Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2010., 03:03   #101
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ja samo znam u moje vrime za potuć se to je bio ka nacionalni sport ... ako niko nije zavijene glave ili noge u naselju onda se to več čudnim činilo ... ako ništa onda bi se protiv drugog naselja pobabuljali (babulj* - poveći kamen veličine šake) , a ako stariji nisu par dana intervenirali (tek reda radi) odma bi did bija zabrinut , ka da dici nije štogod , ka dal nije neka epidemija zavljadala... kad bi se čula dreka i galama , odma bi did zadovoljno klima glavom , ka , aha , dobro je , dobro
a, ovo danas :križasevo neće na dobro završit , jer ko se u mladosti ne istrese taj po stare dane pizdarije pravi
hahaha.i mi isto.evo ja taman sad dosa od prike gleda utakmicu.pa se malo sitili.ugl. on je umira od smija sta san mu sve prica.jebate ja san bija u osnovnoj teski bully sad mi je za tih ljudi.sta san in sve radija.a ti si iz Zd-a stoposto.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 03:05   #102
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Tko je tebi dopustio da imaš dijete
Slade is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2010., 03:20   #103
Quote:
Slade kaže: Pogledaj post
Tko je tebi dopustio da imaš dijete
Vodovod i kanalizacija, kao i svima.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 16:53   #104
fino ga utreniraj, cekaj da stasa, pa nek te razbije.... niko sretniji od tebe!
__________________
...je velik al je mek ko dusa.
jokisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:08   #105
ja sam se potuka 3 puta u životu i jednom dobia batine(5 na 1 jbg)

ot: bogati pusti dite na miru
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:14   #106
Ovo ja zovem mentalni poremećaj...to što si ti bio patetski jadan ne znači da tvoj sin mora biti obilježen po školi ko nasilnik ... da se tuče djeca bi sigurno i sve govorila roditeljima kakav je u šk. - i tu bi nastala zbrka... znam iz vlastitog iskustva kako je kad mi imamo u razredu sroljana...koji je jebivjetar i nema drugog posla da se tuce a slab ko pi*** ... - nadam se da si izvukao nesto od moje pouke a sin ti nece biti nikakav peder nego ce ga cure jos vise htjet - Jer kako ide, žene nisu stvorene za nasilje a i mrze nasilje ... :P
Drot__Copp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:29   #107
izražavam iskrenu zabrinutost.
Šore i zabijanje protivnikove njuške u beton se može usporediti jedino sa orgazmom.
Toplo preporučam slijedeću terapiju:
1) pojačati udio mesa u prehrani
2) upisati sina na boks
3) voditi sina na tekme
4) umjereno dozirati alkohol u njegov sokić, dok sam ne nauči tražit brlju
5) gledati nedjeljom Ramba, Terminatora, U Zmajevom Gnijezdu, Metastaze, Huligani
6) nahuškati ga na nekog šonju, makar i lažima, nešto tipa "sine, čuo sam da Marko iz 5c okolo priča da si pičkica i čuo sam da Marko jebe tvoju simpatiju iz 6b. Sine evo ti nunčake i riješi to kao muškarac!"

ako ovo ne upali sin ti je peder i odrekni ga se!
seljo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2010., 22:46   #108
ovde se većina može pokopat; ako se ne želi tuć, ne želi; znam masu ljudi koji su takvi i normalni su (možda ne po standardima "ultra nodernog i naprednog" dijela društva)

Sve dok se ne bude želia branit od napada mislim da tu nema problema.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:11   #109
Quote:
seljo123 kaže: Pogledaj post
izražavam iskrenu zabrinutost.
Šore i zabijanje protivnikove njuške u beton se može usporediti jedino sa orgazmom.
Toplo preporučam slijedeću terapiju:
1) pojačati udio mesa u prehrani
2) upisati sina na boks
3) voditi sina na tekme
4) umjereno dozirati alkohol u njegov sokić, dok sam ne nauči tražit brlju
5) gledati nedjeljom Ramba, Terminatora, U Zmajevom Gnijezdu, Metastaze, Huligani
6) nahuškati ga na nekog šonju, makar i lažima, nešto tipa "sine, čuo sam da Marko iz 5c okolo priča da si pičkica i čuo sam da Marko jebe tvoju simpatiju iz 6b. Sine evo ti nunčake i riješi to kao muškarac!"

ako ovo ne upali sin ti je peder i odrekni ga se!

