Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2014., 16:21   #441
Hvala svima na odgovorima!

A s njenom dlakom svaki puta ista stvar. Svi govore da ima jos nekako baby dlaku, a cim se smoci pri cesljanju je k'o zvakaca.
Npr. ujutro ju pocetkam, izademo van i ako je kisa vani, doma je vec zapetljana. Mogu ja nju opet pocetkati, ali dokle kada ide 4 puta dnevno van, a da ne spominjem kada je trava jos mokra, rosa ili vlaga. Makar znam da je to vecinom moja krivica sto ju ne cetkam svakodnevno.
Cvorove uvijek dobije na usima i ispod "pazuha", a najcesce ih odrezemo, nakon sto ih uspijemo s cetkom nadici ili povuci prema van.

Sada kada uz sve to dodam i buhice, zeludac mi se okrece
ludasam0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:01   #442
Obzirom da ima dosta starih postova, pa su možda informacije i malo zastarjele, zanimaju me dobri i povoljni saloni u zapadnom dijelu Zagreba (poželjno Trešnjevka i bilža okolica).

Vidim da se dosta spominjao Teri, Lajka i Šapa pa ne znam rade li oni više.
gandalf2246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 11:22   #443
Quote:
gandalf2246 kaže: Pogledaj post
Obzirom da ima dosta starih postova, pa su možda informacije i malo zastarjele, zanimaju me dobri i povoljni saloni u zapadnom dijelu Zagreba (poželjno Trešnjevka i bilža okolica).
mambo, vukovićeva 3.
meni uvijek bili broj 1. dalje od njih nisam ni gledala /u zapadnom dijelu grada/.
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 12:24   #444
i od mene za Mambo
mopsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 18:28   #445
Pozdrav svima!

Interesira me, ima li tko kakvu preporuku za salon za kućne ljubimce koji prima veće pse (zlatni retriver) blizu Jaruna, Trešnjevka Jug?

Naime, naš se salon zatvorio, a gdje god sam zvala više manje primaju samo male pse, pa sam u problemu.
djevojka Lili is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2014., 19:32   #446
Quote:
varijabilna kaže: Pogledaj post
mambo, vukovićeva 3.
meni uvijek bili broj 1. dalje od njih nisam ni gledala /u zapadnom dijelu grada/.
Quote:
mopsica kaže: Pogledaj post
i od mene za Mambo
Za prvi put smo zadovoljni. Obzirom da imam nedovoljno socijaliziranu, dvogodišnju ženku haskija koja je prvi put u stanu, nije bilo problema ni s drugim psima, a i "mačka" izgleda uredno pa budemo išli tamo i ubuduće.

Tete su super i napravile su sve što sam želio uz stvarno povoljnu cijenu.
gandalf2246 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 07:44   #447
velika preporuka za salon groo na malešnici i groomera Mirka. frizura savršena, cijena skoro duplo manja od onoga što sam inače plaćala, šišanje je trajalo samo 3 sata, a Kiki po prvi put nije bila izmorena i nervozna. dobili su stalne mušterije.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 14:39   #448
Quote:
El Hafi kaže: Pogledaj post
... šišanje je trajalo samo 3 sata, ...
Samo tri sata? Ne mogu se sjetiti kakvog psa imaš, no trosatno šišanje mi se čini jako dugo, čak predugo. Cjelokupni Luning groomin traje maksimalno 1,5 sat.


Quote:
El Hafi kaže: Pogledaj post
cijena skoro duplo manja od onoga što sam inače plaćala
Daj napiši cijenu. Uz dobro šišanje i odnos prema psu, cijena je također ono po čemu se vlasnici ravnaju kad odlučuju kamo će odvesti ljubimca na makeover.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 18:54   #449
Frizeri i saloni za uređivanje i njegu pasa

Ja moram pohvaliti Flocco s Ravnica. Sva profi oprema, vlasnica, ujedno i groomerka je jako ljubazna i profesionalna, rado dijeli preporuke i savjete.
Makeover je trajao oko 1.5 sat, koji je ukljucivao masazu, iscesljavanje, kupanje, sredjivanje noktiju i usiju. Za one koji ne znaju, rijec je o samojedu. Ok, nije zapusten kao sto znaju biti, jer onda bi sigurno cijeli tretman trajao puno duze.
Ovo je prvi salon za koji znam da cu Yukija opet odvesti, nema traume, cak se i izlezavao nakon tretmana.
I sto je jako vazno, cura zna srediti samojeda tako da cemo sigurno ici ponovo.
Ono sto se meni jako svidja u cijeloj prici, ima tu neku vakuumsku spravu, fen koji izvlaci mrtvu poddlaku bezbolno i bez mucenja zivotinje.

Edit: cijene ovise o velicini psa, obzirom da Yuki spada u velike pse, cijena je iznosila 250 kn. Obzirom da se kupa jednom-dva puta godisnje i da ja nisam izasla placuci (kao sto se znalo dogoditi), zaista nije puno. A o tome da je mirisao cetiri dana nakon tretmana ne moram posebno pisati.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 08:19   #450
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Samo tri sata? Ne mogu se sjetiti kakvog psa imaš, no trosatno šišanje mi se čini jako dugo, čak predugo. Cjelokupni Luning groomin traje maksimalno 1,5 sat.




Daj napiši cijenu. Uz dobro šišanje i odnos prema psu, cijena je također ono po čemu se vlasnici ravnaju kad odlučuju kamo će odvesti ljubimca na makeover.
imam kraljevsku pudlu. iz kompletno dugačke dlake smo išli na lion clip. inače je frizerima za takav posao trebalo 4,5-5,5 sati. tako da je 3 sata čudo.

za kiki je cijena bila 300 kn. pitala sam i za drugu pesicu, u tipu shih tsua, za nju bi cijena bila 170 kn.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 15:58   #451
Quote:
El Hafi kaže: Pogledaj post
velika preporuka za salon groo na malešnici i groomera Mirka. frizura savršena, cijena skoro duplo manja od onoga što sam inače plaćala, šišanje je trajalo samo 3 sata, a Kiki po prvi put nije bila izmorena i nervozna. dobili su stalne mušterije.
Može molim točan naziv salona ili kontakt. Već neko vrijeme tragam za tim salonom otkad smo u Kustošiji sreli savršeno ošišanog pudleka-gospođa nam je rekla ime salona al mi smo zapamtili nekako na pola-znam da je bilo nešto slično ovome.
Inače, imam mini pudleka-osobenjaka koji je naviknut na češljanje i "prčkanje" oko sebe (nakon godinu i pol češljanje i dalje samo podnosi, ne uživa u njemu) no nevoli da ga diraju drugi i nakon nekioliko tako-tako iskustava imali smo ljetos katastrofu u salonu u gajnicama. Ostavila sam ga samog i vjerovatno su malo grublje postupali sa njim jer se poslije totalno čudno ponašao, čak mi se tu večer popiškio u stanu. Bili smo poslije u drugom salonu i groomer je zvao da dođemo u salon jer je pas bio totalno istraumatiziran, ukočen i baš ništa nije mogao sa njim(tako smo se dogovorili jer smo mu ispričali za prijašnji slučaj) i uglavnom je bilo ok al mi je definitivno predaleko-na drugom kraju grada. Ovo u malešnici bi mi bilo savrešeno ako "kliknemo".
Inače nisam prezahtjevna, on je naš ljubimac , ne idemo na izložbe i volimo da je uredan no nevolim baš klasične pudl frizure-najviše mi se sviđa teddy bear no nažalost malo tko ju zna napraviti barem približno .
Naručiti ću ga puna nade za idući tjedan jer sad ga već zovemo grm kako je obrastao, samo molim neki kontakt:klap:
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:30   #452
Frizeri i saloni za uređivanje i njegu pasa

Mojeg monstruma od prvog dana sisamo u Canis Major, u sklopu Pet Centa (Rudes) ali na katu. Cijene u redu, ekipa vrlo usluzna tako da za sada nemam nikakvih zamjerki.

Mog dugodlakog yorkia (pustamo dlaku) temeljito okupa, uredi i poreze nokte za 40 minuta i stvarno ne vidim zasto bi to trebalo dulje trajati, posebno sto kad je duga dlaka ima vise uredivanja.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 18:40   #453
Pudle su priča za sebe. Vidim ja koliko meni vremena treba kad ga češljam a i bila sam nekoliko puta sa njim dok se šišao.. doduše oni u salonima su brži od mene- ali kupanje, češljanje šišanje... s tim da se jednim dijelom šiša sa mašinicom, pa opet raščešljava i dodatno uređuje škarama, zatim rezanje noktiju i čupanje ušiju 1,5 sat a imam mini pudla .
Dodagoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 20:05   #454
Frizeri i saloni za uređivanje i njegu pasa

Niti dugodlaki yorki (nemaju dlaku niti podlaku nego kosu) nije bitno jednostavniji, ima i kod njega posla urediti svaki pramen Plus sto je i on minijaturan pa mora ciljati
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2015., 23:10   #455
Pudle su stvarno posebna priča jer se dlaka mora u potpunosti isfenirati i speglati pa tek onda šišati. Zato toliko dugo i traje. Nas pokojni mini pudlić je također uvijek bio oko sat i pol na šišanju, a prošli smo puno salona i frizera. Kiki je 4x veća pa je normalno da traje dulje. Iako, samo trajanje tretmana nije pokazatelj kvalitete groomera, ne znam zašto se o tome raspravlja.

@dodagoda, pošaljem kontakt u inbox
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 10:14   #456
na pudli jedan dio šišaš mašinicom,jedan raščešljavaš ,pa šišaš škarama..pa se obrije njuškica,počupkaju uši,pa obriju šape..pa porežu nokti..
onda slijedi kupanje,feniranje,pa opet šišanje škarama....
3h je normala za npr jednu srednju pudlu...i sportsku frizuricu...

ali općenito,baš su mi fascinanti ti ljudi koji misle da su groomeri mađioničari & čarobnjaci ,koji bi trebali u jako kratkom vremenu super nervoznog psa,super sredit,sve napravit,naravno ...jeftino
__________________
...što više upoznajem ljude,više volim životinje...
MegD is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 20:57   #457
Ja preporucam salon Lolitu u Filipovicevoj (blizu Kvatrica)
Cijene su dobre, brz dogovor i kvalitetna usluga!
Ja svoje pse tamo vodim na kupanje, ne sisam ih tako da za sisanje ne znam kakvi su.
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 00:54   #458
Kojeg šišača preporučate u Rijeci?
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 13:12   #459
Rijeka - ja imam dobro iskustvo sa ženom iz Kostrene, ima salon u vet. amb Kostrena. Moj je non stop zagropan, i ona ga raščešlja ono full. Koristi ulje prirodno za raščešljavanje i znala je donositi svoje prirodne preparate. Uvijek savjetuje kako češljati ali meni to ne ide. I ono što je bitno pas mi nije istraumatiziran ko prije kad bi išao kod drugih. Bila sam jednom dok ga je šišala i ona stvarno zna ukrotiti i nasilnike poput mojeg jer je autoritet. Ja njemu sve dopuštam. Ajme....
Tako da, radi preslatke frizure (medek frizura). Baš se potrudi da ga ne boli dok ga češlja.
__________________
Create a sensual feeling about everything...
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2015., 13:28   #460
Quote:
Latiosa kaže: Pogledaj post
Rijeka - ja imam dobro iskustvo sa ženom iz Kostrene, ima salon u vet. amb Kostrena. Moj je non stop zagropan, i ona ga raščešlja ono full. Koristi ulje prirodno za raščešljavanje i znala je donositi svoje prirodne preparate. Uvijek savjetuje kako češljati ali meni to ne ide. I ono što je bitno pas mi nije istraumatiziran ko prije kad bi išao kod drugih. Bila sam jednom dok ga je šišala i ona stvarno zna ukrotiti i nasilnike poput mojeg jer je autoritet. Ja njemu sve dopuštam. Ajme....
Tako da, radi preslatke frizure (medek frizura). Baš se potrudi da ga ne boli dok ga češlja.
Potvrdjujem, vec sam jednom slicnu pohvalu napisala.
Pas nije ni najmanje traumatiziran, ne boji je se nimalo, cak ga je jednom sama vodila autom kad mi nismo mogli. Strpljivo ga rasceslja, a ima jako gustu dlaku, poput gustog tepiha, opere i osisa. Nije ni skupa.
Pas je veseo kada ulazi kod nje a i kad izlazi, tada cist i namirisan prirodnim uljima. Mozete se i ostati za vrijeme tretmana ako se zeli.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.