Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2004., 17:21   #41
I moja će imat sluha
Baš ima lijepi mili glasić i za sada pjeva samo daaaaa aaaa daaaaa. Neka, i to je početak



Quote:
Tija kaže:

Joj što se volin falit
Khm
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 19:47   #42
Re: Moje dijete pleše

Quote:
Tija kaže:
Promatram je već neko vrijeme...
Sad joj je 11 mjeseci i neš sitno dana. Muziku pićimo glasno otkad se rodila i nikad nismo primjetili da joj smeta, dapače.
Ovako ide situacija: ako sjedi na podu, sjedi na način da raširi noge i rukama se podboči između njih. Stavim li laganu muziku, počne se njihati lijevo-desno. I to u ritmu. Ako je muzika malo brža, maše glavom gore-dolje, ko metalci.
I uvijek sam mislila da je to slučajno, ma kakvo plesanje, šta dijete zna šta je ples
I maloprije ja nju testiram....ona leži na podu i gmiže amo tamo, na teveu je bila neka pjesma, mislim Giuliano, lagana uglavnom. Ona se digne na rukice i lijevo desno, lijevo desno, cijelu pjesmu majketi.
Onda je bila Colonia, C'est la vie, ja ju pojačam poprilično a ona glavom gore-dolje, gore-dolje, onda malo stane, pa lijevo-desno, lijevo-desno.

Jel ona stvarno pleše? Ili ja umišljam?

hgahahaa......15 dana nakon sto je stabilno sjeo...Frani je poceo i plesati..isto sam tako mislila ko shta on zna shto je ples medjutim..svaka glazba a on opacupa....mislim da je imao oko .....6ipo...
shou program..kidali smo se od smija ...
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 19:50   #43
ocesh da se ja malo hvalim...evo moj frani i ja sjedimo u sobi koja je inache i njegova igracha i moja radna itd itd....i fino je svu robu hmmm da ..cistu robu razbacao po podu i sad se valja u njoj....slatko zar ne???....osim ako ne morash sad sve to kupit i neshto ponovo prat..
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 22:51   #44
Moja pleše da se sva kolica tresu
__________________
NEKA OSMIJEH BUDE VAŠ KIŠOBRAN!
mimi2003 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.