Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2009., 20:53   #441
hvala moderatoru, evo tek sad stavljam oglas

dakle, muške role Rollerblade Spirit Blade Mens II, za početnike i rekreativce

na ovom linku su točne te role, kupljene kod nas u Teslinoj

dva puta vožene, stoje u ormaru, broj 43

http://pandasportdirect.com/mm5/merc...y_Code=MSkates
Joya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 19:31   #442
eto bio sam danas u A. Mallu, i mogu ti reć Allexis da je katastrofa. Imaju dva modela Rollerblade-a i to Spark i još neke full skupe. Cijene uopće nisu snižene kako sam mislio... mislim kakvo je to sniženje, kad dobijem popust od 100kn... smiješno. uz sve to nema ni broja. probat ću ovaj tjedan otić do masarykove prozujat.
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 21:34   #443
čudno...prije je uvijek bilo veliko sniženje, oko 40 % - 50 %....ovisilo o modelu i brojevima koji su im ostali....tako je moja sestra kupila svoje prije 2 godine u Sport4Sportu...

vidim u gornjim postovima da je me_and_myself kupila rollerblade activu na sniženju za 806 kn, prije su bile 1240 kn (sniženje od 35 %)....

ženska activa je u rangu muškog crossfire...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 00:16   #444
pa stvarno neznam, još je ženska rekla da je sniženje do 1.3.

morat cu prozujat gradom i vidjet kaj se još nudi.
tom07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 20:16   #445
slaganje rola

Ako te zanima složit ču ti Role samo mi reci broj noge da vidim da li imam cipelu te veličine.Za cijenu čemo se dogovoriti ,ovisi kolike kotače želiš pa frame.
roller old is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2009., 20:44   #446
nastavak slaganje rola

imam tri salomon framea 1 fila frame imam nešto složenih rola.Frameovi su za kotače80,84,90mm,imam i role sa100mm kotačima a i sa 110mm kotačima ali sumnjam da bi netko od vas to kupio jer su vrlo skupe.
roller old is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 00:24   #447
dali neko zna možda jel ima di u HR za kupit Roces M12 pro.....unaprijed hvala..pozz
frikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 01:29   #448
Potaknut nagovaranjem djevojke kupih ja role prije neka 2-3 tjedna. Konkretno, kupio Fila Primo Plus Alu (koje ne mogu nigdje naći na netu, kupljene u Hervisu) na sniženju za 500kn (dvojio sam između njih i Rollerblade Astro RX modela - Filu sam odabrao zbog metalne kopče - ostalo je više-manje isto). Na role nemam zamjerki (na svoju vožnju, naravno imam), no ono što me muči je to što me tijekom rolanja zaboli noga (konretno, lijeva)! Ne kužim što krivo radim, role su potpuno jednake (mislim, lijeva i desna), nove, jel moguće da previše zategnem rolu? Najviše boli na početku, poslije malo popušta (kao da se navikne ). Prilikom kupovine sam pazio na sve, da mi noga ne "pleše" u cipeli itd itd... Još sam i zvao trgovca da mi da svoje "stručno" mišljenje i dobio odgovor "pa ako vas ne stišću, u redu je", ne mogu vjerovati... Također me zanima jel imao tko te role? Čudno mi je da ih ne mogu naći nigdje na internetu... Isti slučaj je i sa Rollerblade Astro RX modelom kojeg je brat danas kupio, također u Hervisu, nigdje na službenim stranicama tih rola nema?! Što su to, neke posebne "Kplus" serije rola samo za Hervis? Unaprijed hvala svima na odgovorima...

Zadnje uređivanje hrvoje091 : 07.02.2009. at 01:34. Reason: x
hrvoje091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2009., 13:17   #449
vjerojatno ti se noga još nije navikla + pazi da ne zategneš previše...kad sam ja kupila nove, trebalo mi je 3-4 kruga oko jaruna da i se noga navikne na nove role....što se rollerblade Astro RX modela tiče, donekle si u pravu....lošije su kvalitete od rollerblade koje možeš kupiti u sport4sportu, level2 i intersportu....ili kak ti kažeš "k plus" role za hrvatsko tržište...prošle godine sam i ja tražila na netu kad sam videla u hervisu, našla sam ih na poljskim ili češkim stranicama.....ne kupujem baš u hervisu, jer neke stvari su im namijenjene istočnoeuropskom tržištu pa i nisu baš nšto kvalitetne...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 10:40   #450
jel moze pomoc? koje su role trenutno najbolje za kupiti izmedju 500-700 kuna u zg? hvala
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 11:44   #451
Sport4Sport (Teslina, Domjanićeva) --> pogledaj kolekciju iz 2008.
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 21:55   #452
Ja kupih pre par dana na sniženju Rollerblade - Sugar free Nizza , white/gold za 75,16 EUR

