Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2014., 00:13   #3681
Hvala
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 19:14   #3682
Quote:
Lucy_98 kaže: Pogledaj post
Caoo!
Zanima me samo jel u The Sims 3 može padat kiša,snijeg, jel se može imat ljubimca..(itd.).. Točnije, pročitala sam negdje da se The Sims 3 sastoji od svih nastavaka za The Sims 2. Neznam kako da objasnim.. Npr. U The Sims 2 University možeš otići studirati, u The Sims 2 Seasons smjenjuju se godišnja doba, u The Sims 2 Bon Voyage možeš otić na putovanja...jel se može to sve u The Sims 3???
Znam da možda ne razumijete što želim pitati, al molim vas odgovorite!
Ako želiš te dodatke u Sims 3 također moraš kupiti nadogradnje na orginalnu igricu.
Marta890 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 19:40   #3683
Sims 3 seasons za vrijeme i godisnja doba
Sims 3 pets za ljubimce
Sims 3 university za studiranje
...
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:15   #3684
Pitanjce cure su si instalirale neku frizuru za 100 sims pointa , sve je pokazivalo kao da se skida, simpointi su skinuti al kad udu u sims3 frizure nema nigdje ? Kaj sad ?jel se moze negdje naci bez ponovne kupovine jer je u biti naplacena???


Sent from my iPhone using Tapatalk
lunahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 17:23   #3685
Quote:
lunahor kaže: Pogledaj post
Pitanjce cure su si instalirale neku frizuru za 100 sims pointa , sve je pokazivalo kao da se skida, simpointi su skinuti al kad udu u sims3 frizure nema nigdje ? Kaj sad ?jel se moze negdje naci bez ponovne kupovine jer je u biti naplacena???


Sent from my iPhone using Tapatalk
koliko se ja sjećam moraš prvo instalirat taj paket s frizurom u launcheru, a ak ti se ni onda ne pojavljuje mislim da možeš opet skinut ono što si već kupila bez da ti uzima pointse (ALI iz svog profila gdje ti piše da si to kupila)
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:23   #3686
Uspjele , hvala !


Sent from my iPad using Tapatalk
lunahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 12:34   #3687
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Taj svijet i Seasons ekspanzija su u konfliktu. A taj glitch nikad nije ispravljen jer su programeri prešli na TS4.
Pa ne svi, mozda su zaokupljenim drugim bugovima i glitchevima. Pa ima Sims 3 Tech Support, ili?
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2014., 14:05   #3688
Quote:
JackWhiteIII kaže: Pogledaj post
Pa ne svi, mozda su zaokupljenim drugim bugovima i glitchevima. Pa ima Sims 3 Tech Support, ili?
Više nitko ne radi na TS3. TS3 je prije par dana i službeno napušten.

1. Prije nekih desetak dana pušten je zadnji DLC set u TS3 Store. I objavljeno je da neće više biti novih setova. Store će i dalje raditi, igrači će moći kupovati ono što je dostupno, ali ničeg novog više neće biti.

A TS3 Store tim je dobio otkaz ( nije im produljen ugovor sa EA ), dok svi ostali timovi sad rade na TS4.

2. Također prekjučer je ugašen TS3 službeni forum. Forum se više samo može čitati, ali više se neće moći postati na njega.


Jako se trude prebacit sve igrače na TS4 na leđima TS3. Možda zbog silnih negativnih kritika na račun TS4 ( pa pokušavaju ukloniti TS3 da ne bude konkurencija ).

TS3 više neće imati novih updatea, svi glitchevi i bugovi koji nisu uklonjeni, ostaju zauvjek.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 00:37   #3689
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Više nitko ne radi na TS3. TS3 je prije par dana i službeno napušten.

1. Prije nekih desetak dana pušten je zadnji DLC set u TS3 Store. I objavljeno je da neće više biti novih setova. Store će i dalje raditi, igrači će moći kupovati ono što je dostupno, ali ničeg novog više neće biti.

A TS3 Store tim je dobio otkaz ( nije im produljen ugovor sa EA ), dok svi ostali timovi sad rade na TS4.

2. Također prekjučer je ugašen TS3 službeni forum. Forum se više samo može čitati, ali više se neće moći postati na njega.


Jako se trude prebacit sve igrače na TS4 na leđima TS3. Možda zbog silnih negativnih kritika na račun TS4 ( pa pokušavaju ukloniti TS3 da ne bude konkurencija ).

TS3 više neće imati novih updatea, svi glitchevi i bugovi koji nisu uklonjeni, ostaju zauvjek.
Mozemo im reci jedno veliko mrs.
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 08:37   #3690
Kad vidim sto sve nema na ts4 nisam sigurna bi li je uopce uzimala
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 23:57   #3691
Po svemu viđenom sve mi se više čini da je Sims 4 rimeike simsa 1 od CAS pa do bild moda izgledu live modu u kojem su todlersi izbačeni
Ni u sims 1 nisu bili
Nema bazena kao ni još 90ak stvari koje su bile u prethodnim verzijama simsa
A onda se EA čudi kritikama fanova na novi sims 4
Pa izbacili su poluproizvod da mogu izmust fanove do kraja raznoraznim exp setovima koji se moraju plaćat stufovima itd
Ni ja nism sigurna dal cu u opće kupit S4 kad izađe
Za sad ostajem na simsekima 3
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 00:26   #3692
Quote:
blupita kaže: Pogledaj post
Po svemu viđenom sve mi se više čini da je Sims 4 rimeike simsa 1 od CAS pa do bild moda izgledu live modu u kojem su todlersi izbačeni
Ni u sims 1 nisu bili
Nema bazena kao ni još 90ak stvari koje su bile u prethodnim verzijama simsa
A onda se EA čudi kritikama fanova na novi sims 4
Pa izbacili su poluproizvod da mogu izmust fanove do kraja raznoraznim exp setovima koji se moraju plaćat stufovima itd
Ni ja nism sigurna dal cu u opće kupit S4 kad izađe
Za sad ostajem na simsekima 3
Nema bazena? :O
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 00:31   #3693
Ni moveobjects on itd itd
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 00:34   #3694
Nema sanse da cu ic na Sims 4.
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 09:25   #3695
http://ts4news.com/post/94541924952/89-features-missing-from-the-sims-4
eto popis svega sto nemamo u ts4....moram priznat moje prvotno odusevljenje je svakim danom sve manje i mislim da cu se drzati ts3 dokle god budem mogla.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 11:59   #3696
Hm
32 bitni S4 na 4GB rama bazirani
Baš me zanima što će EA reć fanovima koji suveć kupili(prenaručili) igru a imaju 64 bitni sustav i imaju npr 8 gb rama ili više da im S4 možda nece radit jer imaju 64 sustav
Bome je onda EA zasrala i pokpala S4 već u samome startu
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 14:01   #3697
Ni ja neću kupit TS4. Nisam uopće zainteresirana.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 00:40   #3698
Ovo ce biti flop godine.
JackWhiteIII is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 18:02   #3699
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Više nitko ne radi na TS3. TS3 je prije par dana i službeno napušten.

1. Prije nekih desetak dana pušten je zadnji DLC set u TS3 Store. I objavljeno je da neće više biti novih setova. Store će i dalje raditi, igrači će moći kupovati ono što je dostupno, ali ničeg novog više neće biti.

A TS3 Store tim je dobio otkaz ( nije im produljen ugovor sa EA ), dok svi ostali timovi sad rade na TS4.

2. Također prekjučer je ugašen TS3 službeni forum. Forum se više samo može čitati, ali više se neće moći postati na njega.


Jako se trude prebacit sve igrače na TS4 na leđima TS3. Možda zbog silnih negativnih kritika na račun TS4 ( pa pokušavaju ukloniti TS3 da ne bude konkurencija ).

TS3 više neće imati novih updatea, svi glitchevi i bugovi koji nisu uklonjeni, ostaju zauvjek.
Zato uvijek postoje modovi koji čine čuda sa Simsima

Meni su neslužbeni patchevi sredili igricu da je to nezamislivo. Prije mi se Sims 3 stalno rušio, štekao, trebalo mu je pola sata i više da se učita, imala sam glitcheve sa zvukom koji se zaglavi pa ponavlja i tako, i onda sam malo prozujala google-om i pronašla svašta i između ostalog i neslužbeni patch, od tada je igra super. A modovi i dalje nastavljaju raditi i patcheve i svašta iako i Sims 4 izlazi. Dokaz tomu je što bez obzira što je Sims 2 odavno izašao ljudi još uvijek modove rade za tu igru i CC.

Al meni je genijalno kako su najavili zapravo te nove simse- PAMETNI! ČUDNI! ZADIVLJUJUĆI! NEZAMISLIV CAS KOJI STVARA TISUĆE JEDINSTVENIH SIMLJANA!- a zapravo su isti simsi ko i oni u Sims 3 sa čak manje traitova nego S3 i jedino kaj imaju te emocije koje su ko oni moodleti. A CAS nije niš tak bogzna kaj jedino kaj mi je sad lakše napraviti nos možda i usta ja imam mod na S3 koji dodaje razne funkcije u CAS pa se može mijenjati visina, držanje simsa, veličina oblik i visina stražnjice, visina i oblik grudi itd. I s time dobivam jednaku mogućnost stvaranja Kim Kardashian baš kao i u S4, samo što ju u S3 mogu napraviti kepecom kakav je s obzirom da imam i taj height slider. I sad cijeli S4 se vrti oko tih famoznih ekstrapametnih i nestvarno emocionalnih simljana, a nit' su toliko pametniji nit' imaju neke posebne emocije (preimenovali moodlete u emocije pa je to sad nešto ) jedino što su ih bolje animirali pa djeluju "emotivnije" ali nije to nešto posebno drukčije od S3. A i S3 po meni nudi puno više mogućnosti u gradnji nego S4.
 
Odgovori s citatom
Old 29.08.2014., 22:19   #3700
Bok,ja imam Sims 3 University nastavak i u sunset valley ili bilo koji drugi grad želim postaviti kuglanu i dućan sa stripovima kada sam to htjela postaviti preko edit Towna nisu mi pokazivali da to mogu postavit.Kako da to postavim?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lunahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:36.