Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2014., 07:24   #381
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post
prvo, da mi je pas od nekud dosao istraumatiziran, drito bi isla tamo odakle se vratio takav i zanimalo bi me sto se dogodilo. ozbiljno. pa da frendu ostavim pesa na cuvanje i da mi se pas vrati u traumi, zvala bih. a di onda ne bih zvala hotel koji sam platila! trazila bih objasnjenje, pas se nije tako ranije ponasao, molim vas, recite mi sto se dogodilo. to je prvo.
I zbilja misliš da bi ti netko išta rekao da je zaista kriv za stanje tvojega psa?

Budući da psi ne znaju govoriti, a nije riječ o fizičkim ozljedama, sve se svodi na čovjekovu percepciju. Kako ćeš dokazati da je pas promijeniio ponašanje, i to zbog traume?

Nema veze s ovim, ali ja sam godinu dana obilazila zagrebačke veterinare tvrdeći da mi se pas počeo drukčije ponašati i da su u pitanju najvjerojatnije zdravstveni problemi pa mi nitko nije vjerovao. Psi s problemima u ponašanju očito su za većinu normalna pojava.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2014., 08:07   #382
Ja ne znam što je vama toliko čudno u ovome. Forumaš je kritizirao, vlasnica hotela se branila. Očekivan slijed događaja.

I točno ovo što je Didi rekla, potpisujem. Čak i da dokažeš, šteta je već učinjena.

Ja osobno svog psa ne bi ostavila u hotelu za pse ionako. Em se mrzim odvajati od nje, em ne vjerujem neznancima po tom pitanju, em bi ona doživjela šok pa makar bili najdivniji na svijetu prema njoj. Ostavim je majci, ima eventualno još jedna osoba kojoj bi je povjerila, a ako one ne mogu, onda ni ja ne idem nigdje gdje je ne mogu povesti. Simple as that.
__________________
"In the whole history of the world there is but one thing that money can not buy... to wit-the wag of a dog's tail."
Josh Billings
quester is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2014., 19:53   #383
Ne dopada mi se ni jedna ni druga strana ali koliko vidim curi se nije dopalo kako sve to izgleda još kad je došla psa ostavit pa - što ga je uopće onda ostavljala tamo?
__________________
You can't use butterfly language to communicate with caterpillars
serpentine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 17:17   #384
kome se ne sviđaju hoteli za pse neka se javi meni... otvorila sam temu čuvanje pasa gdje detaljnije piše o svemu...ali ukratko čuvam pse i kuniće, nalazim se u Osijeku, imam 18 godina, dosad sam čuvala veće pasmine kao što su doga argentino i njemački ovčar tako da veličina psa nije problem....pas će bit sretan i imat sve što vlasnik poželi a u mojoj je mogućnosti ostvarivo, odnosno javite se na mail: [email protected] ili na mobitel 0989914044 pa se sve dogovorimo ))
1petra2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 22:44   #385
Mali pseći vrtić u centru Zagreba! Hrana, šetnja, ljubav i igra osigurani 24h na dan, pa ukoliko ne možete svog ljubimca povesti na more ili na posao, slobodno se javite!
filos is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 19:06   #386
Čuvanje ili šetanje pasa

Pozdrav,čuvam ili šećem pse na području Zagreba...Velika sam ljubiteljica pasa te imam preko 20 godina iskustva s njima. Još k tome imam vrlo dobročudnog i umiljatog lesija kojemu bi dobro došlo društvo. Živim u centru Zagreba, u dijelu u kojem ima puno zelenila pa se pesek ima gdje istrčavati.

Više informacija na PP. Hvala i pozdrav...
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2014., 11:20   #387
Pozdrav. čuvam sve vrste malih životinja od papiga, kunića do ribica na području Rijeke
agog is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2014., 10:31   #388
Šetam,čuvam,mazim, pazim Vaše kućne ljubimce. Bavim se šetanjem i čuvanjem pasa oko 5 godina, čuvala i mace i zečeke. Vlasnica udomljene biglice Tise.
[email protected]
00385 98 130 6587

https://www.facebook.com/tisa.bucko

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2014., 17:06   #389
Tražim nekog za čuvanje dvije mace

Pozdrav svima, trebam pomoć.

Do početka rujna se moramo iseliti iz stana i privremeno (otprilike 6 mjeseci) ne možemo uzeti svoje dvije mace sa sobom. Tražim osobu koja bi u svom stanu u Zagrebu mogla čuvati mace - jednu dvogodišnju tigricu, maznu, vrlo privrženu i jednu trogodišnju kornjačevinu, malo suzdržanu. Obje žive u stanu, nikad nisu izlazile van, naučene na mačji wc, druželjubive, navikle biti same veći dio dana. Platili bismo smještaj, osigurali hranu i pijesak i redovno ih posjećivali.

Molim ako ima zainteresiranih da mi se jave na pm.
darijad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:23   #390
Pozdrav.

Ima koga na području Međimurja tko bi pričuvao peseka na 3 dana? Njemački boxer, ženkica, 5mj stara.8.9.i 10.8. Ako ima koga molim da se javi na PM. Hvala
gaslightanthem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2014., 10:43   #391
Dr. dolitlle

Quote:
ranselkop kaže: Pogledaj post
Preporučam DR dolitlle u Hrv Leskovcu moj razmaženi boxer je jako sretan tamo, a i grijani su boxovi i psi se reovito šetaju
Pozdrav jel sigurno ok tamo ? Ostavila bi mačka na tri dana kod njih, prvi put ga smještam u hotel pa nemam pojma kak je tam =). Hvala
pink1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 08:08   #392
Pozdrav svima!

Od sutra vrtić ponovo počinje s radom. Nakon kraće pauze za godišnji.

I dalje isto.

Dnevno čuvanje pasa u kućnim uvjetima – kuća s vrtom, uz redovite dnevne šetnje. Obvezatno prethodno upoznavanje s psom i popunjavanje upitnika.

Zapadni dio Zagreba, javite se u inbox ili na mail [email protected], radno vrijeme od 7 do 17, od ponedjeljka do petka. Ostalo po dogovoru.

Čuvanje se može dogovoriti mjesečno ili po danu. Broj stalnih mjesta ograničen.
pseći-vrtić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:46   #393
Čuvam, šetam, pazim i mazim ljubimce u vašem domu na području Rijeke i bliže okolice.

Imam 27 godina, ozbiljna sam i pouzdana. U svom stanu imam 3 udomljene životinje. Iznimno mnogo iskustva imam sa kunićima i znam šta i kako reagirati u kriznim situacijama.

Otvorena sam za sve prijedloge i dogovore. Posjedujem vlastito vozilo.

Br mob: 091 898 2934
Mail: [email protected]
black leather is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2014., 18:56   #394
Šetam,čuvam,mazim, pazim Vaše kućne ljubimce. Bavim se šetanjem i čuvanjem pasa oko 5 godina, čuvala i mace i zečeke. Vlasnica udomljene biglice Tise.
[email protected]
00385 98 130 6587

https://www.facebook.com/tisa.bucko

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 13:45   #395
Evo i brat mi se poceo baviti setanje i cuvanjem,pa da ga malo izreklamiram

http://setamicuvampse.blogspot.com/
TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 18:31   #396
Briga za pse u Zagrebu

http://setnjica.freshcreator.com/

Čuvanje, šetnja i briga za pse.
Čuvanje mačaka i ostalih životinja u Zagrebu.
Nešto novo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 12:53   #397
Pozdrav, imam psa kojeg bi trebalo pricuvati 20.9.od podneva do 21.9.do 17h .Nikad se dosad nismo nasli u situaciji da ne mozemo vodit psa sa sobom pa nas je malo strah ostavit ga u hotelu. Trazim osobu od povjerenja kojoj mozemo povjeriti naseg psa. Radi se o 9godisnjem huskyju, najdrazi hobi suncanje na terasi:-)
__________________
Darling,you're a complete ass.
snarky_fish is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 17:25   #398
vezano za hotele za pse

bilo naveden ovaj na prethodnoj stranici, a ima ih još takvih
jel se to samo meni čini da smo malo počeli pretjerivati?
Je, ovaj ( a i ostali slični kaj sam prelistala po netu) lijepo izgledaju
skoro da bih ja na dnevni smještaj

naravno da psi ne mogu biti u svinjcu i da zatvoreni prostor u kojem bivaju mora biti čist, suh, uredan, da se lako održava... što ne znači da ne smije lijepo izgledati

no, većini pasa je bitno par stvari - svima (skoro) je svejedno jesu li u hotelu, dnevnom boravku ili u šumi - njima je bitno da su sa ljudima, njima je bitno da im se pruži pažnja, igra, maženje, hrana, voda (nekima više jednoga, manje drugoga - no to je to u globalu) i da imaju društvo svoje vrste - znači dovoljan broj ljudi koji će ih sve podmiriti i nekoga tko vodi računa o tome kako se oni međusobno slažu

samo ja ne vidim na stranici ili nema fotki vanjskog prostora?
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:29   #399
Što se tiče hotela za pse,iskreno ne bih preporucila. Silom prilika,morala sam ostaviti svog psa u hotelu,stvarno nisam imala ga kome ostaviti,i zurila sam na put. Iako je hotel bio zaista čist,šetali su ih,slali nam porukice o tome kako su,meni se moj pas vratio natrag potpuno drugaciji. Već je par mjeseci proslo otkada je bio na čuvanju, druži se,igra i mazi snama,ali par mjeseci je bio za ga ne prepoznati. Ovisi o vlasniku i psu koliko vremena provode zajedno,pa time i ovisi kako će se pas ponašati kada vas nema.
ana2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 19:06   #400
čuvam pse Rijeka
male i srednje isto tako ako je pas cjeli dan uključena je šetnja i hrana.
briga za vašeg psa te njega u salonu Zen ako želite

javite se tu zainteresirani
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:13.