Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2005., 18:55   #41
idi kceri, u miru...oproshteno ti je









nemoj se zajebavat, shteta bi bilo
magic is offline  
Old 21.02.2005., 19:02   #42
Quote:
magic kaže:
nemoj se zajebavat, shteta bi bilo
Ma neću. Zanimljivo je da mi je ovaj događaj (tema topica) otvorio oči. Dosad sam svemu tome prilazila dosta ležerno, ali nakon straha koji sad imam (iako koliko kužim šansa da sam trudna je jako mala) definitivno znam da ne želim više prolaziti iste strepnje. Tko će sad dočekati slijedeću mengu?! Ako je uopće i dočekam
Maja85 is offline  
Old 21.02.2005., 22:41   #43
Quote:
kiki-j-zg kaže:
...jedino što je sigurno je apstinencija, a ti se smiri i ne ubijaj se idejom da si baš ti u toj grupi od 1% "fenomena".
Pa pored apstinencije su sigurni jos pusenje i lizanje, a donose zadovoljstvo, naspram apstinencije.
Jedino ako je u pitanju par pehista pa od pusenja zenska zatrudni.
Sljiva is offline  
Old 21.02.2005., 22:50   #44
Quote:
Maja85 kaže:

6-7? Otkud ti to? Zar im "rok trajanja" nije jedno 3 dana?
Ovo je jos jedna lastanovska fora.
"Decko mi je rekao da je to sigurno"
"Ja sam mislila..." "...pa zar nije, ono..."
Nikad, ali bas NIKAD ne slusaj muske u tim stvarima (jedino ako su ginekolozi). Nikad.
Znas ti sta je demagogija?
Kad stari djed mladoj curi veli da se od tvrdog kurca dobi' rak.
Ono od tri dana ti je jedno od kracih vremena, 6-7 dana je ok, a moze i duze. To naravno ovisi.
Ako ovo prodje bez trudnoce, budi sretna da je proslo bez trudnoce.
Mislim da mozes sama sebi reci "glupaco!".
Jedino mozes biti sigurna ako sama pazis. Sve ostalo je igranje sa sudbinom.
Sljiva is offline  
Old 21.02.2005., 23:58   #45
Quote:
Sljiva kaže:
Ako ovo prodje bez trudnoce, budi sretna da je proslo bez trudnoce.
Prije bih rekla da bih trebala imati jako puno nesreće da ovo prođe sa trudnoćom, nego da trebam puno sreće da prođe bez trudnoće. Ipak su šanse za ovo drugo mnogo veće
Maja85 is offline  
Old 21.02.2005., 23:59   #46
Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
Maja85 kaže:
Menstruaciju sam dobila u subotu ujutro (negdje oko 10-11 sati), a spolni smo odnos imali u nedelju oko 17-17:30



neka mi netko objasni kakve veze ima sat kad si dobila i kad ste se seksali s mogućom trudnoćom?



e i da,ne brini,dobit ćeš mengu,ako ne sada onda za devet mjeseci!


bez uvrede curo al zbog takvog stava prema seksu i takve neiformiranosti i lakomislenosti (povjerovati pripadniku muske populaciju koji u takvim trenucima misle glavom.......al onom donjom) sve mlađe cure(da ne kažem djeca) ostaju trudne a neke i pune čekaonice u klinikama za pobačaj!
studentica21 is offline  
Old 22.02.2005., 00:15   #47
Re: Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
studentica21 kaže:
neka mi netko objasni kakve veze ima sat kad si dobila i kad ste se seksali s mogućom trudnoćom?
Alternativa je bila napisati do ejakulacije je došlo tridesetak sati nakon početka menstruacijskog ciklusa. Ili drugi dan menstruacije. Što smatram da je bitan detalj. Zar ne?

Quote:
studentica21 kaže:
e i da,ne brini,dobit ćeš mengu,ako ne sada onda za devet mjeseci!
Za devet mjeseci? No way, ne namjeravam roditi. Ne još

Quote:
studentica21 kaže:
bez uvrede curo al zbog takvog stava prema seksu i takve neiformiranosti i lakomislenosti (povjerovati pripadniku muske populaciju koji u takvim trenucima misle glavom.......al onom donjom) sve mlađe cure(da ne kažem djeca) ostaju trudne
Ako pažljivo pročitaš sve moje postove na topicu uvidjet ćeš da sam i sama rekla da sam bila iznimno glupa i to nije tema diskusije (pošto sam toga i sama svjesna). Tema je bila da li se može zatrudnjeti ako dečko svrši u vrijeme menstruacije? I jasno je da je odgovor DA. Podtema je jesam li ja zatrudnjela? Na to se još ne zna odgovor. Vrlo vjerojatno je NE, ali valja pričekati za potvrdu
Maja85 is offline  
Old 22.02.2005., 00:27   #48
Re: Re: Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
Maja85 kaže:
Alternativa je bila napisati do ejakulacije je došlo tridesetak sati nakon početka menstruacijskog ciklusa. Ili drugi dan menstruacije. Što smatram da je bitan detalj. Zar ne?


