Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2005., 21:50   #81
Idi u *****...

Koja je to točno misija, o čemu se radi...

Jebiga...ja sam tu igru prošao prije 2 godine, šta misliš da se sjećam baš svega
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2005., 22:02   #82
Talking

ma sve u redu stari našo sam na netu kak se prolazi....
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2005., 16:16   #83
OVDJE
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2005., 00:42   #84
Jebi se ti i Mafia,kako ti je gušt prelazit kad ti neko govori?Jesi prešao utrku?Ako nisi tu ti nitko ne može pomoći,nego uzdaj se u svoje kljuse...(i Internet)
BTW ja sam prešao utrku od druge,ne znam zašto su svi dizali halabuku oko te utrke,baš je jednostavno...Najjebenija misija mi je bila kad moraš pratiš onog nekog talijnskog majmuna u luku i onda te na ulazu dočekaju njegove gorile,pa moraš proći cijelu luku da kokneš sve majmune (pogotovo one snajperiste na dizalicama) i onda skrenut tračnice,otpustiti vagon i zapalit benzu.I onda još uletit u skladište i pokokat još par žabara.I aerodrom je bio jeben,kad se mora spasit Franka i njegovu famili...uživaj u igri,nemoj samo igrat da ju prijeđeš
DJ Noir is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2005., 17:44   #85
evo i ja se jebem i mafia ...a utrku sam prošo a ti je nisi sigurno prošo iz drugog pokušaja da se jebeš i da kod luke sam ja sad evo danas došo...i samo sam malo odigro i došo sam do one lokomotive very easy i o nda me skinio neki baja....pa mi se nije više dalo igrat jer sam igro cjeli dan...i da ovaj frank isto nije zajban al nije bio ni lagan al je lakši od ove trke ....
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 00:11   #86
početak igre.moram bježat od dva tipa.jedan ima gan a drugi palicu.e sad svugdje piše da moram pratit zelenu strelicu.ja skrenem desno u uličicu.i kaj onda.to je jedna uličica.di su ostale.koji ***** da napravim.užasno sam živčan
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 10:10   #87
Nemoj se živcirati jer ne budeš završio igru. A igra je zakon!
Negdje u uličici imaš prolaz ili stepenice. Uglavnom, cilj ti je pobjeći u onaj mafijaški birc.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 11:20   #88
Mafia

Evo zanima me može li se mafia igrati online, nešto kao multiplayer?
Znam da je igra dosta stara ali meni je jebenica...
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 12:44   #89
ja msilim da ne moze
__________________
Necu zvaku ocu kusur
mazriGoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 13:44   #90
prejebena igra meni najbolja koju sam ikad igro.
online se nemoze igrat, steta za to...

al procito sam negdje da se planira radit novi nastavak, ali da je kao taj projekt propao
Boss90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2007., 15:50   #91
Quote:
Bo$$ kaže: Pogledaj post
prejebena igra meni najbolja koju sam ikad igro.
online se nemoze igrat, steta za to...

al procito sam negdje da se planira radit novi nastavak, ali da je kao taj projekt propao

Tocno tako, propao nazalost, cesi izgubili neke sponzore i nisu mogi nastavit s radom, barem tako tvrde. Ali nikad se nezna, fanovi tam u ceskoj i ovim istocnim zemljama pisu peticije da se krene s nastavkom, ali dok se ne pojavi nest slicno tome, imate The Godfather ili igrajte freemode u Mafiji znam da ga ja igram, bas je fora gad sve predjes, i onda se u free mal vozes setas i tak. Igra je zakon nema sta, medju najboljim koje sam igrao i koju mogu prelazit svaki dan i nebi mi dosadila
zeex is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 01:02   #92
Ma Mafia je bolja od svih GTA.Joj ona muzika u intru , priča , likovi , oružje...Prošao sam ju negdje 6-7 puta.Imam Godfathera , igra je OK , ali ni blizu Mafiji.Nisam prošao samo jednu stvar u Free ride extreme ona misija gdje trebam vozit kamion više od 45 mph.
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 14:41   #93
Quote:
Skac01 kaže: Pogledaj post
Ma Mafia je bolja od svih GTA.Joj ona muzika u intru , priča , likovi , oružje...Prošao sam ju negdje 6-7 puta.Imam Godfathera , igra je OK , ali ni blizu Mafiji.Nisam prošao samo jednu stvar u Free ride extreme ona misija gdje trebam vozit kamion više od 45 mph.

I ja sam se s njom najvise mucio...free mode
zeex is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 17:22   #94
jel ima netko od vas mozda cd od mafie...ne daje mi se 50 kn šverceru, a imam ograničenje za dsl pa ne mogu downloadat... spreman sam za razmjenu putem pošte, u zamjenu dajem neku od igara: cod2, dungeon siege 2, rise of nations 1 i 2, settlers:heritage of kings, civilization 4, heroes of might and magic 3, most wanted, heroes of might and magic 4, football manager 2006 i 2007, fifa 2005, half-life 2, formula 2002...ajde molim vas ako ko ima cd(naravno sprzeni) da posalje na pm
__________________
I u smrti, i u smrti, i u smrti mi smo... pokopani!!
Pink_Panker is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 15:50   #95
Mafija ruls
JahačNaOluji is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 15:55   #96
Mafija je odlična igra, ali za moj ukus gora od GTA serijala.
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 16:03   #97
Quote:
Dj Pajo kaže: Pogledaj post
Mafija je odlična igra, ali za moj ukus gora od GTA serijala.
Nikada
JahačNaOluji is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 16:11   #98
Quote:
JahačNaOluji kaže: Pogledaj post
Nikada
Aha, baš.
 
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 15:18   #99
odlicna, savrseno izbalansirana igra..sam da jos ima štih obliviona...onak bila bi realnija
LO1969VE is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2007., 15:22   #100
Ne mogu proci onu utrku A dobra mi igra.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.