Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2012., 20:56   #21
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
leogirl - i ja to jedva čekam.. već me malo popustila serija, stalno u krug je išla sa onim trenerom.. i iz zaje*ancije pogledam ovu zadnju kad ono skooooro pa je bilo nešto. ali me promo razveselio
de nisam normalna

mislim da sam promo već pogledala...ma neću ni brojati , puno uglavnom

ne znam što me spopalo, ovako reagiram samo na jedan ili dva shippa, od svega što gledam , ali ovi me baš izluđuju i jedva čekam da se to desi , od prve epke , mislim da je to jedan od glavnih razloga što gledam , mada moram priznati da mi je čak druga sezona malo bolja od prve sezone

edit:

baš mi drago da još netko tu i tamo pogleda
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 20:58   #22
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
de nisam normalna

mislim da sam promo već pogledala...ma neću ni brojati , puno uglavnom

ne znam što me spopalo, ovako reagiram samo na jedan ili dva shippa, od svega što gledam , ali ovi me baš izluđuju i jedva čekam da se to desi , od prve epke , mislim da je to jedan od glavnih razloga što gledam , mada moram priznati da mi je čak druga sezona malo bolja od prve sezone

edit:

baš mi drago da još netko tu i tamo pogleda
Da, da.. jer uvijek su imali nešto, a nikako da bude nešto!!
niksolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 21:00   #23
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
Da, da.. jer uvijek su imali nešto, a nikako da bude nešto!!
ali eto napokon ajde barem nismo morali čekati 4 sezone kao neki da se nešto desi, mada je i ove dvije bilo dugo.

s tim da smo tek na pola, ok malo više od pola, uglavnom, 2 sezona ima 16 epizoda, samo ne znam kad nastavljaju nakon sljedeće epke
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 21:10   #24
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
ali eto napokon ajde barem nismo morali čekati 4 sezone kao neki da se nešto desi, mada je i ove dvije bilo dugo.

s tim da smo tek na pola, ok malo više od pola, uglavnom, 2 sezona ima 16 epizoda, samo ne znam kad nastavljaju nakon sljedeće epke
joj da, sad će biti pauza koja traje po 3 mjeseca -.-
niksolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2012., 21:14   #25
Quote:
niksolina kaže: Pogledaj post
joj da, sad će biti pauza koja traje po 3 mjeseca -.-
znači da možemo očekivati ponovni početak tamo 12 ili 1 mjesec, nadam se da će uskoro objaviti točan datum
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 22:50   #26
i evo zadnja epka za sad

bila mi je super, na kraju malo tužna , ali opet dobili smo ono što smo , tj. ja čekala

jedva čekam nastavak , biti će svega

sad joj se i mali uvalio u neprilike, bude to vjerojatno Nico sredio

iz proma vidim da će biti malo trzavica s bivšim i sadašnjim, to jedva čekam



__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 11:35   #27
i dobili smo datum

Quote:
Necessary Roughness Season 2 will return to air its final 5 episodes on Wednesday, Jan. 23.
nadam se samo da neće biti opet pauza kad krenu

A za 3 sezonu se ne zna još ništa, nadam se da će ju obnoviti , a kao ne ,nadam se da će onda barem sad napraviti dobar kraj, ne volim kad je na kraju sve nedorečeno. Neka zaokruže priču.
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 13:11   #28
konacno!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 00:05   #29
evo malo novosti

Prvo novi promo http://www.youtube.com/watch?v=fGw11...layer_embedded

I nešto sitno o 12 i 13 epki http://www.spoilertv.com/2012/11/nec...e-212-213.html

I šećer na kraju dobili smo 3 sezonu
Mada izgleda da će biti samo 10 epki , ali nema veze bolje išta nego ništa
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 10:00   #30
aleluja!
bas se veselim!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 19:00   #31
I vratili su se


Meni je epka bila super

Sviđa mi se što je mala ipak ostala kao vlasnica, prvo sam mislila da mi se to neće svidjeti , ali me like jako like

TK je Danico kako je samo odmah pomislio na Nica, a onom svi brodovi se potopili a ja umirem.