Za devet mjeseci? No way, ne namjeravam roditi. Ne još




Ako pažljivo pročitaš sve moje postove na topicu uvidjet ćeš da sam i sama rekla da sam bila iznimno glupa i to nije tema diskusije (pošto sam toga i sama svjesna). Tema je bila da li se može zatrudnjeti ako dečko svrši u vrijeme menstruacije? I jasno je da je odgovor DA. Podtema je jesam li ja zatrudnjela? Na to se još ne zna odgovor. Vrlo vjerojatno je NE, ali valja pričekati za potvrdu

da,velika je razlika između ejakulacije 30 sati nakon početka menge i 29 sati nakon početka menge:-) samo me nasmijalo tvoje točno navođenje vremena

ako ne želiš roditi onda je vrijeme da prestaneš s ponašanjem u seksu koje vodi k rađaonici


pročitala sam pažljivo i mislim da si bila iznimno glupa što si se uopće dovela u situaciju da kažeš da si bila IZNIMNO GLUPA u takvoj situaciji,al dobro svi se moramo naučiti pameti na greškama,svojim ili tuđim,ja odabirem ovu drugu varijantu
studentica21 is offline  
Old 22.02.2005., 00:40   #49
Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
Maja85 kaže:
Bok ekipa. Jučer mi se po prvi put dogodilo da sam za vrijeme menstruacije imala spolni odnos sa svojim dečkom (inače to ne radimo, ali jučer nam baš došla volja) i on je ovaj put htio bez prezervativa jer je rekao da ionako ne mogu zatrudnjeti. Naravno svršio je u mene. Ali vrag mi kasnije nije dao mira i kazala sam to jednoj frendici koja je rekla da mogu zatrudnjeti i za vrijeme me menstruacije iako su šanse male. Meni se to ne čini logično, ali ipak bih rado to provjerila. Menstruaciju sam dobila u subotu ujutro (negdje oko 10-11 sati), a spolni smo odnos imali u nedelju oko 17-17:30. Da li stvarno postoje šanse da sam zatrudnjela, pa makar one bile manje od 1%?

Inače menstruacija mi je dosta neredovita, i traje svaki put oko 3-4 dana. Od početka je krvarenje dosta obilno, a tako je bilo i ovaj put.
na pocetku bas i nema sansi da zatrudnis,ali na kraju menge-ono zadnji dan i dva dana poslje je najveca sansa.dokazano,a i ja sam tako zatrudnila svaki puta.
AFRODITA69 is offline  
Old 22.02.2005., 06:52   #50
U africi postoji pleme u kojem imaju sex samo kad zena ima menstruaciju.I ipak imaju djecu.To je iskoristio jedan poljski ginekolog za metodu zatrudjivanja kod nerotkinja.kad imas sex i mengu,infekcija je programirana,i to se ne preporucuje.
bozanstvena333 is offline  
Old 22.02.2005., 09:11   #51
Re: Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
AFRODITA69 kaže:
na pocetku bas i nema sansi da zatrudnis,ali na kraju menge-ono zadnji dan i dva dana poslje je najveca sansa.
Yep, skužila sam to i hvala bogu da smo to učinili drugi dan

U svakom slučaju naučila sam se pameti, kao što kaže studentica netko uči na svojim, a netko na tuđim greškama. Ja sam odabrala pogrešnu opciju, ali što se može. Sad se samo mogu nadati da u ovom ciklusu neću imati neku rekordno brzu ovulaciju (u prvom tjednu) pa neće biti posljedica ove gluposti. Osim ovog straha koji se komotno mogao izbjeći da sam koristila mozak u nedelju
Maja85 is offline  
Old 22.02.2005., 09:13   #52
Re: Re: Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
Maja85 kaže:
Osim ovog straha koji se komotno mogao izbjeći da sam koristila mozak u nedelju

krivo


mozak si trebala ukljuchiti vec nakon prvih spolnih odnosa.

josh biolje PRIJE nego si aktivirala jelte pichku
magic is offline  
Old 22.02.2005., 09:20   #53
Majo, obavi kod doktorice sve potrebno i ne živciraj se.

A za sve ove "savršene" koje baš nikada nisu izgubile glavu za vrijeme seksa i koje su odmah baš sve znale - dajte malo ohladite i ostavite curu na miru.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Old 22.02.2005., 09:20   #54
Re: Re: Re: Re: Trudnoća za vrijeme menstruacije?