Čisto dobar početak obuke, ja se slažem!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:43   #110
ma iman novu ideju.odvedi ga u kino gledat SEx i Grad 2 i ako kaze da mu je dobar film,il nesto tipa imaju dobre krpice itd itd. odvedi ga iza kuce izvadi šatgan i ustrijeli ga u potiljak. jer onda je sigurno gejscina.i onda moli boga da dobijes iza njega kcer.jer su ti geni u krcu.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:51   #111


slažem se u potpunosti

Koji primitivizam, pitam se zakaj su svi iz Dalmacije (oprostite na generalizaciji)

Za najbanalniju stvar danas ti treba nekakva dozvola, nekakav papir, a dijete svaki idiot može imati
noinspiration is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 00:58   #112
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
upiši ga na balet....................i uzmi mu plejboj,,,bezveze rasipa testosterone umjesto da se pofajta.................a ti bi se trebo pitat:kakav si ti otac!??!...........čitaš sinov plejboj..sram te bilo... i kaj se hvališ da si se ti tukel..??... samo si tukel slabije od sebe.....
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 02:15   #113
Pa kakve veze ima sta se ne tuce...Ja treniram boks i nikad se nisam na ulici potukao,,ako oces borbeni duh upisi ga na neki sport,,i prije nego sta sam poceo trenirati nikad se nisam potukao,a sad nemam razloga,ako me neko napadne dobi po p****,. Mozda se ne tuce jer nema razloga za tucu.Jedino ako oces da bude idiot i da svaki dan u nekome ubije boga,,Upisi ga na boks ili sta vec,,bolje da se mlati na sportu nego na ulici,,znati ce se braniti,i drugi ce ga postovat
kolak22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 02:23   #114
Quote:
kolak22 kaže: Pogledaj post
Mozda se ne tuce jer nema razloga za tucu.Jedino ako oces da bude idiot i da svaki dan u nekome ubije boga,,Upisi ga na boks ili sta vec,,bolje da se mlati na sportu nego na ulici,,znati ce se braniti,i drugi ce ga postovat
Da ga upiše na boks, ako želi da bude idiot;
ili da ga upiše na boks ako želi da ga drugi poštuju?


Koliko ovih duplih zareza, sve ispada dvosmisleno.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 02:43   #115
Ajme nemrem bilivit da je netko postavil ovakvu temu...pa mislim zato i je problem organizirat razne parade za decke slobodnijeg uma i takve slicne stvari. Mislim kak možete ucit klince da se tuku, treba ih ucit da se vole bez obzira na sve. Sve se može riješit razgovorom.
Macak i Cigi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:27   #116
Quote:
Macak i Cigi kaže: Pogledaj post
treba ih ucit da se vole bez obzira na sve. Sve se može riješit razgovorom.
tako govore oni na vlasti , a dok su bili u oporbi baš i ne
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:42   #117
Quote:
Macak i Cigi kaže: Pogledaj post
. Sve se može riješit razgovorom.
Jel to kod vas u zemlji šarenih ponija i lijepih duga?
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 08:54   #118
Evo u čemu si pogriješio
Uzmi mu taj plajboj, u njemu ima previše teksta, još će ti se mali naučit čitat dobro i onda buš imal intelektutleca u kući, koji se nikad u životu nebu potukel. Nađi mu neki časopis samo sa slikama.
I druga stvar pokaži mu na svom primjru kako se tuče nađi par frajera i potuci se s njima dok je mali s tobom, možda ostaneš bez par zuba ali mali će jako puno toga naučiti o tuči.
__________________
Dreams we dreamed at night, were never meant to come to life;
This time in my life, I was hurt enough to care.
Krik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 10:12   #119
gledaj..očigledno da ti klincu naviru geni koje si ti potiskivao,pusti dečkića da "izađe iz ormara"..pa gay je ok.....
uros100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 13:51   #120
Quote:
Krik kaže: Pogledaj post
Uzmi mu taj plajboj, u njemu ima previše teksta, još će ti se mali naučit čitat dobro i onda buš imal intelektutleca u kući, koji se nikad u životu nebu potukel. Nađi mu neki časopis samo sa slikama.
.
tko kaže da se na MK ne mogu naću pameti i korisni savjeti
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger