Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 16:51   #41
ove dvije epizode su mi bolje od prošle dvije, a bilo je i smiješnih scena

hajlajt Louie i žena u prošlosti, i kad onaj lik opisuje svoj dan
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 22:09   #42
ne znam sta da kazem osim 'genijalno'.

najradije bi za svaku epizodu stavljala samo ovaj emoticon:

louie je sigurno bio vrijedan djecak i gledao bergmana, bunuela, francuski novi val, cassavetesa.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 08:34   #43
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ove dvije epizode su mi bolje od prošle dvije, a bilo je i smiješnih scena

hajlajt Louie i žena u prošlosti, i kad onaj lik opisuje svoj dan
Slažem se, s tim da mi je druga bolja i zanimljivija. Odlična je fora što ova ne priča engleski, ali nadala sam se da neće bit seksa ipak, ne znam, bilo bi mi efektnije da je otišla ne želeći se ni poseksati s njim nakon mjesec dana.

Ellen je kraljica.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 08:43   #44
Sad će se tek zbuniti ovi kojima nije jasno kako Louie i žena crnkinja imaju skroz bijele kćeri. U prošlosti njegovu ženu crnkinju glumi bijela glumica!
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:09   #45
Spoiler zadnje epizode: kad se Louie probudi u krevetu, Amia mu kaže da su pokvarili ono dobro što su imali i da će valjda već nekako popraviti.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:18   #46
Najbolja mi je u ovoj sezoni ona gdje je gostovao Seinfeld, prava seinfeldovska. Doktor je car careva
Sad je to drama, da, ali eto, uživa se i u tomu.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 18:18   #47
@R1982: E, hvala!

A ja tu naveliko spojlam bez srama
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 20:47   #48
Nema na čemu, Inconnu. Ipak znanje mađarskog dobro dođe za nešto
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 13:42   #49
@inconnu
da nije htjela spavati s njim, to bi bio fail lika.jer sve upucuje na to da joj se on svidja.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 14:32   #50
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@inconnu
da nije htjela spavati s njim, to bi bio fail lika.jer sve upucuje na to da joj se on svidja.
ni ne poznaš baš njen lik previše, tak da ne možeš to znati
nekima nije vrhunac sviđanja seks, štoviše, neke uopće ne teže ka tome

ja mislim da ona uopće nije to htjela, al ju je on nekako natjerao...nije ni on htio ustvari, ali svi su ga pritisnuli u to
da je ona stara baba u pitanju, onda bi znali da oće kurca, ali za ovu ne znam
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 19:39   #51
Mislim da je to što je eek napisao poanta te epizode, tj. ono što je Louie htio reć na kraju.

Da se htjela poseksat, dala bi mu to već do znanja. Imali su nešto platonsko što je Louie možda protumačio kao zaljubljenost jer nije to nikada dotad doživio. Skroz aseksualnu i neverbalnu vezu, jel.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:32   #52
spoilers

deveta epizoda mi je nikakva, hrpa čudnih nabacanih stvari koja se događa za vrijeme uragana...znam da je to poanta i stil serije, al nije mi sjelo
barem nema više one Mađarice, predugo je ona bila

deseta dosta bolja, doktor opet rastura, stand up se malo odužio, i onda Pamela vrišti da ju ovaj ni ne zna silovat
i onda opet nasumična čudnost u busu, a bila je i jedna u podzemnoj sa onim likom koji priča u prazno
meh
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 12:39   #53
Slažem se za devetu, pogotovo oluja, ali meni je ono u podzemnoj bilo krasno. Baš me malo probolo u srcu kad je sjeo kraj frajera da ne priča u prazno.

I konačno malo duži stand-up. Fali mi.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 15:18   #54
ne slazem se da nije htjela seks. to sto ga nije trazila ne znaci da bi joj smetalo. louie ju je privlacio i da je ostajala duze u njujorku, jos prije bi se prasnula. ipak su oni dvoje samaca u 40ima. a oklijevala je samo zato sto zna da ce joj tako bit teze oprostiti se od njega. a i njemu ce bit teze.

meni su i deveta i deseta odlicne. deveta bolja s odlicnim uvodom. vijesti se stalno ponavljaju. to me podsjetilo na ljude koji gledaju dnevnik u podne, u pola osam i onda jos onaj navecer. a uvijek iste vijesti :Snajper

ovo mi je vec sad uvjerljivo najbolja sezona. nikako nije najsmijesnija, ali je najjaca.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 17:22   #55
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Slažem se za devetu, pogotovo oluja, ali meni je ono u podzemnoj bilo krasno. Baš me malo probolo u srcu kad je sjeo kraj frajera da ne priča u prazno.

I konačno malo duži stand-up. Fali mi.
Također. Scena u podzemnoj mi je bila definitivno najsnažnija u ove dvije nove epizode. Naravno, i doktor je opet bio sjajan.

Stand-up već viđen u SNL, ali dobro, bilo je par novih detalja poput onog da je Bog možda uvijek točno iza tebe.
NotSoSure is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 19:32   #56
ne sjecam se scene u podzemnoj. u kojoj je to minuti devete epizode?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:00   #57
U desetoj je to u podzemnoj. Kad se isfrustrirani, ogorčeni siroček koji je malo puko žali ženi koja sjedi do njega, ona ustane, a Louie sjedne do njega da lik ima kome pričat svoje jade.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:19   #58
Meni deveta super! Imuna sam već na nasumičnost i neke bizarne momente tak da mi je ok to s olujom bilo, a ono u restoranu je divno ne znam kak nitko to nije spomenuo dosad.
Drago mi je da nema nje više, al lijepo su to razriješili.

U desetoj... loš i nemaštovit stand-up, te sam rasprave prošla s ekipom u srednjoj ono, koji vrag i onda onaj totlano out of character nasrtaj na Pamelu... koja mi je strašno iritantna, ali odlična glumica očito.
Da, ok su ti momentići u busu i podzemnoj, al ništa posebno. Najbolje mi je kad su načuli onaj razgovor u restoranu.
Inconnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:35   #59
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Imuna sam već na nasumičnost i neke bizarne momente tak da mi je ok to s olujom bilo
A eto, nije problem u nasumičnosti, dapače, fora je, nego to što mi ta scena (a oduzela je puno vremena) nije donijela baš ništa. Niti emocionalno niti smisleno. Ma, čak niti šarmantno besmisleno.

Bilo je jačih scena gdje se podcrtavalo to da je brižan otac i (bivši) muž kojem je to na prvom mjestu bez obzira na ostalu dramu u životu.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 20:22   #60
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu, Inconnu. Ipak znanje mađarskog dobro dođe za nešto
Evo i ostatka prijevoda svega što je lik Amije govorio u seriji http://www.slate.com/blogs/browbeat/...ish_video.html, iako ne znam želim li zapravo znati. Jako mi je lijepo prikazano kako se dvoje ljudi koji ne znaju što ovaj drugi govori prvo očito razumiju, a onda sasvim očito ne.
klodet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:31.