameri se prijete sankcijama rusiji, dakle neizravno Putinu

najebat će im se nečega....
Zamjenit ce oni njega lipo za onoga sta je na veliko prodavao oruzje i to u suradnji sa Ruskoj vojskom a s tim i valjda sa znanjem i odobrenjem i cak provizijiom za vladimira!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 14:34   #88
meni se čini da Putin malo prca amere....
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 18:11   #89
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
Vikend s dečkima na ribičiji!
Gospodin upecao štuku od 21 kile

http://www.24sata.hr/svijet/vikend-s...B+page+statusi
Je kao i Žika, kad je upecao morsku ribu i to još zamrznutu
Nažalost sve vam je to propaganda, PR, sve te njegove sposobnosti su samo Potemkinova sela, jer ljudima u takvom režimu treba neka snažna osobnost koju će veličati i hvaliti.
Da je on takva frajerčina kojeg boli kurac za sve ostale i za njihovo mišljenje ne bi nabavljao posebne cipele da naraste za par centimetara.
Ne znam, meni se frajer ne sviđa, izgleda mi kao osoba koja ima puno kompleksa i to mora nadoknaditi tako da bude negdje Bog i batina.
A takvi su bili i najveći dikatori zločinci.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2013., 19:57   #90
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Je kao i Žika, kad je upecao morsku ribu i to još zamrznutu
Nažalost sve vam je to propaganda, PR, sve te njegove sposobnosti su samo Potemkinova sela, jer ljudima u takvom režimu treba neka snažna osobnost koju će veličati i hvaliti.
Da je on takva frajerčina kojeg boli kurac za sve ostale i za njihovo mišljenje ne bi nabavljao posebne cipele da naraste za par centimetara.
Ne znam, meni se frajer ne sviđa, izgleda mi kao osoba koja ima puno kompleksa i to mora nadoknaditi tako da bude negdje Bog i batina.
A takvi su bili i najveći dikatori zločinci.
Ma to misliš na Sarkozya
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 00:36   #91
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
meni se frajer ne sviđa, izgleda mi kao osoba koja ima puno kompleksa i to mora nadoknaditi tako da bude negdje Bog i batina
Svejedno je Rusima bolje sa njim nego sa bilo kim drugim, i vjerojatno će ovo vrijeme ostati zapamćeno kao Putinovo vrijeme
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 00:53   #92
Inace, znate li kako se zove najnovija ruska nuklearna podmornica?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 06:21   #93
nešto sam čitao o novoj klasi koja će zamjeniti staru typhoon klasu.....ne znam koji će im vrag to ako je hladni rat završio. Napravili su jednu i testiraju je.

pa i ameri su se udaljili od koncepta nukleranih balističkih podmornica...štoviše umalo su ostali bez podmorničke flote da se pitalo liberalčiće...a Ohio klasu koja je SSNB preuređuju u SSNG....ne furaju nuklearne rakete..


Ako rusi nastave ovako, ameri će opet počet furati masovno nuklearne balističke rakete u podmornicama,
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 12:52   #94
"Borej" klasa. Naoruzana s novim raketama.
Jedna podmornica je vec u sastavu ruske flote.
Jurij Dolgorukij.


Sagradjene su jos dvije, i u fazi su testiranja, cetvrtoj i najnaprednijoj (a koja se jos gradi)ime je "Knjaz Vladimir".



I inace, kad je pocerkom godine "Jurij Dolgorukij" primljen u sluzbu, zamjenik premijera Dmitrij Rogozin je na twitteru izjavio "Drhtite burzuji! Najebali ste".
Inace, onaj isti Dmitrij Rogozin koji je Madonnu nazvao kurvom, kad je baba prije godinu dana komentirala sudjenje onim Pussy Riots glupacama.


Rusi. Uberjebaci.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:12   #95
jebote, nisam uopće pratio u kojoj su fazi, moram to istražiti...ali to znači da su stavili u uporabi i nove nuklearne balističke projektile, koje su počeli razvijati kada i Borej klasu podmornica, oni nisu normalni..

Koji će im to kurac, ameri će morati dati odgovor i imat ćemo opet utruku u nuklearnom naoružanju


Ne znam da li su radili na novim nuklearnim bojevim glavama ili samo na SLBM-ovima, to znam da imaju nešto najnovije, ako je borej klasa u službi onda su i projektili...

jedina svrha tih podmornica i je nuklearni rat, ničeme drugom ne služe...

Ameri su u zadnjih deset godina odbacili taj koncept....zato su razvijali vriginija klasu napadčkih podmornica tip lovac-ubojica, i retrofitali Ohio klasu , bome će biti zanimljivo...
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:26   #96
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
Koji će im to kurac, ameri će morati dati odgovor i imat ćemo opet utruku u nuklearnom naoružanju


Ne znam da li su radili na novim nuklearnim bojevim glavama ili samo na SLBM-ovima, to znam da imaju nešto najnovije, ako je borej klasa u službi onda su i projektili...

jedina svrha tih podmornica i je nuklearni rat, ničeme drugom ne služe...

