Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2012., 21:41   #1001
Opet tebe hvata Mistik, ajme! Sjećam se dobro pratili smo tvoje drame i tete koje su ti rekle da je to što kažeš da je, pa tvoje iluzije da ćeš s njim u brak i da ti to baš ne smeta dapače. Pa eto, bilo bi lijepo kad bi prestala opet isto govoriti jer očito te to još kopka i muči.
Što se tiče tarot linija tu bi se ajdemo reći jednu trećinu složila, ali ima ih koji znaju svoj posao pa bi rekla Iris, Tina, Vesna, Viktorija, i meni sasma točna Radmila. Ima i šarlatana.
A najveći šarlatan i varalica i mlatimudant je sigurno gospodin koji nije zaslužio tu titulu Stjepan Štef Vrbanac kojeg ti reklamiraš.
Za njega bi ja i sve moje frendice mogle reći isto FUJ NIKAD VIŠE pa šutimo.
Ja volim da mi neko osobno pogleda tarot ali jbg nekad imam a nekad nemam mogućnosti i svakako preporučam svima gore navedene tete i Reno1963 s foruma, a ti prije nego nešto napišeš dobro promisli da ne bi sad iz arhiva vadili postove kojima sama sebe opovrgavaš jer si prije i za tog dečka i tete mnogo drugih stvari rekla.
Sretno ti bilo i PAMETNO.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:06   #1002
Meni se za sada sve ostvaruje prema Tininim predviđanjima. I danas sam eto iskreno pozitivno šokirana točnošću njenih čitanja. Iako je sve govorilo kako će se situacija odviti suprotno od onog što mi je Tina rekla, desilo se upravo onako kako mi je rekla.
Stoga, stvarno sve pohvale s moje strane za nju, kako za točnost tako i za stvarno super savjete koje od nje dobijem.
dinamovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:12   #1003
Quote:
vjevericalena kaže: Pogledaj post
Opet tebe hvata Mistik, ajme! Sjećam se dobro pratili smo tvoje drame i tete koje su ti rekle da je to što kažeš da je, pa tvoje iluzije da ćeš s njim u brak i da ti to baš ne smeta dapače. Pa eto, bilo bi lijepo kad bi prestala opet isto govoriti jer očito te to još kopka i muči.
Što se tiče tarot linija tu bi se ajdemo reći jednu trećinu složila, ali ima ih koji znaju svoj posao pa bi rekla Iris, Tina, Vesna, Viktorija, i meni sasma točna Radmila. Ima i šarlatana.
A najveći šarlatan i varalica i mlatimudant je sigurno gospodin koji nije zaslužio tu titulu Stjepan Štef Vrbanac kojeg ti reklamiraš.
Za njega bi ja i sve moje frendice mogle reći isto FUJ NIKAD VIŠE pa šutimo.
Ja volim da mi neko osobno pogleda tarot ali jbg nekad imam a nekad nemam mogućnosti i svakako preporučam svima gore navedene tete i Reno1963 s foruma, a ti prije nego nešto napišeš dobro promisli da ne bi sad iz arhiva vadili postove kojima sama sebe opovrgavaš jer si prije i za tog dečka i tete mnogo drugih stvari rekla.
Sretno ti bilo i PAMETNO.
Nije bilo prije dvije godine nego prije 6 mjeseci samo cu taj navod ispravit, vidi se koliko zaboravlja
tina 64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:17   #1004
Moje preporuke za Anu-Heru, kontaktiram je svakih nekoliko mjeseci, sve je do sada bilo kako je rekla, a bilo je velikih zakreta na poslu, i mjestu stanovanja, uopće nisam očekivala da će se tako dogoditi, a ispalo je baš onako kako je rekla.
Još neke tete su mi pogodile ali to je bilo davno.
Potpuno mi fulala Tina, Nera, Dunja...samo ih jednom kontaktirala prije godinu i nikad više.
Melly@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 22:47   #1005
Quote:
Melly@ kaže: Pogledaj post
Moje preporuke za Anu-Heru, kontaktiram je svakih nekoliko mjeseci, sve je do sada bilo kako je rekla, a bilo je velikih zakreta na poslu, i mjestu stanovanja, uopće nisam očekivala da će se tako dogoditi, a ispalo je baš onako kako je rekla.
