Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 12:49   #221
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post

i to ako nova vlada bude raspoložena
Tada ce danasnja nova vlada biti "u pubertetu" vladavine, pa je za ocekivati pubertetske ispade
A onda ce "presretni" HR gradjani pjevati ovu veselu pjesmicu, bas na nacin kako je odsvirana
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 13.12.2011., 13:05   #222
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ja sam pričao o primjeru samo.....tih 150-200 corsi je bilo samo za ilustraciju da takav kupac sigurno ne plaća pojedino vozilo po cijeni koja stoji u listi!

I u inozemstvu, npr. SIXT kupuje i pregovara direktno sa proizvođačem .....sama isporuka isto ide djelomično direktno ili preko ( ovdje se to tako zove) "ugovornog trgovca" .....

I u Hrvatskoj pregovara direktno sa porizvođače, preko ovlaštenog uvoznika. Ne uzima rent a car auto od Dojkića, nego od PZ Auto.


Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
E sada, ovdje SIXT kao kompanija ili d.d....više ne drži ni jednu poslovnicu u svom vlasništvu.....poslovanje i rizik je prebačen NA MALOG PRIVREDNIKA KOJI UZIMA FRANŠIZU od npr SIXTA, AVISA, "koga bilo" .....
Franšize se daju samo na inozemnim tržištima, u matičnoj zemlji i većim stranim tržištima posluje se direktno.
Recimo Hertz u USA djeluje direktno a u većini ostatka svijeta preko franšiza.



Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Za uzvrat koristi pogodnosti i marketing korporacije, mrežu, rezervacije vozila, održavanje ako hoće, kupovinu guma uredskog matrijala ama baš sve!

Jer sve to ako bi mali privrednik sam kupovao platio bi mnogo više! 4 gume bi platio po tržišnoj malopordajnoj cijeni ...a ako ih uzme preko SIXTA ....dobija ih za pola cijene jer SIXT uzima npr. tisuće komada za sve poslovnice!
takav način poslovanja omogučuje SIXT-u maksimalni profit uz minimalnu radnui snagu! !
Vlasnici franšiza u HR najvećim dijelom imaju franšize samo radi imena, branda i kupaca koje dobiju na raču toga. Jedan Sixt ili Hertz 50% svojih klijenata dobiju putem rezervacija direktno od matične kuće, jer klijenti cijene ime (šta jedan amer zna što je Unirent ili Oryx, ali zato zna šta je Hertz.) Ako pričamo o Hrvatskoj, vlasnici franšiza stvarno malo dobivaju u pogledu popusta na vozila. Zato što je tvornica zabrinuta kako će se kasnije prodati rabljeni. Autocommerce propada baš zbog toga što ima stotine nerasprodanih Grande Punta iz rentacara.



Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
S druge strane pogodnosti i niže cijene nabave direktno daje svojim MALIM PRIVREDNICIMA koji su uzeli franšizu i tako im poslovanje čini rentabilnim i s manje rizika jer ima fiksnu kalkulaciju!

Nema potrebe da sada ovaj mali privrednik kad je istekao njegov leasing da se vozilo vraća "ugovornom trgovcu" jer je vozilo kupljeno od SIXTA, i Sixt preko svoje mreže prodaje onda te rabljenje i opet ostvaruje profit! !
Kažem ti da u HR tako ne posluju, a Hertz tako ne posluje niti u Njemačkoj (također ima buyback aranžmane)


Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Ni jedan rent a car danas ne posluje samo s iznajmljivanjem krajnjem potrošaču već opskurbljuje po pogodnim uvjetima i manje druge firme voznim parkom!
!
To nije bilo ni upitno. Ali i dalje je to najobičnije iznajmljivanje, samo na duži rok.

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
To što se u HR radi da vozila idu u ovlaštene salone je zato jer su ovlašteni zastupnici od strane politike zaštićeni ko lički medvjedi! !

Nije zbog toga, nego zato što se tako dogovara sa rent-a-carom. A to zato što rent a car nema niti sredstva niti resursa da se bavi prodajom 1000 auta godišnje.


Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
I zato jer jedan ZUBAK onda po 3 i više puta ubire vrhnje! A to ubija male privrednike! ( ovo samo kao primjer )
Zubak tj VW diktira cijene novih a ako su one visoke visoke su i cijene rabljenih ma koliko bili stari ili "la krntije" !
zašto i ne bi? Bio bi glup da ne prodaje. A auti koji im dolaze iz rentacara su samo teret... špreviše i je u kratkom roku za prodat.

Ovo dolje mi je glupo komentirat, hrpa nabacanih komentara koji nemaju veze s vezom.
freelife is offline  
Old 13.12.2011., 13:46   #223
Quote:
freelife kaže: Pogledaj post
Ovo dolje mi je glupo komentirat, hrpa nabacanih komentara koji nemaju veze s vezom.
Ovo dolje nije hrpa komentara već su to FAKTORI koji utjeću na cijenu rabljenih vozila u inozemstvu KOJA BI GRAĐANI RADO UVEZLI U HRVATSKU NAKON ŠTO UĐEMO U EU!
Ta nabrajanja DIREKTNO UTJEČU za KOJU ĆEŠ SUMU KUPITI ŽELJENO VOZILO I DOVEST GA U HR ...a to je tema ovog topica hoće li uvoz onda biti jeftiniji i hoće li sama rabljena vozila iz uvoza na hr tržištu biti povoljnija!

Hoće li ti UVOZ RABLJENIH BITI JEFTIJI ako kuna devalvira ( a hoće)?
Hoće li cijene rabljenih iz privatnog uvoza biti niže ako kuna devalvira?
Je li isto kupiti danas 4-5 godina starog BMW-a 5icu za 20.000€ ...kad je srednji tečaj kune 1€= 7,30HRK ili 2013 kad je tečaj biti 1€= 10 HRK?
Da ne kažem da će takav isti BMW 2013te koštat zbog potražnje na vanjskom tržištu rabljneih ne više 20.000€ već 22-ili 24.000€!

NEĆE! Jer plaće će stagnirat .....stabilizacija financija zemlje!
UVOZ MORA POSKUPITI da domaća roba bude zastupljenija na tržištu i da rad Hrvata bude ekonomski isplativ stranim ulagačima!
Domaćih auta nema ....ali UVOZ POSKUPLJUJE ...a znači li to onda pad cijena ili rast?

Jedino što može dovest do pada cijena jeste TOTALNI ZASTOJ TRGOVINE AUTIMA ...pod time mislim da se i novih i rabljenih proda toliko neznatna količina ZBOG NESTAŠICE NOVCA U GRAĐANA!

A sada.....ovlašteni imaju "salone" investirali su u zgradu i servis ....a prodaju jedva 1 auto na mjesec! Hoće li ga davat za "badava"?

Šoderaši su isto kupili i uvezli i imaju NOVAC U LIMU NA PARKINGU! Ali nema tko kupiti!!!!! Rasprodat će da mu ostane neka sitna pozitiva i okrenut se unosnijem okretanju LOVE!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Old 13.12.2011., 14:16   #224
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
...a to je tema ovog topica hoće li uvoz onda biti jeftiniji i hoće li sama rabljena vozila iz uvoza na hr tržištu biti povoljnija!
Sefe, ti bas isrpno pises o temi, ali cini mi se da si malo (indirektno) odskliznuo od teme. Tema topica JESTE ta, ali u kontekstu sta HR gradjani mogu ocekivati od svoje Vlade po tom pitanju. Ono sto ce HR kao drzava propisati kao nova pravila igre kod uvoza. Visina davanja.

