Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2024., 13:04   #2801
Quote:
Direwolf Lussy kaže: Pogledaj post
@Leteća što?
Ako nisi, onda ti ne smijem reći. NDA.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 13:30   #2802
@Constantine ukratko, uz upozorenje o spoilerima: U svijetu je prije vladala kraljevska obitelj, nakon čega je nasilno svrgnuta s vlasti. Neki su članovi uspjeli pobjeći, no većina je ubijena. Ljudi su pobjegli iz glavnog grada, novi vladar je tiranin i bacio je neku vrstu kletve na svoj narod, zbog čega svi osim kraljevskih potomaka "posive", odnosno obole od neke bolesti koja uzrokuje trajne i bolne deformitete. Kasnije se doznaje da je taj novi vladar otvorio portal u neki drugi svijet, gdje živi neko užasno čudovište, i da je na taj način dobio svoje moći. Ima osobnu vojsku, koja se sastoji od vojnika koji su prije bili ljudi, ali i oni su prošli neku transformaciju. U tom su svijetu divovi, patuljci, sirene i životinje s kojima je moguće telepatski komunicirati normalna pojava. Eto, nadam se da sam pomogla pružiti uvid u svijet iz knjige i da nisam previše spoilala.

@Leteća znači moram se još malo strpiti. Baš me zanima što je u pitanju
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2024., 14:21   #2803
Hvala, dobro si napisala. Budem već jednom prilikom opet posudio ako ne bude ništa dobroga.

Samo čekam da prevedu njegovu zbirku horor priča po kojima su napravljeni filmovi.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 10:56   #2804
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Hvala, dobro si napisala. Budem već jednom prilikom opet posudio ako ne bude ništa dobroga.

Samo čekam da prevedu njegovu zbirku horor priča po kojima su napravljeni filmovi.
Drago mi je. Probaj dati priliku, možda ti se svidi. Od njegovih novijih sam čitala i Institut i Uljeza, i Bajka mi je bila najbolja.

@Leteća, pogledala sam što je Znanje najavilo za ovu godinu, da nije u pitanju Holly ili If it bleeds?
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 11:03   #2805
Quote:
Direwolf Lussy kaže: Pogledaj post
Drago mi je. Probaj dati priliku, možda ti se svidi. Od njegovih novijih sam čitala i Institut i Uljeza, i Bajka mi je bila najbolja.

@Leteća, pogledala sam što je Znanje najavilo za ovu godinu, da nije u pitanju Holly ili If it bleeds?
Ovo nije najavljeno nigdje, ali toliko je ljudi u igri da me stvarno čudi da nešto nije procurilo.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 11:34   #2806
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ovo nije najavljeno nigdje, ali toliko je ljudi u igri da me stvarno čudi da nešto nije procurilo.
Baš me zanima što je u pitanju, jedva čekam da se sazna. Nadam se da će brzo.
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 13:55   #2807
Mrtva zona? Nešto sam načula.

I nadam se da je istinito. Čitala sam dva puta i ulazi mi u top 5 Kingovih knjiga.
Natassha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 14:01   #2808
Quote:
Natassha kaže: Pogledaj post
Mrtva zona? Nešto sam načula.

I nadam se da je istinito. Čitala sam dva puta i ulazi mi u top 5 Kingovih knjiga.
To nije neka tajna. Za tu knjigu se zna da se već dugo radi na prijevodu.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2024., 13:51   #2809
Pod kupolom drugi dio 5,54e, ako je netko planirao kupiti, odličan popust

https://www.hocuknjigu.hr/proizvodi/...9b72ad48f708f8
Violet Hill is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2024., 10:52   #2810
Quote:
Direwolf Lussy kaže: Pogledaj post
Baš me zanima što je u pitanju, jedva čekam da se sazna. Nadam se da će brzo.
Neće uopće (ili neće tako skoro). Sve je otkazano, tako da je i moj honorar pod upitnikom. Dabogda im se dogodila ista stvar kao u romanu. Gamad.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 07:56   #2811
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neće uopće (ili neće tako skoro). Sve je otkazano, tako da je i moj honorar pod upitnikom. Dabogda im se dogodila ista stvar kao u romanu. Gamad.
Kako to da je sve otkazano?
*Raskoljnikov* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 08:42   #2812
Zbog onog kurčevog mosta.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2024., 12:36   #2813
Eto, pročitao sam The Shining neki dan. Knjiga je puno bolja od filma, kojeg smatram jednim od najprecjenjenijih ikada. Nije pretjerano stravična, no karakterizacija i doticanje problema kao što su alkoholizam i obiteljsko nasilje su na nivou.
Outmind is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 19:16   #2814
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Neće uopće (ili neće tako skoro). Sve je otkazano, tako da je i moj honorar pod upitnikom. Dabogda im se dogodila ista stvar kao u romanu. Gamad.
Žao mi je to čuti, nadam se da barem honorar više nije pod upitnikom. Otkazivanje nije krivica osoba koje su radile na projektu, i definitivno ste zaslužili dobiti naknadu za svoj rad.
Direwolf Lussy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:41.