Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 13:43   #21
Quote:
Hanna 01 kaže: Pogledaj post
U toj rutini i je problem..

općenito, koliko vidim, ti bi leptiriće u stomaku i takve stvari..

to je svakako prekrasan osjećaj, ali prolazan.

nije vrijedan ovoga svega ostaloga..

hvala Bogu, vidim ti si svjesna toga...
Bravo Hanna.. to je valjda to.. glupi leptirici..
Mozda sam trazila sa ovim postom nekog da mi kaze.. ma ajde to je sranje.. cuvaj ono sto imas
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:44   #22
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Drage zene/djevojke,
Ja sam udana 1,5g., prije toga smo bili 7-8g. u vezi.. i ponekad mi dodje da odem van i prevarim ga... Ne zato sto ga nevolim, dapace.. obozavam ga i nebi ga ostavila za nista na svijetu jer je najbolji covjek na kugli zemaljskoj... nego eto.. zato sto se ponekad zazelim promjene,.. Znam da je glupo i odvratno, no nemogu se ponekad osloboditi tih misli. O nekakvoj kratkoj/slatkoj avanturi.
Dodje li vama (koji ste u nekakvim, recimo, duzim vezama) da pomislite o avanturi van vase postelje? I ako da.. sto ucinite?

Samo me nemojte odmah optuzivati.. Nisam nista napravila,.. samo razmisljam.. ....

prijevara nema opravdanja.

smatram da onaj tko je dobar prema tebi i kojeg voliš...zaslužuje jedan korektan odnos.

Ja bih radije ostavila svog muža nego ga varala. Ostaviti i započeti sa novim životom to mi je korektnije nego varanje.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:44   #23
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Ma djeca nisu uopce u pitanju.. zelimo ih i dapace.. radimo na tome..
Kazem, mozda to rijesi, bar privremeno, slucaj! ...a kasnije.. stignem kupiti vibrator!
A mozda i kolega s posla ode na neku drugu poziciju, mozda i ti a mozda...
Feuerfuchs is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:46   #24
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
A dečkima samo poruka: ovo sam pitala cure, ne vas decke,.. jer znam sto cete reci/misliti/komentirati
dušo, muškarac te neće "pokopat" ni približno kako će ti to žena napravit
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:47   #25
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
Ja bih radije ostavila svog muža nego ga varala. Ostaviti i započeti sa novim životom to mi je korektnije nego varanje.
ti da..
ali ova sigurno svog muža voli
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:49   #26
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
dušo, muškarac te neće "pokopat" ni približno kako će ti to žena napravit
nisam mislila nista lose sa tim.. samo sam htjela cuti o zena misljenje.. .da li ima jos takvih, slicnih primisli.
muskima se nisam obratila samo radi toga sto funkcioniraju na drugaciji nacin (..opet bez ikakvih losih konotacija)
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:50   #27
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
daj razgovaraj s mužem. možda je i on imao sličnih misli.
kažeš, da otvore crveno vino, pa da nazdrave
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:51   #28
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
ti da..
ali ova sigurno svog muža voli

aha.. vjerujem da je u pitanju prava ljubav
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:52   #29
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
nisam mislila nista lose sa tim.. samo sam htjela cuti o zena misljenje.. .da li ima jos takvih, slicnih primisli.
muskima se nisam obratila samo radi toga sto funkcioniraju na drugaciji nacin (..opet bez ikakvih losih konotacija)
prevara..
ako te tješi, nisi ni prva, a svakako ni posljednja
samo, to tvom mužu neće pomoći kada sazna. ako sazna.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:53   #30
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
prevara..
ako te tješi, nisi ni prva, a svakako ni posljednja
samo, to tvom mužu neće pomoći kada sazna. ako sazna.
a ti si... pretpostavljam.. pravo musko?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:54   #31
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
aha.. vjerujem da je u pitanju prava ljubav
znam da cinizam neće pomoći dotičnoj..

samo ne volim termine "ljubavi" kada je u nazivniku kurac nekog drugog tipa
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:57   #32
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
a ti si... pretpostavljam.. pravo musko?
pravo muško?

pravo muško je možda tvoj muž.. ali ni to mu neće možda pomoći
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 13:59   #33
Ne postoji opravdana prevara.

S druge strane, to sto osjecas je manje vise normalno, nije za osudjivanje i ne znam zasto bi te netko smatrao pokvarenom i odvratnom.

Probaj uvesti novosti u vas seksualni zivot, nije to tako tesko. Ionako bi se i s ljubavnikom trebala potruditi u cijeloj toj prici, pa pokusaj tu energiju utrositi u upgradeanje seksa sa muzem. Nije to tako tesko, standardna prica sa donjim rubljem, raznim pomagalima, egzoticnim mjestima i namjestanjem atmosfere.

