Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2010., 21:21   #1721
rimokatolik sam i vjeruj mi nokada nisam vjerovo u to.zivim u duhu vjere ali sto ddalje to gore jednostavno nemogu objasnit puno stvari.jer nikako na zelenu granu jer kada dodemo ponovo na cilj nešto nas vrati na start i ispoetka samo svaka staza sve teza i teza i tonemo sve dublje i dublje a nema logivnog objasnenja.
marac66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 21:49   #1722
Quote:
marac66 kaže: Pogledaj post
rimokatolik sam i vjeruj mi nokada nisam vjerovo u to.zivim u duhu vjere ali sto ddalje to gore jednostavno nemogu objasnit puno stvari.jer nikako na zelenu granu jer kada dodemo ponovo na cilj nešto nas vrati na start i ispoetka samo svaka staza sve teza i teza i tonemo sve dublje i dublje a nema logivnog objasnenja.

S obzirom da je osobni problem..ne bih ovako javno. Odogovorit ću na pp.
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 12:34   #1723
uvjek će biti mišljenja i za i protiv..
ali najsigurnije je naći pouzdane i prave osobe i provjeriti..
ni ja nisam vjerovala u takve stvari..ali jedno zlo za drugim,,iz čista mira ne može biti normalno...
a kad sam saznala..zamalo je bilo prekasno.
liliana76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 13:27   #1724
Liliana 76...htio bi te nesto pitat..mislim da bi mi mogla pomoc.......imas pp..ili da mi se nekak drugacije javis..thanx
sisell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:06   #1725
Jedno pitanje za vas sve..
Kako znati da si pod urokom?koji su to znakovi?ali ono da nema nimalo sumnje?
Iskreno ja sam malo skeptik što se toga tiče,ali neko vrijeme u mojoj kući se dešavaju razne stvari ,ono mislim si loš aj period i to..al nekako mi se čini da je malo ipak previše.Godina dana je ipak malo previše....Kakvi su to ljudi,ma neljudi koji čine takvo zlo,Bože sačuvaj me od toga..užas....
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:33   #1726
čitajući ove postove, nagnalo me da ispričam svoju priču (ako je tu bilo što uopće)

bila sam u vezi, nije trajala dugo, ali je bila burna u pozitivnom ali i negativnom. istovremeno smo se voljeli i mrzili, baš iz krajnosti u krajnost.

on je bio iz totalno druge sredine, mentaliteta.. prvi susret sa njegovom mamom mi je bio koma. uvijek me nekako izolirala kao glupu purgericu, dok je druga "snaha" od buraza bila bajna sve naj...

ona je došla u zagreb s namjerom da svog sina odvede(on je imao tada 28, a ja 22)...i uspjela je, nakon savršene večere za moj rođendan, drugo jutro smo prekinuli. otišao je "doma" iselio se. otišli su zajedno..

od tada mi je sve krenulo naopačke, bolesti, baka, pa tata. na hitnoj smo bili kao doma. ja sam pala na 46 kila (visoka sam 175) a jela sam..završila na rebru. poslije toga sam dva put ležala u bolnici zbog upale pluća, pa gripe. baka je postala dementna, tata je slomio nogu. iako smo uvijek bili dobrostojeći, tad smo jedva preživljavali. izdatci su dolazili sami od sebe, sve je počelo rikavati od auta do kućanskih aparata. onda sam ja završila u petrovoj na hitnoj operaciji jajnika.

nebi mi bilo ništa sumnjivo da mama nije rekla da je to njegova mama zacoprala, proklela me, šta sam joj odvela sina..(čak je i često znala pričati kako je tamo iz dalmatinske zagore gdje je živjela u sselu uvijek bilo tih vračara i inih baba)

kako se sve odpetljalo neznam. već sam dugo u sretnoj i zdravoj vezi, normalne težine. moji starci su sretni, mogu si sve priuštiti ponovo. konačno se osjećam živom, odselila sam se iz stana u kojem sam živjela sa njim. i sve je krenulo prema bolje. javio mi se čak bio jednom da mu je to bila najveća greška u životu što je otišao, ja sam mu odgovorila da sam okrenula novu stranicu u životu i da me jednostavno pusti na miru.

dali je to bilo copranje ili što neznam ali znam da nikome nebi to poželjela. eto toliko od mene .. pozz
ninocka23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:25   #1727
.

