Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2008., 13:35   #21
Serija je genijalna.....totalno drugacija od svega sto se moglo vidjeti....zaista izvrsna. Jel HTV otkupio 1 ili 2 sezone?
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 13:45   #22
a taman sam se spremao skinuti seriju nakon sto je John Hamm hostao Saturday Night Live
startrekfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 14:52   #23
Bio je bas odlican tamo....bas sam u to vrijeme gledao prvu sezonu mad mena kad je hostovao SNL
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:41   #24
Ah ovo cu morati gledati, ima izvrsne kritike, samo da termin bude lagudan
__________________
Can we pretend that airplanes In the night sky Are like shooting stars ...

.... I could really use a wish right now (wish right now, wish right now)
Bobi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:10   #25
e ovo se gleda jedva čekam
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 22:55   #26
Valjda jedino meni ova serija nije sjela... Možda zbog silnih pozitivnih kritika radi kojih sam očekivala neko čudo...

Baš me zanima kako će se svima vama svidjeti.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 14:21   #27
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Valjda jedino meni ova serija nije sjela... Možda zbog silnih pozitivnih kritika radi kojih sam očekivala neko čudo...

Baš me zanima kako će se svima vama svidjeti.
ni meni nije nešto posebno vidjela sam je par puta na fox lifeu.ono pogledaš, ali mi nije nešto jako zanimljivo..
a valjda i ovisi o tome kakav tip serije voliš.
jazz0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 15:58   #28
Quote:
jazz0 kaže: Pogledaj post
ni meni nije nešto posebno vidjela sam je par puta na fox lifeu.ono pogledaš, ali mi nije nešto jako zanimljivo..
a valjda i ovisi o tome kakav tip serije voliš.
a ide na fox life-u? kako mi je to uspjelo promaknuti?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2008., 16:34   #29
ide na fox lifeu vec uveliko druga sezona
cobras is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:06   #30
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Valjda jedino meni ova serija nije sjela... Možda zbog silnih pozitivnih kritika radi kojih sam očekivala neko čudo...

Baš me zanima kako će se svima vama svidjeti.
you're not the only one. očekivah puno zbog svih tih kritika i emmya, al' moram priznat da mi je pomalo boring.
__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 01:39   #31
Izvršni producent i autor Obitelji Soprano Matthew Weiner, dobitnik nagrade Emmy, lansirao je Mad Men, novu provokativnu dramu o umijeću prodavanja istine. Smještena u New York šezdesetih, serija prati život nemilosrdno kompetitivnih muškaraca i žena iz oglašavanja, egoističnog svijeta u kojemu ključni igrači prodaju pretvaraju u umjetnost, dok njihovi privatni životi istodobno bivaju prodani...
Šezdesetih su agencije za oglašavanje imale golem utjecaj na mase. Osobna i profesionalna manipulacija te seksualno iskorištavanje definirali su radna mjesta i sklapali ugovore. Žene su tek počele ostvarivati samostalnost, kontracepcija je bila tabu, a etičnost na radnome mjestu i etnička raznovrsnost bili su stvar budućnosti. Serija autentično opisuje uloge muškaraca i žena u ovom razdoblju, istražujući istinsku ljudsku prirodu ispod krinke tradicionalnih obiteljskih vrijednosti šezdesetih.

1. epizoda:

Šezdesetih smo u New York Cityju, u glamuroznome Novom dobu - oglašavanja, gdje svi nešto prodaju i ništa nikad nije onako kako se čini. Pratimo svijet Dona Drapera (John Hamm), najveće face u poslu - i kod žena - te njegove kolege u oglašavačkoj agenciji Sterling Cooper. Paralelno igrajući igre u tvrtki i u spavaćoj sobi, Don svim silama nastoji biti korak ispred vremena koje se vrtoglavo mijenja i ambicioznih mladih poslovnjaka koji samo čekaju da ga zamijene.
agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 18:58   #32
Kupio sam si prošle godine prvu sezonu i nisam požalio - izvrsna je. Jedna od bolje napisanih posljednjih par godina.

Drugu još nisam stigao pogledati, ali svakako preporučam svima koji vole televiziju da nikako ne propuste ovu odličnu seriju.
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 10:31   #33
Dakle, divno. Prijevod je "Momci s Madisona"

Nadao sam se da će barem biti "Ludi ljudi". Imalo bi "rimu" kao izvornik. Mislim, kad se već ne može prevesti dvoznačno, mogli su izabrati dio koji je poznat našem čovjeku. Ludilo.
__________________
Svetkovačke novosti online
Gromštajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 11:20   #34
Quote:
Gromštajn kaže: Pogledaj post
Dakle, divno. Prijevod je "Momci s Madisona"

Nadao sam se da će barem biti "Ludi ljudi". Imalo bi "rimu" kao izvornik. Mislim, kad se već ne može prevesti dvoznačno, mogli su izabrati dio koji je poznat našem čovjeku. Ludilo.
moglo je biti i puno gore,kao npr "Oglasivaci"
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 23:43   #35
Koji odvratni tipovi! Me like it!!!!
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2009., 23:47   #36
like it a lot
mislim da su ju smislili samo zato da bi mogli u svakom kadru pušiti cigarete i biti seksisti
muchos like it, mislim da ću i reprizu gledati
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 00:04   #37
Serija je dobra i realno je prikazala 60-te kad su cigarete bile popularene, pa su se pusile i u TV emisijama, a vidim i ginekolozi nisu zaostajali na pregledu.
__________________
Bitak
Davy Crockett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 00:13   #38
Sviđa mi se!
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 00:20   #39
Quote:
Davy Crockett kaže: Pogledaj post
Serija je dobra i realno je prikazala 60-te kad su cigarete bile popularene, pa su se pusile i u TV emisijama, a vidim i ginekolozi nisu zaostajali na pregledu.
e da, i brinuli su se za moral djevojaka, da ne bi posrnule jebačka epizoda jebačka
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 03:13   #40
Fora serija, bit će OK zamjena za Housea Dobro je što ima i humora!
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.