Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2014., 23:27   #61
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Trebam nešto u stilu Škola za parove, dakle perolaka humoristična serija o ljubavnim odnosima da baš nije očajan humor, i da ima makar punu sezonu (16+ epizoda) ili više.
Legit je sjajan, mada se ne radi o ljubavnim odnosima.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 10:50   #62
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Legit je sjajan, mada se ne radi o ljubavnim odnosima.
Hvala, ali jel to koliko sam skužio slino onom Louie
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 19:36   #63
trazim seriju slicnu Parenthood.

dakle tak neku obiteljsku gdje se lako vezati za likove.
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 23:53   #64
Quote:
Callie Torres kaže: Pogledaj post
trazim seriju slicnu Parenthood.

dakle tak neku obiteljsku gdje se lako vezati za likove.

prvo kaj mi je palo napamet kad si ovo rekla Friday Night Lights, ako nisi - probaj, vjerujem da neš požaliti

i znam da često u istom kontekstu s Parenthoodom se spominje Brothers and sisters, nisam to gledala tak da stvarno nemam pojma jel bi ti to iole odgovaralo, ali probaj
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:25   #65
hvala
Callie Torres is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 23:19   #66
Tražim nešto slično: Skins, Threesome,Mad fat diary, dobra mi je bila i ona s onim parovima
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 01:21   #67
Preporuke - koju seriju pogledati? [PROČITATI UVODNI POST]

Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
meni treba preporuka za neku humorističnu seriju. zvuči tako jednostavno .
pratim dosta novih serija, ali jedna-dvije-tri epizode dnevno mi jednostavno nisu dovoljne, pa uvijek imam "u pričuvi" neku random seriju za gledanje .
radnja i nije posebno bitna, bitno je da je serija smješna, da ima što više epizoda i po mogućnosti da je završila (iako to stvarno nije ključno).
Ne znam jel ti netko preporucio, steka forum, no The Middle je prezakon nesto akka malcolm u sredini, predobra i presmijesna serija. Ja sam na cetvrtoj sezoni i to u svega par dana
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 15:39   #68
http://www.channel4.com/programmes/4...spaced-box-set
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 16:45   #69
Spaced! Divan mali biser od serije.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 22:45   #70
nedavno odgledala True Detective. Iako uopće nisam fan niti Matthewa a niti Woddya, te sam zbjegavala sam ju jer su ju reklamirali i najavljivali ko čudo decenije, pokleknula sam i eto, bijah vrlo vrlo ugodno iznenađena. Nimalo ne volim takav tip serije (dva detektiva/policajca, novoskomponirani partneri, ne slažu se karakterno, jedan malo "pomaknutiji" od drugog). Serija je poprilično "spora"; puno filozofiranja od strane Matthew-ova lika, nema nešt preveć akcije (u smislu juranjve autima, pucnjave i sl.).
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 22:48   #71
ljudi bi rekli da sad tu fali neki 'ali'
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2014., 23:11   #72
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
ljudi bi rekli da sad tu fali neki 'ali'
jel za True detective?

ak da, nema "ali"... Reknuh u drugoj il kojoj već rečenici da sam se vrlo ugodno iznenadila serijom. I to je to. ili da malo jos elaboriram oko serije? (nisam baš vična objašnjavanju, pogotovo ovako u pisanoj formi, pa ako baš ne treba, ja ne bih dalje o seriji). Fala

Zadnje uređivanje Noise : 08.06.2014. at 23:22.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 00:19   #73
@noise da, za true detective. napisala si da si ipak ugodno iznenadena al nisi napisala ni jedan razlog zasto, sve samo protiv haha nije bitno, ne brini
Jobi is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 00:29   #74
pa u biti, da, hehe... nisam zapravo ništ napisala, osim da mi je serija dobra i da ju eto, preporučam... jer, iako je spora (to nevolim), iako Matt ov lik puno filozofira (niti to), svidjela mi se baš zbog toga. Kajjaznam da još napišem, sve sve svodi na subjektivan dojam odgledanog.

Zadnje uređivanje Noise : 09.06.2014. at 01:10.
Noise is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 15:26   #75
Evo i mojih preporuka:
1. Supernatural - na ovom linku možete pročitati jednu zanimljivu recenziju u kojoj je dosta toga rečeno. Obzirom da mi je SPN najdraža serija ne znam od kud bi počeo pisat obrazloženje svoje preporuke pa eto.
2. Raising Hope - nju sam tek počeo gledati, jedna vesela, zabavna serija s odličnom glumom i scenarijem. Likovi su također sjajno napisani. Svakako joj dajte šansu, mene je već nakon pilot epizode pridobila.
Jackles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 13:45   #76
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ti netko preporucio, steka forum, no The Middle je prezakon nesto akka malcolm u sredini, predobra i presmijesna serija. Ja sam na cetvrtoj sezoni i to u svega par dana
Middle je odlična ali nikada nisam skužio usporedbe s Malcolmom.

Humor je blaži, a i likovi nisu toliki luđaci,volim ja obje,ali Malcolma dakako više
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 12.06.2014. at 13:52.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:09   #77
nije to ni blizu malcolma

imho, blize mu je raising hope
cak i everybody hates chris
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:24   #78
Quote:
ellaria kaže: Pogledaj post
nije to ni blizu malcolma

imho, blize mu je raising hope
cak i everybody hates chris
Hope je svakako bliži, ali kažem, usporedbe sa serijama, su mi bzvz.

Meni fakat pozanici i priajatelji su kada se pojavio How i met, govorili "ma to je kopija Prijatelja", a ja ih pitam po čemu, kad oni "pa nisam ni gledao toliko eto"...
__________________
.

Zadnje uređivanje Michael Collins : 12.06.2014. at 14:36.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 05:49   #79
Lightbulb

Treba mi preporuka za neku old-school humorističnu seriju. Po mogućnosti da je starija ili da je radnja dobro smještena u prošlost, da nije u stilu romantične komedije, a dobrodošao je i britanski ili francuski humor.

Mislim na nešto poput: Blackadder, Kaamelott, Allo Allo, Dad's Army, It ain't half hot Mum....
ili Keeping up Appearances, The Legue of Gentlemen

Ako nemate ideja, može i nešto novije. Bitno mi je da je humor malo pomaknut, uvrnut, zeznut..
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 09:28   #80
Raising hope ima malo uvrnut i pomaknut humor. Probaj s tim ako nisi gledala.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.