Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.03.2012., 23:24   #2021
sto znaci kad muskarac djevica place jer te ostavlja? bas neobicno za vas
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:35   #2022
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Koliko vremena treba djevici da se raspekmezi?
ovisi o samoj djevici, a i o osobi zbog koje (pred kojom) bi plakali.
ne može se staviti vremenski period.

Najiskrenije, kad vaša djevica odluči da vam može toliko vjerovati. A malo je onih kojima to uspije, pa budite strpljivi
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:37   #2023
Meni je uspjelo,i ljepše je i vrijednije od onih odnosa u kojima u tjedan dana dobiješ svakave ljubavne izjave.Djevice su sigurne i stabilne što meni kao račici iznimno paše.I nisu hladne kad zavole uopće-
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:42   #2024
Quote:
aquamortis kaže: Pogledaj post
sto znaci kad muskarac djevica place jer te ostavlja? bas neobicno za vas
ako misliš kad prekida vezu, prvo što mi je palo na pamet:
vidi da je to moglo biti nešto posebno i predivno, ali niste upali pod kriterije "približnog savršenstva" kojem težimo, dakle imate puno mana preko kojih ne može priječi a vi ne želite promjeniti to.
Dakle, potencijal za savršenstvo postoji, ali vidi da nikad neće biti iskorišten, pa prekida nešto predivno i žali za onim što je moglo biti.

Samo nagađam, to mi prvo palo na pamet.

ps: kad djevica prekida vezu sa osobom koju ne smatra "potencijalom za nešto odlično", to će napraviti toliko hladno da će vam se kosti smrznuti. Ako plače, znači da vas smatra super osobom, samo ne dovoljno dobrom za ono što traži. Zvuči gadno, ali to je ustvari kompliment. Kao kad bi neki drugi ljudi rekli "super si osoba i mogli bi biti prijatelji, ali ona druga mi jednostavno više odgovara"

ps2: ili plačem manipulira, pokazuje kako mu je "teško" tako da se sažalite i ne počnete glasine nekakve nepovoljne
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:57   #2025
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
ako misliš kad prekida vezu, prvo što mi je palo na pamet:
vidi da je to moglo biti nešto posebno i predivno, ali niste upali pod kriterije "približnog savršenstva" kojem težimo, dakle imate puno mana preko kojih ne može priječi a vi ne želite promjeniti to.
Dakle, potencijal za savršenstvo postoji, ali vidi da nikad neće biti iskorišten, pa prekida nešto predivno i žali za onim što je moglo biti.

Samo nagađam, to mi prvo palo na pamet.

ps: kad djevica prekida vezu sa osobom koju ne smatra "potencijalom za nešto odlično", to će napraviti toliko hladno da će vam se kosti smrznuti. Ako plače, znači da vas smatra super osobom, samo ne dovoljno dobrom za ono što traži. Zvuči gadno, ali to je ustvari kompliment. Kao kad bi neki drugi ljudi rekli "super si osoba i mogli bi biti prijatelji, ali ona druga mi jednostavno više odgovara"

ps2: ili plačem manipulira, pokazuje kako mu je "teško" tako da se sažalite i ne počnete glasine nekakve nepovoljne
da tezio je materijalnoj sigurnosti i egzistencijalnoj slobodi, pravi mali megaloman koji ne moze protiv sebe misleci kako se ja zadovoljavam malim stvarima i ne zelim vise, htio je sada i odmah sve...obozavam ga ali ima mali manu dosta je nestrpljiv u nekim stvarima i pomalo egoistican ....znam da sam mu bila draga i da mu jos jesam jer se znamo cuti i kad dodje u zagreb javi se i vjerujem da mu je tesko bilo prekinuti odnos koji je super funkcionirao ali ga taj dio smetao ..sto je bas steta..eto zelim mu uistinu svu srecu i nadam se da ce biti uskoro naci nekog s kim ce biti potpuno ispunjen...valjda se sve dogadja sa razlogom...pitam jer uvijek pokusavma shvatit ljude kroz svu lepezu mogucnosti
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:27   #2026
Quote:
Bunny_17 kaže: Pogledaj post
Godine draga Strpljivo s njim,ali vjeruj vrijedno je toga...
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
ovisi o samoj djevici, a i o osobi zbog koje (pred kojom) bi plakali.
ne može se staviti vremenski period.