Još neke tete su mi pogodile ali to je bilo davno.
Potpuno mi fulala Tina, Nera, Dunja...samo ih jednom kontaktirala prije godinu i nikad više.

Drago mi je što si našla nekog tko ti paše, ipak dosta toga ovisi i o nama i energiji prema kojoj s nekim "klikneš" ili ne. Svi smo mi različiti, pa je nemoguće da nam svima pašu iste tete. puno toga ovisi i o našem pristupu tarotu.
dinamovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 01:02   #1006
Quote:
tina 64 kaže: Pogledaj post
Nije bilo prije dvije godine nego prije 6 mjeseci samo cu taj navod ispravit, vidi se koliko zaboravlja
to ljetos je nula naspram onoga što je bilo prije dvije godine. dakle, vrbanec me izvukao iz govana PRIJE DVIJE GODINE
što se njega tiče - ne znam samo zašto biste imale nešto protiv....dajte neki argument kojim ćete potkrijepiti tu svoju tvrdnju jer ovo nema smisla...
ja sam ostala paf kad mi je taj tip znao reć na osnovi samo njegovog imena i prezimena da od nas ništa jer je on - peder kako li je to mogao znat?? a za mog sadašnjeg dečka s kojim btw i živim već tri mjesca - znao je da ima I BRATA I SESTRU - opet, pitam-KAKO??? čovjek sve vidi i zna.
ne reklamiram ga nego samo iznosim iskustvo da mi je čovjek pomogao, pa ukoliko ima ljudi koji traže pomoć-neka kontaktiraju njega
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 01:20   #1007
O tu smo Mistik
eto ti ga na opet idiot i varalica Vrbanec ili kako god se on zove, djedica u bjelome . Ma nek dobijem ban sada, slobodno, ali daj molim te, jel to tebe sezonski hvataju napadaji pa nas ovdje sve skupa hebeš.
I ljetos si proživaljavala dramu s tim svojim je/nije peder pa ti nije niko vidio da jest a ti misliš da jest, pa ti je netko ipak vidio. I gle, sad već živiš s nekim, nije moje ulaziti u tvoju privatnost, ali iznijela si je pa ću reći: onako prilično obećavajuća karakteristika: najprije umirati za nekim gayom, biti spremna na sve, čak i na neseksulani život u braku, e ma nema koga nisi nazvala od puste ljubavi izgaranja za njega, i evo u tvojem prvom, drugom postu nakon dugog vremena, opet o njemu pišeš i prvo njega spominješ, a onda se poput prave djevojke uvališ drugome u krevet za par mjeseci poznanstva. Mudro i moralno nema šta, lijepo te mamica odgojila. Pa kad ti isti slomi srce, onda će biti Pomagaj teta Tina, pomagaj gdje je tarot. Ali, fakat, pardon, onda će biti: Monsieur Vrbaanac nešto ste sjebali! Iz iskustva kažem da onaj tko treba pomoć za završiti psihijatru može kontaktirati njega, u tom slučaju javite mi se, dobijete broj odmah. Nezrela si curo: kažeš "Čovjek sve vidi i zna!" Takav čovjek ne postoji jer samo bog sve vidi i zna, ako u njega vjerujemo, ako ne onda kažemo priroda je svemoćan stroj a ne čovjek.E moja Mistik
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 09:56   #1008
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
to ljetos je nula naspram onoga što je bilo prije dvije godine. dakle, vrbanec me izvukao iz govana PRIJE DVIJE GODINE
što se njega tiče - ne znam samo zašto biste imale nešto protiv....dajte neki argument kojim ćete potkrijepiti tu svoju tvrdnju jer ovo nema smisla...
ja sam ostala paf kad mi je taj tip znao reć na osnovi samo njegovog imena i prezimena da od nas ništa jer je on - peder kako li je to mogao znat?? a za mog sadašnjeg dečka s kojim btw i živim već tri mjesca - znao je da ima I BRATA I SESTRU - opet, pitam-KAKO??? čovjek sve vidi i zna.
ne reklamiram ga nego samo iznosim iskustvo da mi je čovjek pomogao, pa ukoliko ima ljudi koji traže pomoć-neka kontaktiraju njega
Sto si onda sve tete na tarotu zvala i dobrano izmaltretirala,a i tu na forumu si bila TOP tema samo se pricalo o tome jeli ili nije gay, ako te je taj gospodin i prije dvije godine izvukao kako rekla i da sve zna.

