Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2010., 17:46   #2001
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
uf, ne bih ti to preporučila, samo jednom nisam popila jedan dugi xanax, oprao me panični ko nikad u životu, no to ne mora značiti da će tebe
Po meni su najbolji i najsigurniji benzosi diazepam.
a o alprazolamu sam dosta puta cuo da ja gadna navlakuša ali da je puno slađe i da je jači od alprazolama-Xanaxa.
A neznam...reci cu dr. da mi umjesto Apacha da xanax sr . malo promijene nece škoditi.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 23.12.2010., 17:48   #2002
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Lamijice nemoj biti tako splašena ja mislim da ti možeš nadvladati svoje probleme a kaj se tiče cipralexa neznam niš o njemu.Ja sam po novom na velafaxu nekom ad pa čekam da vidim.Jučer neka depra praktički sam prespavao dan.Ja neznam ali sumnjam da su moji roditelji anđeli ako me mogu ovakvog trpit
Velafax-moja najveca glupost koju sam probao,te nakon pol sata to izbacio van jer sam morao povracati uh,najgori ad koji sam ikada probao !
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 23.12.2010., 17:51   #2003
Thumbs up

Quote:
lamija kaže: Pogledaj post
misliš da mogu sama?
pa ne znam baš,svaki dan idem na posao sa strahom,izluđuje me to,bojim se ljudi.
ujutro čim se probudim već mi je muka od života.
al,hvala na riječima ohrabrenja altec
Nemaš frke Da ali uz sve to ti se digneš i odeš na posao što znači da nisi nimalo slaba,kuiš.

Zadnje uređivanje Altec777 : 23.12.2010. at 17:52. Reason: edit
Altec777 is offline  
Old 23.12.2010., 17:54   #2004
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
Velafax-moja najveca glupost koju sam probao,te nakon pol sata to izbacio van jer sam morao povracati uh,najgori ad koji sam ikada probao !
Da znači može biti i gadan..hmm..ajde piti ću ga jedno vrijeme pa ak se slučajno ispovraćam po nekom u tramvaju znat ću kaj mi je raditi
Altec777 is offline  
Old 23.12.2010., 18:53   #2005
imate cijeli topic o velafaxu ovdje:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=592470
ray of light is offline  
Old 23.12.2010., 18:54   #2006
Smije li se Coaxil piti s alkoholom? Piše na onom papiriću što se dobije da ne, ali ako su pivo-dva u pitanju, a ne neko teško oblokavanje ili konstantna konzumacija?
Hedonistkinja is offline  
Old 23.12.2010., 19:48   #2007
Quote:
Hedonistkinja kaže: Pogledaj post
Smije li se Coaxil piti s alkoholom? Piše na onom papiriću što se dobije da ne, ali ako su pivo-dva u pitanju, a ne neko teško oblokavanje ili konstantna konzumacija?
pitaj mamu i tatu.
ray of light is offline  
Old 23.12.2010., 20:00   #2008
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
pitaj mamu i tatu.
Čemu ovo? Ozbiljno pitam (a uostalom, ne pitam za sebe, već prije tu negdje pitah smije li se uopće coaxil davati maloljetnicima s obzirom da je mom prijatelju dana preporuka da ga počne piti), nije mi namjera pokušavati se "nadrogirati" il što već coaxilom(ako se to uopće može) pa zatim piti da bi još veće sranje napravila, već pitam radi sigurnosti da se nikako ne pije ako se ne smije uopće.
Hedonistkinja is offline  
Old 23.12.2010., 23:11   #2009
Alkohol i tablete???probaj pa buš vidla
Altec777 is offline  
Old 23.12.2010., 23:19   #2010
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Alkohol i tablete???probaj pa buš vidla
Pa s obzirom na to da se na jednom drugom forumu može pročitati da ako se za jednu prigodu i popije nešto malo (kažem, pivo ili dva eventualno) ne bude ništa tragično i na to da neki ljekarnici kažu da misle da u takvom slučaju neće štetiti, ne shvaćam zašto ne bi bilo okej i ovdje pitati ?

