Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2018., 16:04   #1
Thumbs up Komentiranje stana - jall

Iako je free spirit otvorila temu za komentiranje jallinog stana, otvorila sam istu s postom nakon kojeg su mogli usljediti jučerašnji komentari na jallin stan i sve zajedno povezala.

Link na fotografije stana je u free spiritinom postu #7.



Ubuduće molim da se na temi Fotografije naših stanova ovi ne komentiraju, budući da se za svakog otvara tema za komentare.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 12:18   #2
@jall, divno, cozy, toplo, dođe mi da se samopozovem na čaj i bilijar ili samo casual sjedenje na stepenicama i čitanje knjige
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 14:30   #3
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@jall, divno, cozy, toplo, dođe mi da se samopozovem na čaj i bilijar ili samo casual sjedenje na stepenicama i čitanje knjige
Hvala na pozitivnom komentaru drago mi je da ti se sviđa.

Bili smo ograničeni mnogim stvarima obzirom se radi o potkrovnom stanu,pa je eto ispalo kako je ispalo, ja za sada vjerujem da je to najbolje što se od tog i takvog prostora moglo dobiti. Naravno uz tehnička ograničenja tu je trebalo uklopiti i želje i navike npr brodovi su ručni rad moga svekra i prate nas kako god se selimo, hrpa kristala koja se jednostavno do daljnjega trebala nekamo smjestiti,pa su u tu svrhu iskorištene biblioteke iza biljara. Radni stol i stolica su moji must have u dnevnome. Također ako se netko sjeća stolice od konopa nju sam jednostavno morala uzeti sa sobom (pa sam usput kupila još dvije) koje sam uparila uz rezbarene stolove i lampe također iz "povijesnog stana" MMa (koji ih, usput budi rečeno, ne može smisliti ).

Kuća je svijetla jer uz klasične imamo i krovne prozore i to mi je jako bitno (naravno i naljepnice sa prozora će u skorije vrijeme doći na red za pranje ).

Eto za sada je tako, a kad malo poživimo vidjet će mo da li štogod mijenjati.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 15:33   #4
Cozy, jall, al' ti ne mogu opisati koliko me zanima stan po dnevnom svjetlu. Opali koju.
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 17:10   #5
Jako lijepo i tako drugacije i posebno.
Gledam s moba i tesko mi otvarat linkove stalno, zasto ne stavis slike?
Mm ce ti se uselit zbog biljara
Sta znace naljepnice na staklima?
Stepenice su drvom oblozene ili?
Kupatilo i wc osim plocica si farbala kojom bojom, obicnom ili?
Sta je ono bijelo na komodi kod biljara?
I meni ostalo kristala s kojim sad ne znam sta cu
Imas bas lijepih komada namjestaja.
Trebas temu otvorit.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 23:27   #6
@jall....nedavno si rekla kako se ne usudiš stavit slike

stvarno si mislila kriti od nas ovak ugodan prostor? vidim da ima komada koji vjerojatno nisu baš izbor nego se moraju negdje smjestiti ali su zanimljivi komadi, onako, daju toplinu prostoru i naravno, posebnost.

ne znam kakav je pod tu gdje je biljar, ne mogu reći da mi je ono..vauuu, a vjerojatno bolje izgleda uživo ili moram ponovit gledanje za koji dan...

uživajte!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 06:02   #7
komentiranje fotografija - jall

budući da "novi", Aoifin format objavljivanja fotografija i njihovih komentara funkcionira već 7 godina, nema prevelikog smisla napustiti ga i zatrpavati komentarima temu rezerviranu samo za fotografije.
u to ime otvaram temu za komentiranje jallinih fotografija i molim moderatore da dosadašnje komentare presele na ovu temu.

link na objavu fotografija

https://www.forum.hr/showpost.php?p=7...&postcount=318

fotografije, bez potrebe klikanja na linkove, s tim da nisu sve stale u jedan post, tako da su fotografije kupaone i wc-a u sljedećem















__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 06:03   #8




__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:45   #9
Quote:
LLme kaže: Pogledaj post
Cozy, daj molim te reci gdje si nasla ovu policu sto se kaci za kaci za tus kabinu, bas tako nesto trazim? :Please:
Stan djeluje cozy, a pitanje je za jall
LLme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:51   #10
Quote:
LLme kaže: Pogledaj post
Stan djeluje cozy, a pitanje je za jall
Polica kupljena u emmezeti,a ima ih i u Ikei (tamo su malo skuplje čini mi se).

Kako je otvorena nova tema odgovoriti ću svima na pitanja na njoj ;-)
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 07:57   #11
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Jako lijepo i tako drugacije i posebno.
Gledam s moba i tesko mi otvarat linkove stalno, zasto ne stavis slike?
Mm ce ti se uselit zbog biljara
Sta znace naljepnice na staklima?
Stepenice su drvom oblozene ili?
Kupatilo i wc osim plocica si farbala kojom bojom, obicnom ili?
Sta je ono bijelo na komodi kod biljara?
I meni ostalo kristala s kojim sad ne znam sta cu
Imas bas lijepih komada namjestaja.
Trebas temu otvorit.
MM je useljen ;-)

Naljepnice na staklima one što dolaze kad kupiš novu stolariju pa je neki kod na njima e to još nisam oprala ako malo bolje pogledaš skužit ćeš (kao ni naljepnicu na školjiki u malom wcu).

Stepenice su obložene pločicama tj gazište je pločica od komada imitacija drva,a čela i cokuli su pločice iz prostora gdje je biljar.

Mali wc je bojan običnom perivom bojom, a u kupaoni je navlačena tehnika Marco Polo tako mi je majstor rekao da se zove - ima toga najčešće po kafićima. Meni osobno je fora što mijenja ton ovisno o svijetlosti,pa prelazi iz bijele preko žute do zelene.

"Ono bijelo" na komodi je kameni škaf obzirom da je prostor za druženje nije mi se dalo da po vodu ili za malo oprat čašu/šalicu moram u kuhinju,a glupo mi je to radit u wcu,pa smo se odlučili za ovaj mali škafić.

Ja ću kristal kad se malo otpušem od svega pofotkat i jedan dio probat prodat...
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 08:02   #12
@kepasa za fotke po danu je jedina opcija vikend jer preko tjedna je već mrak dok dođem doma.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 08:09   #13
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
@jall....nedavno si rekla kako se ne usudiš stavit slike

stvarno si mislila kriti od nas ovak ugodan prostor? vidim da ima komada koji vjerojatno nisu baš izbor nego se moraju negdje smjestiti ali su zanimljivi komadi, onako, daju toplinu prostoru i naravno, posebnost.

ne znam kakav je pod tu gdje je biljar, ne mogu reći da mi je ono..vauuu, a vjerojatno bolje izgleda uživo ili moram ponovit gledanje za koji dan...

uživajte!

Ma kako sam udavila ljude sa foruma na kraju sam ipak mislila stavit čisto da vidite zašto sam pitala neke bedastoće...

Pod gdje je biljar su pločice imitacija starog pošaranog drva iste kao i u malom wcu na zidu, meni na prvu nisu bile ni vau mi mau, MMu su se jako svidjele i tko god ih je do sada vidio svima su vauuu, meni su super jer se uopće ne vidi prljavština :-) što uz psa i curu od 2 godine nije za zanemarit.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 08:14   #14
Hvala svima na pozitivnim kometarima, a šta vam se ne sviđa napišite to bezbolno i imajte u vidu da ste za neke stvari i vi "krivi" . Dakle nekom će se svidjet nekom ne, ali 100 ljudi 100 ćudi ;-)
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 09:03   #15
iako ovo ništa nije moj stil, stvarno je vrlo ugodan prostor i rado bih odigrala partiju kuglica kod tebe
Super si uklopila taj namještaj koji je morao biti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 09:44   #16
Meni se najviše sviđaju ovi stari komadi namještaja, smeđe vitrine, pisaci stol, stolac koji ide uz njega pa mi je malo žao da ostatak interijera nije išao u tom stilu.
Ostavi si kristal, nemoj biti luda to prodavati. Brodić mi je isto zakon.
Tipa ko ovaj kutak gdje je biljar, jako mi fali da i kuhinja bude u tom štihu.

Ovaj žuti stolić... Evo on mi je stvarno šaka u oko, što veličinom što bojom. Ako je privremeno rješenje, zanemari moj komentar ��
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 09:45   #17
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
iako ovo ništa nije moj stil, stvarno je vrlo ugodan prostor i rado bih odigrala partiju kuglica kod tebe
Super si uklopila taj namještaj koji je morao biti
Biljar je magnet svima ;-)
Namještaj nije morao biti njega sam željela,neke druge stvari, konkretnije kristal, je trebao biti negdje potrpan,a za njim nisam baš luda.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 09:59   #18
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Meni se najviše sviđaju ovi stari komadi namještaja, smeđe vitrine, pisaci stol, stolac koji ide uz njega pa mi je malo žao da ostatak interijera nije išao u tom stilu.
Ostavi si kristal, nemoj biti luda to prodavati. Brodić mi je isto zakon.
Tipa ko ovaj kutak gdje je biljar, jako mi fali da i kuhinja bude u tom štihu.

Ovaj žuti stolić... Evo on mi je stvarno šaka u oko, što veličinom što bojom. Ako je privremeno rješenje, zanemari moj komentar ��


U životu sam proživila 5 vrsta prostora i nakon svake promjene shvatiš da ti je nečega dosta tj da si time zasićen. Između ostalog masiv drvo, jedna u nizu faza je bila i masiv drvena kuhinja i DB i definitivno nakon nje nema šanse da neku od sljedećih kuhinja uredim u tom stilu,eto zato nije ostali prostor išao u tom smijeru. Zato mi je valjda i kristala puna kapa....


Žuti stolić je tamo dok preživi kao prekid sivih tonova skupa sa lusterom ;-) .
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 10:42   #19
evo da i ja skomentiram. malo ću detaljnije, ako je to ok.

sviđa mi se nešto drugačije, jer u zadnje vrijeme svi slično uređuju (svijetli podovi, sve sivo-bijelo sa evenutalno nekom bojom koja razbije jednoličnost). ovdje to nije slučaj i baš zato je posebno.
stubište mi se sviđa, fora je dio s knjigama i tapeta novine (i pas je presladak).
prostor za biljar je odličan! sviđa mi se rustikalno uređenje i ovakav pod se baš super uklopio.
te slike su mi super super!
kupaonice su zanimljive.
ono što mi se ne sviđa je to što je ostatak stana totalno u drugoj priči, kao da nije isti stan. Vrata u stanu su moderna, a baš bi prekrasno pasala neka sa istaknutijim godovima, a ne ova cpl.
ovo na prozorima (zavjese ili naljepnice?) najviše kvari dojam.
kužim što si htjela sa žutom postići, ali nije se dobro uklopilo. ni stolić ni sijalice.
Kuhinja je lijepa. mramor ooobožavam! problem je u zidnim pločicama koje jako odskaču od svega. a cijela kuhinja nekako ne pripada ostatku stana.

Baš ne volim davati negativne komentare i ne bi drugi dio posta pisala da nisi rekla da ih možemo bezbolno dati i da smo mi "krivi" za dio komentara. odmah mi je lakše istina je da je to što sam navela nešto što meni nije dobro, lijepo ili ne paše. a najvažnije je da tebi je i da ti savršeno paše ma šta god drugi rekli! uživaj u svom novom prostoru
tanisha03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2018., 22:31   #20
Onaj zuti stolic je cista sminka, predaleko od kauca i treba se dizat da na njega nesto odlozis. Ostalo je cisto ok.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
__________________
Na ignore: nitko jer ne guram glavu u pijesak
Blowing up balloons since 2020!
woobie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:21.