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Hoće li ti UVOZ RABLJENIH BITI JEFTIJI ako kuna devalvira ( a hoće)?
Hoće li cijene rabljenih iz privatnog uvoza biti niže ako kuna devalvira?
Je li isto kupiti danas 4-5 godina starog BMW-a 5icu za 20.000€ ...kad je srednji tečaj kune 1€= 7,30HRK ili 2013 kad je tečaj biti 1€= 10 HRK?
Da ne kažem da će takav isti BMW 2013te koštat zbog potražnje na vanjskom tržištu rabljneih ne više 20.000€ već 22-ili 24.000€!
Sve to stoji, ali to su trzisna gibanja na koja Vlada HR nema utjecaja. Pored toga naglasak u Tvome pisanju je NJEMACKA kao okvirni kriterij u CIJELOJ EU po pitanju kretanja cijena rabljenih. Njemacka ne moze biti i nije "sveta krava". Postoje rabljena vozila i u drugim EU drzavama u kojima nije situacija na trzistu automobila kao sto je u Njemackoj.
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 13.12.2011., 15:10   #225
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Hoće li ti UVOZ RABLJENIH BITI JEFTIJI ako kuna devalvira ( a hoće)?
Hoće li cijene rabljenih iz privatnog uvoza biti niže ako kuna devalvira?
Je li isto kupiti danas 4-5 godina starog BMW-a 5icu za 20.000€ ...kad je srednji tečaj kune 1€= 7,30HRK ili 2013 kad je tečaj biti 1€= 10 HRK?
Da ne kažem da će takav isti BMW 2013te koštat zbog potražnje na vanjskom tržištu rabljneih ne više 20.000€ već 22-ili 24.000€!
!
za ovu raspravu imas temu gospodarstvo, a ako znas da ce euro vrijediti 10 kuna, onda blago tebi, sada lijepo odgodi kupnju auta, stedi u eurima, pa ces za dvije godine u HR kupiti auto super povoljno...i sta rade slike kamiona na topicu koji se tice uvoza rabljenih automobilla
stegaNo1 is offline  
Old 13.12.2011., 16:39   #226
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
UVOZ MORA POSKUPITI da domaća roba bude zastupljenija na tržištu i da rad Hrvata bude ekonomski isplativ stranim ulagačima!
Samo si zaboravio napomenuti koja roba i koji rad?
Možda bi trebali svi početi kupovati po 5 kg kruha dnevno, da pomognemo poljoprivredu i pekarsku industriju? Ili po 10 pašteta Kplus?
Rad? Pa službeno je već 3 godine registrirana nezaposlenost 300 000 (+/- sezonsko zapošljavanje). A neslužbena nezaposlenost (radno sposobno stanovništvo - uposleni) 500 000.
Ali nema veze. To ipak nije tema o autima.
trooly is offline  
Old 13.12.2011., 21:18   #227
[QU[/QUOTE]OTE=leonas;37172270]Sefe, ti bas isrpno pises o temi, ali cini mi se da si malo (indirektno) odskliznuo od teme. Tema topica JESTE ta, ali u kontekstu sta HR gradjani mogu ocekivati od svoje Vlade po tom pitanju. Ono sto ce HR kao drzava propisati kao nova pravila igre kod uvoza. Visina davanja.[/QUOTE]
pa potezi vlade će neminovno bizi restriktivni ZBOG ŠTEDNJE što neminovno utječe na suzdržanost potrošača na krupnije investicije a kupovina vozila je krupnija investicija!
[/QUOTE]
Sve to stoji, ali to su trzisna gibanja na koja Vlada HR nema utjecaja. Pored toga naglasak u Tvome pisanju je NJEMACKA kao okvirni kriterij u CIJELOJ EU po pitanju kretanja cijena rabljenih. Njemacka ne moze biti i nije "sveta krava". Postoje rabljena vozila i u drugim EU drzavama u kojima nije situacija na trzistu automobila kao sto je u Njemackoj.[/QUOTE]

Nažalost bilo je neizbježno ne promatrat i političke aspekte na nivou EU i usporedbe s našom zemljom, a Njemačka je u kontekstu kao jedino značajno tržište ( uz Francusku) jer u Beneluxu su i do sada rabljeni u nabavi bili akuplji nego u Njemačkoj!) Na cesti sam ko kako se poslovično kaže "konjski drek" i vidim od kuda dovlače i prevoze preko Njemačke "šoderaši" raznih novih članica EU! Tržišta ( po zemljama EU ) su manje više OČIŠĆENA to je poanta!

A iz Španjolske, Portugala, dolaze vozila koja spadaju po meni u klasu malih ...VW Polo, Corsa, Clio koji su i po opremi i izgledu unutrašnjosti drugačiji od modela za "srce EU" ...

Quote:
stegaNo1 kaže: Pogledaj post
za ovu raspravu imas temu gospodarstvo, a ako znas da ce euro vrijediti 10 kuna, onda blago tebi, sada lijepo odgodi kupnju auta, stedi u eurima, pa ces za dvije godine u HR kupiti auto super povoljno...i sta rade slike kamiona na topicu koji se tice uvoza rabljenih automobilla
Ti ako neznaš čitat i pročitano shvatiti ja ti nisam kriv.....možda majka priroda ali ja ne! Da znaš čitat shvatio bi i zašto je kamion ilustracija!

Quote:
trooly kaže: Pogledaj post
Samo si zaboravio napomenuti koja roba i koji rad?
Možda bi trebali svi početi kupovati po 5 kg kruha dnevno, da pomognemo poljoprivredu i pekarsku industriju? Ili po 10 pašteta Kplus?
Rad? Pa službeno je već 3 godine registrirana nezaposlenost 300 000 (+/- sezonsko zapošljavanje). A neslužbena nezaposlenost (radno sposobno stanovništvo - uposleni) 500 000.
Ali nema veze. To ipak nije tema o autima.
Žao mi je ali nije išlo da ne spomenem i te Faktore koji utiću
1) na poteze i namete vlade
2) pronalaženje novih poreza građanima!

Dovoljno je samo vidjeti koje je mjere za spas valute € EU nametnula Grčkoj, Italija je pozvala MMF ( a i nama se to sprema) takve krize vode neminovno tome da građani tih zemalja se suzdržavaju od KUPNJE NOVIH što znači da svoje sadašnje aute DUŽE VOZE čime ih suspendiraju kao potencijalne rabljene na tržištu rabljenih vozila! Dok je prije bilo na šutanje auta od 4-6 godina starosti ( shodno tome i niskih cijena) danas je prosječna starost voznog parka čak jedne Njemačke 8-10 godina! Što onda ostaje nama za kupovinu? "la Krntije" od 13-15 godina starosti

Za razliku od Hrvata, u EU državljani u krizi valute, smanjenju općih ulaganja i strahu od nezaposlenosti GRAĐANI ODUSTAJU OD KUPOVINE NOVIH AUTA I NE INVESTIRAJU 15-25K€ u limene ljubimce što još više pogađa Njemačku koja je izrazito ovisna o proizvodnji i prodaji automobila uz nju i drugog leadera Francusku!
Sad zamisli kada jedna masa od 40 milijuna građana potencijalnih kupaca novih umjesto novih I SAMA KUPUJE RABLJENA ( uz preprodavače iz novih članica) JEL TO DIŽE ILI SPUŠTA CIJENU RABLJENIH na jezgri tržišta i tradicionalnom izvoru RABLJENIH ZA UVOZ U HR?

Njemačka od 1.1.2012 OPET DOTIRA PRIVATNU UGRADNJU DPF-a u starija vozila poreznom olakšicom od 330€ jer su shvatili da ima masa građana koji imaju vozila bez DPF-a koji sada jer manje više svi gradovi su zabranili ulaz "s crvenim plaketama" NE MOGU NI DO SVOJIH RADNIH MJESTA! ....A trgovine u središtima se zatvaraju jer nema kupaca zbog toga!
A te uredbe od česticama i je NAMETNULA EU zbog čistoće gradskih sredina i ZDRAVLJA!

Paradoks je pri tome otkriće ADAC-a i Auto Bilda.....Benzinci Euro norme 4i 5 a pogotovo 6 IZBACUJU 10 puta više tih mikro čestica "čađe" od dizela ali dobijaju zelenu plaketu jer u propisima stoji da se to kod njih NE KONTROLIRA!

Znam da se nekome moje procjene ne sviđaju ali su odraz realnosti pošto vidim, jer ŽIVIM U EU kako se stvari razvijaju svaki dan!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 13.12.2011. at 21:29.
Actros1841 is offline  
Old 14.12.2011., 11:14   #228
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
pa potezi vlade će neminovno bizi restriktivni ZBOG ŠTEDNJE što neminovno utječe na suzdržanost potrošača na krupnije investicije a kupovina vozila je krupnija investicija!
Jedini potez vlade po pitanju ovoga o cemu pisemo ce biti da uvede i ozakoni nova pravila (uskladjena sa EU) igre kod uvoza vozila. I to nema veze sa tim da li jeste ili nije kriza, pa se treba stedjeti ili ne. Jer zakon se ne pise na nacin da se prilagodjava trenutnoj ekonomskoj situaciji. Kad bi to bilo tako, onda bi ga ponovo trebalo mijenjati kada dodju bolja ekonomska (NEkrizna) vremena. Zakon je TRAJAN, sa mogucim MALIM (procentualno) dopunama/promjenama na gore ili na dole. Odlican primjer je taj sto si ti dao, vezano za dotiranje 330 € za ugradnju DPF filtera. Znaci uvedena mjera koja ne mijenja radikalno osnovni "kostur" zakona u Njemackoj i eliminira paradoks koji ljudima koji imaju starije vozilo onemogucava dolazak na vlastito radno mjesto, ako rade u ili pri centru grada. I ne samo tada. I u slobodno vrijeme vlasnici tih vozila, ako zele u centar (tzv. zelene zone) ne mogu. Oni su DISKRIMINIRANI.

Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
.... a Njemačka je u kontekstu kao jedino značajno tržište ( uz Francusku) jer u Beneluxu su i do sada rabljeni u nabavi bili akuplji nego u Njemačkoj!)
Sto se Belgije tice, to jednostavno nije tocno. Da ne bi pricali napamet, evo nekih konkretnih usporedbi sa D cijenama:
Belgija Scenic salata

Belgija Scenic 2010


D Scenic lista sa "fruteka"

U toj listi ispod usporedjujemo Passat 2.0 FSI Highline
Belgija VW lista
Njemacka VW lista sa "fruteka"
Passat Rosier
Passat Autohus

Kao sto se vidi, u ovim primjerima, u Belgiji su jeftinija i njemacka i fracnuska vozila. Da je HR sada u EU, odkud je logicnije uvesti vozilo? Iz Belgije ili Njemacke? Ne prejudiciram ja Belgiju kao No.1 sa niskim cijenama. Samo hocu reci da je velika greska automatski misliti Njemacka "raj" za kupovinu rabljenih vozila. Nema pravila. Nekada se moze dobro i po povoljnoj cijeni vozilo kupiti u Italiji, Fracnuskoj, Sloveniji, Austriji, itd.itd. Od "slucaja do slucaja". 2009 godine sam imao slucaj sa Mercedes-om C 270 CDI, starim 363 DANA i koji je presao 3700 km. Neto cijena skoro 17% niza od (tad) najjeftinijeg takvog vozila u Njemackoj, sto nije malo u tom cjenovnom razredu. Vozilo sam kupio (ne za sebe, nego za dalju prodaju) od te belgijske firme, ali sam ga cekao 15-tak dana (radi transporta) posto su ga Belgijanci kupili od jedne concesionarije iz Rima. Europska kombinacija a4g6 . E, zato treba voljeti Europu!.. Ljubi je majka

