Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.08.2006., 15:26   #101
Quote:
Manki_punker kaže:
Jeste ikada bili u velikom gradu, v velikom hotelu, sami, i skužili ste kak je to zanimljivo samo po sebi? I u tom momentu pronači nekoga simpatičnog (po mogučnosti suprotnog spola) tko ispadne vaš soul-mate, je pre-jako.
Meni je glavni problem tog filma što ih nisam uopće doživio kao soul-mates, nego kao dvoje ljudi kojima je jedino zajedničko to što im je oboma dosadno.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 15:44   #102
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Meni je glavni problem tog filma što ih nisam uopće doživio kao soul-mates, nego kao dvoje ljudi kojima je jedino zajedničko to što im je oboma dosadno.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa!
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 15:58   #103
Quote:
Mr Smoogj kaže:
Meni je glavni problem tog filma što ih nisam uopće doživio kao soul-mates, nego kao dvoje ljudi kojima je jedino zajedničko to što im je oboma dosadno.
Čuj možda si u pravu, može bit ke im je to jedino zajedničko, ali to jih je nekako navelo na to da su se dobro proveli, nevjerojatno iskreno i zanimljivo razgovarali... plus moraš priznati da su natprosječno inteligentni za spike koje su vodili pa su se uklopili u film jedan drugome.
Hmph, da nisam sada sasvim slučajno potrefil kaj je potrebno za poistovjetiti se sa tim likovima ?!
__________________
- One was a musician. The other didn't have any money either... -
Manki_punker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 16:06   #104
Quote:
Manki_punker kaže:
Čuj možda si u pravu, može bit ke im je to jedino zajedničko, ali to jih je nekako navelo na to da su se dobro proveli, nevjerojatno iskreno i zanimljivo razgovarali... plus moraš priznati da su natprosječno inteligentni za spike koje su vodili pa su se uklopili u film jedan drugome.
I smetalo mi je da onda kad leže jedno kraj drugog na krevetu ne uspiju konačno zaspati. To bi mi bilo užasno romantično i puno znakovitije od tog šaptanja na kraju.
Kažem što me konkretno smeta i mislim da je trebalo biti bolje. Ne pljujem po filmu niti po onima kojima se film sviđa.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 19:56   #105
Evo da se i ja izjasnim
Film je jedan od najdosadijih koje san ikad pogledala. U prva dva pokusaja gledanja san zaspala, a onda sam se prisilila iz trece izdrzat do kraja. Bila je to teska borba, al eto, kava je ucinila svoje

Da ne bude sve crno, ima lit i pozitivnu stranu - pomaze kod nesanice
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 23:14   #106
ma jebalo majku, kako nekom ovaj film može biti loš?
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 00:28   #107
Quote:
sad but true kaže:
ma jebalo majku, kako nekom ovaj film može biti loš?
sto ljudi sto čudi..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:59   #108
Quote:
52X32X52 kaže: Pogledaj post
dosada..
Dižem temu iz mrtvih,.....

Dosadan film!? Ljubav/zaljubljivanje može biti, dosadna/dosadno? Hm,.....
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 13:10   #109
Predobar,par puta pogledala...
bingulinaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 11:30   #110
Meni je ovo jedan od najboljih filmova koje sam pogledao u životu, top 10
sobotka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:20   #111
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
I smetalo mi je da onda kad leže jedno kraj drugog na krevetu ne uspiju konačno zaspati. To bi mi bilo užasno romantično i puno znakovitije od tog šaptanja na kraju.
Kažem što me konkretno smeta i mislim da je trebalo biti bolje. Ne pljujem po filmu niti po onima kojima se film sviđa.
Da, i ona scena kad ona pjeva karaoke..najbolji ljubavni film
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 20:32   #112
Obožavam taj film... Ne ni sama koliko puta sam ga gledala
Precious Soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 03:25   #113
Tu mi je Scarlett Johansson bila najbolja. Ono bez sminke, da ne glumi fuficu i to...
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:24.