Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2014., 09:39   #121
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jos ostala epizoda i gotovo. Toliko glupi likovi s toliko glupim odlukama, da jednostavno moram gledati dalje. Vristim od smijeha kod svake epizode.
da...baš to, odmor za mozak.
totalno glupava serija, al stalno me tjerala na daljnje gledanje.
Alan me nervira jako, sad ne znan jel to zbog njegove uloge ili mi sam glumac nije drag?

radujem se drugoj sezoni, al najviše zbog dobrog odabira muzike
theBella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 10:35   #122
Quote:
BellaTheVamp kaže: Pogledaj post
da...baš to, odmor za mozak.
totalno glupava serija, al stalno me tjerala na daljnje gledanje.
Alan me nervira jako, sad ne znan jel to zbog njegove uloge ili mi sam glumac nije drag?

radujem se drugoj sezoni, al najviše zbog dobrog odabira muzike
Meni su 'najbolji' likovi, prvo ona mala Sarah, totalno bezidejni lik, a ova fora s Danielom, njegovim bratom blizancem i sestrom je valjda najdebiliniji storyarc ikad. Seven of Nine kao nekakva negativka, totalno preisfuran lik, fors, a karizme 0 bodova.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:22   #123
Dakle, pogledah ovo do kraja, nekako sam se natjerao. Neka pitanja i tak to.

- ostajem iza onoga, storyline s bracom blizancima je toliko debilan da kad je Miksa umro (sorry, zrtvovao se) nisam ni trpnuo. Emotional investment 0.
- Ok, Peter je Ilaria. Znaci, njihov cijeli megaplot je bio da se njega posalje, zarazi i kaj vec ne? Jel to bilo slucajno ili su fakat debilno mislili da ce ga se izlijeciti?
- Kada je tocno Peter iznio Narvik iz baze? Sto je prelio malo krvi iz epruvete i ostavio ostatak? Ispada da u onaj donji vault na Xu pristup imaju svi

Serija dobiva glas za najdebilnijeg negativca ikad, Scythe. Faca idiotna, gluma katastrofa, hodanje okolo s dvije kose, debilana.

Gledam dalje ak ide u S2. Moram.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 14:08   #124
S2. Krenuli su u totalno čudne smjerove. Kultovi, flash forwardi, experimentiranja..
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:24   #125
Ne sviđa mi se premijera druge. U centru tri lika koja su totalno doasdna. Sve izgleda kao poprilična kopija LOSTa. Premalo poveznica s prvom sezonom. nekako me se nije dojmilo....
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:43   #126
I mene je podsjetilo na Lost, ali ne vjerujem da će biti previše slično. Samo dajte misterija!
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 22:22   #127
I meni se ne sviđa što je premalo poveznica s prvom epizodom.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 09:41   #128
Kako premalo poveznica..

4 od 5 glavnih i preživjelih likova
Narvik virus
besmrtnici

Ja mislim:
Sarah je dala bebu na posvojenje.
Alan je otkrio da se na otoku izvodi eksperiment sa novim sojem Narvika (jer je on mogao sintetizirati lijek).
U jednom trenu Julia će se zaraziti čime će novi soj u pandemiji mutirati i ubijati i besmrtnike.
__________________
Bože čuvaj ti, naše branitelje i sirotinju.. jer političari se, ionako za sebe, pobrinu..

Zadnje uređivanje Dinaminjo : 18.01.2015. at 10:13.
Dinaminjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:24   #129
Nema tamo narvika a besmrtnici su slucajno povezani kroz ova dva lika.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 09:19   #130
Iako je prva sezona imala gomilu nebuloznih gresaka, ova je krenula vec utvrđenim gradivom s jos vise gluposti i s jos gorom glumom.

Religiozno pratim dalje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 12:57   #131
Meni se baš svidila prva ep. druge sezone. Ja odmaran živce na ovakvim serijama.
__________________
u zalivu malom tom
sara100 is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:58   #132
Dobra epizoda. Onaj kraj WOW
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 00:13   #133
Kakva je ovo boleština?

Još ne kužim o čemu se radi u 2. sezoni.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 06:22   #134
jel postaje bolje u s02?
pantene85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 14:02   #135
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Kakva je ovo boleština?

