Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2014., 14:53   #1
Kako vam starci reagiraju kada dobijete losu ocjenu?

Kako? Da li vam samo mirno kazu da ispravite ili vam se deru ?
Npr ja kad dobim keca stara mi je zivcana i i polud.
Kako je kod vas?
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:02   #2
mene obicno nalupaju kuhacom i onda moram klecat na kuruzi barem 15 min
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:02   #3
Koliko trebas ne uciti za keca?
Da mi dijete donese kuci keca, popricala bih da vidim kako ga je moglo uhvatiti bas toliko nespremnog. Da se ponovi, rasplakala bih se i pitala sta sam zeznula u odgoju i moze li se ista spasiti.
kako uspijes dobiti toliko losu ocjenu? Zasto ne mozes izvuci malo bolju?
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:09   #4
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Koliko trebas ne uciti za keca?
Da mi dijete donese kuci keca, popricala bih da vidim kako ga je moglo uhvatiti bas toliko nespremnog. Da se ponovi, rasplakala bih se i pitala sta sam zeznula u odgoju i moze li se ista spasiti.
kako uspijes dobiti toliko losu ocjenu? Zasto ne mozes izvuci malo bolju?
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:38   #5
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Koliko trebas ne uciti za keca?
Da mi dijete donese kuci keca, popricala bih da vidim kako ga je moglo uhvatiti bas toliko nespremnog. Da se ponovi, rasplakala bih se i pitala sta sam zeznula u odgoju i moze li se ista spasiti.
kako uspijes dobiti toliko losu ocjenu? Zasto ne mozes izvuci malo bolju?

Ista pitanja ko i moja stara. Samo što moja nije plakala nego mi se svakih pet minuta derala kako nisam mogao naučiti za ocjenu više, bilo da sam dobio jedan ili bilo da sam dobio 4. Ako si mogao naučiti za 4 onda si se mogao još malo potruditi za pet. A kad je vidjela da ju ne doživljavam onda je odustala. Inače me nikad nije kaznila na način da mi nešto zabrani, uvijek je držala prodike.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:43   #6
Neeee
bez "a kad si ovu, zasto ne bolju"...
nego kako ne mozes nauciti za prolaznu???
Sta je problem? (Ako znam da ga nisam rodila u problematicnu obitelj, a nisam).
Ja sam jednom donijela keca i svima je bilo smijesno, ali meni je 3 bilo najnize inace, a i rijetko.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 16:22   #7
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Neeee
bez "a kad si ovu, zasto ne bolju"...
nego kako ne mozes nauciti za prolaznu???
Sta je problem? (Ako znam da ga nisam rodila u problematicnu obitelj, a nisam).
Ja sam jednom donijela keca i svima je bilo smijesno, ali meni je 3 bilo najnize inace, a i rijetko.
Ma prošo ja s 5.0 osnovnu i s 5 srednju, sad sam četvrti razred, ali jednostavno nikad nije bila zadovoljna. Uvijek zar nisi mogao malo više učiti.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:00   #8
Quote:
Tomolav kaže: Pogledaj post
Ma prošo ja s 5.0 osnovnu i s 5 srednju, sad sam četvrti razred, ali jednostavno nikad nije bila zadovoljna. Uvijek zar nisi mogao malo više učiti.
Nikad nisam vidio svrhu u prolazenju s 5 u srednjoj kad se sa skoro nista ucenja prodje bez problema sa 4
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 18:16   #9
ovisi u kojoj školi
__________________
Sticking feathers up your butt does not make you a chicken.
stinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 19:24   #10
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vidio svrhu u prolazenju s 5 u srednjoj kad se sa skoro nista ucenja prodje bez problema sa 4
Upravo tako, ma prolazi se i gimnazija s 4 uz minimalno učenje ako si imalo vješt u improvizaciji i pratiš sate. Starog nije briga kad dobijem komad,al stara popizdi i onda moram slušat višesatne prodike pa onda ni ne govorim za komade. Bolje kad dođe na informacije da ih vidi 10 odjednom pa slušam prodike sljedeća 2 dana nego da ih slušam cijelu školsku godinu. Jer budimo realni šta god starci tupili to se neće promjenit dokle god mi sami ne odlučimo.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:36   #11
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Nikad nisam vidio svrhu u prolazenju s 5 u srednjoj kad se sa skoro nista ucenja prodje bez problema sa 4
Svrha je ta da te pripremi za fakultet.
Osim ako na faksu misliš prolaziti s dva. Ali onda ti se niti ne ispalti studirati.
ecc01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:55   #12
Quote:
ecc01 kaže: Pogledaj post
Svrha je ta da te pripremi za fakultet.
Osim ako na faksu misliš prolaziti s dva. Ali onda ti se niti ne ispalti studirati.
Pripremi te kurac.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 14:56   #13
Viču na mene, al ko ih jebe.
Ivan1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 15:16   #14
Lakše upišeš faks koji želiš. Poslije nema puno veze jedino što možda stekneš naviku da sam sebe tjeraš.
__________________
Koga, cega janjetine , komu, cemu meni s kim, s cim sa kapulicom mladom meni, meni
'oću bruto plaću na ruke
Tomolav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:32   #15
Ovako nekako..
MladenCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 16:47   #16
Nikad nisam imala problema s govorenjem ocjena roditeljima. Sasvim mi je svejedno "donosim" li 5 ili 1.
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 20:50   #17
Osim ako si odlikas, ocjene su u sustini nebitne. Prolaz je dovoljan.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 20:51   #18
Quote:
ecc01 kaže: Pogledaj post
Osim ako na faksu misliš prolaziti s dva. Ali onda ti se niti ne ispalti studirati.
lolololol
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 23:22   #19
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
Osim ako si odlikas, ocjene su u sustini nebitne. Prolaz je dovoljan.
???

ocjene su itekako bitne kad se prijavljujes na raznorazne natjecaje za stipendije, subvencije itd., a u krajnjem slucaju kad se prijavljujes na faks. oni koji imaju lose ocjene ima puno manje sanse da upisu zeljeni faks. a zna se kakve su posljedice toga.

također osobe s boljim ocjenama u pravilu imaju vise znanja od onih s losijim ocjenama.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 20:06   #20
pizde dok ne skuze da to ovisi o tebi i da ti kurca ne mogu. al bas neki dan raska zvala staru i rekla da iam 9 sulji a ja sam govorio da imam dvije i da nema informacija jos 2 tjedna pa su povilenili
__________________
I bomb atomically Socrates' philosophies and hypotheses can't define how I be dropping these mockeries lyrically perform armed robbery flee with the lottery, possibly they spotted me
TapeZgb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.