Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2010., 16:52   #1001
ja kad sam kreto drugi puta uzeo sam si elf rogue archera da ga isprobam na awakeningu jer je navodno prebolestan tamo. proso koji 70-80% igre i nije mi se dalo vise
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 16:54   #1002
E i jos jedno pitanje...jel mogu uzeti mage-a pa onda imati kao spec Arcane Warior i Shapeshifter?

Ja sam prvi put DAO presao sa Elf Rogue Duelist i stvarno je odlican
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 17:11   #1003
Možeš, al Shapeshifter je skroz u banani..
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 18:08   #1004
Šta nije dobar?
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 18:11   #1005
Prosao i novi DLC. Blah, kako kratak, nabrijao se da ce sad bit kacije kad ono kraj.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 22:07   #1006
Molim vas jos jedno pitanje,

Na kojem se DLC dobiva onaj sword ili dagger koji daje bolestan dmg kada predjes sve do kraja?

Hvala
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 04:48   #1007
Awakening
lol
to je ekspanzija, ne DLC
nades kost od prastarog zmaja i moras nabavit brdo pizdarija i onda ti Wade napravi najjaci mac u igri, Vigilance
samo stats se mjenjaju ovisno o izboru kakav mac zelisd
drugi najaci je Starfang koji je iz Wardens Keep DLCa, nades meteor u random encounter koji je homage supermanu, i onda nakon sto prijedes DLC kovac tamo ce ti napraviti Starfang od metala iz meteora
sto se ostalih maceva u igri tice, ovise o kojem si levelu, moras biti lv21 kada napravis pick da dobijes neke najace
(iako postoji trik da pokupis oruzja i oklope, igras dok nedodes do lv21, prodas ih tipu u kampu, izades, vrats se i kada kupujes nazad, biti ce najaca - tier7) - sto je jako dobro kada napravis sa stvarima iz Return to Ostagar DLC stvarima
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 15:44   #1008
Ok, sve sam shavtio i HVALA PUNO
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 15:50   #1009
U MAJEKE TI, PRE DOBRO IZGLEDA
__________________
End? No, the journey doesn't end here. Death is just another path, one that we all must take. The grey rain-curtain of this world rolls back, and all turns to silver glass, and then you see it.
White shores... and beyond, a far green country under a swift sunrise.
janms is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 06:35   #1010
hahaha, gledam sada okolo, fakat, bioware je uspijeo napraviti toliko los DLC da su svi zivi popizdili
cak i game siteovi koji obicno izbjegavaju da popljuju nesto, pa rade ne stave recenziju su dali niske ocjene dok user reviews totalno pljuvanje i popizditis
sto nije ni cudno, lopovi su nabili cijenu a nije vrijedan ni besplatnog dlca, najavljivali su zavrsetak a zapravo su samo napravili reklamu za DA2 i nadrkali sve zive
lol, prvi puta da vidim da ljudi pizde i traze lovu nazad
s razlogom
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 11:45   #1011
Malo me cudi da su ljudi tako naivno popusili tu njihovu foru, kako ce oval DLC biti mega-uber-super DLC. Ovaj DLC je od samog pocetka sigurni imo samo jednu namjenu - krava muzara
kako sto vise novcine izmusti.

Ja sam i ocekivo da ce DLC biti jedno tesko sra*e,a na nazalost se to i dogodilo.
game21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:23   #1012
iako mislim da ovo nikome vise nije zanimljivo
ali zadnje nosvosti sto se DAO tice, Ultimate Edition, hvale se kako 114$ dobijes za 60$
papani koji su platili mora da si drobe jaja, sto se mene tice, od igara koje se isplate kupiti, sve idu na piratliju dok se ne izda zavrsna verzija - ie GOTY edition ili Ultimate kao ovdje, jel stvarno moras bit glup da im placas duplo vise za trule DLCe koji su ocito cut out content, i koje ce par mjeseci kasnije sutnuti u ovakvom paketu besplatno

sve za 50$, lol
http://www.gamestop.com/Catalog/Prod...oduct_id=78680

Quote:
Contains $114 of Content!

Available at your favorite retailers:
Dragon Age: Origins at EA Store Dragon Age: Origins at Play.com Dragon Age: Origins at Gamestop


Get the ultimate Dragon Age™ experience! Dragon Age™: Origins – Ultimate Edition includes:
~ Dragon Age™: Origins

Discover the groundbreaking RPG, winner of more than 50 awards including more than 30 'Game of the Year' awards! You are a Grey Warden, one of the last of a legendary order of guardians. With the return of mankind's ancient foe and the kingdom engulfed in civil war, you have been chosen by fate to unite the shattered lands and slay the archdemon once and for all. Explore a stunning world, make complex moral choices, and engage in bone-crushing visceral combat against massive and terrifying creatures.
~ Dragon Age™: Origins – Awakening Expansion Pack

The story of the Grey Wardens continues as you are named Commander of the order. As your first duties you have been entrusted with rebuilding the order as well as uncovering the secrets of the darkspawn and how they managed to endure. Fight new enemies, learn new skills and spells, and explore an all-new area of the world, Amaranthine.
~ All Nine Content Packs

Extend your adventure, collect new rewards, gain new party members, and more as you delve deeper into the Dragon Age™ saga.

* The Stone Prisoner
* Warden's Keep
* Return to Ostagar
* The Darkspawn Chronicles
* Leliana's Song
* The Golems of Amgarrak
* Witch Hunt
* Feastday Gifts
* Feastday Pranks

~ Key Features

* A limited-time offer of the 2009 'RPG of the Year' Dragon Age: Origins, the Dragon Age: Origins – Awakening expansion pack, and all nine additional content packs
* Critically acclaimed winner of more than 50 awards including more than 30 'Game of the Year' awards
* A tremendous $114 value at one low price
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2010., 20:57   #1013
Jedva čekam kad završe ispitni rokovi da ovo konačno odigram kako treba. Ne znam jesu li u ostalim Algoritmovim trgovinama bile slične ponude, ali sam nedavno u osječkoj ubrao igru za 150 kn. Tko želi ovu igru, sad vam je vrijeme za kupnju.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 11:42   #1014
Neka skupim malo vise novaca nego imam sada i kupujem sigurno
Ova igra je definitivni must buy
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 11:44   #1015
Za 26.10 je najavljen Ultimate Edition koji sadržava igru, ekspanziju i sve do sad objavljene DLC-ove za cca $60
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 13:24   #1016
Suaron, a da pročitaš malo prethodne postove prije nego uletiš u temu?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 13:40   #1017
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Suaron, a da pročitaš malo prethodne postove prije nego uletiš u temu?
Nop ko još ima vremena za čitanje starih postova?
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 14:39   #1018
da jesi vidijo bi link di kupis za 50$
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 19:51   #1019
E ovaj Witch Hunt je toliko besmislen jebote da nemam rijeci. Mislim imalo je nekog smisla kad sam importiro lika s koijm imam Dark Promise(tj dijete sa morrigan), pa ajd ono, ali kraj je toliko u kurcu, mislim 10 nekih izbora totalno se izgubi neka linearnost koja je naime sad najpotrebnija da uvede pricu u dvojku. A kad pravis novog lika tek je onda besmisleno, ''ej ja gray warden ja te ocu ubit, niko ne zna zasto pa ne znam ni ja al cu te fino nabost pa sta bude.'' Sve u svemu fail zesci. IMHO naravno Sad napokon imam sve DLCove pa cu krenit ispocetka opet sa rogueom jer mi je nekako najzanimljiviji za igrat,pa onda napokon na Awakening, da vidimo sta tu ima. Iskreno nabrijali su me na dvojku s onim trailerom jer sad fantaziram koje ce klase bit i hoce li uvest prokleto koplje u igru. I mogli bi i neki fist fight ali to se sve cesce zaboravlja u igrama.
DreamerNeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2010., 20:46   #1020
Ja igram s eflom dualcem. Mnogo mocan lik sam napravio Mislim da nisam loadao niti jednom dosada a ni ubili mog lika. Slazem si Morrigan kako ocu, kupujem one dodatne skill pointove. Spresao Cardina u minutu Ogrove po 10ak sekundi.

Jel pali ona fora prodaje itema u Keepu pa natrag kupit na lvl 7, tako nesto ide? Oklop od kralja mi lvl 5, mozda sam trebao ici pri kraju po njega, ali mi se nije cekalo.
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.