oni koji imaju iskustva, zamoljavavam za kakav kontakt ili preporuku za nekoga ko bi znao reci da li sam pod urokom ili ne. unapijed zahvaljujem!
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 23:16   #1728
UROCI; MAGIJA; SKIDANJE

Kome se obratiti za pomoć ako imate problema sa urokom? KAKO OCIJENITI DA JE OSOBA PRAVA? Previše je šarlatana oko nas koji se kite znanjem kojeg ne posjeduju.
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 23:33   #1729
Skidanje uroka

Vaša iskustva bi mi stvarno pomogla da pokušam naći pravu osobu. Oni koji su garantirali pomoć su očito samo dobro naplatili veliko NIŠTA. Bila sam kod Samira koji redovito odsjeda u Opatiji u hotelu, nekih vidovnjačkih sposobnosti ima ali dar skidanje uroka definitivno ne. Zatim u Karlovcu kod Muje, koji je isto napravio veliko NIŠTA i dobro naplatio tobožnje skidanje. Obojica su garantirala uspjeh, desilo se to da nakon godine dana što nisam poduzela ništa problem je preko noći postao prevelik i pretežak. Sad se očajnički dajem u potragu za pravom osobom jer vjerujem da postoji.Kad pomislim koja sam budala bila i kako sam lakovjerno slušala kako će urok nakon što poprskam donji veš, i nosim fotokopirani zapis nestati. Jedino što je nestalo bilo je bačenih otprilike 2 000 kn.
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 00:35   #1730
Ne znam sta da kazem osim da verujem i iskustveno mogu da potvrdim da postoji i urok i magija...a ljudi su iz sopstvenog ocaja ili pak zlobe spremni svasta da urade...

Ne znam koliko je tacno...tj. da li je tacno...ali sam ja skoro bila kod izvesnog Muje u Valjevu, covek naplacuje koliko mu se da...cula sam preko nekog svog prijatelja...

uglavnom on je meni gledao u ugljevlje i formirao se precizan krst od ugljevlja koje je palo u tu cinijicu sa vodom...i rekao - tebi je neko zakopao beleg u grob...ti napravis jedan korak i petnaest unazad...udarilo ti na zdravlje i mir...Pitala sam da li treba ponovo da dodjem on kaze ne...jer je obajao tu vodu i ne znam ni ja sta...
i rece sta treba da uradim...jesam uradila...ali ucinak vam jos ne mogu reci...
ugl. neke stvari se jesu pocele desavati, e sad da li ih vezivati za to ili ne ne znam...

znam samo da sam pitala izvesnu zenu koja mnogo vise barata kojekakvim stvarima (gleda u ciganske karte i tarot) da se efekti skidanja mogu videti tek nakon 6 meseci...i to me je iznenadilo...

tako da od sarlatana slaba vajda samo razocarenje...

a posto sam skeptik spremam se da ponovo odem, pa posto po mojoj pretpostavci tesko da ce se setiti da sam bila, tj. nadam se da nece ako napravim neku pauzu... i sta mi je rekao...da jednostavno "proverim" i ako opet kaze isto...znaci puj pike cela prica

a da postoje pravi postoje...ali kako doci do njih? Ne znam..
interglossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 08:51   #1731
Quote:
interglossa kaže: Pogledaj post
Ne znam sta da kazem osim da verujem i iskustveno mogu da potvrdim da postoji i urok i magija...a ljudi su iz sopstvenog ocaja ili pak zlobe spremni svasta da urade...

Ne znam koliko je tacno...tj. da li je tacno...ali sam ja skoro bila kod izvesnog Muje u Valjevu, covek naplacuje koliko mu se da...cula sam preko nekog svog prijatelja...

uglavnom on je meni gledao u ugljevlje i formirao se precizan krst od ugljevlja koje je palo u tu cinijicu sa vodom...i rekao - tebi je neko zakopao beleg u grob...ti napravis jedan korak i petnaest unazad...udarilo ti na zdravlje i mir...Pitala sam da li treba ponovo da dodjem on kaze ne...jer je obajao tu vodu i ne znam ni ja sta...
i rece sta treba da uradim...jesam uradila...ali ucinak vam jos ne mogu reci...
ugl. neke stvari se jesu pocele desavati, e sad da li ih vezivati za to ili ne ne znam...

znam samo da sam pitala izvesnu zenu koja mnogo vise barata kojekakvim stvarima (gleda u ciganske karte i tarot) da se efekti skidanja mogu videti tek nakon 6 meseci...i to me je iznenadilo...