Quote:
magic kaže:
krivo


mozak si trebala ukljuchiti vec nakon prvih spolnih odnosa.

josh biolje PRIJE nego si aktivirala jelte pichku
Ma dobro, i jedna i druga teorija su točne što se tiče ovog konkretnog slučaja. A gledano na duže staze tvoja je definitivno bolja

A što ćeš, budali se treba dogoditi nešto ovakvo da bi napokon uključila mozak. Čak je i dobro da je do ovoga došlo, jer da nije i dalje bih se ponašala glupo. Ali nakon ovog straha mi ne pada na pamet da se i dalje zajebavam
Maja85 is offline  
Old 22.02.2005., 09:23   #55
Quote:
kiki-j-zg kaže:
A za sve ove "savršene" koje baš nikada nisu izgubile glavu za vrijeme seksa i koje su odmah baš sve znale - dajte malo ohladite i ostavite curu na miru.
Ma ne smetaju me ti komentari jer imaju pravo. Sad vidim i sama kako sam neozbiljno dosad postupala i mogu biti sretna što nikad dosad nisam zatrudnjela. Dosad sam se povodila mišlju ma meni se to ne može dogoditi. Dosad i nije, ali samo zato jer sam imala ludu sreću
Maja85 is offline  
Old 22.02.2005., 14:57   #56
Quote:
Ipanema kaže:
Nisam ju plasila, samo sam rekla istinu. Ima cura/zena koje su zatrudnijele za vrijeme menge... po to vise nije nista cudno.
A tvojoj curi ubuduce zelim srecu da NE zatrudni nakon sto ti svrsis u nju za vrijeme menge.
A sto se tice abortusa, nemoj da postanem toliko odvratna da me banaju
Maja85, najbolje da nazoves svog ginekologa i objasnih sve sto je bilo i da te je strah trudnoce. On/a ce sigurno biti "pametniji" od nas
To su ocigledno cure iz tvoje maste. De mi reci kako neko moze zatrudniti ako se novo jajasce jos nije formiralo. Majo samo se ti pucaj u toku menze cak i par dana poslije nije problem. Kod vecine zena opasna zona je sredinom ciklusa a u toku menze zena nema formirano jajasce tako da se spermic nema s cime spojiti...ne brini...
BHF04 is offline  
Old 22.02.2005., 14:58   #57
Quote:
bozanstvena333 kaže:
U africi postoji pleme u kojem imaju sex samo kad zena ima menstruaciju.I ipak imaju djecu.To je iskoristio jedan poljski ginekolog za metodu zatrudjivanja kod nerotkinja.kad imas sex i mengu,infekcija je programirana,i to se ne preporucuje.
Ma to im se zene kurvaju a muzevi glupi....to se ne zna ko koga jebe..
BHF04 is offline  
Old 22.02.2005., 16:41   #58
Quote:
BHF04 kaže:
To su ocigledno cure iz tvoje maste. De mi reci kako neko moze zatrudniti ako se novo jajasce jos nije formiralo.
Ma dobro, moguće je. I ja sam mislila da nije, ali ipak je. Iako su šanse male. Na ovom se linku može vidjeti kako.

Recimo da moj slijedeći ciklus treba trajati 20 dana. Počeo je 19. veljače, a dan kasnije sam imala spolni odnos sa dečkom. U tom slučaju (kod tako kratkog ciklusa) se sve brže razvija pa tako i novo jajašce brže ovulira (već ovog petka), što znači da i plodni dani nastupaju prije (dan seksa sa mojim dečkom bi već bio plodni dan iako je to bio tek drugi dan menstraucije!). Da bude tako, neki izdržljiviji spermić koji se nalazi u meni bi mogao preživjeti do petka i oploditi jajašce!

Ali naravno šanse da je moj slijedeći ciklus baš tako kratak i da su dečkovi spermići baš tako izdržljivi (5 dana) su jako male. U slučaju da će moj slijedeći ciklus potrajati prosječnih 28 dana ovulacije neće biti prije 5. ožujka, a spermići dotad ne mogu izdržati ni da su prošli obuku kao marinci

Ali sad mi je jasno da je zatrudnjivanje ako se seksa za vrijeme menstruacije sasvim moguće. Pogotovo ako do seksa dođe predzadnji ili zadnji dan menstruacije, a menstruacijski ciklus je vrlo kratak. Ne vjerujem da ću zatrudnjeti, ali se nadam da će ova tema barem pomoći nekome tko ovo nije znao (kao što ni ja nisam). Radije nek uči na mojoj grešci nego da svojoj vlastitoj
Maja85 is offline  
Old 22.02.2005., 22:31   #59
Quote:
Maja85 kaže:
Prije bih rekla da bih trebala imati jako puno nesreće da ovo prođe sa trudnoćom, nego da trebam puno sreće da prođe bez trudnoće. Ipak su šanse za ovo drugo mnogo veće
Sto volim ovakve izjave; da li je mozda trudnoca tvoje mame s tobom (u trbuhu) bila nesreca? Da li je bila u slicnoj situaciji kao ti?
Sljiva is offline  
Old 23.02.2005., 01:12   #60
__________________
Utaži žeđ željom za bolje nas....
bLOODSTONE is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.