Najiskrenije, kad vaša djevica odluči da vam može toliko vjerovati. A malo je onih kojima to uspije, pa budite strpljivi
UFF..prerano je onda još

I jel to do djevica ili...usred dopisivanja prestane odgovarat?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:38   #2027
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
I jel to do djevica ili...usred dopisivanja prestane odgovarat?
da, tipično za djevice. dva glavna razloga: nemamo što reći više, ili je netko rekao nešto što zahtjeva analizu iz bilo kojeg razloga pa stop na sve dok se to analizira
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:17   #2028
Kako mene to živcira I pošalje poruku pol sata kasnije ili čak više sa nekim banalnim izgovorom..tipa: tuširao sam se sve 5 ovo ono, pusa micek... Ah! Prekrasno

I da...uz to sve napiše ne znam što ti je značila poruka prije, al ok..idem spavat :**** lkn !


I ja sam ta koja sve previše analizira..on meni stalno govori da prestanem to radit. A ja sam uvjerena da to i on radi...al ne znam zašto meni govori da prestanem
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:06   #2029
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
I ja sam ta koja sve previše analizira..on meni stalno govori da prestanem to radit. A ja sam uvjerena da to i on radi...al ne znam zašto meni govori da prestanem
uuuu vidiš to je nešto što sam primjetio kod djevica. Ne kažem da je tvoj takav, samo me to što si rekla sjetilo na to.

Djevice koje nisu baš "najinteligentnije" također imaju tu potrebu sve analizirati, ali kako sve djevice mrze biti zbunjene, kod takvih ta mržnja prema zbunjenosti prevlada i onda ugase sve analize. Radije će ignorirati i prijeći preko bilo čega, samo da izbjegnu zbunjenost.
Jer u virgo mozgu --> zbunjenost = glup sam pa ne mogu shvatiti.
Pa da se ne osjećaju tako, isključe sve analize i živciraju ih ljudi koji nastave sa analizom koju oni ne žele, pa kažu baš to "previše analiziraš".

Upoznao sam dosta djevica, i dosta takvih manje pametnih i to je specifično za sve, baš se vidi na njima kako natupi zbunjenost, pa frustracija, pa bijes i onda kao klik neki isključe se emocije i hladno kažu "previše analiziraš" ili "previše kompliciraš"
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:40   #2030
Vidiš to mi je čudno. Jer je i više nego inteligentan...lijepo govori, ima inteligentne zaključke, normalno reagira...na neke prepirke, argumentirano..itd...možda mu je samo mrsko analizirati sve jer želi biti opušten?
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 14:54   #2031
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
Vidiš to mi je čudno. Jer je i više nego inteligentan...lijepo govori, ima inteligentne zaključke, normalno reagira...na neke prepirke, argumentirano..itd...možda mu je samo mrsko analizirati sve jer želi biti opušten?

Analize opuštaju djevice jer nam je to prirodno stanje. Kako je svima prirodno disati, djevicama je prirodno analizirati. To nas ne umara, osim ako moramo emocije analizirati. Emocije nas iscrpe jer nisu logične i ne mogu se analizirati, unatoč beskrajnim pokušajima.
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 14:54   #2032
Pa o emocijama i pričam. To ga umara..ali sve drugo izanalizira i iskritizira.
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 01:26   #2033
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
Djevice koje nisu baš "najinteligentnije" također imaju tu potrebu sve analizirati, ali kako sve djevice mrze biti zbunjene, kod takvih ta mržnja prema zbunjenosti prevlada i onda ugase sve analize. Radije će ignorirati i prijeći preko bilo čega, samo da izbjegnu zbunjenost.