Pored tih konkretnih primjera, bilo je prije par godina (2008 ili 2009) kada su Begijanci doslovce razvalili sa niskim cijenama VOLVO-a. Pa je bila "invazija" Skandinavaca na Belgiju. Belgija jeste mala, al' zahebana Kad bi bilo srece da HR vlada malo copy-paste neke situacije iz belgijskog zakonodavstva. Tada, ne da bi cijene vozila u HR bile nize, nego bi se moglo veoma lijepo trgovati po cijeloj EU. Ako to mogu Belgijanci, zasto ne bi i mi?
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Na cesti sam ko kako se poslovično kaže "konjski drek" i vidim od kuda dovlače i prevoze preko Njemačke "šoderaši" raznih novih članica EU! Tržišta ( po zemljama EU ) su manje više OČIŠĆENA to je poanta!
Poslat cu ti PP. Pogledaj.
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
A iz Španjolske, Portugala, dolaze vozila koja spadaju po meni u klasu malih ...VW Polo, Corsa, Clio koji su i po opremi i izgledu unutrašnjosti drugačiji od modela za "srce EU" ...
Ako se uzme u obzir ono sto si na pocetku napisao (STEDNJA), onda nije nelogicno kupovati ta "mala" vozila. Mala pod znacima navoda, jer se ta vozila "vrte" oko 4 metra duzine. To sto je interijer vise "juznjacki" mislim da ne bi odbilo HR kupca, ako je cijena ni(sk)za. A IMA i dobrih rabljenih vozila i iz Spanjolske.
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
Paradoks je pri tome otkriće ADAC-a i Auto Bilda.....Benzinci Euro norme 4i 5 a pogotovo 6 IZBACUJU 10 puta više tih mikro čestica "čađe" od dizela ali dobijaju zelenu plaketu jer u propisima stoji da se to kod njih NE KONTROLIRA!
Tu se vidi njemacko licemjerstvo. Duuugo sutjeti o pravoj istini, radi vlastitog interesa. Ekologija? Ma nevazno, bitno je da je njemacko gospodarstvo (automobilska industrija) u plusu... Bas me zivo interesira kakve ce mjere poduzeti radi tog ekoloskog rock&roll-a
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 15.01.2012., 22:08   #229
skuzio sam da nema carine već par godina,trošarine će i dalje izgleda bit,uzet cu auto sa euro5 ili još bolje 6 normom sa povrativim mwst...dakle još skupit 6000 eura i odoh po auto
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Old 16.01.2012., 12:48   #230
carine nema vec dugo, a nece biti ni PDV-a, barem HR (23% ili 25%), platis njemački 18% i miran si, no što će biti s trošarinom? to je pitanje?

nego jel zna netko kakva će biti procedura uvoza... trenutno se moramo boriti sa špediterima i pairologijom a svaki šambilj kosta 100eura. zna netko kako će to ići u EU?
khideg is offline  
Old 16.01.2012., 21:51   #231
-Danas dobio onaj eu promotivni letak i kolega sa posla nazvao besplatni info broj 0800 622 622 i odmah prvo pitanje o uvozu rabljenih automobila iz zemalja EU . Naravno odgovor je bio da kada uđemo u EU ništa se neće promijeniti glede uvoza - da će biti nekih olakšice ili nešto slično. Sve ostaje po starome i dalje silna papirologija, trošarine, homologacija, pdv sve to ostaje kao i da nismo ušli u EU . Kada uđemo u EU najvjerojatnije će i poskupiti samo održavanje automobila zbog novih poreza, ekoloških davanja i slično ali o tome svi sada šute...
Zero_X is online now  
Old 16.01.2012., 23:06   #232
Quote:
Zero_X kaže: Pogledaj post
-Danas dobio onaj eu promotivni letak i kolega sa posla nazvao besplatni info broj 0800 622 622 i odmah prvo pitanje o uvozu rabljenih automobila iz zemalja EU . Naravno odgovor je bio da kada uđemo u EU ništa se neće promijeniti glede uvoza - da će biti nekih olakšice ili nešto slično. Sve ostaje po starome i dalje silna papirologija, trošarine, homologacija, pdv sve to ostaje kao i da nismo ušli u EU . Kada uđemo u EU najvjerojatnije će i poskupiti samo održavanje automobila zbog novih poreza, ekoloških davanja i slično ali o tome svi sada šute...
Razni nacini obracuna ekoloskih davanja
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 17.01.2012., 14:39   #233
Arrow

Quote:
Zero_X kaže: Pogledaj post
-Danas dobio onaj eu promotivni letak i kolega sa posla nazvao besplatni info broj 0800 622 622 i odmah prvo pitanje o uvozu rabljenih automobila iz zemalja EU . Naravno odgovor je bio da kada uđemo u EU ništa se neće promijeniti glede uvoza - da će biti nekih olakšice ili nešto slično. Sve ostaje po starome i dalje silna papirologija, trošarine, homologacija, pdv sve to ostaje kao i da nismo ušli u EU . Kada uđemo u EU najvjerojatnije će i poskupiti samo održavanje automobila zbog novih poreza, ekoloških davanja i slično ali o tome svi sada šute...
nemoguće... pa to je neodrzivo samo po sebi.... ili onaj koji sjedi za informacijama o EU nema pojma o ničemu...

ono sto se zna da će se ukinuti je:
1. špedicije (silna davanja na ulazne špedicije i carinjenje) toga više neće biti jer mi nemamo više uvoza iz zemalja EU sve je to jenda carinska zona.