I tek razgovor u uredu kako mi je bio super ; ono što se ne može objasniti sa 4 riječi ili manje , nema potrebe da se s tim zamara , on ne voli komplicirati

A tek promo, OMG, faca mi je bila skoro me strefio herc i tako sam happy što sam dobila promo s epkom jer sad tu cijenu mogu premotavati i premotavati
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2013., 19:29   #32
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
ono što se ne može objasniti sa 4 riječi ili manje , nema potrebe da se s tim zamara , on ne voli komplicirati
ovo je i meni bilo genijalno, kako joj je samo sve objasnio po kratkom postupku.
nico na kraju: nothing's going on, donelly.

i biscuit kao psihic, odlican je!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2013., 21:33   #33
I ovo mi je bila dobra epka, dosta mi je brzo prošla

Ne sviđa mi se jedino što opet ignoriraju Denico ship, ispalo mi je kao da se ponašaju da se ništa, ama baš ništa nije desilo

I sad još ona, kao želi Matta opet, hoće i djecu s njim i bla bla bla. Moram priznati drago mi je što ju je Matt odhebao Samo se sve bojim da to neće dugo trajati, a opet se nadam da neće ipak ići raditi sapunicu od toga i vrtiti ih u krug.

I baš me zanima onaj tip koji je otkupio stadion, mislim da će tu biti svega

i ne mogu vjerovati da još samo jedna epka

I da TK i balet

__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 21:26   #34
Koje finale !!!!!!!!!


Uf super epka od početka do kraja !

Ali prvo Nico ode ti nama u Dallas , ali možda i ne tako brzo uf iskreno se nadam da će se ipak nešto obrnuti i da će ostati , jer nije to to bez Nica. I baš me zanima što to policija želi od njega , samo sad to treba dočekati

i glupi Matt prvo ju odkanta i sad već : e ipak nisam jako vezan , baš mi drago što mu plavuša ostala trudna muhauhahahahahahah

A i onda uff Danni , vidi se da ti nije bilo svejedno kad je Nico rekao da odlazi , ali ne ti i dalje cviliš za Mattom

ode Rayjay a ono , nek ide , ništa posebno

T.K. is back! i to u pravom stilu
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 00:17   #35
in the next 15min you're gonna be the most famous guy in football and i want to be the guy who stands next to you in all the pictures.
vrh!
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 10:10   #36
ja volim Dani i Matta meni bas imaju kemiju i super su mi par.. Nico mi je super ali onako sam za sebe

ona novinarka me zivcira i nadam se da je onaj test pogrijesio

T.K. kako Toesu nije uzvratio "high five"
didi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 11:54   #37
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
in the next 15min you're gonna be the most famous guy in football and i want to be the guy who stands next to you in all the pictures.
vrh! :



Quote:
didi07 kaže: Pogledaj post
ja volim Dani i Matta meni bas imaju kemiju i super su mi par.. Nico mi je super ali onako sam za sebe :zubo :

ona novinarka me zivcira i nadam se da je onaj test pogrijesio :ka va:

T.K. kako Toesu nije uzvratio "high five"

Ma ok su i Matt i Dani , ali opet mi je bilo žao Nica

Šteta što uvijek moraju komplicirati stvari , i nekako su samo odjednom završili s tim famoznim trokutom...ili su tek krenuli
Jer ako je ova trudna ( a s obzirom da je riječ o seriji , naravno da je , klišej boli glava ali ajd dobro ) a i očigledno da Nico ne ide nikuda
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 13:36   #38
hvala leogirl, bila sam malo lijena za traziti.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2013., 15:02   #39
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
hvala leogirl, bila sam malo lijena za traziti.
I da si tražila , gif ne bi našla, barem ne do danas , što se tiče gifova vezanih za seriju užasno ih malo ima tako da sam se primila posla

Budem vjerojatno kad ulovim vremena i ovaj propali high five

Mislim kužim da nije jako popularna , ali opet
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 21:53   #40
je'l netko gledao?
odlican pocetak sezone.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.