Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2014., 21:34   #1
Stonehearst Asylum (2014)

Milennium Film je debitirao svoj prvi trailer za ''Stonehearst Asylum'', nadolazeci Americki triler redatelja Brad Anderson i pisca Joseph Gangemi.

Bazirano na prici ''The System of Doctor Tarr and Professor Fether'', od Edgar Allan Poea.

Director: Brad Anderson
Writers: Joe Gangemi (screenplay), Edgar Allan Poe (based on a short story by)
Stars: Kate Beckinsale, Jim Sturgess, Michael Caine, Ben Kingsley, David Thewlis and Brendan Gleeson...

Film stize 24.10.

Stonehearst Asylum - Official Trailer

Quote:
Plot kaže:
“A beautiful girl named Eliza gets a job in a psychiatric hospital. On a normal day of work she becomes aware of the disappearance of one of the doctors.

Eliza discovers that he was kidnapped by some of the hospital patients, and realizes that soon the whole building is going to be captured by them.”
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 22:52   #2
Jedna od stvari koja garantuje da cu film sigurno odgledati je ako u njemu glumi Kate Beckinsale

Uz Charlize Theron najlepsa zena planete zemlje danas (dok nije ostarila bila je to Nicole Kidman ali sada ima lepe naslednice).

Ok sad lepota glumica na stranu cini mi se da ce i film biti dobar obzirom da je baziran na prici EAP-a.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 07:49   #3
Kad sam pročitao "Asylum" u naslovu, pomislio sam kako ima neke veze s Asylum Productions.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:37.