Upoznao sam dosta djevica, i dosta takvih manje pametnih i to je specifično za sve, baš se vidi na njima kako natupi zbunjenost, pa frustracija, pa bijes i onda kao klik neki isključe se emocije i hladno kažu "previše analiziraš" ili "previše kompliciraš"
mislim da si se malo krivo izrazio...nema to veze sa inteligencijom već sa
poljem na kojem se djevica osjeća najnesigurnijom tj. gdje svojom analizom ne može naći "formulu" , način kako da se izrazi i prikaže u najboljem svijetlu (jer prosjek ne dolazi u obzir) pa to samo "gurne pod tepih"

uglavnom su to odnosi bilo prijateljski ili partnerski (poslovni i ljubavni)..jer na tu sferu utječu dvi strane...iii eto ti nesigurnosti i bježanja :/ (al naravno ovo je pre općenito i ne vrijedi za sve, natalna bi više pomogla u traženju odg)
BellaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 09:05   #2034
Quote:
BellaVita kaže: Pogledaj post
mislim da si se malo krivo izrazio...nema to veze sa inteligencijom već sa poljem na kojem se djevica osjeća najnesigurnijom tj. gdje svojom analizom ne može naći "formulu" , način kako da se izrazi i prikaže u najboljem svijetlu (jer prosjek ne dolazi u obzir) pa to samo "gurne pod tepih"
da slažem se s ovim, ali ono što sam ja rekao odnosi se baš na inteligenciju. upoznao sam jako puno djevica, i nekoliko njih koji su baš, a glupi, nema bolje riječi. I svaka od njih je kad bi ušla u raspravu rekla te famozne riječi "previše analiziraš". a kad bi se pričalo o nekoj jednostavnoj i priglupoj temi oni bi to analizirali uzduž i popreko i pravili od toga cijelu znanost.

i to kad kažem glupe djevice, mislim na djevice koje sam upoznao tokom života, na primjer prijatelj iz srednje koji je pao godinu jednu a imao je od 14 predmeta 9 jedinica zaključenih. Dakle pao je 9 predmeta od 14. I tako je sve ostale godine imao popravke stalno i taj jednostavno nije ništa kontao. Nažalost moj razred u srednjoj je bio cijeli takav, od 34 upisana učenika u prvi razred, samo 17 je maturiralo, dakle svaki drugi je pao razred barem jedan, a nekoliko i po više.

ali da skratim priču, kad sam rekao ono, mislio sam baš na takve primjere glupih djevica, ali stoji i ovo što ti kažeš, nesigurnost na polju nekom
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 11:49   #2035
Quote:
Big Paulie kaže: Pogledaj post
I jel to do djevica ili...usred dopisivanja prestane odgovarat?
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
da, tipično za djevice. dva glavna razloga: nemamo što reći više, ili je netko rekao nešto što zahtjeva analizu iz bilo kojeg razloga pa stop na sve dok se to analizira
pa ne znam baš, ja npr skoro pa uvijek zadnja završavam razgovor, pa makar ono pusa ili bok ili okej... kad prekinem komunikaciju je ili;
način na koji igram da isprovociram jer mi je taj debelo sjeo na glavu već (sigurno ne zato jer nemam što za reći) ili zato jer smatram da je taj razgovor završen mojom porukom prije(u poruci prije sam jasno dala do znanja što mislim, želim etc.etc)
uglavnom oba slučaja su kad sam već ljuta na sugovornika i smatram da nemamo o čemu pričati.
@MA što se tiče analize, ne znam za druge al meni mozak u komunikaciji radi brzinom munje, vjerojatno jer je sve već izanalizirano davno prije...al kad komuniciram točno znam što,kada i kako treba reći...rijetko kada ostanem bez teksta, skoro pa nikad
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 12:15   #2036
@ golden eye

ja kad god govorim općenito o djevicama, mislim na muške djevice. Nisam nikakav znalac astrologije, nemam pojma o astrologiji, sve što govorim o djevicama je iz osobnog iskustva koje sam imao s njima i općenitim promatranjem tog mentalnog sklopa.
Dakle sa muškim djevicama (kojima i sam pripadam) imam jako bogato iskustvo, pa sve što kažem vučem iz tog iskustva.

