Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2014., 15:38   #1
UFC FIT

Evo da i službeno otvorim temu UFC FIT.Ovaj workout osmislio je Mike Dolce jedan od najboljih MMA trenera.

Program traje 12 tjedana i ima 4 faze te 12 vrsta vježbi. Za vježbanje je potrebno 2 para bučica i dobra volja.

Ja sam jučer završio Phase 1 i program mi se sviđa,jedina zamjerka mi je strech koji sam zamjenio pa umjesto UFC strecha radim onaj od Fokusa.Inače oni kojima paše beta i gama faza iz Fokusa mogao bi se svidjeti program jer ima dosta rada sa bučicama.
Dužina treninga je od 35 do 50 minuta i prilično dobro je tempiran, kalsičnih odmora od 30 sekundi među vježbama nema ali nakon svršetka svake vježbe dobije se po 10 sekundi odmora

http://ufcfit.com/

https://www.youtube.com/watch?v=SdylIN9L8Rw

Za pitanja oko programa stojim na raspolaganju, a za link za skidanje obratite se meni ili sabbri u inbox
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 22:38   #2
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Evo da i službeno otvorim temu UFC FIT.Ovaj workout osmislio je Mike Dolce jedan od najboljih MMA trenera.

Program traje 12 tjedana i ima 4 faze te 12 vrsta vježbi. Za vježbanje je potrebno 2 para bučica i dobra volja.

Ja sam jučer završio Phase 1 i program mi se sviđa,jedina zamjerka mi je strech koji sam zamjenio pa umjesto UFC strecha radim onaj od Fokusa.Inače oni kojima paše beta i gama faza iz Fokusa mogao bi se svidjeti program jer ima dosta rada sa bučicama.
Dužina treninga je od 35 do 50 minuta i prilično dobro je tempiran, kalsičnih odmora od 30 sekundi među vježbama nema ali nakon svršetka svake vježbe dobije se po 10 sekundi odmora

http://ufcfit.com/

https://www.youtube.com/watch?v=SdylIN9L8Rw

Za pitanja oko programa stojim na raspolaganju, a za link za skidanje obratite se meni ili sabbri u inbox
Na prvi pogled mi se ne sviđa. Muška verzija beachbody like treninga i marketinga. Sterilno i pomodno. Dana White očito ne bira sredstva za unaprijeđenje marketinga. Ovo je brute force makreting UFC teretana mi se više svidjela nego ovaj kućni UFC program.

Inače, bilo koji čovjek koji je ikad navukao boksačke ili MMA rukavice će se lagano nasmijati na ovakvo kondicioniranje.

Da se razumijemo, ovo nije nikakav bashing. Program je ok za neke ciljane skupine ljudi.

Ali ime 'UFC' je za ovakav trening pomalo smiješno i pretenciozno.
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 22:26   #3
dejane, valjda ćemo biti jedini al nema veze..
danas započela 2. tjedan i odrađen prvi dan power punch!
Sabbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 17:42   #4
Samo trbušnjake sam probo, okej su.

Tapout XT i Les Mills Combat su mi vrh što se tiče borilačkih, Tapout je težak i izazovan, Les Mills ima odličnog trenera koji sve lijepo objasni i vježbe imaju smisla, zna što radi.
madmax17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 23:46   #5
Quote:
madmax17 kaže: Pogledaj post
Samo trbušnjake sam probo, okej su.

Tapout XT i Les Mills Combat su mi vrh što se tiče borilačkih, Tapout je težak i izazovan, Les Mills ima odličnog trenera koji sve lijepo objasni i vježbe imaju smisla, zna što radi.
A viš meni se baš trrbušnjaci ne sviđaju i mijenjam ih sa onim iz insanitya
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 09:56   #6
Quote:
madmax17 kaže: Pogledaj post
Samo trbušnjake sam probo, okej su.

Tapout XT i Les Mills Combat su mi vrh što se tiče borilačkih, Tapout je težak i izazovan, Les Mills ima odličnog trenera koji sve lijepo objasni i vježbe imaju smisla, zna što radi.
slažem se odradila oba i les mills combat mi je najdraži.. odlični treneri, sve objašnjeno super.. odličnooooo
ja se nakon jednotjednog ne vježbanja zbog bolesti vraćam na ufc fit. na redu mi 3.tjedan 1.faze
Sabbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 23:50   #7
Pogledao sam video i ne izgleda mi bas nesto. Nesto tipa Insanitiya ili PX90 samo sa minimalnom opremom. Kako je vec spomenuto sve je vec videno. Valjda na tih 12 DVD-a ima neceg sto se isplati pogledati/raditi.
Uvijek sam bio skeptican prema tim instant rjesenjima. Ako netko nije dugo vjezbao u tih 12 tjedana ne moze se napraviti nista posebno.