Pa bože moj, uvijek je bolje pitati i na sto mjesta nego bezveze neku glupost napraviti...stvarno ne shvaćam ovo kvazi ismijavanje
Hedonistkinja is offline  
Old 23.12.2010., 23:50   #2011
Nemoj cugat uz tablete jer ti alkohol ne djeluje jednako sa i bez tableta tj.čovjeku koji je zdrav i koji je bolestan.Uostalom kaj je baš bitno sad popit te dvije pive a znaš da ti škodi jer ti je već poremećena kemija u mozgu i onda samo dolijevat ulje na vatru.Popij si žuju cool i gotovo.
Altec777 is offline  
Old 23.12.2010., 23:51   #2012
Quote:
Hedonistkinja kaže: Pogledaj post
Pa s obzirom na to da se na jednom drugom forumu može pročitati da ako se za jednu prigodu i popije nešto malo (kažem, pivo ili dva eventualno) ne bude ništa tragično i na to da neki ljekarnici kažu da misle da u takvom slučaju neće štetiti, ne shvaćam zašto ne bi bilo okej i ovdje pitati ?

Pa bože moj, uvijek je bolje pitati i na sto mjesta nego bezveze neku glupost napraviti...stvarno ne shvaćam ovo kvazi ismijavanje
jesi očekivala da ćemo ti reći samo udri po pivi?! zna se da se takvi lijekovi ne smiju miješati s alkoholom, a ti ako ćeš to napraviti, na svoju odgovornost. možda ti ne bude ništa, a možda i bude
ray of light is offline  
Old 24.12.2010., 00:15   #2013
meni je alkohol najmanji problem iako mi dode nekad da popijem hladnu pivu uhhh al kad trosim previse tableta za alkohol a uz to i ad ni ne pomisljam na njega...najteze mi je palo to sto nesmijem colu zbog kofeina koji sadrzi a on kao povecava depresivni ucinak u kombinaciji sa ad....uhhhh....neki dan ja slucajno uzmem kockicu čokolade sa okusom capucina....ajme odmah sam ja to u svojoj glavi slozila da ce mi biti lose al sreca nije
sunset056 is offline  
Old 24.12.2010., 12:23   #2014
Pa nisam ja očekivala da će mi netko reći "udri po pivi" ili "naloči se" ili bilo što slično (uostalom, ne pijem ja coaxil kao što već rekoh, al dobro), samo sam mislila da ako netko pije te tablete ili neke slične (ne znam, možda postoje neke tipa xanax i helex) pa da može odgovoriti.

Pitanje je bilo postavljeno zbog nove godine.
Hedonistkinja is offline  
Old 24.12.2010., 15:28   #2015
Quote:
sunset056 kaže: Pogledaj post
meni je alkohol najmanji problem iako mi dode nekad da popijem hladnu pivu uhhh al kad trosim previse tableta za alkohol a uz to i ad ni ne pomisljam na njega...najteze mi je palo to sto nesmijem colu zbog kofeina koji sadrzi a on kao povecava depresivni ucinak u kombinaciji sa ad....uhhhh....neki dan ja slucajno uzmem kockicu čokolade sa okusom capucina....ajme odmah sam ja to u svojoj glavi slozila da ce mi biti lose al sreca nije
kockica čokolade...koja si ti paničarka.haha

Ja pijem kavurine na litre,užas koliko popijem toga,od turske do instant i kapućina al kaj kad su mi pljuge i to jedini gušt.
Altec777 is offline  
Old 24.12.2010., 17:46   #2016
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
kockica čokolade...koja si ti paničarka.haha

Ja pijem kavurine na litre,užas koliko popijem toga,od turske do instant i kapućina al kaj kad su mi pljuge i to jedini gušt.
haha ma znam pa jel pijes ti ad?? meni psihićka rekla da ne pijem kofein kad pijem ad...a i pise u uputama tableta...
sunset056 is offline  
Old 24.12.2010., 17:57   #2017
Quote:
sunset056 kaže: Pogledaj post
haha ma znam pa jel pijes ti ad?? meni psihićka rekla da ne pijem kofein kad pijem ad...a i pise u uputama tableta...
Sad opet pijem antidepriće jedno vrijeme nisam.Zadnje kaj sam pio bio je welbutrin.
A znaš kaj,ne pijem alkohol,ne pušim travu pa smijem valjda kavu pit zaboga

Inače kaže mi doktorica da cigarete smanjuju djelovanje antipsihotika ali neznam dali i antidepresiva isto.

Zadnje uređivanje Altec777 : 24.12.2010. at 17:59. Reason: edit
Altec777 is offline  
Old 24.12.2010., 21:00   #2018
za sad,alles gut.
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Old 24.12.2010., 23:56   #2019
Quote:
Miligram kaže: Pogledaj post
za sad,alles gut.
dobro je dok je dobro
sunset056 is offline  
Old 26.12.2010., 18:54   #2020
da dobro je,samo kad me ova Vaira nekad tako pukne pa u sekundi zaspim kao jučer
__________________
Volim Haribo gumenjake :D
Miligram is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.