Ženskih djevica poznam jako malo (mogu ih izbrojati na prste jedne ruke) i nisu me baš oduševile. Ne kažem da su sve takve, nipošto, samo ove koje sam upoznao su takve, a nisam ih mnogo upoznao jer zbog tih par sam počeo izbjegavati ih, valjda ih podsvjesno prepoznam, jer nikad u životu nisam u razgovoru pitao nekoga što je u horoskopu.

Uglavnom, sve što ja kažem što se tiče djevica, u 99% slučajeva odnosi se na muške djevice.

Quote:
što se tiče analize, ne znam za druge al meni mozak u komunikaciji radi brzinom munje, vjerojatno jer je sve već izanalizirano davno prije...al kad komuniciram točno znam što,kada i kako treba reći...rijetko kada ostanem bez teksta, skoro pa nikad
da znam to, imaš osjećaj da doslovno u svakom trenutku znaš što smiješ a što ne smiješ reći, što će izazvati kakvu reakciju... ponekad je osjećaj kao da deja vu imaš, da je sve to već prošlo i da znaš točno što će tko napraviti i kako reagirati. Puno puta sam to iskusio i onda se samo nasmijem sam sebi, a ljudi me pitaju zašto se smijem, pa umjesto da to sve objašnjavam (jer uglavnom pomisle da se preseravam kad im objasnim) samo kažem "deja vu".

ali vidjet ćeš, ako ikad naletiš na tako neki gluplji primjerak djevice, možeš doslovno po očima vidjeti kako se trude analizirati rečeno i navalu bijesa kad ne uspiju pa kako naglo zatraže promjenu teme ili samo prekid razgovora o trenutnoj temi...

volim kad mogu takvim ljudima pomoći da im objasnim, budu zahvalni, ali najdraži su mi oni koji bahato odbiju pomoć i prave se pametni, promjene temu a vidiš po njima i onom izgubljenom pogledu kako se bezuspješno trude shvatiti a ne ide im, to mi bude baš smiješno

možda sam pomalo sadist, ali jako volim vidjeti kad se arogantni i bahati ljudi muče s nećim, kad se smatraju boljima od svih ostalih a neke jednostavne stvari koje najobičniji čovjek napravi bez beda oni ne mogu nikako izvesti...

ahh često me umara moj virgo mozak, ali nekad mi je tako drag
Marcus Antonius is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 13:04   #2037
:
Quote:
Ženskih djevica poznam jako malo (mogu ih izbrojati na prste jedne ruke) i nisu me baš oduševile. Ne kažem da su sve takve, nipošto, samo ove koje sam upoznao su takve, a nisam ih mnogo upoznao jer zbog tih par sam počeo izbjegavati ih, valjda ih podsvjesno prepoznam, jer nikad u životu nisam u razgovoru pitao nekoga što je u horoskopu.
ista stvar, upoznala samo jednu mušku djevicu, nakon 20 minuta razgovora bilo mi je dosta za cijeli život...jednostavno mi ne pašu:ne zna
Quote:
Uglavnom, sve što ja kažem što se tiče djevica, u 99% slučajeva odnosi se na muške djevice.
ja ne generaliziram, kad pričam govorim isključivo i samo o sebi i u svoje ime