STRIKING
Build up the muscles in your upper & lower body, PLUS burn fat through aerobic activities like kickboxing.
Interesira me ovo gore navedeno ako mi moze netko odgovoriti tko je skinuo. Kako rade taj striking? Poprilicno mi je smijesna i sama pomisao da te tjera na shadowboxing cijeli trening, a nije da svatko ima doma vrecu, rukavice i bandaze?
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Jura611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 11:42   #8
Ne trebaju ti ni vreća ni rukavice samo dobra volja i 2 para bučica jedan par od 5 kg i drugi par recimo 2 kg, a taj striking je kao večina kickboxing treninga iz drugih programa
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 13:30   #9
Quote:
Jura611 kaže: Pogledaj post
Pogledao sam video i ne izgleda mi bas nesto. Nesto tipa Insanitiya ili PX90 samo sa minimalnom opremom. Kako je vec spomenuto sve je vec videno. Valjda na tih 12 DVD-a ima neceg sto se isplati pogledati/raditi.
Uvijek sam bio skeptican prema tim instant rjesenjima. Ako netko nije dugo vjezbao u tih 12 tjedana ne moze se napraviti nista posebno.

STRIKING
Build up the muscles in your upper & lower body, PLUS burn fat through aerobic activities like kickboxing.
Interesira me ovo gore navedeno ako mi moze netko odgovoriti tko je skinuo. Kako rade taj striking? Poprilicno mi je smijesna i sama pomisao da te tjera na shadowboxing cijeli trening, a nije da svatko ima doma vrecu, rukavice i bandaze?
U ovo se čini kao odličan workout, baš ću pogledat. Imam doma svu profi opremu za kickboxing i nadam se da se može izvest kao pravi trening na vreći. To mlataranje u prazno mi je smiješno, s obzirom da sam se bavio kickboxingom; i onaj shadowboxing u Insanityju mi je bio kao zagrijavanje.
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 14:41   #10
Quote:
castor8 kaže: Pogledaj post
To mlataranje u prazno mi je smiješno, s obzirom da sam se bavio kickboxingom; i onaj shadowboxing u Insanityju mi je bio kao zagrijavanje.
Meni je osobno shadowboxing dobra stvar. Poslije zagrijavanja 5minuta pred ogledalom da vidis svoje pokrete i kretanje jako dobro dode ili u paru sa nekime.

OT: skinuo sam stvar, pogledat cu dns ili sutra pa javim svoje dojmove.
__________________
The bird of Hermes is my name eating my wings to make me tame.
Jura611 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 15:58   #11
Quote:
Sabbra kaže: Pogledaj post
ja se nakon jednotjednog ne vježbanja zbog bolesti vraćam na ufc fit. na redu mi 3.tjedan 1.faze

Jel si uočila kakve promjene dosad?
Generalno sam zadovoljna, no htjela bi još ojačati ruke, sniziti bodyfat još malo, učvrstiti guzu (što vjerujem da neće biti teško jer imam upale gluteusa od jučer )
Lorelei S is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 16:22   #12
Ovo je neka vrsta fitnessa za zene,koliko vidim najvise ima vjezba za guzu. Ne znam kakve koristi muskarac moze imati od ovoga,mozda kao neka definicija.
babas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 18:36   #13
Quote:
babas kaže: Pogledaj post
Ovo je neka vrsta fitnessa za zene,koliko vidim najvise ima vjezba za guzu. Ne znam kakve koristi muskarac moze imati od ovoga,mozda kao neka definicija.