Ako to ne ide, probaj vidjeti kako ti muz dise na temu trojca, bilo mmf, bilo ffm. To sto ti mislis da on tebe voli i vidi samo tebe ne znaci da nema oci i razvijenu mastu

Ako i tu popusis, onda nadji ljubavnika. Potrudi se da se radi o nekom diskretnom i izbjegavaj mogucnost zaljubljivanja. Izivi se s njim i pokusaj nesto od toga sto ti on "da" ( bez bezobraznih komentara, molim ) iskoristiti za unapredjenje seksa u braku.

Iako, ja mislim da je vama najveci problem manjak komunikacije u seksu. Ti ne zelis ispasti drolja ispred njega, on ne zeli da ti mislis da mu nisi dovoljna, a oboje potajno mastate kako trosite citavu hordu muskaraca/zena podivljalih od seksa
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:00   #34
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
znam da cinizam neće pomoći dotičnoj..

samo ne volim termine "ljubavi" kada je u nazivniku kurac nekog drugog tipa
u nazivniku je drugi muskarac, naravno..
a termin ljubav svakako ide uz ovu pricu

koliko ti imas godina?
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:03   #35
Jos bih i mogla shvatiti, Leonee, da ti treba netko odredjen. U smislu, upoznala si nekoga drugoga tko te je privukao i statijaznam...

Ali tebi treba "nesto", a "netko" je nekako u drugom planu.

A to ja zovem "prenemaganje iz cistoga bijesa". Oprosti, ali ipak, tek godinu i pol u braku....
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:04   #36
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
koliko ti imas godina?
A ovo zovem "akcija".
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:05   #37
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ne postoji opravdana prevara.

S druge strane, to sto osjecas je manje vise normalno, nije za osudjivanje i ne znam zasto bi te netko smatrao pokvarenom i odvratnom.

Probaj uvesti novosti u vas seksualni zivot, nije to tako tesko. Ionako bi se i s ljubavnikom trebala potruditi u cijeloj toj prici, pa pokusaj tu energiju utrositi u upgradeanje seksa sa muzem. Nije to tako tesko, standardna prica sa donjim rubljem, raznim pomagalima, egzoticnim mjestima i namjestanjem atmosfere.

Ako to ne ide, probaj vidjeti kako ti muz dise na temu trojca, bilo mmf, bilo ffm. To sto ti mislis da on tebe voli i vidi samo tebe ne znaci da nema oci i razvijenu mastu

Ako i tu popusis, onda nadji ljubavnika. Potrudi se da se radi o nekom diskretnom i izbjegavaj mogucnost zaljubljivanja. Izivi se s njim i pokusaj nesto od toga sto ti on "da" ( bez bezobraznih komentara, molim ) iskoristiti za unapredjenje seksa u braku.

Iako, ja mislim da je vama najveci problem manjak komunikacije u seksu. Ti ne zelis ispasti drolja ispred njega, on ne zeli da ti mislis da mu nisi dovoljna, a oboje potajno mastate kako trosite citavu hordu muskaraca/zena podivljalih od seksa
) bas si me nasmijao ) ..ima tu istine, nema sumnje... iskustvo progovara..
Da, morati cu skupiti snage i kupiti sexi ves, no.. ta atmosfera me j.. mislim da bi se vise smijala cijeloj situaciji nego se opustila. To je problem kada nekoga poznas dugo i naviknuti si na jedno, a sada odjednom glumis sexi atmosferu.. Mozda bi mogli probat.. al bojim se da prvi put nece proizaci onako kako sam planirala..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:07   #38
Quote:
Rajna kaže: Pogledaj post
A ovo zovem "akcija".


Iako...mislim da pitanje upućeno s malčice drugačijom namjerom...
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:10   #39
Quote:
Rajna kaže: Pogledaj post
Jos bih i mogla shvatiti, Leonee, da ti treba netko odredjen. U smislu, upoznala si nekoga drugoga tko te je privukao i statijaznam...

Ali tebi treba "nesto", a "netko" je nekako u drugom planu.

A to ja zovem "prenemaganje iz cistoga bijesa". Oprosti, ali ipak, tek godinu i pol u braku....
pa zapravo smo 10g. zajedno.. i taj "netko" ima svoje ime, naravno,..
Nebi mislila o tome da me netko nije trznuo. I takav "poziv na sex" mi se nije desio prvi put od kada sam sa svojim dragim, samo do sada nisam razmisljala na taj nacin na koji sada mislim....
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:12   #40
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
pa zapravo smo 10g. zajedno.. i taj "netko" ima svoje ime, naravno,..
Nebi mislila o tome da me netko nije trznuo. I takav "poziv na sex" mi se nije desio prvi put od kada sam sa svojim dragim, samo do sada nisam razmisljala na taj nacin na koji sada mislim....
Pa onda nisi sasvim iskreno postavila temu Ovo su novi momenti... ne nebitni nimalo.
__________________
Mora li se imat sig?
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.