Na tvom mjestu bi ja odma otisla na kod njega i nebi okolo zivkala i maltretirala ljude.
tina 64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 10:40   #1009
Pozdrav veselom i pozitivnom drustvu
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 13:39   #1010
Quote:
dinamovka kaže: Pogledaj post
Drago mi je što si našla nekog tko ti paše, ipak dosta toga ovisi i o nama i energiji prema kojoj s nekim "klikneš" ili ne. Svi smo mi različiti, pa je nemoguće da nam svima pašu iste tete. puno toga ovisi i o našem pristupu tarotu.
Baš to, ovisi i o raspoloženju, mislima...
Samo neke koje sam zvala prije prvi put su mi rekle sve točno, drugi put nakon par mjeseci totalno fulale!?Pa mi nije jasno kako sad tako?!
Nisam ja Heru puno ni zvala nego samo 2 puta,u razmaku od 6 mj. pa je sve ispalo kako je rekla oba dva puta.
Inače tarot zovem ponekad isključivo radi budućih predviđanja, jer sadašnja situacija mi je itekako jasna kao i karakteri osoba.
Melly@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 14:25   #1011
Pozdrav svima. Preporučam Vesnu, žena radi od doma i preko telefona, ja sam jako, jako zadovoljna sa njom, ako je netko zainteresiran neka mi se javi na privat za broj.
__________________
Znaš li što ću ja postati kada odrastem, za tvoju ljepotu, svijete? Ja kada odrastem jako velika, ja ću postati dijete..
Lilith Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 16:48   #1012
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
ja u taj tarot nema šanse da više ikad vjerujem niti da više IKAD nazovem ijednu liniju.....nema teoretske šanse. zgadili su mi se...
sve i jedna mi predvidjela vezu s dečkom za kojeg se na kraju ispostavilo da - ima dečka dakle, uvjeravale su me kako me VOLI i to SNAŽNO dečko koji je ne gay nego PEDERČINA. Kad sve zbrojim potrošila sam barem 2.000 kn na njihove budalaštine....mogla sam si garderobu obnovit za te novce užas, ne ponovilo se.
ako mi kad zatreba otići ću osobno do neke vidovnjakinje i s njom porazgovarat u četiri oka ili nazvat gospodina stjepana vrbanca koji je mene prije 2 godine izvukao iz govana, a i masu drugih ljudi još
ne znam kako uopće netko može vjerovat u taj tarot..... a kad smo kod te tanje koju se vidim hvali u zadnje vrijeme - meni je bila toliko uvjerljiva da mi je govorila da se u njegovom životu pojavila neka cura iz prošlosti koja je nekog vatrenog znaka u horoskopu i kako mu to nije samo prijateljica....dakle,htjela mi reć da je čovjek valjda u vezi ili šta?!?!? eto,ona je jedina to rekla da od veze s pederom ništa jer zamislite-ima curu.... drugi put je naravno promijenila priču i rekla kako on mene smatra dobrim materijalom za vezu i kako bi tu moglo nešto bit............ aaaaaaaaaaaaa! fujjj! NIKAD VIŠE.
Koliko se sjecam Hera ti je pogodila!
Samo si ti to ocito zaboravila...
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 17:21   #1013
Koliko vidim, svi hvalite Anu-Heru. Ne znam dal ju je itko popljuvao; bit će da je stvarno super! Jel ona radi samo preko linije ili se može i osobno otići do nje? Koja je cijena? Tnx.
nicole76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:00   #1014
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
O tu smo Mistik
eto ti ga na opet idiot i varalica Vrbanec ili kako god se on zove, djedica u bjelome . Ma nek dobijem ban sada, slobodno, ali daj molim te, jel to tebe sezonski hvataju napadaji pa nas ovdje sve skupa hebeš.
