Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2015., 04:36   #61
Dragi svi, slobodno mi se javite na PP kome god trebaju fotke iz Singapura, stalno sam na raspolaganju jer tu živim.


chillout23 - sorry, još ti trenutno ne mogu ništa ufotkati jer već tjednima je ovdje "haze", nit' sunca nit' mjeseca nisam vidjela evo već 3 tjedna od kad sam se vratila natrag... u susjednoj Indoneziji svake godine pale stare plantaže palmi (za palmino ulje) pa, s obzirom na to u kojem smjeru vjetar puše, neke godine nam 'dopuše' taj smog, a neke nemamo ništa... najavljuju neku kišu ovaj tjedan pa da će to malo rastjerati, tako da se nadam da će uskoro biti koji vedar dan da ti nešto ufotkam.... sorry još jednom, ovo trenutno stanje je van moje moći...
http://www.straitstimes.com/singapor...worsening-haze


red queen i MRelec4 - javite mi na PP što vam treba, i koji je krajnji rok (s obzirom na trenutno stanje to sa smogom, ne mogu obećati da bi to moglo biti u par dana)
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 11:23   #62
A gle...imaš još 10ak - 15ak dana ulovi neki trenutak...nije bitno da je sunčano...bitna je namjera i jasne (ne mutna) fotka
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 11:44   #63
A gle, u tome i je problem - ovdje nije oblačno, nego smog, dim... to je kao magla, samo što smrdi na paljevinu...
Znači, sve na više od 200 m je mutno... htjela sam ti uslikat onaj hotel Marina Bay Sands (kao brod što izgleda), Merliona (znak Spura), te Flyer jer je sve u jednoj uvali, ali nema smisla jer će se MBS i Flayer vidjeti samo u obrisima...
Ako se taj zrak neće rasčistiti, dobit ćeš samo Merliona..
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:40   #64
Ok...nema problema. Ti odluči jel ima smisla i hvala još jednom na dobroj volji
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 01:06   #65
Danas sam imao malo vremena te poslao još slika onima koji su tražili.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 13:51   #66
chillout23 - upravo poslano! Pogledaj si i spam folder, fotke nisam smanjivala zbog bolje rezolucije, pa je email od 8 MB.

MRelec4 - nisi mi poslao email adresu na koju da ti šaljem fotke!!

red queen - nisi se uopće javila, pa sad neznam što ću s tobom... ali nema frke, kad god.....
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 10:32   #67
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
...onima koji su tražili.
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
chillout23 - upravo poslano! Pogledaj si i spam folder...
Hvala vam oboje
Imat ću lijepu kolekciju

@Intermezzo...stvarno svaka čast na tolkim fotkama
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 22:12   #68
No worries, chillout, bit će još...

Putujem i slijedeći tjedan, i prekslijedeći, i onaj iza njega tak da kome god trebaju fotke iz SAD i EU, javite mi se na pm...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 00:42   #69
Znam da je ovo jako stara tema...ali jel ima još nekoga tko je negdje a da bi i meni mogao poslati neku fotku sa porukom? Pravim poklon za godišnjicu. Eto ako ima netko neka mi se javi u inbox. Hvala.
Love-And-Music is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 00:51   #70
Quote:
Love-And-Music kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo jako stara tema...ali jel ima još nekoga tko je negdje a da bi i meni mogao poslati neku fotku sa porukom? Pravim poklon za godišnjicu. Eto ako ima netko neka mi se javi u inbox. Hvala.
Do kad ti treba i zanimaju li te samo destinacije izvan Hrvatske?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 14:27   #71
Quote:
Love-And-Music kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo jako stara tema...ali jel ima još nekoga tko je negdje a da bi i meni mogao poslati neku fotku sa porukom? Pravim poklon za godišnjicu. Eto ako ima netko neka mi se javi u inbox. Hvala.
Javi mi se na pp s porukom, ja ti mogu napraviti nekoliko...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 18:11   #72
Može biti i iz HR.
InterMezzo - poslana poruku.
Love-And-Music is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 05:16   #73
Quote:
Love-And-Music kaže: Pogledaj post
Znam da je ovo jako stara tema...ali jel ima još nekoga tko je negdje a da bi i meni mogao poslati neku fotku sa porukom? Pravim poklon za godišnjicu. Eto ako ima netko neka mi se javi u inbox. Hvala.
Javi mi na PP šta trebaš i do kada.
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:17   #74
Love-And-Music - poslano!!
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:20   #75
Love and Music.

Šaljem danas Miami i London.
Za koji dan i Singapore.
Možda i Kuala Lumpur.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:34   #76
A, majketi, Intermezzo, kooooliko ti putujeeešš..!! Netko bi ti pozavidio na tome, no pretpostavljam da je zbog posla pa vjerujem da ti i nije baš lako biti danas tu a sutra tamo...
Nego, kad si već u mom gradu, ajmo na bar na kavu... ili neku cugu, ručak, možda ćevape kod Esada... neznam koliko se zadržavaš, ali ako bi imao vremena za tako nešto javi mi se na PP.
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 14:37   #77
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
A, majketi, Intermezzo, kooooliko ti putujeeešš..!! Netko bi ti pozavidio na tome, no pretpostavljam da je zbog posla pa vjerujem da ti i nije baš lako biti danas tu a sutra tamo...
Nego, kad si već u mom gradu, ajmo na bar na kavu... ili neku cugu, ručak, možda ćevape kod Esada... neznam koliko se zadržavaš, ali ako bi imao vremena za tako nešto javi mi se na PP.
Mislim da ću kod Esada slijedeći petak navečer. Tamo smo se zapili prije jedno 6-7 tjedana. Može i kava, naravno...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:03   #78
@Inter je pravi lik za ovakve stvari složil sam mozaik i pol, zahvaljujući, najviše, njegovim fotkama
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:22   #79
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Mislim da ću kod Esada slijedeći petak navečer. Tamo smo se zapili prije jedno 6-7 tjedana. Može i kava, naravno...
koji je tvoj posao ako nije tajna ? ja znam da ljudi putuju poslovno, al ne bas u toj kolicini kojom ti ides i s kraja na krsj. osim ako si pilot/cabin crew
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 18:26   #80
Quote:
ajvan kaže: Pogledaj post
koji je tvoj posao ako nije tajna ? ja znam da ljudi putuju poslovno, al ne bas u toj kolicini kojom ti ides i s kraja na krsj. osim ako si pilot/cabin crew
Degustiram pive po raznim barovima.

A sad za ozbiljno, nisam ni pilot ni cabin crew, više ne mogu reći.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.