Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2014., 11:03   #2741
Crtić je iz socijalističke škole animacije (čehoslovački ili ruski), išao je na TV Zagreb pred tridesetak i više godina. Glavni su likovi jarac i dva ili tri zeca.

Ne nađoh po Internetu. Zna li netko ime crtića? Unaprijed hvala.
__________________
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian!
STress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 23:01   #2742
Opet trebam vasu pomooc...
nigdje ne mogu pronaci Los Trotamusicos, iliti Bremenski Sviraci s prijevodom, za skinuti te Dinko mocni zmaj s prijevodima....ako znate linkove, plizzz stavite... i da! Sjeca li se itko jednog crtica, emitiranog u vrijeme nekog tamo davnog Bozica, zvao se (kako su nasi preveli);Svakog dana Bozic...ne mogu ni to nigdje naci....i jos neki crtic o nekom bijelom zecu i uskrsnjim jajima,malo pjevanja itd..... -.- nema sanse da se sjetim....
Anavie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 12:01   #2743
Jel zna tko jedan crtani što je znao ići na HRT-u nekidan, mislim da je češki, poljski ili slovački, glavni lik je neki plavi jež?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 15:19   #2744
Quote:
Anavie kaže: Pogledaj post
Opet trebam vasu pomooc...
nigdje ne mogu pronaci Los Trotamusicos, iliti Bremenski Sviraci s prijevodom, za skinuti te Dinko mocni zmaj s prijevodima....ako znate linkove, plizzz stavite... i da! Sjeca li se itko jednog crtica, emitiranog u vrijeme nekog tamo davnog Bozica, zvao se (kako su nasi preveli);Svakog dana Bozic...ne mogu ni to nigdje naci....i jos neki crtic o nekom bijelom zecu i uskrsnjim jajima,malo pjevanja itd..... -.- nema sanse da se sjetim....
ima bijelog zeca, ima uskršnjih jaja, ima pjevanja.... možda je ovo?

http://www.youtube.com/watch?v=15FjUSDgcHc
crotemplar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 21:30   #2745
poz poz!
prolisto sam hrpu ovih stranica ovdje i prisjetio se puno crtaća koje sam zaboravio ali jednog se nemogu sjetit kojeg tražim...
dakle bješe to davnih ranih 90tih možda '89 kad mi stari doneso crtani film na VHSu al ga nije vratio pa je stara kasnije presnimila santu barbaru preko njega i blah nije bitno... nego sjećam se da je u nekom tornju bila sjena i neki lik, jel dječak ili neka životinja dječijeg karaktera, na kraju filma dolazi u taj toranj i fajt protiv sjene, nakon nekog vremena skuži da joj nemre ništ pa se dosjeti da si svječama napravi svoju sjenu i pobjedi tu zlu sjenu... mislim da je čak imo titlove na kazeti... dugo ga tražim al nikak
hvala na trudu ko se sjeti
xxChubbyxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 21:14   #2746
Obožavao sam ovaj crtić, imao je predobru špicu:

http://www.youtube.com/watch?v=Fqf7CPntC8E

Ovaj pogotovo:
http://www.youtube.com/watch?v=SWaLHw_Nigw

Ne sjećam se tko je posuđivao glas mravoklopu. Možda Martin Sagner?

A ovaj sam mrzio, jer su ga davali svaki dan na TV.
http://www.youtube.com/watch?v=VgVxIcQ_7Fo
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 18:45   #2747
Quote:
Dodo-os kaže: Pogledaj post
već godinu dana se patim i sve oko sebe jel se sjeća neko onog crtića... nešto kao kauboj koji je imao neke indijanske moći ili koji klinac već... snaga medvjeda,vid sokola brzina pume i još neš....
https://www.youtube.com/watch?v=DHPjZVNKXSo

Da nije ovo? :P
salapan7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 09:18   #2748
Nakon toliko vremena ne vjerujem da ce itko odgovorit, al ajde, nada umire posljednja.
Muci me to vec godinama. Gledala sam crtic, mislim da je bio na hrt2. Ne znam zapravo ni jel imao epizode il je bio dugometrazni.
Uvodna spica je u jednom trenutku prikazivala neki kamen ili otok u obliku lubanje. Oko toga je bila magla. Sjecam se da su glavni likovi koji su bili dobri zivjeli u kucici na stablu. Cijeli crtic je dosta mracan u smislu boja, siva, tamno plava i tak to. Znam da nisam dala previse informacija al ako ikome zvuci poznato nek kaze
Hvala unaprijed!
50footWomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 15:37   #2749
joj kak sam dans bila heppy kad sam našla za skinut Tiny Toon Adventures to mi je bio možda najdraži crtani, samo bi voljela puno više našu verziju

"ja sam Slava, a ja Zeko, a mi smo Zekoslavci..."
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 12:56   #2750
Crtani film

Pozdrav,
Da li se neko seca starog crtanog filma o decaku koji zameni Deda Mraza (ne znam iz kojeg razloga) i deli poklone deci po celom svetu? Tu mu pomazu i vilenjaci, ako se dobro secam... Prikazivao se 90-ih na HRt-u... Bila bih zahvalna ako znate neku informaciju
MaliCvrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 19:58   #2751
Quote:
MaliCvrcak kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Da li se neko seca starog crtanog filma o decaku koji zameni Deda Mraza (ne znam iz kojeg razloga) i deli poklone deci po celom svetu? Tu mu pomazu i vilenjaci, ako se dobro secam... Prikazivao se 90-ih na HRt-u... Bila bih zahvalna ako znate neku informaciju
Mene taj opis podsjeća na: https://www.youtube.com/results?sear...g+to+Town+1970
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:18   #2752
Quote:
Blue Marine kaže: Pogledaj post
Blue Marine, hvala ali nije to, ovaj moj je bas nacrtano, a ovde su figurice Ne mogu nigde da nadjem, vidim da vec ostoji post o tom crtanom (bar mislim da je taj u pitanju) i niko nista nije odgovorio... Hvala u svakom slucaju
MaliCvrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 01:05   #2753
Quote:
MaliCvrcak kaže: Pogledaj post
Blue Marine, hvala ali nije to, ovaj moj je bas nacrtano, a ovde su figurice Ne mogu nigde da nadjem, vidim da vec ostoji post o tom crtanom (bar mislim da je taj u pitanju) i niko nista nije odgovorio... Hvala u svakom slucaju
ovo?
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:31   #2754
Quote:
50footWomen kaže: Pogledaj post
... mislim da je bio na hrt2. ... Sjecam se da su glavni likovi koji su bili dobri zivjeli u kucici na stablu.
Po ovome što je navedeno, meni su to Ewoksi?
Ovo ostalo mi se ne uklapa u opis.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 02:07   #2755
Quote:
50footWomen kaže: Pogledaj post
Nakon toliko vremena ne vjerujem da ce itko odgovorit, al ajde, nada umire posljednja.
Muci me to vec godinama. Gledala sam crtic, mislim da je bio na hrt2. Ne znam zapravo ni jel imao epizode il je bio dugometrazni.
Uvodna spica je u jednom trenutku prikazivala neki kamen ili otok u obliku lubanje. Oko toga je bila magla. Sjecam se da su glavni likovi koji su bili dobri zivjeli u kucici na stablu. Cijeli crtic je dosta mracan u smislu boja, siva, tamno plava i tak to. Znam da nisam dala previse informacija al ako ikome zvuci poznato nek kaze
Hvala unaprijed!
Nemam pojma, ali da nisu ewoksi možda? Ili bipsići .

edit: evo i kolega tipuje na ewokse, tek sad vidjeh .
dredder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:06   #2756
kako se zove onaj neki animarini crtic o nekom jajetu koje hoda i ide u neke avanture. Na pocetku crtica se vidi cijeli zuto obojeni grad u kojem on(o) zivi, a na kraja taj gospodin jaje pada ili se penje po nekakvom zidu kod nekog dvorca
sludgeballer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:28   #2757
Quote:
50footWomen kaže: Pogledaj post
Nakon toliko vremena ne vjerujem da ce itko odgovorit, al ajde, nada umire posljednja.
Muci me to vec godinama. Gledala sam crtic, mislim da je bio na hrt2. Ne znam zapravo ni jel imao epizode il je bio dugometrazni.
Uvodna spica je u jednom trenutku prikazivala neki kamen ili otok u obliku lubanje. Oko toga je bila magla. Sjecam se da su glavni likovi koji su bili dobri zivjeli u kucici na stablu. Cijeli crtic je dosta mracan u smislu boja, siva, tamno plava i tak to. Znam da nisam dala previse informacija al ako ikome zvuci poznato nek kaze
Hvala unaprijed!
i ja sam prvo pomislio na ewokse, ali oni su "živih boja", a uvodnu špicu sa kamenomu u obliku lubanje vežem pak uz He Man-a, ali tamo je isto cijeli spektar svijetlih boja i nema kućice na stablu

jesu li ti glavni likovi ljudi ili životinje?
crotemplar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:34   #2758
Quote:
sludgeballer kaže: Pogledaj post
kako se zove onaj neki animarini crtic o nekom jajetu koje hoda i ide u neke avanture. Na pocetku crtica se vidi cijeli zuto obojeni grad u kojem on(o) zivi, a na kraja taj gospodin jaje pada ili se penje po nekakvom zidu kod nekog dvorca
Humpty Dumpty?

https://www.youtube.com/watch?v=Z--Umd_IjlQ

i starija verzija crtića

https://www.youtube.com/watch?v=kLrAHKwHxlQ
crotemplar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 22:59   #2759
juggalo, hvala nije ni to ovo je vec postavio jedan clan, mozda nekom od vas bude poznatije po opisu. Ako sam dobro razumela, mislimo na isti crtani film.

Quote:
Diana27 kaže: Pogledaj post
Zna netko možda kako se zove onaj božićni crtić u kojem dječak postane djed mraz? Okupi ekipu vilenjaka i oni dijele darove.
Znam scenu gdje je zarobljen u ledu i jedan od vilenjaka ga spasi, pa mu onda pokažu svoju radionicu. Ako se itko sjeća...
MaliCvrcak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 14:08   #2760
Quote:
MaliCvrcak kaže: Pogledaj post
juggalo, hvala nije ni to ovo je vec postavio jedan clan, mozda nekom od vas bude poznatije po opisu. Ako sam dobro razumela, mislimo na isti crtani film.
?
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.