I ljetos si proživaljavala dramu s tim svojim je/nije peder pa ti nije niko vidio da jest a ti misliš da jest, pa ti je netko ipak vidio. I gle, sad već živiš s nekim, nije moje ulaziti u tvoju privatnost, ali iznijela si je pa ću reći: onako prilično obećavajuća karakteristika: najprije umirati za nekim gayom, biti spremna na sve, čak i na neseksulani život u braku, e ma nema koga nisi nazvala od puste ljubavi izgaranja za njega, i evo u tvojem prvom, drugom postu nakon dugog vremena, opet o njemu pišeš i prvo njega spominješ, a onda se poput prave djevojke uvališ drugome u krevet za par mjeseci poznanstva. Mudro i moralno nema šta, lijepo te mamica odgojila. Pa kad ti isti slomi srce, onda će biti Pomagaj teta Tina, pomagaj gdje je tarot. Ali, fakat, pardon, onda će biti: Monsieur Vrbaanac nešto ste sjebali! Iz iskustva kažem da onaj tko treba pomoć za završiti psihijatru može kontaktirati njega, u tom slučaju javite mi se, dobijete broj odmah. Nezrela si curo: kažeš "Čovjek sve vidi i zna!" Takav čovjek ne postoji jer samo bog sve vidi i zna, ako u njega vjerujemo, ako ne onda kažemo priroda je svemoćan stroj a ne čovjek.E moja Mistik
o mojoj moralnosti nećeš suditi. usput, kad smo kod toga, da te najprije ispravim pa da se onda pohvalim: ne radi se o "par mjeseci poznanstva"-dečka poznam već tri godine, samo smo u vezi od kolovoza ove godine. živimo skupa od studenog. inače, moja pohvala se odnosi na to da je taj moj sadašnji dečko - NJEGOV (gayev) PRIJATELJ u kojem sam našla utjehu!! trebam li napominjat da su njih dva-bivši prijatelji dobra kurva svašta može....ovaj je izgarao od ljubavi za mnom dok sam ja trčkarala za njegovim gay frendićem na sve moguće načine i kad je saznao da je među nama gotovo, javio mi se i - krenula s njim u vezu...SAMO mjesec dana nakon one drame s mojim završavanjem na hitnoj i sveopće panike radi pederčine. Sretna sam s ovim tipom da vam ne mogu opisati i jako se volimo. Nadam se da će ljubav potrajat jer nakon svih sranja i emotivne patnje koju sam prošla s ovim kretenom-zaslužujem to.
Čudni su putevi Gospodnji, a ljubav je još čudnija..
i da, ne kaže se džabe - što može vrag može i žena.....
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:01   #1015
od kolovoza prošle godine, ispravak....htjedoh reć - od ovog ljeta
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:06   #1016
Quote:
Sapientia kaže: Pogledaj post
Koliko se sjecam Hera ti je pogodila!
Samo si ti to ocito zaboravila...
hera mi je samo djelomično pogodila u smislu da ne vidi nikakvu vezu s njim, ljubavnu vezu.
ali mi je rekla da se prijateljstvo DEFINITIVNO nastavlja i da će tu bit sve ok već sredinom srpnja.......a ja sredinom srpnja odležala 2 noći na hitnoj, yeeey! eto toliko i o Herinom gađanju.
došla sam vam samo iznest svoje iskustvo nakon nekog vremena dok se stvari malo slegnu i preporučit ako netko treba ozbiljnu pomoć koja ne uključuje tarot linije. nemam namjeru više ostat na ovom forumu jer je pun vradžbina, crnomagijaša i "COPRNICA" (netko će se u ovom zadnjem prepoznat). Na konkretne (korisne) preporuke-nisam naišla, tako da - pa-pa
mistik2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:08   #1017
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Koliko vidim, svi hvalite Anu-Heru. Ne znam dal ju je itko popljuvao; bit će da je stvarno super! Jel ona radi samo preko linije ili se može i osobno otići do nje? Koja je cijena? Tnx.
Moze se i osobno doci kod nje,a za cijenu se moras dogovoriti s njom,nazovi je pa se dogovori,ako zelis!