Probaj uraditit one sklekove sa tegovima od 5 kg iz pover puncha pa ču te pitat je li samo zza žene ovaj workout
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 14:37   #14
Quote:
Lorelei S kaže: Pogledaj post
Jel si uočila kakve promjene dosad?
Generalno sam zadovoljna, no htjela bi još ojačati ruke, sniziti bodyfat još malo, učvrstiti guzu (što vjerujem da neće biti teško jer imam upale gluteusa od jučer )
hmmmmm.... mogu ti samo reći da prvi tjedan kad radila i eto sad opet (obzirom da zbog bolesti oslabila mi kondicija) imala sam upalu svih mogućih mišića pogotovo: trbušni, noge (gore bedra pogotovo), guza, ruke i prsa (yep, obzirom da radim sa tegovima od skoro pa četri kg) ..
tako da mislim da će ti odgovarati ovaj program obzirom da točno pogađa sve što ti želiš ..
meni je odličan!! obožavam borilačke sportove tako da ovo pun pogodak za mene..
i ne slažem se da je ovo samo za žene... jer nije to toliko lagano kako se na prvu čini u svakom slučaju vrijedi probat pa onda sudite kolko želite
Sabbra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 11:28   #15
Quote:
Sabbra kaže: Pogledaj post
hmmmmm.... mogu ti samo reći da prvi tjedan kad radila i eto sad opet (obzirom da zbog bolesti oslabila mi kondicija) imala sam upalu svih mogućih mišića pogotovo: trbušni, noge (gore bedra pogotovo), guza, ruke i prsa (yep, obzirom da radim sa tegovima od skoro pa četri kg) ..
tako da mislim da će ti odgovarati ovaj program obzirom da točno pogađa sve što ti želiš ..
meni je odličan!! obožavam borilačke sportove tako da ovo pun pogodak za mene..
i ne slažem se da je ovo samo za žene... jer nije to toliko lagano kako se na prvu čini u svakom slučaju vrijedi probat pa onda sudite kolko želite
Daleko je oo od laganoga i za muškarce ako pravilno rade
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 13:12   #16
Može li molim vas link na pm na ovo?
Bila sam slala dejanu poruku, al nije prošla ili ne znam, al anyways, može li?
Hvala!
kimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 13:20   #17
Quote:
Sabbra kaže: Pogledaj post
obožavam borilačke sportove tako da ovo pun pogodak za mene..
i ne slažem se da je ovo samo za žene... jer nije to toliko lagano kako se na prvu čini
Quote:
dejan1471 kaže: Pogledaj post
Daleko je oo od laganoga i za muškarce ako pravilno rade
Trening se zove ni manje ni više nego UFC fit, a očito je da je riječ o programu beachbody tipa (insanity, focus i sl), pri čemu je potpuno nebitno da li je za žene, muškarce i kome je lagan, a kome nije.

Pravo je pitanje da li trening opravdava naziv koji nosi. Da li je to zaista MMA trening? Po meni ne. Da li je netko od vas odradio neki MMA trening i ako jest, gdje i s kim, da usporedimo to s ovim što se nudi u UFC fit?
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:11   #18
[QUOTE=kimster;49879791]Može li molim vas link na pm na ovo?
Bila sam slala dejanu poruku, al nije prošla ili ne znam, al anyways, može li?
Hvala![/QUOT


Poslano, valjda nisi upisao naziv poruke pa za to nije moglo proći
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:27   #19
[QUOTE=dejan1471;49881516]
Quote:
kimster kaže: Pogledaj post
Može li molim vas link na pm na ovo?
Bila sam slala dejanu poruku, al nije prošla ili ne znam, al anyways, može li?
Hvala![/QUOT


Poslano, valjda nisi upisao naziv poruke pa za to nije moglo proći
Ma ne sjećam se šta sam i di upisivala, al nema veze.
Thanks na linku
kimster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2014., 16:43   #20
Mike dolce je prvo nutricionist onda trener.
Mnogi borci ga zovu nekoliko tjedana prije borbe za im sredi prehranu jer oni skidaju kilažu za vaganje.
Ovo je odlično za nekoga tko ništa nije radio ili je radio stvarno minimum.

MMA trening nema veze s ovim.
Gore je netko već napisao : Ovo je fitnees stila px90 ili insanity i nešto više se nemre očekivat.

Ali da daje rezultate, vjerujem da daje uz naravno sređenu prehranu i njegove nutricionističke savjete.
UFC i ovdje radi odličan posao promocije, ne budete doživjeli "oktogon". Ovo je običan fitnes program brandiran od strane UFC-a.
Što ne umanjuje znanje i rezultate Mike Dolce-a.
Mnogi borci su skidali po 20kg u mjesec dana za vaganje, dan poslije imali10 više.

Da se razumijemo. MMA borci koji su godinama u profesionalnom treningu imaju sposobnost skinut 10 kg sala u mjesec dana i još 10 l vode u 2 dana.
Što ne znači da vi to možete jer vas ternira Mike Dolce koji trenira i UFC borce.

Ali da će te imati rezultata, svakako će te ih imati ako se pridržavate određenih pravila i discipline.
trashet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.