tako da od sarlatana slaba vajda samo razocarenje...

a posto sam skeptik spremam se da ponovo odem, pa posto po mojoj pretpostavci tesko da ce se setiti da sam bila, tj. nadam se da nece ako napravim neku pauzu... i sta mi je rekao...da jednostavno "proverim" i ako opet kaze isto...znaci puj pike cela prica

a da postoje pravi postoje...ali kako doci do njih? Ne znam..
Pozdrav veliki , šarlatana ima jako puno, kontaktirala sam i propitkivala se na razne strane, nisam odustala jer vjerujem da će se prava osoba naći. Problem je što ljudi premalo pričaju o tim stvarima i ne usude se priznati da su prevareni. Taj Mujo iz Karlovca ima čak i registrirani obrt DENI, znači netko mu je dao dozvolu da javno VARA ljude. Usudim se to reći javno a isto bi ponovila i pred njim. Za uslugu i tobožnje skidanje nije izdao račun, a ja glupača što je najžalosnije nisam ga ni zatražila. Čovjek ima snop fotokopiranih papirića na kojima je otisnuti tekst, svi ti papirići su slični, piše imena i zamotava u trokut i lijepi crvenim selotejpom. Daje upute kako upotrijebit te papire, i naravno obećava kako je sve riješeno. Znam da takvih Muja i Mujota ima jako puno i ako sam samo jednu osobu koja pročita ovaj tekst pokolebala da ipak ne ide k njemu, uradila sam puno. Neželim da se nekom dogodi iskustvo kao meni. Što je najgorE k njemu sam otišla puna povjerenja i sa sobom povela svojeg partnera, jer znamo oboje da smo pod djelovanjem uroka. Nakon odlaska k njemu veza u kojoj sam, bila je ozbiljno poljuljana, moje drago biće bilo je prepuno blokade i apatije. Naravno tad sam reagirala i odmah prozvala dotičnog gospodina koji je rekao kako je to sasvim normalno, jer proces čišćenja traje. Meni se dogodilo ogromno oteknuće zuba i svatko bi rekao pa daj , što pričaš pa to je normalno da te zaboli i otekne zub. A ja znam da to ipak nije bilo slučajno jer slučajnosti NE POSTOJE!
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 09:03   #1732
[QUOTE=liliana76;29125922]moram iz vlastitog iskustva reći da postoje takvi ljudi....ja sam godinala "lutala" i tražila izlaz iz groznog stanja i situacije...nailazila samo na one šarlatane koji čekaju lovu na sunce
ali poslije dugog lutanja naišla sam na ženu koja to radi za džabalesku...
u Našicama je,ide se samo po preporuci,,sjajna divna žena,čim ju vidite odmah osjećate neki mir,,spokoj,,,
žena moli samo i to samo za dana...ništa po mraku.
Otkrila mi je da sam pod urokom od svoje 14 ili 16-te godine...ne pamtim,to je bilo prije 3 godine...a tada sam imala 31 g, dakle skoro pola života.
sve je objasnila lijepo,rekla što da uradim,,,neću iznositi,,da ne gnjavim,duga je priča, išla sam 3 puta,,ona se molila tamo i molila poslije toga...
doprinjela jeda budem bolje,,ali s obzirom da je urok star..što je stariji teže se skida/to je točno) otišla sam i u Bosnu,,,riješila se svega...
priča sa urokom je katarsrofalna,,nikad o ovom do sada nisam pričala,zna za to samo moja najbolja frendica..dakle,,i bosnu 2 puta,,isto skidaju ne traže novac...a kod te žene zbog težine barem desetak puta bih išla još..a to mi predugo bilo vremenski..

uvjek je bilo onih koji vjeruju i onih koji ne vjeruju u uroke,ali oni zaista postoje..kažu ako ne vjeruješ..neće te zadesiti..pa sa 14 god. nisam ni znala maltene da ta riječ postoji a kamoli da sam sama to prizvala...da tako kažem


p.s. pozdrav svima,,nova sam ovdje i lijepo je dijeliti svoja iskustva o tome.[/Q

Dali je moguće doznat ime i adresu te žene iz Našica, jako mi je hitno, ne toliko zbog mene koliko zbog mog partnera koji je u teškom stanju. Molim te, željela bi stupti sa tom ženom u kontakt!
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 02:47   #1733
bok svima....ovakoo nisam vjerovala u takve price ali kad se covjek opece ili uvjeri onda stvarno pocne vjerovat....slucaj je ovakoo ....o mojoj sestri se radi ...ima svekrvu koja joj zna gatat iz graha i zena pogada samo takoo..ali je veliki problem sto je velika vjernica...lize oltare o-24...kako ja kazem svaka cast svakome..ali sta je pretjerano ja pretjeranoo...pocele su joj se lose stvari dogadat..imala je sa svojom kcerkom problema..pa njoj sa zdravljem pa na sljaci ..ma kako da kazem zivi horor...kako radim u ducanu normalno..dosle su mi dvije ko romkinje i kad sam ovoj naplacivala sta je kupila uzela me je za ruku i samo pocela pricat o moj proslosti ..pa o sestri i njenoj kcerki..skamenila sam se ...i kao rekla mi sta da na pravim za sebe ..al za seku je rekla da ispod tepiha ima urok..koji joj je bacila svekrva...ziva istina ..i bio je...grah jebeni....dan danas nemogu vjerovat pa sta je to moguce..jer sam tip osobe ne vjerujem dok ne vidim ili ne cujem....i onda smo isle na razne seanse da se maknu sa nas uroci...))
ti-na is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 17:02   #1734
Pogledajte

Dosta sam ovih dana čačkala po internetu i naišla na jednu stranicu kažu besplatno skidanje uroka! Pogledajte, pročitajte, zanima me vaše mišljenje.....uroci.webs.com
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 19:19   #1735
Quote:
ljubicar kaže: Pogledaj post
Dosta sam ovih dana čačkala po internetu i naišla na jednu stranicu kažu besplatno skidanje uroka! Pogledajte, pročitajte, zanima me vaše mišljenje.....uroci.webs.com
Citiram : Ostalo se naplaćuje zbog pokrića troškova rada i potrebiti materjala za izvođenje obreda.

Baš me zanima koliki su to troškovi. Da ne bi ispalo kao prodaja određenih parfema koji su besplatni no troškovi obrade i poštarina dođu oko 150 kuna
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2010., 23:23   #1736
I ja sam radoznala što se krije iza toga, vjerujem da se takve stvari zaista nebi trebale naplaćivati, osim eventualnih troškova nekog materijala. Znam da su za tobožnja skidanja uroka naplaćivane cifre od jedne tisuće naviše.
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 09:45   #1737
moje iskustvo

Evo da se i ja priključim sa svojim iskustvom. U kući smo stalno imali neke probleme, pa sam tako po preporuci više ne znam ni koga krenula numerologu. Već 4 godine povremeno po potrebi idemo k njoj. Žena je numerolog, izračunava nešto po datumima rođenja, zatim to ako treba spaja s tarot kartama ako nešto nije jasno (ima ih barem 5 špilova) onda gleda u neku knjigu, piše zapise i utiskuje neki rastopljeni kamen. Jedan zapis 400 kn. Obično ih treba 3 jer je situacija uvijek loša, nepredvidiva, crna magija i sl. E sad u ove 4 godine nešto je krenulo na bolje sad ne znam jel bi to i bez tih zapisa. Što se tiče čitanja iz karti nešto pogađa, nešto ne s tim da vrijeme nekih događanja ne može pogoditi ni pibližno (fula po dvije godine). Tata mi je sad stvarno jako bolestan unatoč svim zaštitama i zapisima. Bojim se odustati od svega toga jel mislim da mu moglo biti i gore (ipak se radi o životu), ali već gubim strpljenje, a da ne govorim koliko je do sad otišlo novca. Da se radi o nekim glupostima, tipa dileme u ljubavi i sl., a ne o životu, sigurno ne bih išla. E da trenutno smo u fazi da moram dolaziti svaki mjesec.
biljanabiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 09:54   #1738
Quote:
biljanabiba kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja priključim sa svojim iskustvom. U kući smo stalno imali neke probleme, pa sam tako po preporuci više ne znam ni koga krenula numerologu. Već 4 godine povremeno po potrebi idemo k njoj. Žena je numerolog, izračunava nešto po datumima rođenja, zatim to ako treba spaja s tarot kartama ako nešto nije jasno (ima ih barem 5 špilova) onda gleda u neku knjigu, piše zapise i utiskuje neki rastopljeni kamen. Jedan zapis 400 kn. Obično ih treba 3 jer je situacija uvijek loša, nepredvidiva, crna magija i sl. E sad u ove 4 godine nešto je krenulo na bolje sad ne znam jel bi to i bez tih zapisa. Što se tiče čitanja iz karti nešto pogađa, nešto ne s tim da vrijeme nekih događanja ne može pogoditi ni pibližno (fula po dvije godine). Tata mi je sad stvarno jako bolestan unatoč svim zaštitama i zapisima. Bojim se odustati od svega toga jel mislim da mu moglo biti i gore (ipak se radi o životu), ali već gubim strpljenje, a da ne govorim koliko je do sad otišlo novca. Da se radi o nekim glupostima, tipa dileme u ljubavi i sl., a ne o životu, sigurno ne bih išla. E da trenutno smo u fazi da moram dolaziti svaki mjesec.
Nekako mi se čini da ipak osoba kojoj ideš nije prava, gle neki moj osjećaj mi veli da onaj tko može zaštititi od uroka to napravi jednom i za sav život, dakle stvori barijeru da ukoliko bi ti netko i pokušao napraviti nešto, ta energija koju bi poslao bi se odbila od tebe i vratila u pravcu iz kojeg je poslana. Sigurna sam da mnogi od tih takozvanih vidovnjaka zloupotrebljavaju svoj dar, i muzu novac! Neke stvari se trebaju dogoditi sudbinski i oni to vide, namjerno stvore škripu da te usmjere na svoju pomoć i onda sudbinu i ishod prepisuju sebi! Jer su napravili ovo i ono, treba zaista biti oprezan čiju energiju puštati da vam radi.
__________________
ljubicar
ljubicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 13:53   #1739
Quote:
leona_lewis kaže: Pogledaj post
zanima me da li ste čuli za situacije, ili to čak i proživjeli, da ste bili urečeni?
Ja nikad nisam vjerovala u uroke, vještice i slične stvari dok mi poznanica nije ispričala nešto jako čudno.
Dakle, tvrdi da je njeni susjedi žele ureći (s kojima je u jako dobrim odnosima)
Nalazi neke čudne stvari po kući - jaje zakopano u cvijet, pileće kosti itd..
Čuje čudne zvukove na tavanu. Pošto ih oni redovito posjećuju, nakon njihova odlaska se čuju čudni zvukovi na tavanu koji traju cijelu noc.
Primjetila je i da su susjedi promijenili ponašanje, čudno se pogledavaju i svaki put moraju sjediti jedan pored drugog. Primjetila je da nešto kriju.
Što vi mislite o tome, što bi trebali napraviti, da li da uopće povjerujem u tu priču?
No poznanica je poprilično sigurna u to, da već razmišlja i o prodaji kuće.
Zanima me vaše mišljenje, ili iskustva?
Neka poznanica stavi ispod otirača na kućnom pragu zrna crnog papra da nikad preko istog ne prijeđu oni koji njoj zlo žele!
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 13:55   #1740
Quote:
ti-na kaže: Pogledaj post
bok svima....ovakoo nisam vjerovala u takve price ali kad se covjek opece ili uvjeri onda stvarno pocne vjerovat....slucaj je ovakoo ....o mojoj sestri se radi ...ima svekrvu koja joj zna gatat iz graha i zena pogada samo takoo..ali je veliki problem sto je velika vjernica...lize oltare o-24...kako ja kazem svaka cast svakome..ali sta je pretjerano ja pretjeranoo...pocele su joj se lose stvari dogadat..imala je sa svojom kcerkom problema..pa njoj sa zdravljem pa na sljaci ..ma kako da kazem zivi horor...kako radim u ducanu normalno..dosle su mi dvije ko romkinje i kad sam ovoj naplacivala sta je kupila uzela me je za ruku i samo pocela pricat o moj proslosti ..pa o sestri i njenoj kcerki..skamenila sam se ...i kao rekla mi sta da na pravim za sebe ..al za seku je rekla da ispod tepiha ima urok..koji joj je bacila svekrva...ziva istina ..i bio je...grah jebeni....dan danas nemogu vjerovat pa sta je to moguce..jer sam tip osobe ne vjerujem dok ne vidim ili ne cujem....i onda smo isle na razne seanse da se maknu sa nas uroci...))
I jesu li seanse uspjele?
Inače kad romkinje gataju po selu, od svakog čuju po nešto o drugome tako da im je lakše predviđati budućnost.
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.