Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2007., 16:10   #81
Quote:
mario_tm kaže: Pogledaj post
Dali netko zna za kakav servis za zippaće u zagrebu?
mislim da je najbliži servis u Njemačkoj.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 16:53   #82
Probaj u ZGB nasuprot Mimare, kad ides po Savskoj prema Trgu, s desne strane. Ulica poslje Vodnikove, Mislim da je Vukotinovićeva (nisam siguran). Tam je Zippo shop, mozda oni mogu servisirat.
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 11:40   #83
˝al prasici to nije bilo dosta nego je meni moj maznula a meni ostao njezin.. kao moj joj je drazi.. zene.. ˝


Pozdrav društvo!!!
Čisto da se javim, obzirom da sam ta prasica koja je maznula zippo... sram me bilo.. znam koliko su vama važne te neke vaše male sitnice...
ono što vam želim reći je to da je nama super imati nešto vaše što vam je drago , ako nam to date znači da smo vam mi ipak draže...
__________________
It´s a sin...
ennea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:12   #84
Ja zasad imam dva, i pazim na njih ko oko u glavi

evo ih, slike su s neta jer nemam digitalac, al to je to...

Prvi - Sapphire Smart Aces


Drugi - Custom Zippo Trevco Design Double Scopion


A ovo si zelim slijedece (mozda mi ga neko pokloni )
perich is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:14   #85
E da, ntko je pitao za oznake na dnu, pa evo posjetite OVAJ link pa nadjite svoj upaljac i svoju oznaku...
perich is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:49   #86
Quote:
firestarter1987 kaže: Pogledaj post
Probaj u ZGB nasuprot Mimare, kad ides po Savskoj prema Trgu, s desne strane. Ulica poslje Vodnikove, Mislim da je Vukotinovićeva (nisam siguran). Tam je Zippo shop, mozda oni mogu servisirat.
e al pazi ako imas ZIPPO onda te bilokakav popravak nebitrebao nista kostati
davidoff_lights_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 12:55   #87
Quote:
davidoff_lights_1 kaže: Pogledaj post
e al pazi ako imas ZIPPO onda te bilokakav popravak nebitrebao nista kostati
popravak ne kosta ako ga saljes direktno ZIPPO proizvodjacu... doduce, malo ce te kostat postarina i to je to... oni vracaju servisiran zippo o svom trosku... u slucaju da ga ne mogu popraviti, dobijas novi isti takav, ili ako nema takvog onda njemu najslicniji... vise ljudi koje znam na taj je nacin sredilo sve kvarove i nikad problema nikakvog... garancija funkcionira kako je navedeno na garantnom listu...
perich is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 13:36   #88
Quote:
perich kaže: Pogledaj post
popravak ne kosta ako ga saljes direktno ZIPPO proizvodjacu... doduce, malo ce te kostat postarina i to je to... oni vracaju servisiran zippo o svom trosku... u slucaju da ga ne mogu popraviti, dobijas novi isti takav, ili ako nema takvog onda njemu najslicniji... vise ljudi koje znam na taj je nacin sredilo sve kvarove i nikad problema nikakvog... garancija funkcionira kako je navedeno na garantnom listu...
tako je samo bas me zanima koliko te kosta postarina da im ga saljes. ps mogu naplatit 1 cent popravak
davidoff_lights_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:15   #89
Quote:
davidoff_lights_1 kaže: Pogledaj post
e al pazi ako imas ZIPPO onda te bilokakav popravak nebitrebao nista kostati
Netrebam ja popravke. Sve svoje Zippače sam servisiram doma (zamjena vate, konca, kremena, ciscenje...). U tom ducanu sam samo kupio Zippo suncane naočale
__________________
Come to the dark side, we have cookies.
Firestarter '87. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 13:18   #90
ma lako je za mjenjanje fitilja i kremencica.. zanima me dal rade popravke na mehanizmu za zatvaranje poklopcica.. nemam tako mali svas-aparat
mario_tm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:54   #91
Bog Mario, tek toliko da napomenem tebi i svim ostalim ljubiteljima ZIPPO upaljača:
-svaki ZIPPO ima doživotnu garanciju, tvoj navedeni lom kao i svaki drugi popravak je besplatan.
-upaljač možeš sam poštom poslati u tvornicu, nakon popravka oni ga besplatno šalju natrag, ili ga predati u Zagrebu u SATELIT-tbm d.o.o.
oni su ovlašteni zastupnici za Hrvatsku, pa ti je preko njih i slanje u tvornicu besplatno, ali traje nešto duže (čekaš popravak i po par mjeseci)

Inače da se predstavim, ja sam Damir iz Zagreba, član sam tvorničkog ZIPPO-CLICK CLUBA članski br. 9339, moja kolekcija momentalno broji 121 kom, a najstariji mi je originalni vojnički iz drugog sv. rata (1943. god,). Ti i svi ljubitelji ZIPPO upaljača, kliknite ovaj link, iznenađenje, jučer pokrenut prvi Hrvatski ZIPPO forum.
http://forum.roberts-zippo-ecke.de/forum/index.php

Zadnje uređivanje damirv-1 : 11.11.2007. at 17:48.
damirv-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 21:58   #92
Quote:
damirv-1 kaže: Pogledaj post
Bog Mario, tek toliko da napomenem tebi i svim ostalim ljubiteljima ZIPPO upaljača:
-svaki ZIPPO ima doživotnu garanciju, tvoj navedeni lom kao i svaki drugi popravak je besplatan.
-upaljač možeš sam poštom poslati u tvornicu, nakon popravka oni ga besplatno šalju natrag, ili ga predati u Zagrebu u SATELIT-tbm d.o.o.
oni su ovlašteni zastupnici za Hrvatsku, pa ti je preko njih i slanje u tvornicu besplatno, ali traje nešto duže (čekaš popravak i po par mjeseci)

Inače da se predstavim, ja sam Damir iz Zagreba, član sam tvorničkog ZIPPO-CLICK CLUBA članski br. 9339, moja kolekcija momentalno broji 121 kom, a najstariji mi je originalni vojnički iz drugog sv. rata (1943. god,). Ti i svi ljubitelji ZIPPO upaljača, kliknite ovaj link, iznenađenje, jučer pokrenut prvi Hrvatski ZIPPO forum.
pa di je link?
perich is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 22:18   #93
Ispričavam se na lapsusu, evo linka: http://forum.roberts-zippo-ecke.de/forum/index.php
damirv-1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:55   #94
Quote:
cojones kaže: Pogledaj post
stitch: A tada sam puno pušio, četiri-pet kutija na dan.

@stitch

jeb***, kako si ti jos medu nama
Vjeruj mi, i mene to zanima.
__________________
Pravim muževima ne treba potpis.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 00:57   #95
Quote:
khri kaže: Pogledaj post
e kolega, i ti si isto krknuo min 500kn za Windmill-a

imam ih 2. maslinasto-zelenog i crnog.
Moguće naći u Zagrebu?
__________________
Pravim muževima ne treba potpis.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 01:03   #96
mislim da nije.
__________________
Bok!
Limeni Nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 19:50   #97
Quote:
stitch kaže: Pogledaj post
Moguće naći u Zagrebu?

moguce je jer sam ih ja kupio u splitu u jednom profesionalnom tobacco shopu a oni su ih narucili iz jednog zagrebackog tobacco shopa (jebiga, ne znam kojeg )

ali da ti odmah dam mali savjet. nemoj ni slucajno pokusati napuniti windmill deltu ili bilokoji drugi jet-flame upaljac sa brljom (plinom) iz trafike.

moras uzeti kvalitetan plin tipa David Ross - Zero Impurities (crno bijela boca. njega koristim) jer ovi jeftiniji plinovi su puni necistoca i zacepit ce ti ventile na upaljacu.
khri is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 02:39   #98
Hvala.
__________________
Pravim muževima ne treba potpis.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:18   #99
Tražim dobru dušu da mi pokloni neki stari ofucani zippo koji mu nije potreban!!

Hvala
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 23:50   #100
Quote:
Whatever2 kaže: Pogledaj post
Tražim dobru dušu da mi pokloni neki stari ofucani zippo koji mu nije potreban!!

Hvala
Evo stize...
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:52.