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:17   #1018
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
hera mi je samo djelomično pogodila u smislu da ne vidi nikakvu vezu s njim, ljubavnu vezu.
ali mi je rekla da se prijateljstvo DEFINITIVNO nastavlja i da će tu bit sve ok već sredinom srpnja.......a ja sredinom srpnja odležala 2 noći na hitnoj, yeeey! eto toliko i o Herinom gađanju.
došla sam vam samo iznest svoje iskustvo nakon nekog vremena dok se stvari malo slegnu i preporučit ako netko treba ozbiljnu pomoć koja ne uključuje tarot linije. nemam namjeru više ostat na ovom forumu jer je pun vradžbina, crnomagijaša i "COPRNICA" (netko će se u ovom zadnjem prepoznat). Na konkretne (korisne) preporuke-nisam naišla, tako da - pa-pa
I koliko se sjecam rekla ti je da je gay,procitaj sto si pisala,ako se ne sjecas!
Pa prijateljstvo se moglo nastaviti da nisi bila opsesivna za doticnim muskarcem(sto pokazuju tvoji postovi) i dogodilo ti se sto se dogodilo,nazalost,a to je tako kad si covjek utuvi nesto u glavu i samo to ocekuje,pa postane opsjednut s time i zivot mu se jedino vrti oko toga .
Ne kazem da i neke gospodje s linija ne pomognu u toj opsjednutosti,jer daju lazne nade,samo nije ni problem u njima vec i u nama i nasoj psihickoj labilnosti.

Eto naucila si na ruzan nacin neke stvari,a to je da vise neces vjerovati kartama i "prorocanstvima",a drugo da vise neces biti zaludjena i opsjednuta s nekim muskarcem,jer te ovo trebalo nauciti pameti.
Sapientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 19:24   #1019
Quote:
mistik2010 kaže: Pogledaj post
o mojoj moralnosti nećeš suditi. usput, kad smo kod toga, da te najprije ispravim pa da se onda pohvalim: ne radi se o "par mjeseci poznanstva"-dečka poznam već tri godine, samo smo u vezi od kolovoza ove godine. živimo skupa od studenog. inače, moja pohvala se odnosi na to da je taj moj sadašnji dečko - NJEGOV (gayev) PRIJATELJ u kojem sam našla utjehu!! trebam li napominjat da su njih dva-bivši prijatelji dobra kurva svašta može....ovaj je izgarao od ljubavi za mnom dok sam ja trčkarala za njegovim gay frendićem na sve moguće načine i kad je saznao da je među nama gotovo, javio mi se i - krenula s njim u vezu...SAMO mjesec dana nakon one drame s mojim završavanjem na hitnoj i sveopće panike radi pederčine. Sretna sam s ovim tipom da vam ne mogu opisati i jako se volimo. Nadam se da će ljubav potrajat jer nakon svih sranja i emotivne patnje koju sam prošla s ovim kretenom-zaslužujem to.
Čudni su putevi Gospodnji, a ljubav je još čudnija..
i da, ne kaže se džabe - što može vrag može i žena.....
Utjeha i ljubav nisu jedno te isto. Biti sretna puno je više stvar ljubavi nego utjehe. Utjeha je bliska sažaljenju. A o toj sreći i čistoj jasnoj situaciji najbolje svjedoči tvoje pitanje na drugom topicu , zainteresirana si za izvjesnu Zdenku iz Pule. Pa zašto ako Stjepan Vrbanac sve može, sve vidi i sve zna, i zašto ako si ti sretna?
Moj savjet , iako znam da ga nećeš poslušati: kako bi prevenirala ponovni odlazak na hitnu i psihički napad, otiđi dobrom psihiću koji će ti pomoći, opet si u začaranom krugu i izgleda ti je opet gore.
A sa Sapientiom se slažem, i pozdravljam je , pogledaj prošle svoje postove i izjave pa onda piši. Kontradiktorna si samoj sebi iz rečenice u rečenicu, ma i još više riječ ti se s rječju ne slaže.
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 20:47   #1020
Thumbs down

zvala sam KLLEU sa ezo-tv i zena mi nije nista pogodila...moje pitanje je bilo konkretno hocu li biti u vezi sa deckom koji mi se svidja...ona mi je doslovno bajku ispricala, da bi par dana nakon toga ja prekinula svaki kontakt s tim deckom jer sam saznala da je zauzet...tako da... a dok sam ju gledala na tv-u cinilo mi se da zena zna.....
iskreno, vise mi se svidja RENO ovdje na forumu, dva puta sam ga kontaktirala i bio je u pravu covjek!
zelimsamoreci is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.