Je, je...Bulava rakete.
Kad su zvajznili jednu pored Norveske, ekipa mislila da su vanzemaljci, portal u drugu dimenziju, i slicno.


A nuklearne podmornice sluze kao sredstvo odvracanja. Pocetkom milenija Rusi nisu imali ni jednu u stalnoj patroli.
A onda je dosao gospodin iz naslova teme...
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 13:45   #97
Ma imaju typhoon, NATO oznaka, izvorno ruska Akula, ali to je staro i neodržavane su (iako u svoje vrije 80 tih mamojebačke podmornice) ...svega su 3 u službi. Ali su zastarjele i neodržavane....

Nasljednik im je ova borei klasa, ne mogu vjerovati da su to razvili i da ih stavljaju u službu...

Mislim, svaka čast Putinu ali ameri su također odustali od toga....i što će sada?

odnosno imaju 18 u aktivnoj službi ali su ih počeli konvertirati u SSGN tipove, da nose krstareće rakete Tomahawk za gađanje ciljeva na kopnu ili na moru....ovisno o tipu, ali nije nuklearno oružje...

Inače bez konverzije nose 24 trident II balistička projektila, svaki sa 12 nuklearnih bojevih glava snage do 475 Kilotona.

Ne znam koliko podmornica su konvertirali ali veči broj, i ne poroizvode ih od kraja 90 tih, s obzirom da su rusi ostali na 3 akule u vrlo lošem stanju, i završetkom hladnog rata, nije bilo potrebe za istima, a ratuju protiv terorizma, pa je kongres htio ukinuti podmorničku flotu, pa je mornarica jedva dobila pare da ulože u virgina klasu, dok su odustali od sewolf klase koja je duplo skuplja....

Ne znam , američka Ohio klasa je stara, iz 70 tih godina i ne proizvodi se već kako rekoh od kraja devedestih, s čime će oni parirati Borej klasi, od seewolf napadačke klase su odustali zbog novaca, imaju samo 3 aktivne, a ne znam koliko je virgina dobra za upuštati se u proganjanje ruskih podmornica, ne bi trebala biti loša ali to je jeftina opcija s obzirom da im nisu odobrili pare...i ima drugčiju namjenu, napravljena je s ciljem rata protiv terorizma, ne naganjati ruske podmornice.

Ako je ova borej klasa išta od onoga što su najavljivali ameri imaju problem...
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 14:08   #98
Zašto bi im trebali parirati sa podmornicama? Svaki B2 može nositi 16 nuklearnih bombi od kojih je svaka 75 puta jača od one iz Hirošime... Dakle 21 avion puta 16 bombi = 336 uništenih gradova...

Čemu daljnje razvijanje nuklearnih potencijala ako ga i jedni i drugi imaju već dovoljno za totalno uništit ovoga drugoga? Kažem ja, lik je teži kompleksaš...
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 14:10   #99
Tajfuni su stari i neodrzavani, ima ih samo tri, i navodno bi samo modernizacija jednog kostala kao dva nova Boreja.


A i nijedan Tajfun se ne zove "Vladimir".
Ovako imamo najsuvremeniju podmornicu, Knjaza Vladimira.. najsuvremeniji tenk (T-90 "Vladimir"), jos samo fali najsuvremeniji bombarder koji se zove Vladimir.





PS - ko pocne kenjkati da smo offtopic, posjetit ce ga Vladimir Vladimirovic, i demonstrirati
__________________
Timski igrač

Zadnje uređivanje Pilatus : 29.07.2013. at 14:16.
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2013., 14:17   #100
Ma ok, ali trebaju im napadačke podmornice, ako ništa, kao što je seewolf, koja je i dizajnirana u doba hladnog rata, zadnja napravljena 2005 god. ali ih imaju 3 u aktivnoj službi, jer su im preskupe i do ovoga momenta bile neupotrebljive...

A nije isto doći sa B2, morati se probiti kroz rusku zračnu obranu (iako su napravljeni za to) i roknuti bombe, i imaju ih 20-tak, ili negdje kod antartika, ispod leda čekati, probiti i lansirati nuklearni napad...zato kužim ruse, i ovo je opet igra kao tijekom hladnog rata, iči će sve opet kao nekada, ako tako nastave...


S čime će ameri zuastaviti takav napad? Znači trebaju im podmornice koje mogu naći i uništiti rusku podmornicu prije nego li i dođe u mogućnost lansirati rakete...

I rusi imaju akule za tu namjenu, lovce ubojice... Ali to je isto sada već zastarjelo...

Sewolf je dizajnirana s namjerom uništavanja typhoon i akula klase...tamo sam se gore zeznuo....oba naziva su NATO oznake...
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger