Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2009., 00:35   #61
Quote:
tonkica27 kaže: Pogledaj post
ja, koja sam totalno monogamna, i nikad nisam nikog varala, dajem si za pravo reći..prvo svi pometite ispred svojih vrata, a onda se naslađujte životnim promašajima ljudi koje uopće ne poznajete
I kaj sad 'oćeš, Nobelovu nagradu?

Nego, imam i ja jednu teen-dobru.

3. srednje, imala dečka, prekinuli zbog nedostatka zaljubljenosti i kemije, ostali prijatelji.
Kraj 3. razreda, otišli svatko na svoj maturalac i našli se nakon toga da si pokažemo fotke i pričamo kak nam je bilo. Kaže on kak je na brodu zabrijao s jednom curom iz Novske, i kaže mi kako se zvala.

4. srednje, preko jedne tuke (nemoj me brisat sad ) upoznala dečka iz okolice Novske, dopali se jedno drugom i upustili u vezu na daljinu. I pričamo jednom o bivšim vezama, on veli da mu je bivša bila iz Novske i da se zvala tako i tako. Aha. A kad su prekinuli? Aha. Znači, dok je ona bila na maturalcu, još ste bili skupa? Aha.
Errr...moram ti neš' reć'.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 25.05.2009., 00:36   #62
Quote:
tonkica27 kaže: Pogledaj post
...
halo. kuc kuc. ima koga

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
I ti se isto ne znas izboriti za sebe...

Da je bar bija kaki truli pijađo
ah bila sam naivna i gledala sam da je zgodan i da ima za bocu vina da se lakše povalimo negdje
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 25.05.2009., 03:48   #63
sve ovo čitam i nemogu od čuda... grozno... ja hvala Bogu još nisam doživila da me je neko privarija(koliko ja znam), a nisam ni ja nikog... To je nešto najgore, u vezi sam dugo i znam nekad promisliti što ako me je privarija užasss nema mi gore stvari od tog...
m@l@ is offline  
Old 25.05.2009., 09:05   #64
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
prica je istinita nazalost

a za wordtrade slucaj je bilo na tv-u tad

a sad sam se sjetila SVOG jednog idiotluka
s jednim tipom sam bila na jesmo-nismo, prekidali svaki drugi dan. i kao mi na "pauzi" ne cujemo se par dana da "ohladimo glave"
i ja ulovim jednog tipa i potrosim ga onak usput.
i sad me rodica na sms pita kak je prosao dejt i jesmo li se pukli
i ja odgovrim i zabunom posaljem tom prvom umjesto rodici nesto u stilu "jesmo pukli smo se na prvu, mali je mrak. bas mi je ovo pomoglo da istisnem onog idiota iz glave"
lik je odma reagirao, kurvo kako si mogla, al mislis da sam ja sjedio kuci, pa fala bogu da sam ja 3 pojebo odtad...

bio je to konacni kraj
u svakom zlu neceg dobrog
prokleti mobiteli!
aryna is offline  
Old 25.05.2009., 09:46   #65
Djevojku nikad vidio u životu, pijan ja, pijana ona, odvedem je kući poslije fajronta, jer kao usput sam, i ko zna kako daleko ona stanuje, poseksamo se mi tu nešto jadnu, jer smo oboje prepijani da bi to išta valjalo.
Ujutro je ja pozdravljam i vraćam se u stan, obučem hlače, ali nema mi novčanika.
U trenu se sletim niz stepenice, i prije nego je izišla iz zgrade ščepam je u hodniku, uhvatim za ruku i
kažem joj:"Kurvo! Gdje mi je novčanik?!" Ona počne nešto petljati, a ja joj skinem torbicu sa ramena i preturajući po njoj nađem njen novčanik, i izvadim joj iz njega novce, okrenem se onako bijesan, vratim se u stan i zalupim vrata.
I dok sam tako dahtao i dolazio sebi, mamuran i tek probuđen, sjednem na krevet, a na podu pored kreveta, tamo gdje sam skinuo hlače, leži moj novčanik i u njemu svi novci na broju, dvije stoje ukrupno i nešto siće, kusura od prošlo veče.
Bila su to tri najgora mjeseca u mom životu. Kad god bi čuo neke korake na hodniku, mislio sam gotovo je, policija dolazi po mene.
Nakon tri mjeseca, malo sam se smirio, otišao sam na more, a tamo sam potrošio sve svoje novce,tamo sam potrošio i novce koje sam joj uzeo onog jutra.
Balance is offline  
Old 25.05.2009., 09:53   #66
Balance kralju

Los seks i jos ti plate za dusevne boli
A jadna li je zenska.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 10:00   #67
Tip i cura bili u vezi 5 godina, ona je mislila da sve štima i da je veza super. Jedne subote su planirali izlazak,ali joj je on rekao da ima nekih obaveza i da ne može,ali neka ona slobodno ode s frendicama. I tako ona vozi s jednog kraja grada na drugi, ide dakle van u subotu predvečer,a iz suprotnog smjera nailazi svatovska kolona. Pogađate: njezin dečko se oženio za drugu!!
bondgirl007 is offline  
Old 25.05.2009., 10:04   #68
Quote:
bondgirl007 kaže: Pogledaj post
Tip i cura bili u vezi 5 godina, ona je mislila da sve štima i da je veza super. Jedne subote su planirali izlazak,ali joj je on rekao da ima nekih obaveza i da ne može,ali neka ona slobodno ode s frendicama. I tako ona vozi s jednog kraja grada na drugi, ide dakle van u subotu predvečer,a iz suprotnog smjera nailazi svatovska kolona. Pogađate: njezin dečko se oženio za drugu!!
A svizac s cokoladom mu je bio kum?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 10:09   #69
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A svizac s cokoladom mu je bio kum?
Ne znam čemu čuđenje, ja osobno znam jednu osobu kojoj se to desilo, samo je ovaj njen bio obazriv pa joj je rekao dan prije vjenčanja uz dodatak - "moram se oženiti s njom, trudna je, ajd bok".
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 25.05.2009., 10:12   #70
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu čuđenje, ja osobno znam jednu osobu kojoj se to desilo, samo je ovaj njen bio obazriv pa joj je rekao dan prije vjenčanja uz dodatak - "moram se oženiti s njom, trudna je, ajd bok".
Toliko o zenskoj intuiciji...
Al dobro, likovi su ocito bili maheri
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 10:19   #71
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Toliko o zenskoj intuiciji...
Al dobro, likovi su ocito bili maheri
Meni bi bilo malo sumnjivo da mi dečko SVAKI četvrtak, petak, subotu i nedjelju boravi u rodnom VŽ i za to vrijeme ga ja NE SMIJEM nazvati ni pod razno jer ima puno posla, nego će on uvijek nazvati mene.

Jebeš to kad je moj u ponedjeljak, utorak i srijedu, jel tak?

__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 25.05.2009., 10:21   #72
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Meni bi bilo malo sumnjivo da mi dečko SVAKI četvrtak, petak, subotu i nedjelju boravi u rodnom VŽ i za to vrijeme ga ja NE SMIJEM nazvati ni pod razno jer ima puno posla, nego će on uvijek nazvati mene.

Jebeš to kad je moj u ponedjeljak, utorak i srijedu, jel tak?

Sumnjivo? Ma neeeeeeeeeeeeeeeee...sta ti je?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 10:27   #73
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo.
Quote:
Balance kaže: Pogledaj post
Djevojku nikad vidio u životu, pijan ja, pijana ona,
koliko sam ja to uspjela shvatiti iz ovdje napisanog, većina vaših problema proizlazi iz alkoholizma...

aryna is offline  
Old 25.05.2009., 10:39   #74
u Zlataru žena zatekla muža i poštara

nakon toga muž probao ubit ženu

__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 25.05.2009., 10:47   #75
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
u Zlataru žena zatekla muža i poštara

nakon toga muž probao ubit ženu

A zena je imala 130 kila pa je zatukla njega?

Edit...

Isusti, tek sad sam skuzio "spletku"

__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 10:48   #76
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
u Zlataru žena zatekla muža i poštara

nakon toga muž probao ubit ženu

i bili su pijani, sto posto.
aryna is offline  
Old 25.05.2009., 11:16   #77
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ne znam čemu čuđenje, ja osobno znam jednu osobu kojoj se to desilo, samo je ovaj njen bio obazriv pa joj je rekao dan prije vjenčanja uz dodatak - "moram se oženiti s njom, trudna je, ajd bok".


ah evo jedne moje teen pričice

davno davno s 15 se zaljubila i to trajalo 7 godina. ljubav je to bila prava pravcata!
stalno se natezali, malo jesmo pa je on glupan pa nismo...i tak...nakon jedne od "nismo" faza, nazvao čovjek mene i pusti suzu, naime voli me i ne može ovako, dani mu sivi...mene će ženiti...moli još bar jednu priliku, bit će dobar, najbolji!!!
oborena s nogu njegovim suzama i iskrenim obećanjima, pristanem, i zovem ga sutra (na Božić) đir po gradu samnom i još dva zajednička super frenda.

"ajme to bi bilo super, ali ne mogu, imam obaveze, znaš kako je- familija, gosti...vidimo se za koji dan na ročkasu"

i tako nas troje (dva frenda i ja) popili vrući kakao, ispričali se, nasmijali i krenuli lagano put doma. šećemo mi, u smijehu i dobrom raspoloženju, kad iza ugla stvori se poznato lice. ON, ljubav mog života! drži neku malu za ruku i šapuće joj nešto na uho dok hodaju prema nama. nas troje stali, ukipili se, ja probljedila a ova dvojica kuhaju... digne moja ljubav pogled, i ušokira se, na par metara stojim ja i njegova dva naj frenda.
u sekundi je ispustio njenu ruku i zaboravio da je ona uopće s njim! mijenjao je boje ko semafor dok se rukovao s dečkima i čestitao im Božić. pravio se da mene nema, bilo ga je strah pogledati mi u oči. a mala mu, stajala jadna par metara od nas, ne kuži što se događa, zakaj ju ovi tak mrko gledaju i zakaj joj se dečko odjednom ponaša kao da ne postoji...


evo jedne ne teen

isti taj lik u priči. opet neke trzavice, povuci potegni...trudimo se oboje, malo smo odrasliji...
opet ja malo posustala (izmorio mi dušu) tek toliko da smislimo oboje kako i što...
zove mene frendica jedan dan, sva zadihana, glas joj treperi: "stara trči na kiosk! kupi taj i taj žuti list, ali prije nego ga otvoriš molim sjedni i nazovi me da skupa čitamo"
ja trk s posla na kiosk, sjela na klupu i nazvala frendicu, duboki udah, liznem kažiprst i krenem listati- odjednom oko mene mrak, nema zraka, kao da me nešto usisalo u vakuum! ON, preko tri strane njegove slike i bljak njonjava ispovijest o zaljubljenosti u Tu i Tu. a preko dve strane headline "Od kada sam upoznao Tu i Tu, druge žene za mene ne postoje"- samo da napomenem da je meni prodavao spiku da su si super frendovi


i za kraj evo jedne odrasle:

slučajno sam se našla na mjestu na koje inače ne zalazim (Božji prst valjda) i zatekla čovjeka s kojim sam imala u planu provesti život, kako pritišće neko sisato čeljade uza stup na sred podija, i prepipava ju od glave do pete dok mu je jezik duboko u njenom grlu...
odrezale mi se noge, ruke...obamrlo tijelo...zujanje u ušima i nagla tišina, nastupila je budna besvjesnost....trebalo je nekoliko minuta da mi tijelo profunkcionira i da uspijem napraviti korak i nestati od tamo...


gadno je kad te izdaju...
Žulaj is offline  
Old 25.05.2009., 11:19   #78
Zu...

Mahatma Ghandi je agresivac za tebe
Ja bi vec bio u zatvoru vjerojatno
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 25.05.2009., 11:23   #79
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Zu...

Mahatma Ghandi je agresivac za tebe
Ja bi vec bio u zatvoru vjerojatno


naivna sam pa me to toliko išokira da nisam u stanju reagirati
Žulaj is offline  
Old 25.05.2009., 11:41   #80
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
Citam po forumu raznih major razocarenja, pa rekoh da skupimo malo iskustva (svoja i tudja) na gomilu

I da ispricam jedan od najgorih za koji sam ja (iz prve ruke) cula

Dakle bracni par sa malim djetetom, ode u posjetu u drugi grad kod svojih kumova (njegov najfrend i zena mu). Navece cuga zajebancija, zalokali se svi, zene pogotovo. Odu spavat svaka u svoju sobu. Gosti sa djetetom u jednu, domacini u svoj bracni.

U neko doba noci budi se gost od buke, cuje kako se kum i kuma kresu poglasno u susjednoj sobi, dijete mu se isto probudi, a on gleda- zene nigdje.

Pogadjate, nakon malo trazenja i osvjescivanja, gost udje u spavacu, a tamo u bracnom krevetu njegov kum i zena od ovoga se prase na sav glas, pored kume mrtve pijane u istom krevetu!!!!

Nastala tuca frka, skika, dijete vristi, policija dosla, i tek onda se vrla kuma probudila i shvatila sta se desava...

Ne zna se kome je gori sok bio...

Epilog: 2 rastave
meni taxist rekao u neformalnom razgovorčiću

epilog: 1 prekid
Coldplay25 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger