Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2005., 09:25   #1
Što ako sam trudna?

Ja malo popila na godišnjici mature, vratila se doma k dečku i mi vodili ljubav. Kondom pukao, mi nismo skužili dok već nije bilo prekasno. Da napomenem da mi je bio zadnji dan menstruacije.

Jednog dana se mislimo vjenčati i sad baš sređujemo da živimo zajedno, i planiramo djecu (jednog dana) i rekli smo ako se desi, desi se, ali moram priznati, da mi baš nije svejedno.



__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 09:31   #2
A da prvo malo prozivite zivota?
sugarfree30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 09:32   #3
to je bilo ovaj vikend?

ako si bila tako zabrinuta, shto nisi jucher nazvala svog ginekologa i pitala shto mozhesh uchiniti?

a mogla si pitati i ovdje, jucher, bila si online.



da, da...znam...ne iskazujem bash neko razumijevanje
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 09:53   #4
aha. i na zdravlju pitaš što sad. imaš neki zdravstveni problem?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 10:30   #5
Ako nije prošlo 72h od odnosa imaš itekako vremena za day after. Ali ako je, onda good luck!
Probaj malo promotrit menstruacijske cikluse i kada ti otprilike dolazi menstruacija i kada ovuliraš. Ako ti je ciklus ustaljen i redovit, teško da će se štogod desit.
Ne zaboravi da je jajna stanica za oplodnju spremna samo 24h, ali su spermiji ti koji žive dulje (i do 3 dana).
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 13:49   #6
Pa ako si trudna, moći ćeš se sexati koliko hoćeš bez straha da zatrudniš.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 14:06   #7
Quote:
club delicious kaže:
Ako nije prošlo 72h od odnosa imaš itekako vremena za day after. Ali ako je, onda good luck!
Probaj malo promotrit menstruacijske cikluse i kada ti otprilike dolazi menstruacija i kada ovuliraš. Ako ti je ciklus ustaljen i redovit, teško da će se štogod desit.
Ne zaboravi da je jajna stanica za oplodnju spremna samo 24h, ali su spermiji ti koji žive dulje (i do 3 dana).
Ma imam redovite cikluse i pretpostavljam da je jako mala šansa da sam trudna, ali ono, morala sam nekome reći.

Ma ova ideja sa day after mi se ne sviđa, mi bi u svakom slučaju zadržali bebu. Samo velim da mi i nije baš svejedno, mislim, imam neke druge planove prije toga, ali dobro vjerojatno nikad nije baš najbolje vrijeme za imati bebu.

Mislim imamo dovoljno godina da se nosimo s tim, beba ne bi ispaštala ni u čemu, a najmanje u ljubavi.
__________________
Life is like a camera. Just focus on what's important and capture the good times, develop from the negatives and if things don't work out, just take another shot..........
Ananke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 14:22   #8
Quote:
Ananke kaže:
Ma imam redovite cikluse i pretpostavljam da je jako mala šansa da sam trudna, ali ono, morala sam nekome reći.
Šta se brigaš, ovo ti je čista win-win situacija. Ako su ti ciklusi redoviti - vrlo je mala šansa za trudnoću. A opet, volite se, planirate djecu jednog dana - bolje prije, nego kasnije.

Uživaj!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 15:17   #9
A jel se smije znati koji su to kondomi koji su pukli?
Ono - informacije radi...
miss_Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 15:28   #10
Re: Što ako sam trudna?

Quote:
Ananke kaže:
. Da napomenem da mi je bio zadnji dan menstruacije.


vrlo mala vjerojatnost trudnoće
__________________
Fukam, gospon magister, fukam!
medeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 15:46   #11
Quote:
Ananke kaže:
Ma imam redovite cikluse i pretpostavljam da je jako mala šansa da sam trudna, ali ono, morala sam nekome reći.
ak je zadnji dan mensa onda je gotovo sigurno da si bo

al da razmislis o pouzdanijoj kontracepciji?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2005., 21:01   #12
Quote:
Ananke kaže:
Ma ova ideja sa day after mi se ne sviđa
Sviđa ili ne, zna izvuć iz gadnih neprilika. Mojoj je frendici puko kond. baš dok je ovulirala. Tko zna, da nije popila day after možda bi sada imala klinca.
Istina je da ima gadnih nuspojava. Ne znam za druge, ali ja sam bila u situaciji kad sam trebala uzet day after i ginekolog mi je umjesto te dvije tablete baš za to, dao 4 neke obične kontracepcijske da popijem 2 ujutro i 2 navece. Valjda toga nema u HR. Mislila sam da ću umrijet. Rigalo mi se a nisam mogla i srce mi je manijački udaralo cijeli dan. Jedino zbog toga kažem-nikad više.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 17:39   #13
Re: Re: Što ako sam trudna?

Quote:
medeja kaže:
vrlo mala vjerojatnost trudnoće
ovisi o duljini njenog ciklusa
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 18:26   #14
Quote:
Što ako sam trudna?
onda bi mogla rodit dijete.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 21:56   #15
Quote:
Ananke kaže:
Ma imam redovite cikluse i pretpostavljam da je jako mala šansa da sam trudna, ali ono, morala sam nekome reći.

Ma ova ideja sa day after mi se ne sviđa, mi bi u svakom slučaju zadržali bebu. Samo velim da mi i nije baš svejedno, mislim, imam neke druge planove prije toga, ali dobro vjerojatno nikad nije baš najbolje vrijeme za imati bebu.

Mislim imamo dovoljno godina da se nosimo s tim, beba ne bi ispaštala ni u čemu, a najmanje u ljubavi.


Ma nemoj se zamarati negativnim mislima, naravno da je sada napeto i da je prava zbrka u glavi, no po onome sto si opisala imas osnove za sreću što god ispalo. Kao sto i sama kazes, ionako nikada nije ''pravo vrijeme'' i uvijek postoje neki planovi, no kada pogledas cijeli zivot iza sebe, ionako je sve prepuno neostvarenih ili promjenjenih planova, pa opet nikom ništa, svi sretni i zadovoljni, prioriteti se stalno mjenjaju. Kako kazes, vjerovatnost za trudnocu je mala, no ako se ipak dogodi(la), cestitam i sve najbolje

btw: kada smo vec na zdravlju, ovo je pravi trenutak za prestanak pusenja ako si pusacica i(li) ako ti je decko pusac...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2005., 22:28   #16
Quote:
club delicious kaže:
Sviđa ili ne, zna izvuć iz gadnih neprilika. Mojoj je frendici puko kond. baš dok je ovulirala. Tko zna, da nije popila day after možda bi sada imala klinca.
Istina je da ima gadnih nuspojava. Ne znam za druge, ali ja sam bila u situaciji kad sam trebala uzet day after i ginekolog mi je umjesto te dvije tablete baš za to, dao 4 neke obične kontracepcijske da popijem 2 ujutro i 2 navece. Valjda toga nema u HR. Mislila sam da ću umrijet. Rigalo mi se a nisam mogla i srce mi je manijački udaralo cijeli dan. Jedino zbog toga kažem-nikad više.
Tablete su Stediril-d, 2 ujutro 2 uveče, izbljuvala sam sve što sam pojela zadnja tri dana, ali kuc-kuc u drvo metoda je uspjela. Sada sam na Cilestu i nadam se da nikad više neću morati primjenjivati ovu metodu.
žensko nepametno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2005., 08:59   #17
Quote:
žensko nepametno kaže:
Tablete su Stediril-d, 2 ujutro 2 uveče, izbljuvala sam sve što sam pojela zadnja tri dana, ali kuc-kuc u drvo metoda je uspjela. Sada sam na Cilestu i nadam se da nikad više neću morati primjenjivati ovu metodu.
Hm, si ti moje drugo ja? Ha, ha, šalim se. Isti, isti scenarij i kod mene, osim bljuvanja. Također Cilest
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:06.