Structure: Ultralight
Liner: Woman training 5 stars fit
Closure: Laces, velcro strap and cuff buckle
Frame: Easy balance composite (takes wheels up to 80mm)
Wheels: Replay 80mm/82A
Bearings: SG5
Brake: On Skate

Inače, bile su letos nešto preko 150 EUR, pa su snižene jesenas na 110 EUR, a ja sam imala sreće da je ostao samo jedan par 38,5 broj, te je i taj jedan snižen na 75 EUR. Presrećna sam i jedva čekam da ih provozam

Evo ih

__________________
S.A.R.S.

Zadnje uređivanje plawka : 13.02.2009. at 22:14.
plawka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2009., 21:53   #453
zna li netko kakva je ponuda Roces rola po Hrvatskoj? gdje su distributeri i tako to...
ili barem koji je najbolji distributer Roces-ica u ZGu?
jer vidio sam da ih prodaju u Magmi, ali vise mi se cini privlacnijim Sport4Sport.
sto vi mislite?
__________________
...zoom, ZOOM, zoom, capoeira mata um...
..::[Grupo Ginga Mar]::..
The Postman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 09:26   #454
možda top sport preko puta hnb-a? čini mi se da sam ih vidjela tamo prije koji mj. to je outlet pa ih možda i nađeš
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 14:18   #455
bazna duzina mi je broj 42, dakle trebao bih cca 43/44
a i htio bih nove, tako da sam donekle bezbrizan sto se tice popravaka i kvalitete (ne volim bas rabljenu robu kupovati, ako ne moram, if you know what i mean)
dakle, Turbo Sport, ha?
__________________
...zoom, ZOOM, zoom, capoeira mata um...
..::[Grupo Ginga Mar]::..
The Postman is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 14:56   #456
Quote:
The Postman kaže: Pogledaj post
zna li netko kakva je ponuda Roces rola po Hrvatskoj? gdje su distributeri i tako to...
ili barem koji je najbolji distributer Roces-ica u ZGu?
jer vidio sam da ih prodaju u Magmi, ali vise mi se cini privlacnijim Sport4Sport.
sto vi mislite?
ponuda rola u zg je svake godine sve gora....nema ničega....

Sport4Sport i Level 2 imaju samo Rollerblade...

Roces imaš u Turbo sportu i Cisalfi (KC, Mandi), te nešto u Hervisu i Intersportu...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 19:59   #457
Gdje u St naci okej role do 700kn za moju nogu 39 dal da trazim broj 40?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 20:54   #458
Sve sam pročitala, ali i dalje ne vidim gdje postoji nekakav servis u koji bi mogla odnijeti svoje K2 role na zamjenu kotača/lagera, a to bih svakako htjela napraviti prije sezone.
Trenutni su mi izdržali cca 4-5 godina , voljela bih kad bi i zamjena bila jednako kvalitetna i držala jednako dugo.

BTW, jel još uvijek radi onaj dućan s K2 rolama u Radničkoj?
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 00:32   #459
ima servis rola i skija u rost sportu kod doma sportova....mislim da onaj u radničkoj već dosta dugo ne radi...

@Teeja --> kod rola se u pravilu uzmu broj veće...ali probaj i 39, 39,5 i 40, pa vidi kako ti odgovara, sama ćeš najbolje procijeniti...ako je jako mali kalup, možda ti bude trebalo i 2 broja veće (iako sumnjam da toga ima u zadnje vrijeme)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2009., 16:06   #460
Šta mislite o ovim rolama?

Cipela: Cell - 2 UFS
Frame: extruded Alu
Kotači: 84mm
Ležajevi: Powerslide 608 ABEC 7


http://www.skatecentar.com/artikl.php?id=12350

ILI

wheels: 80mm/84A
frame: 243mm Alu
bearings: ABEC 7
size: 38-46

http://www.skatecentar.com/artikl.php?id=12647


I da pitam još, koja je razlika između tih rola, osim naravno u cijeni?
***nela*** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.