Quote:
ali vidjet ćeš, ako ikad naletiš na tako neki gluplji primjerak djevice, možeš doslovno po očima vidjeti kako se trude analizirati rečeno i navalu bijesa kad ne uspiju pa kako naglo zatraže promjenu teme ili samo prekid razgovora o trenutnoj temi...
hm, pa ne znam baš... od 5 jako dobrih prija 4 su djevice.. izrazito pametne, školovane, načitane, inteligentne, emancipirane.. ono osobe za poželjeti u komunikaciji i interakciji...možda je razlog da ljude koje ja smatram glupastima stvrstavam u kategoriju" ne bitan" te nemam dublju i češću komunikaciju s njima te ih ni ne mogu upoznati bolje....što ne mora značiti da su uistinu glupi, nego se jednostavno nismo našli i to je to

Quote:
volim kad mogu takvim ljudima pomoći da im objasnim, budu zahvalni, ali najdraži su mi oni koji bahato odbiju pomoć i prave se pametni, promjene temu a vidiš po njima i onom izgubljenom pogledu kako se bezuspješno trude shvatiti a ne ide im, to mi bude baš smiješno

možda sam pomalo sadist, ali jako volim vidjeti kad se arogantni i bahati ljudi muče s nećim, kad se smatraju boljima od svih ostalih a neke jednostavne stvari koje najobičniji čovjek napravi bez beda oni ne mogu nikako izvesti...
he he potpisujem, i ja obožavam pokazivati nadmoć nad ljudima koji smatraju da su uber pametni, a ja zaključim drugačije
Quote:
ahh često me umara moj virgo mozak, ali nekad mi je tako drag
nikad ne bih mjenjala ni jednu karakternu osobinu na sebi, eventualno brzopletost koju sam s godinama naučila ukrotiti
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 14:18   #2038
Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
pa ne znam baš, ja npr skoro pa uvijek zadnja završavam razgovor

@MA što se tiče analize, ne znam za druge al meni mozak u komunikaciji radi brzinom munje, vjerojatno jer je sve već izanalizirano davno prije...al kad komuniciram točno znam što,kada i kako treba reći...rijetko kada ostanem bez teksta, skoro pa nikad
vjerovatni ti se merkur smjestio tamo di se najbolje osjeća...u djevici, blizancu, 3. kući... nagađam

Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
i to kad kažem glupe djevice, mislim na djevice koje sam upoznao tokom života, na primjer prijatelj iz srednje koji je pao godinu jednu a imao je od 14 predmeta 9 jedinica zaključenih. Dakle pao je 9 predmeta od 14.
u bit sad kad malo vratim film, i ja sam znala jednu takvu djevicu (mušku)..al mi je jednostavno bio nezanimljiv, i tu je kraj priče...teme za razgovor nula bodova
...a što se tiče ženskih primjera..eee tu nikako na zelenu granu..nekako su mi na prvu hladne i proračunate, drže se visoko...možda i ja tako nekome djelujem (i to još dupla djevica )..al naravno istina je savim drugačija

nekako se ipak držim drugih znakova..najviše vodenih jer ih ne mogu nikako prokužit, te njihove emocije i promjenjivost stalno mi se motaju po glavi
BellaVita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 14:26   #2039
Quote:
vjerovatni ti se merkur smjestio tamo di se najbolje osjeća...u djevici, blizancu, 3. kući... nagađam
ne kužim to baš, al u tekstu mi stoji, Merkur u Djevici u 7. kući
nekako se ipak držim drugih znakova..najviše vodenih jer ih ne mogu nikako
Quote:
prokužit, te njihove emocije i promjenjivost stalno mi se motaju po glavi
da, vodeni znakovi isto tako djeluju na mene
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 14:50   #2040
Quote:
golden eye kaže: Pogledaj post
ne kužim to baš, al u tekstu mi stoji, Merkur u Djevici u 7. kući
eto to sam i mislila..merkur je u svom znaku, znači sav njegov potencijal dolazi do izražaja...razlika između blizanačkog merkura i merkura djevice je taj da u blizancima on brzo prikuplja informacije, a u djevici ih brzo obrađuje
a u 7.kući (javnost)->veoma društvene osobe koje vole konverzaciju sa drugim ljudima, otvorene su i lako sklapaju poznanstva i partnerske odnose.
BellaVita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.