Još ne kužim o čemu se radi u 2. sezoni.
upravo tako
otkako je počela nova sezona onako gledam i svaki put si mislim ma WTF i tako od početka do kraja
ko da to nije ona serija iz prve sezone, sve mi nešto počelo bacat na Lost

al sviđa mi se svejedno, možda čak i više nego u prvoj sezoni, možda su misterije zanimljivije ili kaj već

jedino ne kužim sve ono s vremenskim odrednicama :Plavuša: jel se sve vrti na relaciji "sadašnjost - 30 godina kasnije"? ili sam nešto propustila, ajde koja dobra duša, objašnjenje priti pliz

Hatake je pukao ko kokica, ono s Danijelom i ženom mu je bilo bizarno na kraju, ful me zanima šta se sve tu izdogađalo

Ona Amy je poremećena, baš me zanima kaj ta točn smjera, onaj glavni tam na otoku (e nemrem zapamtiti ime) je isto neki sajko, al bu najebao po putu, previše si umišlja da ima pod kontrolom sve

Koji k je sa Sarah i trudnoćom, friki mi je to. Sve sami upitnici, oh joy

Peter na kraju kako nokautira Alana, jedva čekam da vidim koji je njegov plan i zašto je htio na samo razgovarat s Alanom, koji usput budi rečeno je i dalje najnepodnošljiviji lik seriji.

I tako, veselo nadasve. Baš se veselim i ovome novim epizodama, pa ko živ ko poludio od svih pitanja i misterija do kraja sezone i totano se pogubio
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:53   #136
Koji je ovo kurac?

Nisam ni znao da je opet krenulo, pogledao 3 zaredom. Izgubljen sam.

Skuzio sam samo da se u ovoj sezoni radi o nekom novom virusu i nekim gljivicama, a nesto od toga ubija besmrtnike 30 godina kasnije. Ako sam uopce dobro skuzio.

Zanimljiv je fokus na modificiranje biljaka, nepotreban je. Ukoliko biljke cijelo vrijeme uredno rastu na otoku, jednostavno ne vidim svrhu. Tko zna sta rade sa ljudima koji uredno rastu.

Sta je ono ŽUTO?

Quote:
lie kaže: Pogledaj post
jedino ne kužim sve ono s vremenskim odrednicama :Plavuša: jel se sve vrti na relaciji "sadašnjost - 30 godina kasnije"? ili sam nešto propustila, ajde koja dobra duša, objašnjenje priti pliz
Cini mi se da je tako.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 00:30   #137
Ono žuto je vjerojatno što bu zarazilo svijet i uzrokovalo masovnu smrt
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 09:26   #138
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Ono žuto je vjerojatno što bu zarazilo svijet i uzrokovalo masovnu smrt
Pa dobro, to i ja mogu pretpostaviti.

Mene konkretno zanima o cemu se radi, jer je ocito da se ne radi o virusu. Zanima me i zasto prilikom gutanja cijele staklenke toga dolazi do zaraze virusom, iako ne vjerujem da uopce dolazi. Valjda ce uzet jednu staklenku i odfurat u lab.

E, da, sad sam se sjetio. Zasto ona glupaca nije izvrsila abortus? Sta, ona misli do kraja vremena nosat taj fetus u sebi ili koji kurac?

Svida mi se onaj novi tip, zgodan je. No homo.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 09:58   #139
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Mene konkretno zanima o cemu se radi, jer je ocito da se ne radi o virusu.
Vrlo su jasno rekli da je to gljivična infekcija. Čak su i pokazali. To je posebno opasno, budući da su tretmani teški, ali dobra vjest za sve ostale budući da je zaraznost niska.
Ono što znamo do sada, i možemo pretpostaviti iz prošle sezone, ljudi na otoku su iz endemičnih vrsta (koje su iz nekih razloga spešl) napravili tu bolest i napravili je viralnijom. Vrlo vjerovatno zato da pobiju immortale (moja teorija).

Quote:
Zanima me i zasto prilikom gutanja cijele staklenke toga dolazi do zaraze virusom, iako ne vjerujem da uopce dolazi. Valjda ce uzet jednu staklenku i odfurat u lab.
Staklenka?? Ja nisam vidio staklenku, možda sam propustio. Djeca su se nahuffala na neku drogu, poput PCP koja izaziva psihozu, a onda tajanstveno nestane 2 sata kasnije

Quote:
E, da, sad sam se sjetio. Zasto ona glupaca nije izvrsila abortus? Sta, ona misli do kraja vremena nosat taj fetus u sebi ili koji kurac?
Zato što je ludača, i valjda joj se sviđaju veće sise. Tko će ga znati .
Nikad ne propuštaj priliku za nove apsurde.


Meni se inače nikako ne sviđa da nakon sranja koja je Ilarya napravila u s1, oni samo tako ignoriraju Alana i lako ga optužuju. Možda mu brat nešto skriva i štiti žensku (kako se nemogu sjetiti njihova imena to je strašno).
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 12:40   #140
Pa brat radi za Illiriu. To je pokazano na kraju S1 kada je izvještavao ih o Alanu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.