2. PDV hrvatski... (tj moći ćes birati da li želi platiti u njemačkoj cijenu bez njihovog pdva i onda platiti PDV u HR (23% trenuto) ili ćeš platiti njihov PDV (18%) i kod nas ne platiti PDV jer je već plačen,a nema dvostrukog oporezivanja...
uz uvjet da možeš odbiti njemački porez.. ako to ne moze onda nemaš šta birati... plaćas njemačku brutto cijenu i gotovo.

Ono sto je nejasno ili sto će se povećati ili tko zna to?
1. homologacija (trebat će ju vjerojatno raditi kao i do sada)
2. trošarine (vjerojatno povećati ili sto god kako bi namirili nedostatak PDV-a koji su dobijali)

ono sto je meni nejasno:
1. redosljed pairologije toga svega...
khideg is offline  
Old 17.01.2012., 15:17   #234
Quote:
khideg kaže: Pogledaj post
ono sto se zna da će se ukinuti je:
1. špedicije (silna davanja na ulazne špedicije i carinjenje) toga više neće biti jer mi nemamo više uvoza iz zemalja EU sve je to jenda carinska zona.
tko će ti onda izdati carinsku deklaraciju sa podacima o autu koji su potrebni za upisivanje u prometnu dozvolu?
ono. širina, visina, tip motora i snaga, kuka, gume, broj šasije......
I wonder is offline  
Old 17.01.2012., 15:51   #235
Arrow

Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
tko će ti onda izdati carinsku deklaraciju sa podacima o autu koji su potrebni za upisivanje u prometnu dozvolu?
ono. širina, visina, tip motora i snaga, kuka, gume, broj šasije......
policija ili kako god se oni zvali, sve samo ne "carina" jer ona više ne postoji... rječ carina se teoretski za EU ukida jer ona prestaje postojati..

tko ti izdaje potvrdu o podacima auta kada ga kupujes on nekog drugog vlasnika u hr? policija...sta ne? po tome bi i za to treba ici u carinu da oni carine auto,,ali ne ides jer je "carina" vec plačena... sta ce ti carina za to.

dakako da carina postoji i kad udemo u EU, ali ne za proizvode iz EU već izvan nje...


ako netko ima neki konkretan dobar način kako će s stvari odvijati..slobdno nek kaže...
khideg is offline  
Old 17.01.2012., 16:32   #236
pisal sam o tome ali ti nisi čital.

policija sama za sebe NEĆE pisati prometnu dozvolu na osnovu nekakvog papira iz portugala ili latvije, na njima nepoznatom jeziku.
znači da im treba papir na hrvatskom sa svim podacima o autu. dosad je tome služila carinska deklaracija, a izgleda da će i ubuduće. znači da ipak ideš na carinu, ne da bi ocarinil auto nego da dobiješ papire za njega.
papire od nekog tko ima ovlasti da pregleda i usporedi broj šasije, a to je kod nas carina. policija nema nikakve službenike niti ima mjesto na kojem bi kontrolirala brojeve šasije auta koji se uvažaju.

kad kupuješ od drugog vlasnika u HR onda ti papiri već postoje u policiji, u spisu za taj auto. nova prometna je tada samo formalnost.
carina za aute iz EU ne postoji ni sad, neće ni kasnije, ali će postupak ostati. isto kao i trošarina (ili neki drugi sličan namet) i PDV.
tak da, ispočetka si potpuno u krivu što se tiče svih plaćanja.
I wonder is offline  
Old 17.01.2012., 16:55   #237
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pisal sam o tome ali ti nisi čital.

policija sama za sebe NEĆE pisati prometnu dozvolu na osnovu nekakvog papira iz portugala ili latvije, na njima nepoznatom jeziku.
znači da im treba papir na hrvatskom sa svim podacima o autu. dosad je tome služila carinska deklaracija, a izgleda da će i ubuduće. znači da ipak ideš na carinu, ne da bi ocarinil auto nego da dobiješ papire za njega.
papire od nekog tko ima ovlasti da pregleda i usporedi broj šasije, a to je kod nas carina. policija nema nikakve službenike niti ima mjesto na kojem bi kontrolirala brojeve šasije auta koji se uvažaju.

kad kupuješ od drugog vlasnika u HR onda ti papiri već postoje u policiji, u spisu za taj auto. nova prometna je tada samo formalnost.
carina za aute iz EU ne postoji ni sad, neće ni kasnije, ali će postupak ostati. isto kao i trošarina (ili neki drugi sličan namet) i PDV.
tak da, ispočetka si potpuno u krivu što se tiče svih plaćanja.
u jutranjem je bio podatak da ce se izjednaciti trosarine na nove i uvozne, ima li istine u tome, to je sve sto me zanima :-).

ostatak su sitnice.
sper is offline  
Old 17.01.2012., 17:02   #238
nemam pojma.
znam samo da država neće i ne može odustati od naplate PDV-a i dodatnih davanja sve i da hoće.

onak običnim rječnikom: cifra kod uvoza će ostati ista ili slična, samo će se drugačije zvati.
I wonder is offline  
Old 17.01.2012., 19:33   #239
Quote:
sper kaže: Pogledaj post
u jutranjem je bio podatak da ce se izjednaciti trosarine na nove i uvozne, ima li istine u tome, to je sve sto me zanima :-).
ostatak su sitnice.
Hm hm, da "sitnice" ne postanu problemi... Mislim da ce visina trosarine postati sekundarno pitanje.

Vise puta sam u pisanju rekao i ponavljam:
Nikako se ne smije zaboraviti i onaj dio price o ekologiji i visinu davanja koja ce biti:
mala za Eur6,
normalna za Eur5,
nenormalna za Eur4 i
horor za Eur3 i starije motore

Mnogima ce to momentalno izbiti iz glave pomisao da kupe vani vozilo staro 5-10 godina u dobrom stanju.
Nema drzave koja je clanica EU, a da ne naplacuje za ekologiju. A sve je to i logicno jer je vezano za Kyoto sporazum. Svaka drzava ima kvotu. Tako i Hrvatska. Kada se probije kvota PLACA SE. A od kud? Lijep kontinuiran prihod je od svega sto gmize na 4 kotaca, koji nesto ipak izbacuju iz auspuha.
Normalno, u godisnjoj dozvoljenoj kvoti drugi zagadjuju i vise od vozila i od njih se naplacuje na drugi nacin na razini drzave.
Vezano za vozila, posljedicno tom ogranicenju za svaku drzavu, i novcanom "kaznjavanju" vecih zagadjivaca, kupci se automatski stimuliraju da kupuju sto mladja (ekoloski cisca) vozila, ili nova. A to je opet vezano za jos nesto, ozbiljnije. Proizvodnja vozila (velikoserijska) je u drzavama sa jakom automobilskom industrijom, usko vezana za "socijalu": kontinuitet i rast proizvodnje su radna mjesta, punjenje proracuna, itd.itd.

ekoloski krug zatvoren

Skoro mogu garantirati da ce kod uvoza vozila najvise profitirati (bit ce najmanja davanja) oni koji uvoze nova vozila, ili rabljena vozila koja su sa cistocom motora u generaciji sa novim vozilima. Preneseno na akutalne normative Eur5 nov i Eur5 rabljen.

S jedne strane dobro je sto mi "tamburamo" o tome sto bi moglo biti kada Hr udje u EU, a s druge strane, ako Hr ne udje u EU, onda ce sve ovo sto pisemo biti stivo "mokrih snova"..
__________________
Take five
leonas is offline  
Old 17.01.2012., 21:36   #240
plaćat će se trošarina i pdv, kao i do sada (za europske aute, van europe i carina, kao i do sada).
i eventualno još nešto, što bi se netko mogao prisjetiti da uvede, reda radi.
govorim o novim autima. kako će riješiti rabljene, pošto neće biti carine, vidjet ćemo.
možda ima nešto u tom eko porezu, jer trošarine na rabljene, po meni, nema smisla dizati, a da nadoknade rupu nastalu ukidanjem carine.

naplatu će vršiti - carina.
systemerror is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.